"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ahtme Gümnaasium 5a Ööbik 28. aprill 2008 Ida-Viru
Rõngu Keskkool Ööbik 29. aprill 2008 Tartu
Kadrina Keskkool 4 Ööbik 30. aprill 2008 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool Ööbik 30. aprill 2008 Rapla
Kuldre Kool 2 Ööbik 1. mai 2008 Võru
Tallinna Reaalkool Ööbik 1. mai 2008 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Ööbik 1. mai 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool 3 Ööbik 1. mai 2008 Lääne-Viru
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Ööbik 1. mai 2008 Valga
Rakke Gümnaasium 2 Ööbik 2. mai 2008 Lääne-Viru
Kildu Põhikool Ööbik 2. mai 2008 Viljandi
Türi Majandusgümnaasium Ööbik 2. mai 2008 Järva
Lihula Lasteaed II Ööbik 2. mai 2008 Lääne
Tallinna Reaalkool 2 Ööbik 3. mai 2008 Harju
Virtsu Põhikool Ööbik 3. mai 2008 Lääne
Kohila Gümnaasium Ööbik 3. mai 2008 Rapla
Abja Gümnaasium Ööbik 3. mai 2008 Viljandi
Vatla Põhikool 2 Ööbik 3. mai 2008 Lääne
Helme SIK Ööbik 3. mai 2008 Valga
Vara Põhikool Ööbik 3. mai 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Ööbik 3. mai 2008 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Ööbik 3. mai 2008 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Ööbik 4. mai 2008 Viljandi
Elva Gümnaasium Ööbik 4. mai 2008 Tartu
Jäneda Põhikool Ööbik 4. mai 2008 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool Ööbik 4. mai 2008 Võru
Viljandi Valuoja Põhikool Ööbik 4. mai 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Ööbik 5. mai 2008 Viljandi
Elva Gümnaasium 1C Ööbik 5. mai 2008 Tartu
Hargla Kool 2 Ööbik 5. mai 2008 Valga
Osula Põhikool 4 Ööbik 5. mai 2008 Võru
Tartu Lasteaed Ristikhein Ööbik 5. mai 2008 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Ööbik 5. mai 2008 Valga
Osula Põhikool 3 Ööbik 5. mai 2008 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool Ööbik 6. mai 2008 Tartu
Taali Põhikool Ööbik 6. mai 2008 Pärnu
Peetri Põhikool Ööbik 6. mai 2008 Järva
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Ööbik 7. mai 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Ööbik 7. mai 2008 Viljandi
Tääksi Põhikool Ööbik 7. mai 2008 Viljandi
Emmaste Põhikool Ööbik 7. mai 2008 Hiiu
Antsla Gümnaasium 2 Ööbik 7. mai 2008 Võru
Unipiha Algkool Ööbik 7. mai 2008 Tartu
Kärstna Põhikool Ööbik 7. mai 2008 Viljandi
Muraste Looduskool Ööbik 7. mai 2008 Harju
Riidaja Põhikool Ööbik 7. mai 2008 Valga
Krootuse Põhikool Ööbik 7. mai 2008 Põlva
Taebla Gümnaasium Ööbik 8. mai 2008 Lääne
Otepää Gümnaasium Ööbik 8. mai 2008 Valga
Oru Kool Ööbik 8. mai 2008 Lääne
Sadala Põhikool Ööbik 8. mai 2008 Jõgeva
Emmaste Põhikool 4 Ööbik 8. mai 2008 Hiiu
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Ööbik 8. mai 2008 Harju
Puiga Põhikool 6-9 Ööbik 8. mai 2008 Võru
Sõmeru Põhikool Ööbik 8. mai 2008 Lääne-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Ööbik 8. mai 2008 Võru
Savikoja Ööbik 9. mai 2008 Tartu
Jõhvi Gümnaasium Ööbik 9. mai 2008 Ida-Viru
Olustvere Põhikool Ööbik 9. mai 2008 Viljandi
Viluste Põhikool Ööbik 9. mai 2008 Põlva
Neeme Algkool Ööbik 9. mai 2008 Harju
Melliste Algkool - Lasteaed Ööbik 9. mai 2008 Tartu
Aegviidu Põhikool Ööbik 9. mai 2008 Harju
Salutaguse Ööbik 9. mai 2008 Järva
Uulu Lasteaed Ööbik 9. mai 2008 Pärnu
Koeru Keskkool Ööbik 9. mai 2008 Järva
Are Põhikool Ööbik 9. mai 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Ööbik 9. mai 2008 Võru
Valga Jaanikese Kool Ööbik 9. mai 2008 Valga
Imavere Põhikool Ööbik 10. mai 2008 Järva
Lüllemäe Põhikool Ööbik 10. mai 2008 Valga
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Ööbik 10. mai 2008 Viljandi
Mikitamäe Kool 6 Ööbik 10. mai 2008 Põlva
Raudna Põhikool Ööbik 10. mai 2008 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ööbik 10. mai 2008 Lääne
Lihula Lasteaed Ööbik 10. mai 2008 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Ööbik 10. mai 2008 Põlva
Risti Põhikool, Risti Ööbik 10. mai 2008 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ööbik 10. mai 2008 Jõgeva
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Ööbik 10. mai 2008 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium Ööbik 10. mai 2008 Lääne-Viru
Mikitamäe Kool 3-4 Ööbik 10. mai 2008 Põlva
Tartu Hiie Kool 6B Ööbik 10. mai 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Ööbik 10. mai 2008 Tartu
Mehikoorma Põhikool Ööbik 10. mai 2008 Tartu
Konguta Kool Ööbik 10. mai 2008 Tartu
Taali Põhikool 2 Ööbik 11. mai 2008 Pärnu
Tallinna 1 Internaatkool Ööbik 11. mai 2008 Harju
Võru Kesklinna Gümnaasium Ööbik 11. mai 2008 Võru
Elva Gümnaasium 1 Ööbik 11. mai 2008 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Ööbik 11. mai 2008 Tartu
Muhu Põhikool Ööbik 11. mai 2008 Saare
Misso Keskkool Ööbik 11. mai 2008 Võru
Nõo Põhikool Ööbik 11. mai 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 5.B Ööbik 11. mai 2008 Tartu
Antsla Gümnaasium Ööbik 11. mai 2008 Võru
Mäetaguse Põhikool Ööbik 11. mai 2008 Ida-Viru
Saduküla Põhikool Ööbik 11. mai 2008 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ööbik 11. mai 2008 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ööbik 11. mai 2008 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Ööbik 11. mai 2008 Tartu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Ööbik 11. mai 2008 Pärnu
Holstre Kool Ööbik 12. mai 2008 Viljandi
Tartu POKU lasteaed Ööbik 12. mai 2008 Tartu
Kärla Põhikool Ööbik 12. mai 2008 Saare
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Ööbik 12. mai 2008 Pärnu
Risti Põhikool, Harju-Risti Ööbik 12. mai 2008 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Ööbik 12. mai 2008 Valga
Metsküla Algkool Ööbik 12. mai 2008 Lääne
Vambola Lasteaed Ööbik 12. mai 2008 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool Ööbik 12. mai 2008 Valga
Krootuse Põhikool 4 Ööbik 12. mai 2008 Põlva
Teenuse Ööbik 12. mai 2008 Rapla
Viljandi Lasteaed Mesimumm Ööbik 12. mai 2008 Viljandi
Paide Gümnaasium Ööbik 12. mai 2008 Järva
Kasari Põhikool Ööbik 12. mai 2008 Lääne
Kadrina Keskkool Ööbik 13. mai 2008 Lääne-Viru
Viimsi Kool Ööbik 13. mai 2008 Harju
Paistu Põhikool Ööbik 13. mai 2008 Viljandi
Lihula Gümnaasium Ööbik 13. mai 2008 Lääne
Kolga Keskkool Ööbik 13. mai 2008 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool Ööbik 13. mai 2008 Pärnu
Aste Põhikool 2 Ööbik 13. mai 2008 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Ööbik 14. mai 2008 Saare
Metsküla Algkool I Ööbik 14. mai 2008 Lääne
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Ööbik 14. mai 2008 Põlva
Tori Põhikool 3 Ööbik 14. mai 2008 Pärnu
Pirita Lasteaed Ööbik 15. mai 2008 Harju
Parksepa Keskkool 2 Ööbik 15. mai 2008 Võru
Konguta Kool - Lasteaed Ööbik 15. mai 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Ööbik 15. mai 2008 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ööbik 15. mai 2008 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Ööbik 15. mai 2008 Harju
Tallinna Ristiku põhikool 2 Ööbik 16. mai 2008 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Ööbik 16. mai 2008 Harju
Vastseliina Gümnaasium (5) Ööbik 16. mai 2008 Võru
Kiltsi Põhikool 2 Ööbik 17. mai 2008 Lääne-Viru
Tallinna Ristiku Põhikool Ööbik 17. mai 2008 Harju
Roela Põhikool Ööbik 18. mai 2008 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium Ööbik 18. mai 2008 Valga
Kärdla Ühisgümnaasium Ööbik 18. mai 2008 Hiiu
Krabi Põhikool 1 Ööbik 18. mai 2008 Võru
Pärnu Loodusmaja Ööbik 18. mai 2008 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Ööbik 18. mai 2008 Pärnu
Valga Gümnaasium Ööbik 18. mai 2008 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Ööbik 19. mai 2008 Ida-Viru
Oru Põhikool Ööbik 19. mai 2008 Harju
Mehikoorma Põhikool 1 Ööbik 19. mai 2008 Tartu
Kuuste Kool 2 Ööbik 19. mai 2008 Tartu
Puiga Põhikool 5 Ööbik 21. mai 2008 Võru
Võru Lasteaed Päkapikk Ööbik 22. mai 2008 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ööbik 23. mai 2008 Jõgeva
Eidapere Kool Ööbik 28. mai 2008 Rapla

Tagasi tulemuste juurde