"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Võilill 14. aprill 2010 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Võilill 14. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Võilill 15. aprill 2010 Tartu
Alatskivi Keskkool Võilill 15. aprill 2010 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Võilill 16. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Võilill 16. aprill 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Võilill 16. aprill 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Võilill 17. aprill 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 3 Võilill 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Lõpe Põhikool Võilill 17. aprill 2010 Pärnu
Hargla Kool 2 Võilill 17. aprill 2010 Valga
Tilsi Põhikool 7 Võilill 17. aprill 2010 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Võilill 17. aprill 2010 Tartu
Loo Keskkool Võilill 17. aprill 2010 Harju
Kaagvere Erikool Võilill 17. aprill 2010 Tartu
Tilsi Põhikool Võilill 18. aprill 2010 Põlva
Vara Põhikool Võilill 18. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Võilill 18. aprill 2010 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 2 Võilill 18. aprill 2010 Lääne-Viru
Uuemõisa Algkool Võilill 18. aprill 2010 Lääne
Helme Sanatoorne Internaatkool Võilill 19. aprill 2010 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Võilill 19. aprill 2010 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Võilill 19. aprill 2010 Järva
Kuldre Kool Võilill 19. aprill 2010 Võru
Meremäe-Obinitsa Põhikool Võilill 19. aprill 2010 Võru
Elva Gümnaasium 1c Võilill 20. aprill 2010 Tartu
Rakvere Eragümnaasium Võilill 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 2 Võilill 20. aprill 2010 Võru
Orava Põhikool Võilill 20. aprill 2010 Põlva
Krootuse Põhikool Võilill 20. aprill 2010 Põlva
Puka Keskkool Võilill 21. aprill 2010 Valga
Viljandi Maagümnaasium2.a Võilill 21. aprill 2010 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Võilill 21. aprill 2010 Põlva
Põlva Keskkool 5b Võilill 21. aprill 2010 Põlva
Viljandi maagümnaasium 3c Võilill 21. aprill 2010 Viljandi
Hargla Kool 5 Võilill 22. aprill 2010 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Võilill 22. aprill 2010 Jõgeva
Põlva Ühisgümnaasium Võilill 22. aprill 2010 Põlva
Suuremõisa Põhikool 1 Võilill 22. aprill 2010 Hiiu
Tartu Veeriku Kool 2b Võilill 22. aprill 2010 Tartu
Suuremõisa Põhikool 2 Võilill 22. aprill 2010 Hiiu
Tori Põhikool Võilill 23. aprill 2010 Pärnu
Valga Põhikool Võilill 23. aprill 2010 Valga
Kuressaare Gümnaasium 4b Võilill 23. aprill 2010 Saare
Tartu Erakool Võilill 24. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool 1 Võilill 24. aprill 2010 Valga
Otepää Gümnaasium Võilill 24. aprill 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Võilill 24. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Võilill 24. aprill 2010 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 5 Võilill 24. aprill 2010 Põlva
Nõo Põhikool Võilill 24. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Võilill 24. aprill 2010 Tartu
Aruküla lasteaed Rukkilill Võilill 25. aprill 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Võilill 25. aprill 2010 Järva
Tudulinna põhikool Võilill 25. aprill 2010 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium Võilill 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Unipiha Algkool Võilill 25. aprill 2010 Tartu
Kärstna Kool Võilill 25. aprill 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Võilill 25. aprill 2010 Lääne
Kirivere Põhikool Võilill 25. aprill 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Võilill 25. aprill 2010 Järva
Pärnjõe Põhikool Võilill 25. aprill 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 2 Võilill 25. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Võilill 25. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Võilill 25. aprill 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Võilill 26. aprill 2010 Saare
Vara Põhikool 5 Võilill 26. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Võilill 26. aprill 2010 Viljandi
Antsla Gümnaasium Võilill 26. aprill 2010 Võru
Tarvastu Gümnaasium Võilill 26. aprill 2010 Viljandi
Sonda Põhikool 3 Võilill 26. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Võilill 26. aprill 2010 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Võilill 26. aprill 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 2 Võilill 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Are Põhikool Võilill 26. aprill 2010 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Võilill 26. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Võilill 26. aprill 2010 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Võilill 26. aprill 2010 Viljandi
Saduküla Põhikool Võilill 27. aprill 2010 Jõgeva
Tali Põhikool Võilill 27. aprill 2010 Pärnu
Raasiku Põhikool Võilill 27. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Võilill 27. aprill 2010 Viljandi
Antsla Gümnaasium 1 Võilill 27. aprill 2010 Võru
Rakke Gümnaasium Võilill 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Võilill 27. aprill 2010 Valga
Audru Keskkool2 Võilill 27. aprill 2010 Pärnu
Rapla Ühisgümnaasium Võilill 27. aprill 2010 Rapla
Ruusa Põhikool Võilill 28. aprill 2010 Põlva
Koonga Põhikool 3 Võilill 28. aprill 2010 Pärnu
Kose Gümnaasium Võilill 28. aprill 2010 Harju
Konguta Kool/lasteaed Võilill 28. aprill 2010 Tartu
Palupera Põhikool 6 Võilill 28. aprill 2010 Valga
Värska Gümnaasium 3 Võilill 28. aprill 2010 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Võilill 28. aprill 2010 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium Võilill 28. aprill 2010 Järva
Vambola Lasteaed Võilill 28. aprill 2010 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium Võilill 28. aprill 2010 Pärnu
Konguta Kool Võilill 28. aprill 2010 Tartu
Tabivere Gümnaasium Võilill 29. aprill 2010 Jõgeva
Mikitamäe Kool Võilill 29. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Internaatkool Võilill 29. aprill 2010 Võru
Rõngu Keskkool Võilill 29. aprill 2010 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 3 Võilill 29. aprill 2010 Võru
Salutaguse Võilill 29. aprill 2010 Järva
Maardu Gümnaasium Võilill 29. aprill 2010 Harju
Pärnu Loodusmaja 3 Võilill 30. aprill 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Võilill 30. aprill 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium Võilill 30. aprill 2010 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium Võilill 30. aprill 2010 Hiiu
Risti Põhikool 5-9 Võilill 30. aprill 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Võilill 30. aprill 2010 Saare
Sonda Põhikool Võilill 30. aprill 2010 Ida-Viru
Vaida Põhikool Võilill 30. aprill 2010 Harju
Risti Põhikool 1,3 Võilill 30. aprill 2010 Lääne
Anna Haava nim. Pala Kool Võilill 30. aprill 2010 Jõgeva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Võilill 30. aprill 2010 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Võilill 1. mai 2010 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 6C Võilill 1. mai 2010 Tartu
Häädemeeste Keskkool Võilill 1. mai 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 5 Võilill 1. mai 2010 Saare
Tallinna Saksa Gümnaasium Võilill 1. mai 2010 Harju
Jäneda Kool Võilill 1. mai 2010 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Võilill 1. mai 2010 Tartu
Paikuse Põhikool 2 Võilill 2. mai 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Võilill 2. mai 2010 Pärnu
Aakre Lasteaed-Algkool Võilill 2. mai 2010 Valga
Muhu Põhikool Võilill 2. mai 2010 Saare
Suislepa Lasteaed-Algkool Võilill 2. mai 2010 Viljandi
Oru Põhikool Võilill 2. mai 2010 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Võilill 2. mai 2010 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium Võilill 2. mai 2010 Harju
Tsirguliina Keskkool Võilill 2. mai 2010 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool Võilill 2. mai 2010 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Võilill 2. mai 2010 Tartu
Lihula Gümnaasium Võilill 2. mai 2010 Lääne
Tallinna Reaalkool 2 Võilill 3. mai 2010 Harju
Kernu Põhikool 2 Võilill 3. mai 2010 Harju
Tõrva gümnaasium Võilill 3. mai 2010 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Võilill 3. mai 2010 Ida-Viru
Õie Lasteaed Võilill 3. mai 2010 Harju
Tääksi Pk Võilill 3. mai 2010 Viljandi
Uulu lasteaed Võilill 3. mai 2010 Pärnu
Paistu Kool 2 Võilill 3. mai 2010 Viljandi
Elva lasteaed Õnneseen Võilill 3. mai 2010 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool Võilill 3. mai 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 3 Võilill 3. mai 2010 Lääne-Viru
Paistu Kool Võilill 3. mai 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Võilill 3. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Võilill 3. mai 2010 Viljandi
Eidapere Kool Võilill 3. mai 2010 Rapla
Kõpu Põhikool Võilill 3. mai 2010 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Võilill 3. mai 2010 Valga
Melliste Algkool-Lasteaed Võilill 4. mai 2010 Tartu
Kärla Põhikool Võilill 4. mai 2010 Saare
Käina Gümnaasium2 Võilill 5. mai 2010 Hiiu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Võilill 5. mai 2010 Harju
Kehtna Põhikool Võilill 6. mai 2010 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Võilill 6. mai 2010 Pärnu
Savikoja Võilill 6. mai 2010 Tartu
Hargla Kool Võilill 6. mai 2010 Valga
Palade Põhikool Võilill 7. mai 2010 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 3 Võilill 7. mai 2010 Saare
Aegviidu Põhikool Võilill 7. mai 2010 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool Võilill 8. mai 2010 Lääne
Osula Põhikool Võilill 8. mai 2010 Võru
Tartu Veeriku Kool 5b Võilill 8. mai 2010 Tartu
Viimsi Kool 4c Võilill 9. mai 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Võilill 9. mai 2010 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Võilill 10. mai 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Võilill 10. mai 2010 Järva
Pärnu Väike Vabakool Võilill 10. mai 2010 Pärnu
Illuka Põhikool 2 Võilill 10. mai 2010 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 1 Võilill 10. mai 2010 Võru
Kuusalu Keskkool Võilill 10. mai 2010 Harju
Tudu Põhikool Võilill 10. mai 2010 Lääne-Viru
Viimsi Kool 6b Võilill 11. mai 2010 Harju
Rakvere reaalgümnaasium 2 Võilill 11. mai 2010 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool Võilill 11. mai 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Võilill 11. mai 2010 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool III Võilill 11. mai 2010 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Võilill 11. mai 2010 Harju
Sürgavere Põhikool 4 Võilill 12. mai 2010 Viljandi
Pärnu Loodusmaja 6 Võilill 12. mai 2010 Pärnu
Sonda Põhikool 2 Võilill 12. mai 2010 Ida-Viru
Palupera Põhikool 1 Võilill 12. mai 2010 Valga
Lauka Põhikool Võilill 12. mai 2010 Hiiu
Salme Põhikool Võilill 12. mai 2010 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium Võilill 12. mai 2010 Lääne-Viru
Kaelase Kool Võilill 13. mai 2010 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool Võilill 13. mai 2010 Harju
Pärnu Loodusmaja 5 Võilill 13. mai 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Võilill 13. mai 2010 Järva
Muraste Looduskool Võilill 13. mai 2010 Harju
Sürgavare Põhikool 2 Võilill 14. mai 2010 Viljandi
Paldiski Gümnaasium Võilill 14. mai 2010 Harju
Albu Põhikool Võilill 14. mai 2010 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Võilill 14. mai 2010 Harju
Metsküla Algkool 2 Võilill 14. mai 2010 Lääne
Tallinna I Internaatkool 2A Võilill 14. mai 2010 Harju
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Võilill 15. mai 2010 Lääne-Viru
Viimsi Kool 6c Võilill 15. mai 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Võilill 15. mai 2010 Lääne-Viru
Tartu Kroonuaia Kool Võilill 17. mai 2010 Tartu
Rakvere Gümnaasium Võilill 20. mai 2010 Lääne-Viru
Misso Keskkool Võilill 20. mai 2010 Võru

Tagasi tulemuste juurde