"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Saduküla Põhikool Kuldnokk 19. märts 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Saare
Elva Gümnaasium 1c Kuldnokk 20. märts 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Võru
Vasta Kool Kuldnokk 20. märts 2010 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium Kuldnokk 20. märts 2010 Valga
Tali Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Pärnu
Kildu põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Viljandi
Meremäe-Obinitsa Põhikool Kuldnokk 20. märts 2010 Võru
Hargla Kool 5 Kuldnokk 20. märts 2010 Valga
Hargla Kool Kuldnokk 20. märts 2010 Valga
Viljandi Maagümnaasium 7b Kuldnokk 21. märts 2010 Viljandi
Kärstna Kool Kuldnokk 21. märts 2010 Viljandi
Lõpe Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2010 Pärnu
Vara Põhikool Kuldnokk 21. märts 2010 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4b Kuldnokk 21. märts 2010 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2010 Jõgeva
Virtsu Põhikool Kuldnokk 21. märts 2010 Lääne
Palade Põhikool Kuldnokk 21. märts 2010 Hiiu
Rannu Keskkool Kuldnokk 21. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 3a Kuldnokk 21. märts 2010 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2010 Saare
Kodila Põhikool Kuldnokk 22. märts 2010 Rapla
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Kuldnokk 22. märts 2010 Viljandi
Tsirguliina Keskkool Kuldnokk 22. märts 2010 Valga
Pärnu Loodusmaja 2 Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Uuemõisa Algkool Kuldnokk 22. märts 2010 Lääne
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Kuldnokk 22. märts 2010 Tartu
Lihula Lasteaed II Kuldnokk 22. märts 2010 Lääne
Pärnu Loodusmaja 3 Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Nõo Põhikool 2.b Kuldnokk 22. märts 2010 Tartu
Metsapoole Põhikool Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Puka Keskkool Kuldnokk 22. märts 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 6 Kuldnokk 22. märts 2010 Põlva
Hargla Kool 2 Kuldnokk 22. märts 2010 Valga
Koonga Põhikool 3 Kuldnokk 22. märts 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 23. märts 2010 Saare
Tilsi Põhikool 7 Kuldnokk 23. märts 2010 Põlva
Aakre Lasteaed-Algkool Kuldnokk 23. märts 2010 Valga
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Pärnu Väike Vabakool 1 Kuldnokk 23. märts 2010 Pärnu
Imavere Põhikool Kuldnokk 23. märts 2010 Järva
Saaremaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 23. märts 2010 Saare
Ruila põhikool Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium Kuldnokk 23. märts 2010 Saare
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 23. märts 2010 Tartu
Tallinna Tehnikagümnaasium Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Kuldnokk 23. märts 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Kuldnokk 23. märts 2010 Harju
Lõpe Põhikool 3 Kuldnokk 23. märts 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Tilsi Põhikool Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Kääpa Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2010 Võru
Kõpu Põhikool III Kuldnokk 24. märts 2010 Viljandi
Oru Kool Kuldnokk 24. märts 2010 Lääne
Krootuse Põhikool Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Eidapere Kool Kuldnokk 24. märts 2010 Rapla
Puhja Gümnaasium 3kl Kuldnokk 24. märts 2010 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kuldnokk 24. märts 2010 Harju
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Kuldnokk 24. märts 2010 Tartu
Pärnjõe Põhikool Kuldnokk 24. märts 2010 Pärnu
Risti Põhikool 5-9 Kuldnokk 24. märts 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 24. märts 2010 Saare
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Anna Haava nim. Pala Kool Kuldnokk 24. märts 2010 Jõgeva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Kuldnokk 24. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2010 Saare
Kehtna Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Rapla
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2010 Põlva
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Surju Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Kõpu Põhikool II Kuldnokk 25. märts 2010 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 6 Kuldnokk 25. märts 2010 Põlva
Kadrina Keskkool 2 Kuldnokk 25. märts 2010 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Albu Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Järva
Nõo Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Konguta Kool Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
Vastseliina Internaatkool Kuldnokk 25. märts 2010 Võru
Tartu Kunstigümnaasium 1 Kuldnokk 25. märts 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kuldnokk 25. märts 2010 Jõgeva
Are Põhikool Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kuldnokk 25. märts 2010 Pärnu
Ruila Põhikool 3 Kuldnokk 25. märts 2010 Harju
Sõmerpalu Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Uulu Lasteaed 2 Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Jäneda7 Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 1 Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Risti Põhikool 1,3 Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Kuldnokk 26. märts 2010 Jõgeva
Unipiha Algkool Kuldnokk 26. märts 2010 Tartu
Rannamõisa Lasteaed Kuldnokk 26. märts 2010 Harju
Palupera Põhikool 6 Kuldnokk 26. märts 2010 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 26. märts 2010 Jõgeva
Sürgavere Põhikool 4 Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium Kuldnokk 26. märts 2010 Järva
Tallinna 21. Kool Kuldnokk 26. märts 2010 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Paistu kool 3 Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Illuka Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kuldnokk 26. märts 2010 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 4 Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Vara Põhikool 5 Kuldnokk 26. märts 2010 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 1 Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Helme Sanatoorne Internaatkool Kuldnokk 26. märts 2010 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool Kuldnokk 26. märts 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool Kuldnokk 26. märts 2010 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 26. märts 2010 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 26. märts 2010 Jõgeva
Misso Keskkool Kuldnokk 26. märts 2010 Võru
Laiuse Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Jõgeva
Audru Keskkool2 Kuldnokk 27. märts 2010 Pärnu
Salutaguse Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Valgjärve Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Suuremõisa Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Hiiu
Puurmani Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2010 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Harju
Väätsa Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Kuldnokk 27. märts 2010 Tartu
Osula Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Võru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Vastse-Kuuste Kool 5 Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Antsla Gümnaasium 1 Kuldnokk 27. märts 2010 Võru
Kuuste kool Kuldnokk 27. märts 2010 Tartu
Vatla Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool3 Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Elva Gümnaasium 5C Kuldnokk 27. märts 2010 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Kuldnokk 27. märts 2010 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium2.a Kuldnokk 27. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Kuldnokk 27. märts 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2010 Järva
Kanepi Gümnaasium Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Koonga Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Pärnu
Muraste Looduskool Kuldnokk 27. märts 2010 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kuldnokk 27. märts 2010 Võru
Kanepi Gümnaasium 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Põlva
Rakvere Eragümnaasium 2 Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne-Viru
Torma lasteaed Linnutaja Kuldnokk 27. märts 2010 Jõgeva
Palupera Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2010 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kuldnokk 27. märts 2010 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5 Kuldnokk 27. märts 2010 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Saare
Audru Keskkool Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Hargla Kool 1 Kuldnokk 28. märts 2010 Valga
Paistu Kool Kuldnokk 28. märts 2010 Viljandi
Puiga Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Võru
Tabivere Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Jõgeva
Adavere Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Jõgeva
Rõngu Keskkool Kuldnokk 28. märts 2010 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 28. märts 2010 Harju
Are Põhikool 2-3 Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Kuldnokk 28. märts 2010 Tartu
Raasiku Põhikool 5 Kuldnokk 28. märts 2010 Harju
Tääksi Pk Kuldnokk 28. märts 2010 Viljandi
Rakvere Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Lääne-Viru
Lauka Põhikool Kuldnokk 28. märts 2010 Hiiu
Paistu Kool 2 Kuldnokk 28. märts 2010 Viljandi
Pärnu loodusmaja Kuldnokk 28. märts 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kuldnokk 28. märts 2010 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 2b Kuldnokk 28. märts 2010 Tartu
Põlva Keskkool 5b Kuldnokk 29. märts 2010 Põlva
Suislepa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 29. märts 2010 Viljandi
Pärnu Loodusmaja 4 Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Raasiku Põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
Paikuse Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Rapla
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Kuldnokk 29. märts 2010 Valga
Orissaare Gümnaasium 5 Kuldnokk 29. märts 2010 Saare
Jõhvi Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
Kiili Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Illuka Põhikool 2 Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2010 Hiiu
Rakvere Linna Algkool Kuldnokk 29. märts 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2010 Jõgeva
Krabi Põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Võru
Tarvastu Gümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Viljandi
Tudulinna põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Kuuste Kool 1 Kuldnokk 29. märts 2010 Tartu
Vaida Põhikool Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Valga Jaanikese Kool Kuldnokk 29. märts 2010 Valga
Vambola Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2010 Viljandi
Metsküla Algkool Kuldnokk 29. märts 2010 Lääne
Kuusalu Keskkool 4kl Kuldnokk 29. märts 2010 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 29. märts 2010 Hiiu
Pärnu Väike Vabakool 6 Kuldnokk 29. märts 2010 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 3 Kuldnokk 29. märts 2010 Võru
Sonda Põhikool 3 Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kuldnokk 29. märts 2010 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 2 Kuldnokk 30. märts 2010 Harju
Kostivere Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Harju
Uuemõisa Algkool6 Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne
Pärnu Päikesejänku lasteaed Kuldnokk 30. märts 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 2.b Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Kääpa Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2010 Võru
Kärla Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Saare
Lihula Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kuldnokk 30. märts 2010 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Kaelase Kool Kuldnokk 30. märts 2010 Pärnu
Konguta Kool/lasteaed Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Valgjärve Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2010 Pärnu
Alatskivi Keskkool Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Viljandi
Lilli loodusmaja Kuldnokk 30. märts 2010 Viljandi
Sillamäe Astangu kool Kuldnokk 30. märts 2010 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Kuldnokk 30. märts 2010 Harju
Sõmeru Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 3 Kuldnokk 30. märts 2010 Tartu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kuldnokk 30. märts 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kuldnokk 31. märts 2010 Ida-Viru
Jäneda Kool Kuldnokk 31. märts 2010 Lääne-Viru
Õie Lasteaed Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Tori Põhikool Kuldnokk 31. märts 2010 Pärnu
Antsla Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2010 Võru
Kirivere Põhikool Kuldnokk 31. märts 2010 Viljandi
Tallinna Kristiine Gümnaasium Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Nõo Põhikool 2 Kuldnokk 31. märts 2010 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Kuldnokk 31. märts 2010 Harju
Veskitammi Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Paikuse Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2010 Pärnu
Tallinna I Internaatkool PÕK Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Kuldnokk 1. aprill 2010 Viljandi
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Alavere Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2010 Valga
Elva Gümnaasium 5A Kuldnokk 2. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Kuldnokk 2. aprill 2010 Viljandi
Rakke Gümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium2 Kuldnokk 2. aprill 2010 Hiiu
Tartu Veeriku Kool 8 Kuldnokk 2. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Kuldnokk 2. aprill 2010 Tartu
Sonda Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2010 Ida-Viru
Kernu Põhikool 2 Kuldnokk 2. aprill 2010 Harju
Kiviõli 1.Keskkool 2 Kuldnokk 2. aprill 2010 Ida-Viru
Orava Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2010 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kuldnokk 3. aprill 2010 Järva
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Kuldnokk 3. aprill 2010 Tartu
Narva Eesti Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Kuldnokk 3. aprill 2010 Jõgeva
Tallinna Muusikakeskkool Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Kuldnokk 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Kuldnokk 4. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Kuldnokk 4. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool 7 Kuldnokk 4. aprill 2010 Pärnu
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kuldnokk 4. aprill 2010 Järva
Rapla Ühisgümnaasium Kuldnokk 4. aprill 2010 Rapla
Oru Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kuldnokk 4. aprill 2010 Jõgeva
Sürgavare Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2010 Viljandi
Sonda Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2010 Ida-Viru
Sürgavere põhikool Kuldnokk 5. aprill 2010 Viljandi
Muhu Põhikool Kuldnokk 5. aprill 2010 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Kuldnokk 5. aprill 2010 Viljandi
Tartu Erakool Kuldnokk 6. aprill 2010 Tartu
Viljandi maagümnaasium 3c Kuldnokk 6. aprill 2010 Viljandi
Peetri Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2010 Järva
Sadala Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2010 Jõgeva
Kurtna Kool Kuldnokk 6. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 4c Kuldnokk 6. aprill 2010 Harju
Tornimäe Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2010 Saare
Krabi Põhikool 6 Kuldnokk 8. aprill 2010 Võru
Viimsi Kool 6c Kuldnokk 8. aprill 2010 Harju
Tõrva gümnaasium Kuldnokk 8. aprill 2010 Valga
Vastseliina Gümnaasium Kuldnokk 8. aprill 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Kuldnokk 8. aprill 2010 Järva
Tudu Põhikool Kuldnokk 9. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Kroonuaia Kool Kuldnokk 9. aprill 2010 Tartu
Kernu Põhikool Kuldnokk 9. aprill 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kuldnokk 10. aprill 2010 Järva
Maardu Gümnaasium Kuldnokk 10. aprill 2010 Harju
Kaagvere Erikool 2 Kuldnokk 11. aprill 2010 Tartu
Türi Majandusgümnaasium 6.b Kuldnokk 11. aprill 2010 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Kuldnokk 11. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Kuldnokk 11. aprill 2010 Tartu
Illuka Põhikool 5 Kuldnokk 11. aprill 2010 Ida-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium Kuldnokk 11. aprill 2010 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Kuldnokk 12. aprill 2010 Järva
Viimsi Kool 6b Kuldnokk 12. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool Kuldnokk 12. aprill 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 4 Kuldnokk 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Kuldnokk 13. aprill 2010 Järva
Kuressaare Gümnaasium5b Kuldnokk 13. aprill 2010 Saare
Roosna-Alliku Põhikool 6 Kuldnokk 13. aprill 2010 Järva
Uulu lasteaed Kuldnokk 13. aprill 2010 Pärnu
Elva lasteaed Õnneseen Kuldnokk 13. aprill 2010 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kuldnokk 14. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Kuldnokk 15. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Kuldnokk 16. aprill 2010 Järva
Kadrina Keskkool 3 Kuldnokk 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Kuldnokk 24. aprill 2010 Tartu
Pärnu Väike Vabakool 4 Kuldnokk 26. aprill 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Kuldnokk 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Kuldnokk 28. aprill 2010 Ida-Viru
Valga Gümnaasium Kuldnokk 30. aprill 2010 Valga
Pärnu Loodusmaja 6 Kuldnokk 30. aprill 2010 Pärnu
Paldiski Gümnaasium Kuldnokk 4. mai 2010 Harju
Pärnu Loodusmaja 5 Kuldnokk 4. mai 2010 Pärnu
Paide Gümnaasium Kuldnokk 9. mai 2010 Järva

Tagasi tulemuste juurde