"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Suitsupääsuke 16. aprill 2008 Jõgeva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 18. aprill 2008 Viljandi
Metsküla Algkool I Suitsupääsuke 19. aprill 2008 Lääne
Tartu Hiie Kool 5.B Suitsupääsuke 20. aprill 2008 Tartu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Suitsupääsuke 22. aprill 2008 Võru
Hargla Kool Suitsupääsuke 23. aprill 2008 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 23. aprill 2008 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium Suitsupääsuke 24. aprill 2008 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 24. aprill 2008 Harju
Kose Gümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Harju
Risti Põhikool, Harju-Risti Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Harju
Laupa Põhikool 5 Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Järva
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Valga
Raudna Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Viljandi
Helme SIK Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Valga
Kohila Gümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Rapla
Elva Gümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Tartu
Rakvere Eragümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Hiiu
Antsla Gümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Võru
Krootuse Põhikool 3 Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 6 Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2008 Ida-Viru
Unipiha Algkool Suitsupääsuke 27. aprill 2008 Tartu
Kärstna Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2008 Viljandi
Parksepa Keskkool Suitsupääsuke 27. aprill 2008 Võru
Teenuse Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Rapla
Are Põhikool Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Pärnu
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Pärnu
Lihula Lasteaed Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Valga
Kildu Põhikool Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Viljandi
Konguta Kool - Lasteaed Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Tartu
Eidapere Kool Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Rapla
Kärla Põhikool Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Saare
Olustvere Põhikool Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Viljandi
Paistu Põhikool Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Viljandi
Kiltsi Põhikool 2 Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 2 Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Pärnu
Adavere Põhikool Suitsupääsuke 28. aprill 2008 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Viljandi
Krootuse Põhikool Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Põlva
Lihula Gümnaasium Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Lääne
Kõpu Põhikool Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Viljandi
Mikitamäe Kool 3-4 Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Põlva
Parksepa Keskkool 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Suitsupääsuke 29. aprill 2008 Võru
Jäneda Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2008 Lääne-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 30. aprill 2008 Võru
Oru Kool Suitsupääsuke 30. aprill 2008 Lääne
Abja Gümnaasium Suitsupääsuke 30. aprill 2008 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 30. aprill 2008 Rapla
Mustjala Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2008 Saare
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 1. mai 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Suitsupääsuke 1. mai 2008 Viljandi
Kuuste Kool 2 Suitsupääsuke 1. mai 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium (5) Suitsupääsuke 1. mai 2008 Võru
Tallinna Reaalkool Suitsupääsuke 2. mai 2008 Harju
Koonga Põhikool 3 Suitsupääsuke 2. mai 2008 Pärnu
Võru Lasteaed Päkapikk Suitsupääsuke 2. mai 2008 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Suitsupääsuke 2. mai 2008 Jõgeva
Vatla Põhikool 2 Suitsupääsuke 2. mai 2008 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Suitsupääsuke 2. mai 2008 Pärnu
Kuldre Kool 2 Suitsupääsuke 2. mai 2008 Võru
Mehikoorma Põhikool 1 Suitsupääsuke 2. mai 2008 Tartu
Kadrina Keskkool 4 Suitsupääsuke 2. mai 2008 Lääne-Viru
Metsapoole Põhikool Suitsupääsuke 2. mai 2008 Pärnu
Konguta Kool Suitsupääsuke 2. mai 2008 Tartu
Lihula Lasteaed II Suitsupääsuke 2. mai 2008 Lääne
Mehikoorma Põhikool Suitsupääsuke 2. mai 2008 Tartu
Mäetaguse Põhikool Suitsupääsuke 2. mai 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Suitsupääsuke 2. mai 2008 Tartu
Neeme Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2008 Harju
Kuldre Kool 3 Suitsupääsuke 3. mai 2008 Võru
Koeru Keskkool Suitsupääsuke 3. mai 2008 Järva
Saue Gümnaasium Suitsupääsuke 3. mai 2008 Harju
Saduküla Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2008 Jõgeva
Kuuste Kool Suitsupääsuke 3. mai 2008 Tartu
Taebla Gümnaasium Suitsupääsuke 3. mai 2008 Lääne
Vara Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Suitsupääsuke 3. mai 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Suitsupääsuke 3. mai 2008 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Suitsupääsuke 3. mai 2008 Saare
Hargla Kool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2008 Valga
Tilsi Põhikool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2008 Põlva
Krabi Põhikool 1 Suitsupääsuke 3. mai 2008 Võru
Imavere Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2008 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 3. mai 2008 Tartu
Savikoja Suitsupääsuke 3. mai 2008 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2008 Pärnu
Emmaste Põhikool 4 Suitsupääsuke 4. mai 2008 Hiiu
Jõhvi Gümnaasium Suitsupääsuke 4. mai 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 4. mai 2008 Ida-Viru
Hargla Kool 3 Suitsupääsuke 4. mai 2008 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium Suitsupääsuke 4. mai 2008 Tartu
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Suitsupääsuke 4. mai 2008 Järva
Sõmeru Põhikool Suitsupääsuke 4. mai 2008 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Suitsupääsuke 4. mai 2008 Järva
Osula Põhikool 4 Suitsupääsuke 4. mai 2008 Võru
Kuressaare Gümnaasium 5b Suitsupääsuke 4. mai 2008 Saare
Kostivere Põhikool Suitsupääsuke 4. mai 2008 Harju
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 4. mai 2008 Harju
Koonga Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2008 Pärnu
Lüllemäe Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2008 Valga
Elva Gümnaasium 1C Suitsupääsuke 5. mai 2008 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2008 Pärnu
Kasari Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2008 Lääne
Oru Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2008 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Suitsupääsuke 5. mai 2008 Tartu
Metsküla Algkool Suitsupääsuke 5. mai 2008 Lääne
Sadala Põhikool Suitsupääsuke 6. mai 2008 Jõgeva
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Suitsupääsuke 6. mai 2008 Ida-Viru
Misso Keskkool Suitsupääsuke 6. mai 2008 Võru
Valga Gümnaasium Suitsupääsuke 6. mai 2008 Valga
Taali Põhikool Suitsupääsuke 6. mai 2008 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Suitsupääsuke 7. mai 2008 Pärnu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2008 Harju
Krootuse Põhikool 4 Suitsupääsuke 7. mai 2008 Põlva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Suitsupääsuke 7. mai 2008 Võru
Muhu Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2008 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Suitsupääsuke 8. mai 2008 Harju
Tallinna 1 Internaatkool Suitsupääsuke 8. mai 2008 Harju
Valga Jaanikese Kool Suitsupääsuke 8. mai 2008 Valga
Tilsi Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2008 Põlva
Osula Põhikool 3 Suitsupääsuke 9. mai 2008 Võru
Tartu Hiie Kool 6B Suitsupääsuke 9. mai 2008 Tartu
Kiili Gümnaasium Suitsupääsuke 9. mai 2008 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 9. mai 2008 Jõgeva
Salutaguse Suitsupääsuke 9. mai 2008 Järva
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 9. mai 2008 Viljandi
Suislepa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 10. mai 2008 Viljandi
Tartu Hiie Kool Suitsupääsuke 10. mai 2008 Tartu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Suitsupääsuke 10. mai 2008 Põlva
Võru Kesklinna Gümnaasium Suitsupääsuke 10. mai 2008 Võru
Holstre Kool Suitsupääsuke 11. mai 2008 Viljandi
Ahtme Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 11. mai 2008 Ida-Viru
Krabi Põhikool Suitsupääsuke 12. mai 2008 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Suitsupääsuke 12. mai 2008 Pärnu
Vambola Lasteaed Suitsupääsuke 12. mai 2008 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool Suitsupääsuke 12. mai 2008 Võru
Tallinna Ristiku Põhikool Suitsupääsuke 12. mai 2008 Harju
Viluste Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2008 Põlva
Uulu Lasteaed Suitsupääsuke 14. mai 2008 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 15. mai 2008 Viljandi
Tornimäe Põhikool II Suitsupääsuke 15. mai 2008 Saare
Narva Eesti Gümnaasium Suitsupääsuke 15. mai 2008 Ida-Viru
Risti Põhikool, Risti Suitsupääsuke 16. mai 2008 Lääne
Tartu Lasteaed Ristikhein Suitsupääsuke 16. mai 2008 Tartu
Rakvere Põhikool 2 Suitsupääsuke 20. mai 2008 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 5 Suitsupääsuke 21. mai 2008 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium Suitsupääsuke 22. mai 2008 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Suitsupääsuke 23. mai 2008 Harju

Tagasi tulemuste juurde