"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tali Põhikool Suitsupääsuke 12. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 4 Suitsupääsuke 15. aprill 2010 Pärnu
Tilsi Põhikool 7 Suitsupääsuke 16. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 17. aprill 2010 Põlva
Haljala Gümnaasium Suitsupääsuke 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool Suitsupääsuke 17. aprill 2010 Valga
Oru Põhikool Suitsupääsuke 18. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool 6 Suitsupääsuke 18. aprill 2010 Valga
Antsla Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 19. aprill 2010 Võru
Orissaare Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 20. aprill 2010 Saare
Hargla Kool 5 Suitsupääsuke 21. aprill 2010 Valga
Vara Põhikool Suitsupääsuke 21. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool Suitsupääsuke 22. aprill 2010 Valga
Tilsi Põhikool Suitsupääsuke 22. aprill 2010 Põlva
Palupera Põhikool Suitsupääsuke 23. aprill 2010 Valga
Kääpa Põhikool Suitsupääsuke 24. aprill 2010 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Suitsupääsuke 24. aprill 2010 Viljandi
Vara Põhikool 5 Suitsupääsuke 24. aprill 2010 Tartu
Kõpu Põhikool II Suitsupääsuke 25. aprill 2010 Viljandi
Haljala Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Suitsupääsuke 25. aprill 2010 Võru
Salme Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Saare
Kõpu Põhikool III Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Viljandi
Otepää Gümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Valga
Aakre Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Valga
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Tartu
Risti Põhikool 1,3 Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Lääne
Õie Lasteaed Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Harju
Krabi Põhikool 3 Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Võru
Vatla Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Lääne
Suislepa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Viljandi
Kodila Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Suitsupääsuke 28. aprill 2010 Jõgeva
Rapla Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Rapla
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Ida-Viru
Mikitamäe Kool Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Tartu
Jõhvi Gümnaasium Suitsupääsuke 30. aprill 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Suitsupääsuke 30. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool Suitsupääsuke 30. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Suitsupääsuke 1. mai 2010 Viljandi
Sonda Põhikool 2 Suitsupääsuke 1. mai 2010 Ida-Viru
Are Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium2 Suitsupääsuke 1. mai 2010 Hiiu
Krootuse Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Põlva
Elva Gümnaasium 1c Suitsupääsuke 1. mai 2010 Tartu
Eidapere Kool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Rapla
Häädemeeste Keskkool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Pärnu
Orava Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Lääne
Põlva Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 1. mai 2010 Põlva
Paistu kool 3 Suitsupääsuke 1. mai 2010 Viljandi
Pärnu Loodusmaja 3 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Pärnu
Rakvere Gümnaasium Suitsupääsuke 2. mai 2010 Lääne-Viru
Kuldre Kool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Võru
Tartu Hiie Kool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Tartu
Tsirguliina Keskkool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Valga
Nõo Põhikool 2.b Suitsupääsuke 2. mai 2010 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Saare
Anna Haava nim. Pala Kool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Saare
Metsapoole Põhikool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Suitsupääsuke 2. mai 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne
Osula Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Võru
Surju Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Jõgeva
Metsküla Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne
Sürgavere Põhikool 4 Suitsupääsuke 3. mai 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Suitsupääsuke 3. mai 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne-Viru
Uulu lasteaed Suitsupääsuke 3. mai 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2010 Jõgeva
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Harju
Valga Jaanikese Kool Suitsupääsuke 4. mai 2010 Valga
Kuuste kool Suitsupääsuke 4. mai 2010 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Suitsupääsuke 4. mai 2010 Jõgeva
Kuusalu Keskkool Suitsupääsuke 4. mai 2010 Harju
Tääksi Pk Suitsupääsuke 4. mai 2010 Viljandi
Misso Keskkool Suitsupääsuke 5. mai 2010 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium Suitsupääsuke 5. mai 2010 Harju
Kohila Gümnaasium Suitsupääsuke 5. mai 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 6. mai 2010 Valga
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Suitsupääsuke 6. mai 2010 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Suitsupääsuke 6. mai 2010 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 3.a Suitsupääsuke 7. mai 2010 Viljandi
Salutaguse Suitsupääsuke 7. mai 2010 Järva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Suitsupääsuke 7. mai 2010 Pärnu
Palade Põhikool Suitsupääsuke 7. mai 2010 Hiiu
Muhu Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Saare
Tudu Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Kärstna Kool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Suitsupääsuke 8. mai 2010 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Saare
Kanepi Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Tudulinna põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 1 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Hiiu
Lõpe Põhikool 3 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Ida-Viru
Käina Gümnaasium Suitsupääsuke 8. mai 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Elva Gümnaasium 6C Suitsupääsuke 8. mai 2010 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Võru
Tallinna Reaalkool 2 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Krabi Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2010 Võru
Audru Keskkool2 Suitsupääsuke 9. mai 2010 Pärnu
Sonda Põhikool 3 Suitsupääsuke 9. mai 2010 Ida-Viru
Albu Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2010 Järva
Risti Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 9. mai 2010 Harju
Lihula Gümnaasium Suitsupääsuke 9. mai 2010 Lääne
Tartu Hiie Kool 3 Suitsupääsuke 10. mai 2010 Tartu
Sadala Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2010 Lääne
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Lääne-Viru
Saduküla Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Jõgeva
Kärla Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Saare
Rakvere Linna Algkool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Suitsupääsuke 10. mai 2010 Viljandi
Paldiski Gümnaasium Suitsupääsuke 10. mai 2010 Harju
Tori Põhikool Suitsupääsuke 11. mai 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 11. mai 2010 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Suitsupääsuke 11. mai 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 11. mai 2010 Võru
Ääsmäe Põhikool 5 Suitsupääsuke 11. mai 2010 Harju
Paistu Kool Suitsupääsuke 11. mai 2010 Viljandi
Palupera Põhikool 1 Suitsupääsuke 12. mai 2010 Valga
Kernu Põhikool 2 Suitsupääsuke 12. mai 2010 Harju
Pärnu Loodusmaja 6 Suitsupääsuke 12. mai 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Suitsupääsuke 12. mai 2010 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Suitsupääsuke 12. mai 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Suitsupääsuke 12. mai 2010 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Suitsupääsuke 12. mai 2010 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Suitsupääsuke 12. mai 2010 Harju
Lauka Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2010 Hiiu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2010 Pärnu
Konguta Kool 2 Suitsupääsuke 13. mai 2010 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium Suitsupääsuke 13. mai 2010 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2010 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 14. mai 2010 Saare
Tõrva gümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2010 Valga
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Suitsupääsuke 14. mai 2010 Järva
Kärdla Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2010 Hiiu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Põlva
Valga Gümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2010 Valga
Ruusa Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Põlva
Sonda Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Ida-Viru
Aegviidu Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Suitsupääsuke 14. mai 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 15. mai 2010 Lääne-Viru
Savikoja Suitsupääsuke 15. mai 2010 Tartu
Illuka Põhikool 2 Suitsupääsuke 16. mai 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 2 Suitsupääsuke 17. mai 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Suitsupääsuke 17. mai 2010 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Suitsupääsuke 19. mai 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Suitsupääsuke 19. mai 2010 Ida-Viru
Vambola Lasteaed Suitsupääsuke 19. mai 2010 Viljandi
Vastseliina Internaatkool Suitsupääsuke 19. mai 2010 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Suitsupääsuke 20. mai 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Suitsupääsuke 23. mai 2010 Tartu

Tagasi tulemuste juurde