"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Ööbik 2. mai 2012 Pärnu
Metsküla Algkool 5-6 Ööbik 3. mai 2012 Lääne
Konguta Kool 5-6 Ööbik 4. mai 2012 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Ööbik 4. mai 2012 Valga
Tallinna Reaalkool 5b Ööbik 5. mai 2012 Harju
Kuuste Kool 4 Ööbik 5. mai 2012 Tartu
Kanepi Gümnaasium 1 Ööbik 5. mai 2012 Põlva
Esku-Kamari Kool 4 Ööbik 5. mai 2012 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium 6b Ööbik 5. mai 2012 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Ööbik 5. mai 2012 Ida-Viru
Virtsu Kool 2-3 Ööbik 6. mai 2012 Lääne
Rakvere Linna Algkool 4 Ööbik 6. mai 2012 Lääne-Viru
Hargla Kool 7 Ööbik 6. mai 2012 Valga
Muraste Looduskool Ööbik 6. mai 2012 Harju
Krootuse Põhikool 2 Ööbik 6. mai 2012 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Ööbik 6. mai 2012 Tartu
Kohila Gümnaasium 3b Ööbik 7. mai 2012 Rapla
Viluste Põhikool 1 Ööbik 7. mai 2012 Põlva
Nõo Põhikool 5-9 2 Ööbik 7. mai 2012 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ööbik 7. mai 2012 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 2 Ööbik 7. mai 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 14 Ööbik 7. mai 2012 Lääne
Valga Vene Gümnaasium 6a Ööbik 7. mai 2012 Valga
Lohkva Lasteaed 2 Ööbik 7. mai 2012 Tartu
Mooste Põhikool 3 Ööbik 7. mai 2012 Põlva
Oru Põhikool 4 2 Ööbik 7. mai 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Ööbik 8. mai 2012 Hiiu
Hargla Kool 1a Ööbik 8. mai 2012 Valga
Sadala Põhikool 1-4 Ööbik 8. mai 2012 Jõgeva
Kiili Gümnaasium Ööbik 8. mai 2012 Harju
Viluste Põhikool 7 Ööbik 8. mai 2012 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Ööbik 8. mai 2012 Saare
Metsküla Algkool 1-3 Ööbik 8. mai 2012 Lääne
Risti Põhikool 1a3 Ööbik 8. mai 2012 Lääne
Hargla Kool 4 Ööbik 8. mai 2012 Valga
Hargla Kool 9 Ööbik 8. mai 2012 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Ööbik 8. mai 2012 Pärnu
Põlula Kool 5 Ööbik 8. mai 2012 Lääne-Viru
Peetri Lasteaed Ööbik 8. mai 2012 Järva
Põlula Kool 1-4 Ööbik 8. mai 2012 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool Ööbik 9. mai 2012 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 3 Ööbik 9. mai 2012 Põlva
Osula Põhikool 4 Ööbik 9. mai 2012 Võru
Osula Põhikool 2 Ööbik 9. mai 2012 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Ööbik 9. mai 2012 Ida-Viru
Imavere Põhikool 2a Ööbik 9. mai 2012 Järva
Kuressaare Gümnaasium 6c Ööbik 9. mai 2012 Saare
Osula Põhikool 3 Ööbik 9. mai 2012 Võru
Vääna Mõisakool Ööbik 9. mai 2012 Harju
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Ööbik 9. mai 2012 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Ööbik 9. mai 2012 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 4 Ööbik 9. mai 2012 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Ööbik 10. mai 2012 Harju
Lehtse Kool 2-3 Ööbik 10. mai 2012 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Ööbik 10. mai 2012 Saare
Metsapoole Põhikool 4-6 Ööbik 10. mai 2012 Pärnu
Elva Gümnaasium 3c Ööbik 10. mai 2012 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Ööbik 10. mai 2012 Rapla
Kõpu Põhikool Ööbik 10. mai 2012 Viljandi
Kolga Keskkool 1 Ööbik 10. mai 2012 Harju
Palupera Põhikool Ööbik 10. mai 2012 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ööbik 10. mai 2012 Lääne
Tääksi Põhikool 5-9 Ööbik 10. mai 2012 Viljandi
Kohila Gümnaasium 7c Ööbik 11. mai 2012 Rapla
Tali Põhikool 5-9 Ööbik 11. mai 2012 Pärnu
Lohkva Lasteaed Ööbik 11. mai 2012 Tartu
Taebla Gümnaasium 1-4 Ööbik 11. mai 2012 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Ööbik 11. mai 2012 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 5-6b Ööbik 11. mai 2012 Valga
Himmaste Algkool 12 Ööbik 11. mai 2012 Põlva
Harku Lasteaed Ööbik 11. mai 2012 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Ööbik 11. mai 2012 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 2 Ööbik 12. mai 2012 Võru
Elva Gümnaasium 5c Ööbik 12. mai 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Ööbik 13. mai 2012 Viljandi
Ruhnu Põhikool 1-9 Ööbik 13. mai 2012 Saare
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Ööbik 13. mai 2012 Ida-Viru
Saarepeedi Kool 6 Ööbik 13. mai 2012 Viljandi
Esku-Kamari Kool 1-2 Ööbik 13. mai 2012 Jõgeva
Nõva Põhikool 5-9 Ööbik 13. mai 2012 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Ööbik 13. mai 2012 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Ööbik 14. mai 2012 Viljandi
Alu Lasteaed-Algkool 3 Ööbik 14. mai 2012 Rapla
Sõmeru Põhikool 2 Ööbik 15. mai 2012 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Ööbik 15. mai 2012 Pärnu
Sonda Põhikool 1-4 Ööbik 15. mai 2012 Ida-Viru
Virtsu Kool 5-9 Ööbik 16. mai 2012 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Ööbik 16. mai 2012 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Ööbik 16. mai 2012 Põlva
Puurmani Lasteaed Siilipesa Ööbik 16. mai 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Ööbik 16. mai 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Ööbik 17. mai 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 1b Ööbik 17. mai 2012 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Ööbik 17. mai 2012 Järva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ööbik 18. mai 2012 Pärnu
Tilsi Põhikool 6 Ööbik 19. mai 2012 Põlva
Audentese Erakool 6b Ööbik 19. mai 2012 Harju
Rakvere Gümnaasium 1a Ööbik 19. mai 2012 Lääne-Viru
Luua Algkool 1-4 Ööbik 20. mai 2012 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Ööbik 20. mai 2012 Lääne
Muhu Põhikool 5 Ööbik 21. mai 2012 Saare

Tagasi tulemuste juurde