"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Väätsa Põhikool Pajud 22. märts 2008 Järva
Halliste Põhikool 4 Pajud 23. märts 2008 Viljandi
Kildu Põhikool Pajud 24. märts 2008 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Pajud 27. märts 2008 Harju
Aste Põhikool 2 Pajud 29. märts 2008 Saare
Tilsi Põhikool Pajud 29. märts 2008 Põlva
Metsapoole Põhikool Pajud 30. märts 2008 Pärnu
Luunja lasteaed MIDRIMAA 2 Pajud 31. märts 2008 Tartu
Kose Gümnaasium 2 Pajud 31. märts 2008 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool Pajud 31. märts 2008 Pärnu
Taali Põhikool Pajud 1. aprill 2008 Pärnu
Kose Gümnaasium Pajud 1. aprill 2008 Harju
Virtsu Põhikool Pajud 1. aprill 2008 Lääne
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Pajud 1. aprill 2008 Võru
Olustvere Põhikool Pajud 1. aprill 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 6-9 Pajud 1. aprill 2008 Võru
Vatla Põhikool Pajud 1. aprill 2008 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3 Pajud 1. aprill 2008 Jõgeva
Emmaste Põhikool 4 Pajud 1. aprill 2008 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3 Pajud 1. aprill 2008 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool Pajud 1. aprill 2008 Tartu
Tallinna Reaalkool Pajud 1. aprill 2008 Harju
Puiga Põhikool 5 Pajud 1. aprill 2008 Võru
Emmaste Põhikool Pajud 2. aprill 2008 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Pajud 2. aprill 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Pajud 2. aprill 2008 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1 Pajud 2. aprill 2008 Tartu
Kuressaare Gümnaasium Pajud 3. aprill 2008 Saare
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Pajud 3. aprill 2008 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium Pajud 3. aprill 2008 Viljandi
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Pajud 3. aprill 2008 Pärnu
Raudna Põhikool II Pajud 3. aprill 2008 Viljandi
Türi Majandusgümnaasium Pajud 3. aprill 2008 Järva
Raudna Põhikool Pajud 3. aprill 2008 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Pajud 3. aprill 2008 Tartu
Metsküla Algkool I Pajud 3. aprill 2008 Lääne
Valga Gümnaasium Pajud 3. aprill 2008 Valga
Misso Keskkool Pajud 3. aprill 2008 Võru
Mustjala Lasteaed-Põhikool Pajud 4. aprill 2008 Saare
Are Põhikool Pajud 4. aprill 2008 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Pajud 4. aprill 2008 Ida-Viru
Saduküla Põhikool Pajud 4. aprill 2008 Jõgeva
Kadrina Keskkool 3 Pajud 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna 1 Internaatkool Pajud 4. aprill 2008 Harju
Helme SIK Pajud 5. aprill 2008 Valga
Riidaja Põhikool Pajud 5. aprill 2008 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium Pajud 5. aprill 2008 Pärnu
Parksepa Keskkool Pajud 5. aprill 2008 Võru
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Pajud 5. aprill 2008 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Pajud 5. aprill 2008 Pärnu
Tartu Hiie Kool 5.B Pajud 5. aprill 2008 Tartu
Puurmani Gümnaasium Pajud 5. aprill 2008 Jõgeva
Rõngu Keskkool Pajud 5. aprill 2008 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 5b Pajud 6. aprill 2008 Saare
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Pajud 6. aprill 2008 Viljandi
Imavere Põhikool Pajud 6. aprill 2008 Järva
Tallinna Rahumäe Põhikool Pajud 6. aprill 2008 Harju
Kärla Põhikool Pajud 6. aprill 2008 Saare
Võru Kesklinna Gümnaasium Pajud 6. aprill 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Pajud 6. aprill 2008 Viljandi
Võru Lasteaed Päkapikk Pajud 6. aprill 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Pajud 6. aprill 2008 Viljandi
Narva Pähklimäe Gümnaasium Pajud 6. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Pajud 6. aprill 2008 Tartu
Kohila Gümnaasium Pajud 6. aprill 2008 Rapla
Paikuse Põhikool Pajud 6. aprill 2008 Pärnu
Lihula Lasteaed Pajud 6. aprill 2008 Lääne
Türi Kesklinna Lasteaed Pajud 6. aprill 2008 Järva
Põlva keskkool 3b Pajud 6. aprill 2008 Põlva
Roosna-Alliku PK Pajud 6. aprill 2008 Järva
Kadrina Keskkool 4 Pajud 6. aprill 2008 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed II Pajud 6. aprill 2008 Lääne
Konguta Kool Pajud 6. aprill 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Pajud 7. aprill 2008 Võru
Kuuste Kool Pajud 7. aprill 2008 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Pajud 7. aprill 2008 Saare
Tartu Hiie Kool 6B Pajud 7. aprill 2008 Tartu
Saadjärve Looduskool Pajud 7. aprill 2008 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Pajud 7. aprill 2008 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 2 Pajud 7. aprill 2008 Põlva
Vasta Kool Pajud 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Krabi Põhikool 1 Pajud 7. aprill 2008 Võru
Unipiha Algkool Pajud 7. aprill 2008 Tartu
Tori Põhikool Pajud 7. aprill 2008 Pärnu
Abja Gümnaasium Pajud 7. aprill 2008 Viljandi
Viluste Põhikool Pajud 7. aprill 2008 Põlva
Otepää Gümnaasium Pajud 7. aprill 2008 Valga
Konguta Kool - Lasteaed Pajud 7. aprill 2008 Tartu
Kehtna Põhikool Pajud 7. aprill 2008 Rapla
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Pajud 7. aprill 2008 Harju
Taebla Gümnaasium Pajud 7. aprill 2008 Lääne
Tallinna 21. Kool Pajud 7. aprill 2008 Harju
Sõmeru Põhikool Pajud 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Pajud 7. aprill 2008 Lääne
Oru Kool Pajud 7. aprill 2008 Lääne
Savikoja Pajud 7. aprill 2008 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool Pajud 7. aprill 2008 Viljandi
Kasari Põhikool Pajud 7. aprill 2008 Lääne
Parksepa Keskkool 2 Pajud 7. aprill 2008 Võru
Sõmerpalu Põhikool Pajud 8. aprill 2008 Võru
Emmaste Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2008 Hiiu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Pajud 8. aprill 2008 Tartu
Kõpu Põhikool Pajud 8. aprill 2008 Viljandi
Kurtna Lasteaed Pajud 8. aprill 2008 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Pajud 8. aprill 2008 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Pajud 8. aprill 2008 Tartu
Paistu Põhikool Pajud 8. aprill 2008 Viljandi
Osula Põhikool 4 Pajud 8. aprill 2008 Võru
Teenuse Pajud 8. aprill 2008 Rapla
Paide Ühisgümnaasium 2 Pajud 8. aprill 2008 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool Pajud 8. aprill 2008 Tartu
Osula Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2008 Võru
Krootuse Põhikool 4 Pajud 8. aprill 2008 Põlva
Uulu Lasteaed Pajud 8. aprill 2008 Pärnu
Ahula Lasteaed-Algkool Pajud 8. aprill 2008 Järva
Adavere Põhikool Pajud 8. aprill 2008 Jõgeva
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Pajud 8. aprill 2008 Valga
Aakre Lasteaed-Algkool Pajud 8. aprill 2008 Valga
Tartu Hiie Kool Pajud 8. aprill 2008 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2008 Valga
Risti Põhikool, Harju-Risti Pajud 8. aprill 2008 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Pajud 8. aprill 2008 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium Pajud 8. aprill 2008 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Pajud 8. aprill 2008 Pärnu
Rakvere Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2008 Lääne-Viru
Risti Põhikool, Risti Pajud 9. aprill 2008 Lääne
Ahtme Gümnaasium 5a Pajud 9. aprill 2008 Ida-Viru
Koonga Põhikool 1 Pajud 9. aprill 2008 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Pajud 9. aprill 2008 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 2 Pajud 9. aprill 2008 Võru
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Pajud 9. aprill 2008 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Pajud 9. aprill 2008 Põlva
Kostivere Põhikool Pajud 9. aprill 2008 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Pajud 9. aprill 2008 Harju
Lihula Gümnaasium III Pajud 9. aprill 2008 Lääne
Krootuse Põhikool Pajud 9. aprill 2008 Põlva
Paide Gümnaasium Pajud 9. aprill 2008 Järva
Viimsi Kool Pajud 9. aprill 2008 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Pajud 9. aprill 2008 Võru
Surju Põhikool Pajud 9. aprill 2008 Pärnu
Krabi Põhikool Pajud 9. aprill 2008 Võru
Tõrva Gümnaasium 2 Pajud 10. aprill 2008 Valga
Muraste Looduskool Pajud 10. aprill 2008 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Pajud 10. aprill 2008 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Pajud 10. aprill 2008 Harju
Lauka Põhikool 2 Pajud 10. aprill 2008 Hiiu
Aste Põhikool 3 Pajud 10. aprill 2008 Saare
Ahtme Gümnaasium 4b Pajud 10. aprill 2008 Ida-Viru
Rapla Ühisgümnaasium Pajud 10. aprill 2008 Rapla
Kärdla Ühisgümnaasium Pajud 10. aprill 2008 Hiiu
Melliste Algkool - Lasteaed Pajud 10. aprill 2008 Tartu
Muhu Põhikool Pajud 10. aprill 2008 Saare
Ahtme Gümnaasium 4a Pajud 10. aprill 2008 Ida-Viru
Pirita Lasteaed Pajud 10. aprill 2008 Harju
Tartu POKU lasteaed Pajud 10. aprill 2008 Tartu
Harmi Põhikool 3-4 Pajud 10. aprill 2008 Harju
Vara Põhikool Pajud 10. aprill 2008 Tartu
Puiga Põhikool 4 Pajud 10. aprill 2008 Võru
Tääksi Põhikool Pajud 11. aprill 2008 Viljandi
Taali Põhikool 2 Pajud 11. aprill 2008 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Pajud 11. aprill 2008 Tartu
Valga Jaanikese Kool Pajud 11. aprill 2008 Valga
Püünsi Põhikool Pajud 11. aprill 2008 Harju
Kärstna Põhikool Pajud 11. aprill 2008 Viljandi
Rakvere Põhikool Pajud 11. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Pajud 11. aprill 2008 Tartu
Koonga Põhikool 2 Pajud 11. aprill 2008 Pärnu
Häädemeeste Keskkool Pajud 11. aprill 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Pajud 11. aprill 2008 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 11. aprill 2008 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Pajud 11. aprill 2008 Võru
Paide Ühisgümnaasium Pajud 12. aprill 2008 Järva
Jäneda Põhikool Pajud 12. aprill 2008 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool Pajud 12. aprill 2008 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Pajud 12. aprill 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool Pajud 12. aprill 2008 Lääne-Viru
Koeru Keskkool Pajud 12. aprill 2008 Järva
Aegviidu Põhikool Pajud 12. aprill 2008 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Pajud 13. aprill 2008 Jõgeva
Tartu Lasteaed Ristikhein Pajud 13. aprill 2008 Tartu
Ahtme Gümnaasium 2a Pajud 13. aprill 2008 Ida-Viru
Lauka Põhikool Pajud 13. aprill 2008 Hiiu
Albu Põhikool Pajud 13. aprill 2008 Järva
Tõrva Gümnaasium Pajud 13. aprill 2008 Valga
Kuldre Kool 2 Pajud 13. aprill 2008 Võru
Peetri Põhikool Pajud 14. aprill 2008 Järva
Tallinna Ristiku põhikool 2 Pajud 14. aprill 2008 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Pajud 14. aprill 2008 Harju
Vastseliina Internaatkool Pajud 14. aprill 2008 Võru
Nõo Põhikool Pajud 14. aprill 2008 Tartu
Kuldre Kool 3 Pajud 14. aprill 2008 Võru
Rakvere Eragümnaasium Pajud 14. aprill 2008 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool II Pajud 14. aprill 2008 Saare
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Pajud 14. aprill 2008 Põlva
Ahtme Gümnaasium 5b Pajud 14. aprill 2008 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Pajud 14. aprill 2008 Järva
Lüganuse Keskkool Pajud 14. aprill 2008 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 2 Pajud 14. aprill 2008 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Pajud 14. aprill 2008 Jõgeva
Kolga Keskkool Pajud 14. aprill 2008 Harju
Metsküla Algkool Pajud 14. aprill 2008 Lääne
Neeme Algkool Pajud 15. aprill 2008 Harju
Sürgavere Põhikool Pajud 15. aprill 2008 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Pajud 15. aprill 2008 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Pajud 15. aprill 2008 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 1 Pajud 16. aprill 2008 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Pajud 16. aprill 2008 Tartu
Holstre Kool Pajud 16. aprill 2008 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Pajud 16. aprill 2008 Tartu
Salutaguse Pajud 16. aprill 2008 Järva
Mikitamäe Kool 3-4 Pajud 16. aprill 2008 Põlva
Ahtme Gümnaasium 3b Pajud 16. aprill 2008 Ida-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium Pajud 16. aprill 2008 Saare
Tartu Veeriku Kool Pajud 17. aprill 2008 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 17. aprill 2008 Jõgeva
Tallinna Reaalkool 2 Pajud 17. aprill 2008 Harju
Vambola Lasteaed Pajud 18. aprill 2008 Viljandi
Koeru Keskkool 2a Pajud 18. aprill 2008 Järva
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Pajud 19. aprill 2008 Ida-Viru
Lihula Gümnaasium Pajud 20. aprill 2008 Lääne
Kiltsi Põhikool Pajud 20. aprill 2008 Lääne-Viru
Sillamäe Eesti Põhikool Pajud 20. aprill 2008 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Pajud 21. aprill 2008 Lääne-Viru
Narva Eesti Gümnaasium Pajud 21. aprill 2008 Ida-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Pajud 22. aprill 2008 Harju
Tartu Katoliku Kool 1 Pajud 23. aprill 2008 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Pajud 26. aprill 2008 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Pajud 26. aprill 2008 Ida-Viru
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool Pajud 2. mai 2008 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Pajud 2. mai 2008 Harju

Tagasi tulemuste juurde