"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Krootuse Põhikool 2 Karikseen 6. märts 2012 Põlva
Valga Vene Gümnaasium 7b Karikseen 11. märts 2012 Valga
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Karikseen 11. märts 2012 Pärnu
Valga Vene Gümnaasium 6b Karikseen 13. märts 2012 Valga
Imavere Põhikool 4 Karikseen 13. märts 2012 Järva
Viljandi Maagümnaasium 1b Karikseen 14. märts 2012 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Karikseen 15. märts 2012 Pärnu
Osula Põhikool 4 Karikseen 15. märts 2012 Võru
Koonga Põhikool 5 Karikseen 16. märts 2012 Pärnu
Hargla Kool 1a Karikseen 16. märts 2012 Valga
Virtsu Kool 5-9 Karikseen 16. märts 2012 Lääne
Tartu Katoliku Kool 2a Karikseen 16. märts 2012 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Karikseen 17. märts 2012 Valga
Hargla Kool 9 Karikseen 17. märts 2012 Valga
Kose Gümnaasium 3b Karikseen 18. märts 2012 Harju
Kärla Põhikool 3 Karikseen 18. märts 2012 Saare
Valga Põhikool 5a Karikseen 18. märts 2012 Valga
Kõpu Põhikool Karikseen 18. märts 2012 Viljandi
Lauka Põhikool 2-3 Karikseen 18. märts 2012 Hiiu
Rõngu Keskkool 1-4 Karikseen 18. märts 2012 Tartu
Tali Põhikool 5-9 Karikseen 18. märts 2012 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Karikseen 19. märts 2012 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Karikseen 20. märts 2012 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Karikseen 20. märts 2012 Lääne
Risti Põhikool 1a3 Karikseen 21. märts 2012 Lääne
Kuuste Kool 4 Karikseen 21. märts 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Karikseen 21. märts 2012 Jõgeva
Tilsi Põhikool 6 Karikseen 21. märts 2012 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Karikseen 21. märts 2012 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 21. märts 2012 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Karikseen 21. märts 2012 Valga
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2 Karikseen 21. märts 2012 Viljandi
Nõo Põhikool 4b Karikseen 22. märts 2012 Tartu
Salme Põhikool 7-9 Karikseen 22. märts 2012 Saare
Vara Põhikool 1-4 Karikseen 22. märts 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Karikseen 22. märts 2012 Viljandi
Emmaste Põhikool Karikseen 22. märts 2012 Hiiu
Esku-Kamari Kool 4 Karikseen 23. märts 2012 Jõgeva
Nõva Põhikool 5-9 Karikseen 23. märts 2012 Lääne
Osula Põhikool 3 Karikseen 23. märts 2012 Võru
Saverna Põhikool Karikseen 23. märts 2012 Põlva
Elva Gümnaasium 2c Karikseen 24. märts 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Karikseen 24. märts 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Karikseen 24. märts 2012 Jõgeva
Savikoja Karikseen 24. märts 2012 Tartu
Jäneda Kool 3 Karikseen 24. märts 2012 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Karikseen 24. märts 2012 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 24. märts 2012 Viljandi
Konguta Kool 1-4 Karikseen 24. märts 2012 Tartu
Alu Lasteaed-Algkool 3 Karikseen 24. märts 2012 Rapla
Kiili Gümnaasium Karikseen 24. märts 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Karikseen 24. märts 2012 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Karikseen 24. märts 2012 Pärnu
Nõo Põhikool 5-9 2 Karikseen 24. märts 2012 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Karikseen 25. märts 2012 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2a Karikseen 25. märts 2012 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 25. märts 2012 Lääne
Esku-Kamari Kool 1-2 Karikseen 25. märts 2012 Jõgeva
Konguta Kool 5-6 Karikseen 25. märts 2012 Tartu
Himmaste Algkool 12 Karikseen 26. märts 2012 Põlva
Ruhnu Põhikool 1-9 Karikseen 26. märts 2012 Saare
Kääpa Põhikool 3 Karikseen 26. märts 2012 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Karikseen 26. märts 2012 Pärnu
Virtsu Kool 14 Karikseen 26. märts 2012 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Karikseen 26. märts 2012 Lääne
Kuuste Kool 2-3 Karikseen 26. märts 2012 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Karikseen 26. märts 2012 Järva
Vasta Kool 5-9 Karikseen 26. märts 2012 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Karikseen 26. märts 2012 Põlva
Saverna Põhikool 5 Karikseen 26. märts 2012 Põlva
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Karikseen 26. märts 2012 Viljandi
Valga Põhikool 3a Karikseen 27. märts 2012 Valga
Rakvere Linna Algkool 2 Karikseen 27. märts 2012 Lääne-Viru
Harku Lasteaed 2 Karikseen 27. märts 2012 Harju
Muhu Põhikool 5 Karikseen 27. märts 2012 Saare
Viljandi Maagümnaasium 1c Karikseen 27. märts 2012 Viljandi
Mikitamäe Kool 5-6 Karikseen 27. märts 2012 Põlva
Are Põhikool Karikseen 27. märts 2012 Pärnu
Puiga Põhikool 6 Karikseen 27. märts 2012 Võru
Kostivere Põhikool 1 Karikseen 27. märts 2012 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Karikseen 28. märts 2012 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Karikseen 28. märts 2012 Lääne
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Karikseen 28. märts 2012 Pärnu
Kehtna Põhikool 1-9 Karikseen 28. märts 2012 Rapla
Rannu Keskkool 5 Karikseen 28. märts 2012 Tartu
Imavere Põhikool 2a Karikseen 28. märts 2012 Järva
Parksepa Keskkool 7 Karikseen 28. märts 2012 Võru
Osula Põhikool 1 Karikseen 28. märts 2012 Võru
Viimsi Keskkool 1d Karikseen 29. märts 2012 Harju
Harku Lasteaed Karikseen 29. märts 2012 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Karikseen 29. märts 2012 Ida-Viru
Kuuste Kool 1 Karikseen 29. märts 2012 Tartu
Kuusalu Keskkool 1b Karikseen 29. märts 2012 Harju
Torma lasteaed Linnutaja 2 Karikseen 29. märts 2012 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 4 Karikseen 29. märts 2012 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium 1-4 Karikseen 30. märts 2012 Lääne
Kääpa Põhikool 1 Karikseen 30. märts 2012 Võru
Kammeri Kool Karikseen 30. märts 2012 Tartu
Vääna Mõisakool Karikseen 30. märts 2012 Harju
Peetri Põhikool 3-4 Karikseen 30. märts 2012 Järva
Virtsu Kool 2-3 Karikseen 30. märts 2012 Lääne
Esku-Kamari Kool 3 Karikseen 30. märts 2012 Jõgeva
Muraste Looduskool Karikseen 31. märts 2012 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Karikseen 31. märts 2012 Lääne-Viru
Heimtali Põhikool 5a6 Karikseen 31. märts 2012 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 4a Karikseen 1. aprill 2012 Viljandi
Puiga Põhikool 1 Karikseen 1. aprill 2012 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 1. aprill 2012 Harju
Palupera Põhikool Karikseen 1. aprill 2012 Valga
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Karikseen 1. aprill 2012 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Karikseen 1. aprill 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Karikseen 1. aprill 2012 Ida-Viru
Puhja Gümnaasium 2 Karikseen 1. aprill 2012 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Karikseen 1. aprill 2012 Rapla
Paide Ühisgümnaasium 6b Karikseen 1. aprill 2012 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Karikseen 1. aprill 2012 Tartu
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Karikseen 1. aprill 2012 Jõgeva
Lehtse Kool 2-3 Karikseen 1. aprill 2012 Lääne-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Karikseen 2. aprill 2012 Lääne
Kanepi Gümnaasium 1 Karikseen 3. aprill 2012 Põlva
Sadala Põhikool 1-4 Karikseen 3. aprill 2012 Jõgeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Karikseen 3. aprill 2012 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Karikseen 3. aprill 2012 Ida-Viru
Vambola Lasteaed Karikseen 4. aprill 2012 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Karikseen 4. aprill 2012 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 3 Karikseen 5. aprill 2012 Võru
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 5. aprill 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Karikseen 6. aprill 2012 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Karikseen 6. aprill 2012 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Karikseen 6. aprill 2012 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool Karikseen 6. aprill 2012 Valga
Haanja Kool 5 Karikseen 6. aprill 2012 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Karikseen 6. aprill 2012 Jõgeva
Kääpa Põhikool 5 Karikseen 6. aprill 2012 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Karikseen 6. aprill 2012 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 6b Karikseen 6. aprill 2012 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Karikseen 7. aprill 2012 Põlva
Saarepeedi Kool 6 Karikseen 7. aprill 2012 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Karikseen 7. aprill 2012 Põlva
Lohkva Lasteaed 2 Karikseen 7. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 3c Karikseen 7. aprill 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Karikseen 7. aprill 2012 Viljandi
Kuusalu Keskkool 2b Karikseen 7. aprill 2012 Harju
Hargla Kool 4 Karikseen 8. aprill 2012 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium Karikseen 9. aprill 2012 Viljandi
Valga Jaanikese Kool 5-6b Karikseen 9. aprill 2012 Valga
Tudulinna Põhikool 3 Karikseen 9. aprill 2012 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 5c Karikseen 9. aprill 2012 Tartu
Tudulinna Põhikool 4 Karikseen 9. aprill 2012 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Karikseen 10. aprill 2012 Võru
Viluste Põhikool 7 Karikseen 10. aprill 2012 Põlva
Lohkva Lasteaed Karikseen 10. aprill 2012 Tartu
Haanja Kool 1a Karikseen 10. aprill 2012 Võru
Imavere Põhikool 13 Karikseen 10. aprill 2012 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Karikseen 11. aprill 2012 Viljandi
Halliste Põhikool 1-3 Karikseen 11. aprill 2012 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Karikseen 11. aprill 2012 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 4 Karikseen 11. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Karikseen 12. aprill 2012 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Karikseen 12. aprill 2012 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Karikseen 12. aprill 2012 Ida-Viru
Haanja Kool 6 Karikseen 13. aprill 2012 Võru
Tõrva Gümnaasium 5b Karikseen 13. aprill 2012 Valga
Peetri Põhikool 6 Karikseen 13. aprill 2012 Järva
Põlula Kool 1-4 Karikseen 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Karikseen 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 5-6 Karikseen 14. aprill 2012 Saare
Põlula Kool 5 Karikseen 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Karikseen 15. aprill 2012 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Karikseen 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 1-4 Karikseen 15. aprill 2012 Hiiu
Tallinna Reaalkool 5b Karikseen 15. aprill 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Karikseen 16. aprill 2012 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Karikseen 16. aprill 2012 Harju
Tilsi Põhikool 7 Karikseen 16. aprill 2012 Põlva
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Karikseen 16. aprill 2012 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Karikseen 17. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 3a Karikseen 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Karikseen 18. aprill 2012 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Karikseen 18. aprill 2012 Tartu
Peetri Lasteaed Karikseen 18. aprill 2012 Järva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Karikseen 18. aprill 2012 Harju
Loo Keskkool 4b Karikseen 19. aprill 2012 Harju
Tartu Hiie Kool 6b Karikseen 19. aprill 2012 Tartu
Kose Gümnaasium 4b Karikseen 19. aprill 2012 Harju
Alavere Põhikool 5 Karikseen 19. aprill 2012 Harju
Paikuse Põhikool 1b Karikseen 20. aprill 2012 Pärnu
Kildu Põhikool 3 Karikseen 20. aprill 2012 Viljandi
Valga Põhikool 4a Karikseen 20. aprill 2012 Valga
Raasiku Põhikool 4 Karikseen 20. aprill 2012 Harju
Tapa Gümnaasium 6-7 Karikseen 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Veskitammi Lasteaed Karikseen 21. aprill 2012 Harju
Kääpa Põhikool 4 Karikseen 21. aprill 2012 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Karikseen 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Kärstna Kool 5-6 Karikseen 22. aprill 2012 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Karikseen 23. aprill 2012 Tartu
Albu Põhikool 3-4 Karikseen 23. aprill 2012 Järva
Põlva Keskkool 1 Karikseen 24. aprill 2012 Põlva
Jõhvi Lasteaed Sipsik Karikseen 24. aprill 2012 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Karikseen 25. aprill 2012 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Karikseen 25. aprill 2012 Pärnu
Järva-Jaani Gümnaasium Karikseen 26. aprill 2012 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Karikseen 27. aprill 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Karikseen 28. aprill 2012 Harju
Audentese Erakool 6b Karikseen 30. aprill 2012 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Karikseen 2. mai 2012 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 1 Karikseen 3. mai 2012 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Karikseen 3. mai 2012 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Karikseen 8. mai 2012 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 5a Karikseen 10. mai 2012 Harju
Elva Gümnaasium 2b Karikseen 17. mai 2012 Tartu

Tagasi tulemuste juurde