"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kasari Põhikool Karikseen 1. märts 2008 Lääne
Sõmerpalu Põhikool Karikseen 1. märts 2008 Võru
Lilli loodusmaja Karikseen 1. märts 2008 Viljandi
Kuuste Kool 2 Karikseen 1. märts 2008 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Karikseen 1. märts 2008 Viljandi
Lihula Gümnaasium II Karikseen 1. märts 2008 Lääne
Kärstna Põhikool Karikseen 1. märts 2008 Viljandi
Väätsa Põhikool Karikseen 1. märts 2008 Järva
Kuuste Kool Karikseen 1. märts 2008 Tartu
Muraste Looduskool Karikseen 1. märts 2008 Harju
Viluste Põhikool Karikseen 1. märts 2008 Põlva
Põlva keskkool 3b Karikseen 1. märts 2008 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Karikseen 1. märts 2008 Ida-Viru
Toila Gümnaasium Karikseen 2. märts 2008 Ida-Viru
Osula Põhikool 4 Karikseen 2. märts 2008 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool Karikseen 2. märts 2008 Viljandi
Abja Gümnaasium Karikseen 2. märts 2008 Viljandi
Parksepa Keskkool Karikseen 2. märts 2008 Võru
Teenuse Karikseen 3. märts 2008 Rapla
Hargla Kool 2 Karikseen 3. märts 2008 Valga
Krootuse Põhikool 3 Karikseen 3. märts 2008 Põlva
Krootuse Põhikool Karikseen 3. märts 2008 Põlva
Puiga Põhikool 4 Karikseen 3. märts 2008 Võru
Antsla Gümnaasium 2 Karikseen 3. märts 2008 Võru
Metsküla Algkool I Karikseen 3. märts 2008 Lääne
Roosna-Alliku PK Karikseen 4. märts 2008 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Karikseen 4. märts 2008 Pärnu
Melliste Algkool - Lasteaed Karikseen 4. märts 2008 Tartu
Parksepa Keskkool 2 Karikseen 4. märts 2008 Võru
Vara Põhikool Karikseen 4. märts 2008 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool Karikseen 4. märts 2008 Tartu
Surju Põhikool Karikseen 5. märts 2008 Pärnu
Savikoja Karikseen 7. märts 2008 Tartu
Taali Põhikool 2 Karikseen 7. märts 2008 Pärnu
Hargla Kool 3 Karikseen 7. märts 2008 Valga
Puiga Põhikool 6-9 Karikseen 8. märts 2008 Võru
Are Põhikool Karikseen 8. märts 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Karikseen 8. märts 2008 Viljandi
Kiltsi Põhikool 2 Karikseen 9. märts 2008 Lääne-Viru
Metsapoole Põhikool Karikseen 9. märts 2008 Pärnu
Unipiha Algkool Karikseen 9. märts 2008 Tartu
Nõo Põhikool Karikseen 10. märts 2008 Tartu
Metsküla Algkool Karikseen 10. märts 2008 Lääne
Tääksi Põhikool Karikseen 10. märts 2008 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Karikseen 10. märts 2008 Põlva
Konguta Kool - Lasteaed Karikseen 10. märts 2008 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Karikseen 10. märts 2008 Võru
Tori Põhikool Karikseen 10. märts 2008 Pärnu
Krabi Põhikool 1 Karikseen 10. märts 2008 Võru
Muhu Põhikool Karikseen 10. märts 2008 Saare
Konguta Kool Karikseen 10. märts 2008 Tartu
Kuuste Kool 123 Karikseen 10. märts 2008 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Karikseen 10. märts 2008 Lääne
Taebla Gümnaasium Karikseen 11. märts 2008 Lääne
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Karikseen 11. märts 2008 Järva
Paistu Põhikool Karikseen 11. märts 2008 Viljandi
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Karikseen 11. märts 2008 Pärnu
Tornimäe Põhikool II Karikseen 11. märts 2008 Saare
Risti Põhikool, Risti Karikseen 11. märts 2008 Lääne
Koonga Põhikool 2 Karikseen 11. märts 2008 Pärnu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Karikseen 11. märts 2008 Põlva
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Karikseen 11. märts 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Karikseen 12. märts 2008 Harju
Koeru Keskkool Karikseen 12. märts 2008 Järva
Lihula Lasteaed II Karikseen 12. märts 2008 Lääne
Albu Põhikool Karikseen 12. märts 2008 Järva
Ahula Lasteaed-Algkool Karikseen 12. märts 2008 Järva
Rakvere Põhikool 2 Karikseen 12. märts 2008 Lääne-Viru
Olustvere Põhikool Karikseen 12. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool 1 Karikseen 12. märts 2008 Viljandi
Vatla Põhikool Karikseen 13. märts 2008 Lääne
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Karikseen 13. märts 2008 Viljandi
Vatla Põhikool 2 Karikseen 13. märts 2008 Lääne
Vastseliina Internaatkool Karikseen 13. märts 2008 Võru
Kuuste Kool 7 Karikseen 13. märts 2008 Tartu
Emmaste Põhikool 2 Karikseen 13. märts 2008 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Karikseen 14. märts 2008 Viljandi
Salutaguse Karikseen 14. märts 2008 Järva
Uulu Lasteaed Karikseen 14. märts 2008 Pärnu
Jäneda Põhikool Karikseen 14. märts 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4 Karikseen 15. märts 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Karikseen 15. märts 2008 Lääne-Viru
Raudna Põhikool Karikseen 15. märts 2008 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 15. märts 2008 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool Karikseen 15. märts 2008 Pärnu
Emmaste Põhikool 4 Karikseen 15. märts 2008 Hiiu
Osula Põhikool 3 Karikseen 15. märts 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Karikseen 15. märts 2008 Harju
Tartu Hiie Kool 5.B Karikseen 15. märts 2008 Tartu
Raudna Põhikool II Karikseen 15. märts 2008 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Karikseen 16. märts 2008 Põlva
Tõrva Gümnaasium Karikseen 16. märts 2008 Valga
Otepää Gümnaasium Karikseen 16. märts 2008 Valga
Võru Kesklinna Gümnaasium Karikseen 17. märts 2008 Võru
Tartu Hiie Kool Karikseen 17. märts 2008 Tartu
Paikuse Põhikool Karikseen 17. märts 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Karikseen 17. märts 2008 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Karikseen 17. märts 2008 Viljandi
Peetri Põhikool Karikseen 17. märts 2008 Järva
Kiltsi Põhikool 3 Karikseen 17. märts 2008 Lääne-Viru
Tori Põhikool 3 Karikseen 17. märts 2008 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Karikseen 18. märts 2008 Harju
Saadjärve Looduskool Karikseen 18. märts 2008 Tartu
Tallinna Reaalkool Karikseen 18. märts 2008 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Karikseen 18. märts 2008 Valga
Otepää Gümnaasium 1 Karikseen 18. märts 2008 Valga
Lauka Põhikool 2 Karikseen 18. märts 2008 Hiiu
Oru Põhikool Karikseen 18. märts 2008 Harju
Hargla Kool Karikseen 18. märts 2008 Valga
Vambola Lasteaed Karikseen 18. märts 2008 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium Karikseen 19. märts 2008 Jõgeva
Viimsi Kool Karikseen 19. märts 2008 Harju
Harmi Põhikool 3-4 Karikseen 19. märts 2008 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Karikseen 19. märts 2008 Saare
Kolga Keskkool Karikseen 19. märts 2008 Harju
Virtsu Põhikool Karikseen 19. märts 2008 Lääne
Lüllemäe Põhikool Karikseen 21. märts 2008 Valga
Krabi Põhikool Karikseen 21. märts 2008 Võru
Tallinna Ristiku põhikool 2 Karikseen 21. märts 2008 Harju
Tartu Lasteaed Ristikhein Karikseen 21. märts 2008 Tartu
Türi Kesklinna Lasteaed Karikseen 21. märts 2008 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Karikseen 21. märts 2008 Jõgeva
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Karikseen 22. märts 2008 Võru
Tartu Loodusmaja Karikseen 22. märts 2008 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Karikseen 22. märts 2008 Harju
Rõngu Keskkool Karikseen 22. märts 2008 Tartu
Kose Gümnaasium Karikseen 22. märts 2008 Harju
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Karikseen 22. märts 2008 Viljandi
Lauka Põhikool Karikseen 23. märts 2008 Hiiu
Puurmani Gümnaasium Karikseen 23. märts 2008 Jõgeva
Viljandi Valuoja Põhikool Karikseen 24. märts 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 3 Karikseen 24. märts 2008 Võru
Sadala Põhikool Karikseen 24. märts 2008 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium Karikseen 24. märts 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Karikseen 25. märts 2008 Võru
Imavere Põhikool Karikseen 28. märts 2008 Järva
Antsla Gümnaasium 1 Karikseen 28. märts 2008 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Karikseen 29. märts 2008 Ida-Viru
Lihula Gümnaasium III Karikseen 29. märts 2008 Lääne
Paide Ühisgümnaasium Karikseen 29. märts 2008 Järva
Kuressaare Gümnaasium 5b Karikseen 30. märts 2008 Saare
Vastseliina Gümnaasium 2 Karikseen 30. märts 2008 Võru
Rapla Ühisgümnaasium Karikseen 30. märts 2008 Rapla
Lüllemäe Põhikool 2 Karikseen 30. märts 2008 Valga
Vastseliina Gümnaasium (5) Karikseen 31. märts 2008 Võru
Mikitamäe Kool 6 Karikseen 31. märts 2008 Põlva
Pärnu Loodusmaja Karikseen 31. märts 2008 Pärnu
Koeru Keskkool 2a Karikseen 31. märts 2008 Järva
Sõmeru Põhikool Karikseen 31. märts 2008 Lääne-Viru
Kuldre Kool 2 Karikseen 31. märts 2008 Võru
Kostivere Põhikool Karikseen 31. märts 2008 Harju
Paide Gümnaasium Karikseen 31. märts 2008 Järva
Kildu Põhikool Karikseen 31. märts 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 5 Karikseen 1. aprill 2008 Võru
Eidapere Kool Karikseen 1. aprill 2008 Rapla
Kõpu Põhikool Karikseen 1. aprill 2008 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium Karikseen 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium Karikseen 1. aprill 2008 Viljandi
Saduküla Põhikool Karikseen 2. aprill 2008 Jõgeva
Luunja lasteaed MIDRIMAA 2 Karikseen 2. aprill 2008 Tartu
Risti Põhikool, Harju-Risti Karikseen 3. aprill 2008 Harju
Riidaja Põhikool Karikseen 3. aprill 2008 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Karikseen 3. aprill 2008 Tartu
Tilsi Põhikool Karikseen 3. aprill 2008 Põlva
Elva Gümnaasium 1 Karikseen 3. aprill 2008 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium Karikseen 3. aprill 2008 Pärnu
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Karikseen 4. aprill 2008 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 4. aprill 2008 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Karikseen 4. aprill 2008 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Karikseen 4. aprill 2008 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Karikseen 5. aprill 2008 Tartu
Elva Gümnaasium Karikseen 5. aprill 2008 Tartu
Türi Majandusgümnaasium Karikseen 5. aprill 2008 Järva
Sürgavere Põhikool 3 Karikseen 5. aprill 2008 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Karikseen 5. aprill 2008 Võru
Jõhvi Gümnaasium Karikseen 6. aprill 2008 Ida-Viru
Lihula Lasteaed Karikseen 6. aprill 2008 Lääne
Sürgavere Põhikool Karikseen 6. aprill 2008 Viljandi
Halliste Põhikool 4 Karikseen 6. aprill 2008 Viljandi
Mikitamäe Kool 3-4 Karikseen 6. aprill 2008 Põlva
Elva Gümnaasium 1C Karikseen 6. aprill 2008 Tartu
Helme SIK Karikseen 6. aprill 2008 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Karikseen 6. aprill 2008 Jõgeva
Kohila Gümnaasium Karikseen 6. aprill 2008 Rapla
Valga Põhikool Karikseen 7. aprill 2008 Valga
Ahtme Gümnaasium 4a Karikseen 7. aprill 2008 Ida-Viru
Narva Eesti Gümnaasium Karikseen 7. aprill 2008 Ida-Viru
Kurtna Lasteaed Karikseen 8. aprill 2008 Harju
Kiltsi Põhikool Karikseen 8. aprill 2008 Lääne-Viru
Misso Keskkool Karikseen 8. aprill 2008 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Karikseen 8. aprill 2008 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Karikseen 9. aprill 2008 Ida-Viru
Kärla Põhikool Karikseen 10. aprill 2008 Saare
Ahtme Gümnaasium 4b Karikseen 10. aprill 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 5a Karikseen 11. aprill 2008 Ida-Viru
Kehtna Põhikool Karikseen 12. aprill 2008 Rapla
Ahtme Gümnaasium 5b Karikseen 12. aprill 2008 Ida-Viru
Emmaste Põhikool Karikseen 12. aprill 2008 Hiiu
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Karikseen 13. aprill 2008 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Karikseen 13. aprill 2008 Tartu
Ahtme Gümnaasium 2a Karikseen 13. aprill 2008 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Karikseen 13. aprill 2008 Lääne-Viru
Koonga Põhikool Karikseen 14. aprill 2008 Pärnu
Aste Põhikool 3 Karikseen 15. aprill 2008 Saare
Võru Lasteaed Päkapikk Karikseen 15. aprill 2008 Võru
Tallinna 1 Internaatkool Karikseen 15. aprill 2008 Harju
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Karikseen 15. aprill 2008 Pärnu
Holstre Kool Karikseen 16. aprill 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool Karikseen 16. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Karikseen 18. aprill 2008 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium Karikseen 19. aprill 2008 Tartu
Mikitamäe Kool 5 Karikseen 20. aprill 2008 Põlva
Aegviidu Põhikool Karikseen 21. aprill 2008 Harju
Rakvere Linna Algkool Karikseen 21. aprill 2008 Lääne-Viru
Orava Põhikool Karikseen 21. aprill 2008 Põlva
Sillamäe Eesti Põhikool Karikseen 22. aprill 2008 Ida-Viru
Adavere Põhikool Karikseen 23. aprill 2008 Jõgeva
Kuldre Kool 3 Karikseen 23. aprill 2008 Võru
Tallinna Reaalkool 2 Karikseen 27. aprill 2008 Harju
Valga Gümnaasium Karikseen 19. mai 2008 Valga

Tagasi tulemuste juurde