"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alatskivi Keskkool Laulurästas 22. märts 2010 Tartu
Suuremõisa Põhikool 2 Laulurästas 23. märts 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Laulurästas 31. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Laulurästas 31. märts 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Laulurästas 1. aprill 2010 Põlva
Muraste Looduskool Laulurästas 1. aprill 2010 Harju
Uuemõisa Algkool6 Laulurästas 1. aprill 2010 Lääne
Vasta Kool Laulurästas 1. aprill 2010 Lääne-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool Laulurästas 1. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Laulurästas 2. aprill 2010 Valga
Tartu Loodusmaja Laulurästas 2. aprill 2010 Tartu
Palupera Põhikool 6 Laulurästas 2. aprill 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium Laulurästas 2. aprill 2010 Põlva
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Laulurästas 2. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Laulurästas 2. aprill 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Laulurästas 2. aprill 2010 Viljandi
Puhja Gümnaasium 3kl Laulurästas 3. aprill 2010 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Laulurästas 3. aprill 2010 Pärnu
Rakvere Gümnaasium Laulurästas 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium Laulurästas 4. aprill 2010 Harju
Jõhvi Gümnaasium Laulurästas 4. aprill 2010 Ida-Viru
Albu Põhikool Laulurästas 4. aprill 2010 Järva
Paistu kool 3 Laulurästas 4. aprill 2010 Viljandi
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Laulurästas 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Laulurästas 5. aprill 2010 Lääne
Are Põhikool Laulurästas 6. aprill 2010 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Laulurästas 7. aprill 2010 Jõgeva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Laulurästas 7. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Laulurästas 7. aprill 2010 Põlva
Osula Põhikool Laulurästas 7. aprill 2010 Võru
Vaida Põhikool Laulurästas 8. aprill 2010 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Laulurästas 8. aprill 2010 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Laulurästas 8. aprill 2010 Harju
Misso Keskkool Laulurästas 8. aprill 2010 Võru
Sonda Põhikool Laulurästas 9. aprill 2010 Ida-Viru
Kernu Põhikool 2 Laulurästas 9. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Laulurästas 9. aprill 2010 Järva
Valgjärve Põhikool 2 Laulurästas 9. aprill 2010 Põlva
Tääksi Pk Laulurästas 9. aprill 2010 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Laulurästas 10. aprill 2010 Pärnu
Tilsi Põhikool 7 Laulurästas 10. aprill 2010 Põlva
Lihula Lasteaed II Laulurästas 10. aprill 2010 Lääne
Kirivere Põhikool Laulurästas 10. aprill 2010 Viljandi
Rakke Gümnaasium Laulurästas 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Ruila põhikool Laulurästas 10. aprill 2010 Harju
Otepää Gümnaasium Laulurästas 10. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Laulurästas 11. aprill 2010 Lääne
Tudu Põhikool Laulurästas 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Laulurästas 11. aprill 2010 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 2.b Laulurästas 12. aprill 2010 Tartu
Sonda Põhikool 2 Laulurästas 12. aprill 2010 Ida-Viru
Vatla Põhikool Laulurästas 12. aprill 2010 Lääne
Virtsu Põhikool Laulurästas 12. aprill 2010 Lääne
Haljala Gümnaasium Laulurästas 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Vara Põhikool Laulurästas 12. aprill 2010 Tartu
Põlva Ühisgümnaasium Laulurästas 12. aprill 2010 Põlva
Jäneda Kool Laulurästas 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 6C Laulurästas 13. aprill 2010 Tartu
Rakvere Linna Algkool Laulurästas 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Laulurästas 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Laulurästas 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium Laulurästas 14. aprill 2010 Pärnu
Valgjärve Põhikool Laulurästas 14. aprill 2010 Põlva
Nõo Põhikool 2 Laulurästas 14. aprill 2010 Tartu
Unipiha Algkool Laulurästas 14. aprill 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Laulurästas 14. aprill 2010 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Laulurästas 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Oru Põhikool Laulurästas 15. aprill 2010 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Laulurästas 15. aprill 2010 Saare
Konguta Kool Laulurästas 15. aprill 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 2 Laulurästas 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Aakre Lasteaed-Algkool Laulurästas 15. aprill 2010 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Laulurästas 15. aprill 2010 Pärnu
Antsla Gümnaasium 1 Laulurästas 16. aprill 2010 Võru
Sõmerpalu Põhikool Laulurästas 16. aprill 2010 Võru
Paide Gümnaasium Laulurästas 16. aprill 2010 Järva
Kiviõli 1.Keskkool 2 Laulurästas 17. aprill 2010 Ida-Viru
Muhu Põhikool Laulurästas 17. aprill 2010 Saare
Palade Põhikool Laulurästas 17. aprill 2010 Hiiu
Elva Gümnaasium 3a Laulurästas 18. aprill 2010 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Laulurästas 18. aprill 2010 Hiiu
Rakvere Eragümnaasium 2 Laulurästas 18. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Kunstigümnaasium 1 Laulurästas 18. aprill 2010 Tartu
Savikoja Laulurästas 19. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Laulurästas 19. aprill 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Laulurästas 20. aprill 2010 Järva
Tilsi Põhikool Laulurästas 22. aprill 2010 Põlva
Tartu Kunstigümnaasium 2 Laulurästas 22. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium Laulurästas 24. aprill 2010 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Laulurästas 24. aprill 2010 Tartu
Anna Haava nim. Pala Kool Laulurästas 24. aprill 2010 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1c Laulurästas 25. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Laulurästas 25. aprill 2010 Järva
Lauka Põhikool Laulurästas 26. aprill 2010 Hiiu
Metsküla Algkool 2 Laulurästas 26. aprill 2010 Lääne
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Laulurästas 26. aprill 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 5C Laulurästas 27. aprill 2010 Tartu
Metsapoole Põhikool Laulurästas 28. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Laulurästas 28. aprill 2010 Järva
Vastseliina Gümnaasium 3 Laulurästas 29. aprill 2010 Võru
Mikitamäe Kool Laulurästas 29. aprill 2010 Põlva
Kuusalu Keskkool Laulurästas 30. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Laulurästas 1. mai 2010 Harju
Illuka Põhikool 2 Laulurästas 1. mai 2010 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium Laulurästas 2. mai 2010 Rapla
Tartu Hiie Kool Laulurästas 2. mai 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Laulurästas 5. mai 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Laulurästas 5. mai 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Laulurästas 8. mai 2010 Viljandi
Rannu Keskkool Laulurästas 8. mai 2010 Tartu
Aegviidu Põhikool Laulurästas 8. mai 2010 Harju
Viljandi Maagümnaasium2.a Laulurästas 10. mai 2010 Viljandi
Tori Põhikool Laulurästas 11. mai 2010 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde