"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kuressaare Gümnaasium Ülane 28. märts 2004 Saare
Lüllemäe Põhikool II Ülane 2. aprill 2004 Valga
Pärnjõe Põhikool Ülane 7. aprill 2004 Pärnu
Surju Põhikool Ülane 9. aprill 2004 Pärnu
Kolga Keskkool Ülane 10. aprill 2004 Harju
Eidapre Kool Ülane 11. aprill 2004 Rapla
Rakvere Reaalgümnaasium Ülane 11. aprill 2004 Lääne-Viru
Vormsi Ülane 11. aprill 2004 Lääne
Kääpa Põhikool Ülane 11. aprill 2004 Võru
Konguta Algkool Ülane 11. aprill 2004 Tartu
Valga Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2004 Valga
Rakvere Reaalgümnaasium 2 Ülane 13. aprill 2004 Lääne-Viru
Raudna Põhikool Ülane 14. aprill 2004 Viljandi
Tornimäe Põhikool Ülane 14. aprill 2004 Saare
Unipiha Algkool Ülane 14. aprill 2004 Tartu
Kuuste Põhikool Ülane 14. aprill 2004 Tartu
Turba Gümnaasium Ülane 14. aprill 2004 Harju
Kohila Gümnaasium Ülane 15. aprill 2004 Rapla
Mustjala Põhikool Ülane 15. aprill 2004 Saare
Jõhvi Gümnaasium Ülane 15. aprill 2004 Ida-Viru
Saduküla Põhikool Ülane 15. aprill 2004 Jõgeva
Räpina Ühisgümnaasium Ülane 15. aprill 2004 Põlva
Antsla Gümnaasium Ülane 16. aprill 2004 Võru
Leevi Algkool Ülane 16. aprill 2004 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Ülane 16. aprill 2004 Tartu
Rannu Keskkool Ülane 16. aprill 2004 Tartu
Riidaja Põhikool Ülane 16. aprill 2004 Valga
Pikasilla Algkool Ülane 16. aprill 2004 Valga
Tääksi Põhikool Ülane 16. aprill 2004 Viljandi
Imavere Põhikool 1 Ülane 16. aprill 2004 Järva
Metsküla Algkool Ülane 16. aprill 2004 Lääne
Lauka Põhikool Ülane 16. aprill 2004 Hiiu
Vatla Põhikool Ülane 16. aprill 2004 Lääne
Kambja Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Tartu
Mikitamäe Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Põlva
Virtsu Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Lääne
Vasta Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Lääne-Viru
Kärstna Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Viljandi
Valga Gümnaasium Ülane 17. aprill 2004 Valga
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Ülane 17. aprill 2004 Viljandi
Häädemeeste Keskkool Ülane 17. aprill 2004 Pärnu
Kadrina Keskkool Ülane 17. aprill 2004 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Ülane 17. aprill 2004 Võru
Halliste Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Viljandi
Ruusa Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Põlva
Tartu Kunstigümnaasium Ülane 17. aprill 2004 Tartu
Tori Põhikool Ülane 17. aprill 2004 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Ülane 17. aprill 2004 Pärnu
Tõrva Gümnaasium Ülane 18. aprill 2004 Valga
Varstu Keskkool Ülane 18. aprill 2004 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ülane 18. aprill 2004 Ida-Viru
Luunja Keskkool Ülane 18. aprill 2004 Tartu
Misso Keskkool Ülane 18. aprill 2004 Võru
Muhu Põhikool Ülane 18. aprill 2004 Saare
Peetri Põhikool Ülane 18. aprill 2004 Järva
Uulu Põhikool Ülane 18. aprill 2004 Pärnu
Ahtme Gümnaasium Ülane 18. aprill 2004 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium Ülane 18. aprill 2004 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool öko Ülane 19. aprill 2004 Järva
Toila Gümnaasium Ülane 19. aprill 2004 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Ülane 19. aprill 2004 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Ülane 19. aprill 2004 Pärnu
Palupera Põhikool Ülane 19. aprill 2004 Valga
Tamsalu Gümnaasium Ülane 19. aprill 2004 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2004 Pärnu
Aakre Algkool Ülane 19. aprill 2004 Valga
Rakvere Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2004 Lääne-Viru
Albu Põhikool Ülane 19. aprill 2004 Järva
Rakvere Põhikool Ülane 19. aprill 2004 Lääne-Viru
Adavere Põhikool Ülane 19. aprill 2004 Jõgeva
A. Haava nim. Pala Põhikool Ülane 19. aprill 2004 Jõgeva
Tapa Gümnaasium Ülane 20. aprill 2004 Lääne-Viru
Osula Põhikool Ülane 20. aprill 2004 Võru
Melliste Algkool Ülane 20. aprill 2004 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Ülane 20. aprill 2004 Järva
Türi Gümnaasium Ülane 20. aprill 2004 Järva
Võru Kesklinna Gümnaasium Ülane 20. aprill 2004 Võru
Jäneda Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2004 Järva
Võhma Gümnaasium Ülane 20. aprill 2004 Viljandi
Tsirguliina Keskkool Ülane 20. aprill 2004 Valga
Rõngu Keskkool Ülane 21. aprill 2004 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 21. aprill 2004 Hiiu
Pärnu Ühisgümnaasium Ülane 21. aprill 2004 Pärnu
Tartu Hiie Kool Ülane 21. aprill 2004 Tartu
Teenuse Ülane 21. aprill 2004 Rapla
Nõo Põhikool Laguja liitklass Ülane 21. aprill 2004 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Ülane 21. aprill 2004 Järva
Lüllemäe Põhikool I Ülane 22. aprill 2004 Valga
Aruküla Põhikool Ülane 22. aprill 2004 Harju
Sindi Gümnaasium Ülane 22. aprill 2004 Pärnu
Lihula Gümnaasium Ülane 22. aprill 2004 Lääne
Pärnu Noorte Loodusmaja Ülane 22. aprill 2004 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Ülane 23. aprill 2004 Pärnu
Tartu Elu Sõna Kristlik Kool Ülane 23. aprill 2004 Tartu
Vao Lasteaed-Algkool Ülane 24. aprill 2004 Järva
Muraste Ülane 24. aprill 2004 Harju
Laiuse Põhikool Ülane 24. aprill 2004 Jõgeva
Käpa Ülane 25. aprill 2004 Valga
Vastse-Kuuste Kool 2 Ülane 25. aprill 2004 Põlva
Paikuse Põhikool Ülane 26. aprill 2004 Pärnu
Häädemeeste Keskkool 2 Ülane 27. aprill 2004 Pärnu
Tartu Kunstigümnaasium 2 Ülane 28. aprill 2004 Tartu
Emmaste Põhikool Ülane 28. aprill 2004 Hiiu
Kuuste Põhikool2 Ülane 28. aprill 2004 Tartu
Kuressaare Vanalinna Kool Ülane 29. aprill 2004 Saare
Sadala Põhikool Ülane 1. mai 2004 Jõgeva
Neeme Algkool Ülane 2. mai 2004 Harju
Vastse-Kuuste Kool Ülane 18. mai 2004 Põlva
Tartu Kunstigümnaasium 3 Ülane 24. mai 2004 Tartu
Valga Põhikool Ülane 30. mai 2004 Valga

Tagasi tulemuste juurde