"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ruhnu Põhikool 1-9 Ülane 10. aprill 2012 Saare
Kõpu Põhikool Ülane 12. aprill 2012 Viljandi
Kääpa Põhikool 1 Ülane 13. aprill 2012 Võru
Saverna Põhikool Ülane 13. aprill 2012 Põlva
Saverna Põhikool 5 Ülane 13. aprill 2012 Põlva
Tali Põhikool 5-9 Ülane 13. aprill 2012 Pärnu
Lümanda Põhikool 5-6 Ülane 14. aprill 2012 Saare
Salme Põhikool 7-9 Ülane 14. aprill 2012 Saare
Konguta Kool 5-6 Ülane 15. aprill 2012 Tartu
Kuusalu Keskkool 2b Ülane 15. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 7b Ülane 15. aprill 2012 Valga
Kärstna Kool 5-6 Ülane 15. aprill 2012 Viljandi
Emmaste Põhikool Ülane 15. aprill 2012 Hiiu
Krootuse Põhikool 2 Ülane 15. aprill 2012 Põlva
Are Põhikool Ülane 15. aprill 2012 Pärnu
Haanja Kool 1a Ülane 16. aprill 2012 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Ülane 16. aprill 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Ülane 17. aprill 2012 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2012 Saare
Tääksi Põhikool 5-9 Ülane 17. aprill 2012 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Ülane 18. aprill 2012 Jõgeva
Risti Põhikool 1a3 Ülane 18. aprill 2012 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Ülane 18. aprill 2012 Jõgeva
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Ülane 18. aprill 2012 Saare
Nõo Põhikool 5-9 2 Ülane 19. aprill 2012 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 19. aprill 2012 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6b Ülane 19. aprill 2012 Valga
Anna Haava nim Pala Kool 4 Ülane 19. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Erakool 2a Ülane 19. aprill 2012 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Ülane 19. aprill 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Ülane 19. aprill 2012 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Ülane 19. aprill 2012 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 6c Ülane 20. aprill 2012 Saare
Vara Põhikool 1-4 Ülane 20. aprill 2012 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Ülane 20. aprill 2012 Pärnu
Nõva Põhikool 1-3 Ülane 20. aprill 2012 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Ülane 20. aprill 2012 Viljandi
Elva Gümnaasium 6c Ülane 20. aprill 2012 Tartu
Rannu Keskkool 5 Ülane 20. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Ülane 20. aprill 2012 Harju
Viljandi Maagümnaasium 1b Ülane 20. aprill 2012 Viljandi
Nõva Põhikool 5-9 Ülane 20. aprill 2012 Lääne
Metsapoole Põhikool 4-6 Ülane 20. aprill 2012 Pärnu
Heimtali Põhikool 5a6 Ülane 21. aprill 2012 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Ülane 21. aprill 2012 Valga
Parksepa Keskkool 1b Ülane 21. aprill 2012 Võru
Veskitammi Lasteaed Ülane 21. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Ülane 21. aprill 2012 Harju
Hummuli Põhikool 4 Ülane 21. aprill 2012 Valga
Haanja Kool 6 Ülane 21. aprill 2012 Võru
Konguta Kool 1-4 Ülane 21. aprill 2012 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a Ülane 21. aprill 2012 Valga
Sõmerpalu Põhikool 3 Ülane 21. aprill 2012 Võru
Rõngu Keskkool 1-4 Ülane 21. aprill 2012 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Ülane 21. aprill 2012 Põlva
Kiili Gümnaasium Ülane 21. aprill 2012 Harju
Kääpa Põhikool 5 Ülane 21. aprill 2012 Võru
Oru Põhikool 4 2 Ülane 21. aprill 2012 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 22. aprill 2012 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Ülane 22. aprill 2012 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Ülane 22. aprill 2012 Pärnu
Kuuste Kool 1 Ülane 22. aprill 2012 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-4 Ülane 22. aprill 2012 Hiiu
Lasila Põhikool 1-4 Ülane 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 3 Ülane 22. aprill 2012 Rapla
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Ülane 22. aprill 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Ülane 22. aprill 2012 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Ülane 22. aprill 2012 Lääne
Puiga Põhikool 6 Ülane 22. aprill 2012 Võru
Kuressaare Gümnaasium 4c Ülane 22. aprill 2012 Saare
Sonda Põhikool 1-4 Ülane 22. aprill 2012 Ida-Viru
Himmaste Algkool 12 Ülane 22. aprill 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 2 Ülane 22. aprill 2012 Võru
Tartu Hiie Kool 6b Ülane 22. aprill 2012 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 6b Ülane 22. aprill 2012 Saare
Ristiku Põhikool 6a Ülane 22. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 6a Ülane 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 22. aprill 2012 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Ülane 22. aprill 2012 Viljandi
Paikuse Põhikool 1b Ülane 22. aprill 2012 Pärnu
Tilsi Põhikool 7 Ülane 22. aprill 2012 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Ülane 22. aprill 2012 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Ülane 22. aprill 2012 Põlva
Põlva Keskkool 1 Ülane 22. aprill 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 4 Ülane 22. aprill 2012 Võru
Lihula Gümnaasium 1 Ülane 22. aprill 2012 Lääne
Kohila Gümnaasium 7c Ülane 22. aprill 2012 Rapla
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Ülane 22. aprill 2012 Viljandi
Hargla Kool 7 Ülane 23. aprill 2012 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Ülane 23. aprill 2012 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Ülane 23. aprill 2012 Jõgeva
Luua Algkool 1-4 Ülane 23. aprill 2012 Jõgeva
Savikoja Ülane 23. aprill 2012 Tartu
Jõhvi Gümnaasium 6b Ülane 23. aprill 2012 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 1-2 Ülane 23. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Ülane 23. aprill 2012 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Ülane 23. aprill 2012 Lääne
Puurmani Lasteaed Siilipesa Ülane 23. aprill 2012 Jõgeva
Orava Põhikool 5 Ülane 23. aprill 2012 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Ülane 23. aprill 2012 Harju
Mikitamäe Kool 5-6 Ülane 23. aprill 2012 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ülane 23. aprill 2012 Pärnu
Tääksi Põhikool 1-4 Ülane 23. aprill 2012 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 1 Ülane 23. aprill 2012 Põlva
Vambola Lasteaed Ülane 23. aprill 2012 Viljandi
Nõva Laste Päevakeskus Ülane 23. aprill 2012 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Ülane 23. aprill 2012 Põlva
Kiviõli 1. Keskkool 1a Ülane 23. aprill 2012 Ida-Viru
Hargla Kool 9 Ülane 23. aprill 2012 Valga
Koonga Põhikool 3 Ülane 23. aprill 2012 Pärnu
Hargla Kool 4 Ülane 23. aprill 2012 Valga
Muhu Põhikool 5 Ülane 23. aprill 2012 Saare
Taebla Gümnaasium 1-4 Ülane 24. aprill 2012 Lääne
Viluste Põhikool 1 Ülane 24. aprill 2012 Põlva
Elva Gümnaasium 3c Ülane 24. aprill 2012 Tartu
Puhja Gümnaasium 2 Ülane 24. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 5c Ülane 24. aprill 2012 Tartu
Palupera Põhikool Ülane 24. aprill 2012 Valga
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Ülane 24. aprill 2012 Harju
Lüllemäe Põhikool Ülane 24. aprill 2012 Valga
Kuuste Kool 5 Ülane 24. aprill 2012 Tartu
Mooste Põhikool 3 Ülane 24. aprill 2012 Põlva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Ülane 24. aprill 2012 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Ülane 25. aprill 2012 Võru
Virtsu Kool 2-3 Ülane 25. aprill 2012 Lääne
Koonga Põhikool 6 Ülane 25. aprill 2012 Pärnu
Osula Põhikool 4 Ülane 25. aprill 2012 Võru
Imavere Põhikool 2a Ülane 25. aprill 2012 Järva
Vääna Mõisakool Ülane 25. aprill 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Ülane 25. aprill 2012 Hiiu
Laagri Lasteaed Ülane 25. aprill 2012 Harju
Ristiku Põhikool 5a Ülane 25. aprill 2012 Harju
Harku Lasteaed Ülane 25. aprill 2012 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Ülane 25. aprill 2012 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Ülane 25. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Ülane 25. aprill 2012 Ida-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Ülane 25. aprill 2012 Viljandi
Uulu Lasteaed Ülane 25. aprill 2012 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 5-6b Ülane 25. aprill 2012 Valga
Lohkva Lasteaed Ülane 25. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Ülane 25. aprill 2012 Lääne
Häädemeeste Keskkool 6a7 Ülane 25. aprill 2012 Pärnu
Harku Lasteaed 2 Ülane 26. aprill 2012 Harju
Viimsi Keskkool 1e Ülane 26. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool (Harju) 1 Ülane 26. aprill 2012 Harju
Põlula Kool 1-4 Ülane 26. aprill 2012 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Ülane 26. aprill 2012 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Ülane 26. aprill 2012 Harju
Hargla Kool 1a Ülane 26. aprill 2012 Valga
Parksepa Keskkool 7 Ülane 26. aprill 2012 Võru
Tallinna Lauliku Lasteaed Ülane 26. aprill 2012 Harju
Kammeri Kool Ülane 26. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Ülane 26. aprill 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Ülane 26. aprill 2012 Harju
Põlula Kool 5 Ülane 26. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Ülane 26. aprill 2012 Viljandi
Värska Gümnaasium 3 Ülane 26. aprill 2012 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Ülane 27. aprill 2012 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Ülane 27. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Ülane 27. aprill 2012 Ida-Viru
Kolga Keskkool 1 Ülane 27. aprill 2012 Harju
Lokuta Lasteaed Ülane 27. aprill 2012 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Ülane 27. aprill 2012 Tartu
Muraste Looduskool Ülane 27. aprill 2012 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Ülane 27. aprill 2012 Tartu
Tudulinna Põhikool 4 Ülane 27. aprill 2012 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Ülane 27. aprill 2012 Pärnu
Osula Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2012 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Ülane 27. aprill 2012 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2012 Lääne-Viru
Peetri Lasteaed Ülane 28. aprill 2012 Järva
Audentese Erakool 6b Ülane 28. aprill 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Ülane 28. aprill 2012 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Ülane 28. aprill 2012 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 28. aprill 2012 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Ülane 28. aprill 2012 Lääne-Viru
Peetri Põhikool 6 Ülane 28. aprill 2012 Järva
Kadrina Keskkool 3b Ülane 28. aprill 2012 Lääne-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Ülane 29. aprill 2012 Järva
Lohkva Lasteaed 2 Ülane 29. aprill 2012 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Ülane 29. aprill 2012 Ida-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Ülane 29. aprill 2012 Pärnu
Tallinna Reaalkool 5a Ülane 29. aprill 2012 Harju
Lehtse Kool 4-5 Ülane 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Ülane 29. aprill 2012 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Ülane 30. aprill 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool Ülane 30. aprill 2012 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 1a Ülane 30. aprill 2012 Rapla
Viluste Põhikool 7 Ülane 30. aprill 2012 Põlva
Kadrina Keskkool 2b Ülane 30. aprill 2012 Lääne-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Ülane 30. aprill 2012 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Ülane 30. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll 2 Ülane 30. aprill 2012 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Ülane 30. aprill 2012 Pärnu
Tornimäe Põhikool 1-5 Ülane 30. aprill 2012 Saare
Rakvere Linna Algkool 2 Ülane 30. aprill 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 14 Ülane 1. mai 2012 Lääne
Alavere Põhikool 5 Ülane 1. mai 2012 Harju
Esku-Kamari Kool 4 Ülane 1. mai 2012 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 4a Ülane 1. mai 2012 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 1a Ülane 1. mai 2012 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Ülane 1. mai 2012 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Ülane 2. mai 2012 Järva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2012 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Ülane 2. mai 2012 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Ülane 2. mai 2012 Ida-Viru
Rocca al Mare Kool 1-2 Ülane 2. mai 2012 Harju
Imavere Põhikool 4 Ülane 2. mai 2012 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Ülane 3. mai 2012 Jõgeva
Lehtse Kool 2-3 Ülane 4. mai 2012 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 2a Ülane 4. mai 2012 Harju
Rakvere Linna Algkool 4 Ülane 4. mai 2012 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 3b Ülane 4. mai 2012 Rapla
Kuusalu Keskkool 1b Ülane 4. mai 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Ülane 4. mai 2012 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 6. mai 2012 Viljandi
Jõhvi Lasteaed Sipsik Ülane 6. mai 2012 Ida-Viru
Raasiku Põhikool 4 Ülane 6. mai 2012 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Ülane 11. mai 2012 Saare
Vaida Põhikool 4 Ülane 12. mai 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Ülane 14. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde