"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kuressaare Gümnaasium Varsakabi 28. märts 2004 Saare
Rakvere Reaalgümnaasium Varsakabi 11. aprill 2004 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Varsakabi 16. aprill 2004 Järva
Tapa Gümnaasium Varsakabi 17. aprill 2004 Lääne-Viru
Häädemeeste Keskkool Varsakabi 18. aprill 2004 Pärnu
Vatla Põhikool Varsakabi 19. aprill 2004 Lääne
Turba Gümnaasium Varsakabi 19. aprill 2004 Harju
Unipiha Algkool Varsakabi 19. aprill 2004 Tartu
Virtsu Põhikool Varsakabi 19. aprill 2004 Lääne
Häädemeeste Keskkool 2 Varsakabi 21. aprill 2004 Pärnu
Rannu Keskkool Varsakabi 21. aprill 2004 Tartu
Teenuse Varsakabi 21. aprill 2004 Rapla
Roosna-Alliku Põhikool Varsakabi 21. aprill 2004 Järva
Jäneda Põhikool 2 Varsakabi 21. aprill 2004 Järva
Roosna-Alliku Põhikool öko Varsakabi 21. aprill 2004 Järva
A. Haava nim. Pala Põhikool Varsakabi 21. aprill 2004 Jõgeva
Adavere Põhikool Varsakabi 22. aprill 2004 Jõgeva
Kuuste Põhikool Varsakabi 23. aprill 2004 Tartu
Mustjala Põhikool Varsakabi 23. aprill 2004 Saare
Võhma Gümnaasium Varsakabi 23. aprill 2004 Viljandi
Pärnu Noorte Loodusmaja Varsakabi 23. aprill 2004 Pärnu
Saduküla Põhikool Varsakabi 24. aprill 2004 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Varsakabi 24. aprill 2004 Võru
Albu Põhikool Varsakabi 24. aprill 2004 Järva
Uulu Põhikool Varsakabi 24. aprill 2004 Pärnu
Tartu Hiie Kool Varsakabi 25. aprill 2004 Tartu
Tamsalu Gümnaasium Varsakabi 25. aprill 2004 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium Varsakabi 25. aprill 2004 Pärnu
Türi Gümnaasium Varsakabi 25. aprill 2004 Järva
Surju Põhikool Varsakabi 26. aprill 2004 Pärnu
Kohila Gümnaasium Varsakabi 26. aprill 2004 Rapla
Vastse-Kuuste Kool 2 Varsakabi 26. aprill 2004 Põlva
Vormsi Varsakabi 27. aprill 2004 Lääne
Paikuse Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2004 Pärnu
Lihula Gümnaasium Varsakabi 27. aprill 2004 Lääne
Mikitamäe Põhikool Varsakabi 27. aprill 2004 Põlva
Valga Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2004 Valga
Aakre Algkool Varsakabi 28. aprill 2004 Valga
Raudna Põhikool Varsakabi 28. aprill 2004 Viljandi
Muhu Põhikool Varsakabi 29. aprill 2004 Saare
Tõrva Gümnaasium Varsakabi 29. aprill 2004 Valga
Sadala Põhikool Varsakabi 29. aprill 2004 Jõgeva
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Varsakabi 29. aprill 2004 Pärnu
Aruküla Põhikool Varsakabi 29. aprill 2004 Harju
Valga Põhikool Varsakabi 30. aprill 2004 Valga
Rakke Gümnaasium Varsakabi 30. aprill 2004 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool Varsakabi 30. aprill 2004 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool Varsakabi 30. aprill 2004 Pärnu
Lüllemäe Põhikool II Varsakabi 30. aprill 2004 Valga
Vasta Põhikool Varsakabi 30. aprill 2004 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool Varsakabi 1. mai 2004 Pärnu
Kolga Keskkool Varsakabi 1. mai 2004 Harju
Kääpa Põhikool Varsakabi 1. mai 2004 Võru
Luunja Keskkool Varsakabi 1. mai 2004 Tartu
Konguta Algkool Varsakabi 1. mai 2004 Tartu
Tsirguliina Keskkool Varsakabi 2. mai 2004 Valga
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2004 Viljandi
Tornimäe Põhikool Varsakabi 2. mai 2004 Saare
Paide Ühisgümnaasium Varsakabi 2. mai 2004 Järva
Osula Põhikool Varsakabi 2. mai 2004 Võru
Ruusa Põhikool Varsakabi 2. mai 2004 Põlva
Metsküla Algkool Varsakabi 2. mai 2004 Lääne
Valga Gümnaasium Varsakabi 3. mai 2004 Valga
Vao Lasteaed-Algkool Varsakabi 3. mai 2004 Järva
Palupera Põhikool Varsakabi 3. mai 2004 Valga
Sindi Gümnaasium Varsakabi 3. mai 2004 Pärnu
Lauka Põhikool Varsakabi 3. mai 2004 Hiiu
Pikasilla Algkool Varsakabi 3. mai 2004 Valga
Nõo Põhikool Laguja liitklass Varsakabi 3. mai 2004 Tartu
Rakvere Põhikool Varsakabi 4. mai 2004 Lääne-Viru
Misso Keskkool Varsakabi 4. mai 2004 Võru
Käpa Varsakabi 5. mai 2004 Valga
Kadrina Keskkool Varsakabi 5. mai 2004 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Varsakabi 6. mai 2004 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Varsakabi 6. mai 2004 Ida-Viru
Leevi Algkool Varsakabi 6. mai 2004 Põlva
Rakvere Põhikool 2 Varsakabi 7. mai 2004 Lääne-Viru
Ahtme Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2004 Ida-Viru
Kuuste Põhikool2 Varsakabi 7. mai 2004 Tartu
Muraste Varsakabi 7. mai 2004 Harju
Kehtna Põhikool Varsakabi 8. mai 2004 Rapla
Jõhvi Gümnaasium Varsakabi 8. mai 2004 Ida-Viru
Räpina Ühisgümnaasium Varsakabi 8. mai 2004 Põlva
Emmaste Põhikool Varsakabi 9. mai 2004 Hiiu
Kuressaare Vanalinna Kool Varsakabi 9. mai 2004 Saare
Neeme Algkool Varsakabi 12. mai 2004 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 3 Varsakabi 24. mai 2004 Tartu
Varstu Keskkool Varsakabi 24. mai 2004 Võru

Tagasi tulemuste juurde