--- VALI RÜHM ---
Alasniidu LA
Alavere PK 1
Alavere PK 2
Alavere PK 3
Antsla G 4b
Antsla G 6b
Aravete Keskkool 1
Aruküla LA Rukkilill
Aruküla LA Rukkilill 2
Aruvälja LA
Aste PK 1
Audentese Erakool 1b
Audentese Erakool 2c
Eerika LA Laululind
Eerika LA Laululind 2
Eesti Loodusmuuseum
Elva G 1b
Elva G 1c
Elva G 2d
Elva G 3c
Elva LA Murumuna
Emmaste PK 1-4
Esku-Kamari Kool 3-4
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 2
Gustav Adolfi G 3c
Haanja Kool 1-3b
Haapsalu Linna AK 2a
Haapsalu Linna AK 2b
Haapsalu Linna AK 3b
Haapsalu PK 2a
Haapsalu PK 2b
Haljala Kool 3b
Halliste PK 1-4
Hargla Kool 1-3
Hargla Kool 2-4
Harku LA
Harkujärve PK 2b
Harmi PK 1-4
Hilariuse Kool 4-5
Hummuli PK 1-2
Häädemeeste Keskkool 6
Imavere PK 3-4
J.V.Veski nim. Maarja PK 4
J.V.Veski nim. Maarja PK 5-6
Jakob Westholmi G 2a
Jakob Westholmi G 3d
Jakob Westholmi G 4a
Jõgeva PK 3c
Jõhvi PK 6
Jäneda Kool 4
Jäneda Kool 5
Jüri G 2d
Jüri G 2e
Kabala LA-PK 4-7
Kadrina Keskkool 1b
Kadrina Keskkool 34
Kadrina Keskkool 3b
Kadrina Keskkool 6a
Kadrina LA Sipsik
Kanepi G 2
Kasti-Orgita LA
Keeni PK 2
Keeni PK 4
Kehra G 4c
Kernu PKi Haiba LA Riisikas
Kiili G 6-9
Kilingi-Nõmme G 1a
Kilingi-Nõmme G 3b
Koeru Keskkool
Kohila G 1
Kohila G 1c
Kohila G 2
Kohila G 5c5d
Kohila G 7b
Kohila LA Männi
Kohtla-Järve Järve G 1a
Kohtla-Järve Järve G 2a
Kohtla-Järve Järve G 4b
Kohtla-Järve Järve G 5a
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve LA Kakuke 2
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju 2
Kohtla-Järve LA Rukkilill
Kohtla-Järve LA Rukkilill 2
Kohtla-Järve LA Tareke
Kohtla-Järve Maleva PK 6ad
Koigi Kool
Koigi Kool 2
Kolde LA
Konguta Kool 3
Kose G 2a
Kose G 2b
Kose G 3b
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4
Krootuse PK 3
Kuremaa LA-AK
Kuressaare Ida-Niidu LA
Kuuste Kool 1
Kõmsi LA-AK 1-2
Kõmsi LA-AK 3-6
Kõo LA
Kõrveküla LA Päikeseratas
Kõrveküla PK 3a
Kõrveküla PK 4a
Kõrveküla PK 4c
Kärdla PKi Kõpu õppekoht 6
Kääpa PK 1
Lagedi LA
Laitse LA
Laitse LA 2
Laiuse Jaan Poska PK 1
Laiuse Jaan Poska PK 3-6
Lasila PK 5
Lasnamäe PK 3b
LA Marjake
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 1-2
Laupa PK 3
Lehtse Kool 1-4
Lihula LA
Lihula LA 2
Lihula LA 3
Lilleoru PK 1-2
Lindi LA-AK 2
Loksa G 4a
Loo LA Pääsupesa
Luunja LA Midrimaa
Lümanda PK 1
Lümanda PK 2
Lümanda PK 3
Lümanda PK 4
Melliste AK-LA 1
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 4-5
Miina Härma G 5
Miina Härma G 6
Mooste Mõisakool 4
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 4-6
Mõisaküla Kool 5
Narva LA Põngerjas
New Yorgi Eesti Kool
Nurme Kool 8-9a
Nõva Kool 1-2
Nõva Kool 3-4
Nõva Kool 5-9
Nõva Kool LA
Orissaare G 3
Oru LA Mesimumm
Oru PK 4
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Otepää looduskeskus
Padise PK 4
Paide Hammerbecki PK 2d
Paide Hammerbecki PK 4b
Paikuse LA Mesimumm
Paikuse LA, Seljametsa maja
Paldiski PK 1
Paldiski PK 5
Paldiski PK 6
Paldiski PK 7
Paldiski PK 8
Palupera PK
Parksepa Keskkool 7-8
Peetri Kool 1-2
Peetri Kool 4-5
Pelguranna LA
Pelguranna LA 2
Pihtla LA
Pikavere LA-AK
Pirita MajandusG 3a
Pirita MajandusG 3c
Puhja Kool 2
Puhja Kool 5
Puhja Kool 6
Puhja LA Pääsusilm
Puhja LA Pääsusilm 2
Põltsamaa LA “Mari”
Põltsamaa ÜhisG 5b
Põlva Kool 2a
Põlva Kool 2e
Põlva Kool 3d
Põlva Kool 6b
Põlva Kool 6c
Põlva LA Mesimumm
Pärnu Kuninga Tänava PK 1
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja
Pärnu Vene G 1
Pärnu Ülejõe PK 6b
Pärnu-Jaagupi PK 5
Pärnu-Jaagupi PK 6a
Pärnu-Jaagupi PK 6b
Rakke Kool 1
Rakke Kool 7
Rakke Kool 8
Rakvere EraG 4
Rakvere G 4b
Rakvere G 4d
Rakvere G 5c
Rakvere PK
Rapla Vesiroosi Kool 3a
Rapla Vesiroosi Kool 3b
Rapla Vesiroosi Kool 3c
Riia Eesti PK
Riia Eesti PK 2
Riidaja PK 5-8
Riisipere LA
Riisipere LA 2
Risti Kool 1
Risti Kool 5-9
Risti PK 1
Risti PK 3
Risti PK 5
Ruhnu PK 4-8
Räpina ÜhisG 2a
Saaremaa ÜhisG 2b
Saaremaa ÜhisG 2d
Sadala PK 2-3
Saku Valla LA Päikesekild
Saue G 1a
Saue G 4e
Savikoja
Sillamäe LA Pääsupesa
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Sipa-Laukna LA
Sonda Kool 1-4
Sonda Kool 5-6
Sutlema LA Linnupesa
Suure-Jaani Kool 1a
Suure-Jaani Kool 3a
Suure-Jaani Kool 3b
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Suuremõisa LA-PK 1-4
Suuremõisa LA-PK 2-6
Tabasalu ÜhisG 7b
Tahkuranna LA-AK 4-7a
Tallinna Inglise Kolledž 5-8
Tallinna Jaan Poska LA
Tallinna Kesklinna PK 1
Tallinna Kesklinna PK 1 2
Tallinna Kesklinna PK 1 3
Tallinna Kesklinna PK 1 4
Tallinna Kesklinna PK 1 5
Tallinna Kesklinna PK 1 6
Tallinna Kristiine G 2b
Tallinna Kristiine G 2b 2
Tallinna KunstiG 2a
Tallinna LA Pallipõnn
Tallinna LA Pallipõnn 2
Tallinna LA Pallipõnn 3
Tallinna LA Südameke
Tallinna Lehola LA
Tallinna Liivaku LA
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Mustjõe G 2
Tallinna Saksa G 3a
Tamsalu G 1a6a
Tartu Descartes'i Kool 2c
Tartu Erakool 2a
Tartu Erakool 2e
Tartu Hansa Kool 3a
Tartu Hansa Kool 3b
Tartu Herbert Masingu Kool 2c2d
Tartu Hiie Kool 4b
Tartu Hiie Kool 4b 2
Tartu LA Annike
Tartu LA Annike 2
Tartu LA Annike 3
Tartu LA Hellik
Tartu LA Kelluke
Tartu LA Sass
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu Maarjamõisa LA
Tartu Maarjamõisa LA 2
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu Raatuse Kool 2ad
Tartu Raatuse Kool 3a
Tartu Variku Kool 3b
Tartu WaldorfG 4b
Tarvastu G 3
Tarvastu G 3 2
Tarvastu G 4
Tarvastu LA
TERA Peedu kool 3e
Tilsi PK 2
Toila G 1-4
Tootsi LA-PK 1
Torma LA "Linnutaja"
Tornimäe PK 1-4
Tudu LA-PK 1-4
Tudulinna PK 34
Tõrva G 1b
Tõrva G 2
Tõrva G 3
Tõrva G 4
Tõrva G 5
Tõstamaa LA
Türi Lokuta LA
Türi PK 1a
Türi PK 1b
Türi PK 2c
Türi PK 3b
Unipiha AK 1-4
Uulu LA
Vaeküla Kool 7
Vaivara LA
Vaivara LA 2
Valga Jaanikese Kool 3-5
Valga Priimetsa Kool
Valga Priimetsa Kool 3b
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga Priimetsa Kool 6b
Valga PK 1d
Valga PK 2c
Valga PK 4c
Valguta LA-AK 23
Valtu PK 1
Vana-Vigala PK 2-3
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Vanalinna Hariduskolleegium 2
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Varbla Kool 13
Varbla Kool 24
Varbola LA-AK 1-2
Veskitammi LA
Viiratsi Kool 3
Viiratsi LA Rüblik
Viluste PK 4
Virtsu Kool 3-4
Voore PK
Vormsi LA-PK 1-9
Võnnu LA Värvuke
Võnnu LA Värvuke 2
Võru LA Sõleke
Võsukese LA
Võsukese LA 2
Väike-Maarja G 1
Väike-Maarja G 2a
Väike-Maarja G 2b
Väike-Maarja G 3b
Värska G 1
Värska G 2
Värska G 3-4
Vääna Mõisakool
Vääna-Jõesuu Kool 1
Vääna-Jõesuu Kool 3
Ääsmäe LA
Ääsmäe PK 5-6
Projektis "
Tere, Kevad! 2019
" osaleb
6474
õpilast ja
360
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 6474 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Antsla Gümnaasium 4b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
2.
Audentese Erakool 1b
Harju
Näita
Loe
Vaata
3.
Elva Gümnaasium 1b
Tartu
Näita
Vaata
4.
Haanja Kool 1-3b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
5.
Haapsalu Linna Algkool 2b
Lääne
Näita
Loe
Vaata
6.
Haapsalu Linna Algkool 3b
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
7.
Halliste Põhikool 1-4
Viljandi
Näita
Vaata
8.
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
9.
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
10.
Jüri Gümnaasium 2d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
11.
Kadrina Keskkool 34
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
12.
Kadrina Keskkool 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
13.
Kadrina Keskkool 6a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
14.
Kadrina Lasteaed Sipsik
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
15.
Kanepi Gümnaasium 2
Põlva
Näita
Vaata
16.
Kasti-Orgita Lasteaed
Rapla
Näita
Loe
Vaata
17.
Keeni Põhikool 4
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
18.
Kohila Gümnaasium 1c
Rapla
Näita
Loe
Vaata
19.
Kohila Gümnaasium 2
Rapla
Näita
Loe
Vaata
20.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2
Ida-Viru
Näita
Vaata
21.
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
22.
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
23.
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
24.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
25.
Konguta Kool 3
Tartu
Näita
Vaata
26.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
27.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1
Harju
Näita
Vaata
28.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4
Harju
Näita
Vaata
29.
Krootuse Põhikool 3
Põlva
Näita
Vaata
30.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
31.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
32.
Lasnamäe Põhikool 3b
Harju
Näita
Loe
Vaata
33.
Lehtse Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
34.
Lümanda Põhikool 1
Saare
Näita
Vaata
35.
Lümanda Põhikool 2
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
36.
Lümanda Põhikool 3
Saare
Näita
Vaata
37.
Padise Põhikool 4
Harju
Näita
Vaata
38.
Paikuse Lasteaed Mesimumm
Pärnu
Näita
Vaata
39.
Pikavere Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
Loe
Vaata
40.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
41.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
42.
Pärnu Vene Gümnaasium 1
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
43.
Rakvere Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
44.
Rapla Vesiroosi Kool 3b
Rapla
Näita
Loe
Vaata
45.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
46.
Riia Eesti Põhikool 2
Välismaa
Näita
Vaata
47.
Riisipere Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
48.
Risti Kool 5-9
Harju
Näita
Vaata
49.
Risti Põhikool 1
Lääne
Näita
Vaata
50.
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
51.
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
52.
Sonda Kool 1-4
Ida-Viru
Näita
Vaata
53.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Tallinna Jaan Poska Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
Vaata
56.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
57.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
58.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
61.
Tallinna Lasteaed Südameke
Harju
Näita
Loe
Vaata
62.
Tartu Lasteaed Annike
Tartu
Näita
Loe
Vaata
63.
Tartu Lasteaed Annike 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
64.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
65.
Tartu Raatuse Kool 3a
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
66.
Tarvastu Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
67.
TERA Peedu kool 3e
Tartumaa
Näita
Loe
Vaata
68.
Tilsi Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
69.
Torma Lasteaed "Linnutaja"
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
70.
Tõrva Gümnaasium 1b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
71.
Tõrva Gümnaasium 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
72.
Tõrva Gümnaasium 3
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
73.
Tõrva Gümnaasium 4
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
74.
Tõrva Gümnaasium 5
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
75.
Türi Lokuta lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
76.
Türi Põhikool 2c
Järva
Näita
Loe
Vaata
77.
Valga Priimetsa Kool
Valga
Näita
Vaata
78.
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Valga Priimetsa Kool 6b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
80.
Valga Põhikool 1d
Valga
Näita
Loe
Vaata
81.
Valga Põhikool 4c
Valga
Näita
Loe
Vaata
82.
Viluste Põhikool 4
Põlva
Näita
Vaata
83.
Võru Lasteaed Sõleke
Võru
Näita
Vaata
84.
Võsukese Lasteaed 2
Harju
Näita
Vaata
85.
Alasniidu Lasteaed
Harju
Näita
Loe
86.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
87.
Alavere Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
88.
Alavere Põhikool 3
Harju
Näita
89.
Antsla Gümnaasium 6b
Võru
Näita
Loe
Loe
90.
Aravete Keskkool 1
Järva
Näita
91.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
92.
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2
Harju
Näita
93.
Aruvälja Lasteaed
Pärnu
Näita
94.
Aste Põhikool 1
Saare
Näita
Loe
95.
Audentese Erakool 2c
Harju
Näita
96.
Eerika lasteaed Laululind
Tartu
Näita
97.
Eerika lasteaed Laululind 2
Tartu
Näita
98.
Eesti Loodusmuuseum
Harju
Näita
99.
Elva Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
100.
Elva Gümnaasium 2d
Tartu
Näita
101.
Elva Gümnaasium 3c
Tartu
Näita
102.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
103.
Emmaste Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
104.
Esku-Kamari Kool 3-4
Jõgeva
Näita
105.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
106.
Gustav Adolfi Gümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
Loe
107.
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c
Harju
Näita
108.
Haapsalu Linna Algkool 2a
Lääne
Näita
Loe
109.
Haapsalu Põhikool 2a
Lääne
Näita
110.
Haapsalu Põhikool 2b
Lääne
Näita
Loe
111.
Haljala Kool 3b
Lääne-Viru
Näita
112.
Hargla Kool 1-3
Valga
Näita
Loe
113.
Hargla Kool 2-4
Valga
Näita
Loe
114.
Harku Lasteaed
Harju
Näita
115.
Harkujärve Põhikool 2b
Harju
Näita
116.
Harmi Põhikool 1-4
Harju
Näita
117.
Hilariuse Kool 4-5
Harju
Näita
Loe
118.
Hummuli Põhikool 1-2
Valga
Näita
119.
Häädemeeste Keskkool 6
Pärnu
Näita
120.
Imavere Põhikool 3-4
Järva
Näita
121.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4
Jõgeva
Näita
Loe
122.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5-6
Jõgeva
Näita
123.
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
124.
Jõgeva Põhikool 3c
Jõgeva
Näita
125.
Jõhvi Põhikool 6
Ida-Viru
Näita
126.
Jäneda Kool 4
Lääne-Viru
Näita
Loe
127.
Jäneda Kool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
128.
Jüri Gümnaasium 2e
Harju
Näita
Loe
129.
Kabala Lasteaed-Põhikool 4-7
Rapla
Näita
130.
Kadrina Keskkool 1b
Lääne-Viru
Näita
131.
Keeni Põhikool 2
Valga
Näita
132.
Kehra Gümnaasium 4c
Harju
Näita
Loe
133.
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas
Harju
Näita
Loe
134.
Kiili Gümnaasium 6-9
Harju
Näita
135.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a
Pärnu
Näita
Loe
136.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b
Pärnu
Näita
137.
Koeru Keskkool
Järva
Näita
138.
Kohila Gümnaasium 1
Rapla
Näita
Loe
139.
Kohila Gümnaasium 5c5d
Rapla
Näita
Loe
140.
Kohila Gümnaasium 7b
Rapla
Näita
141.
Kohila Lasteaed Männi
Rapla
Näita
142.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
143.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
144.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
145.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
146.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
147.
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
148.
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2
Ida-Viru
Näita
Loe
149.
Koigi Kool
Järva
Näita
150.
Koigi Kool 2
Järva
Näita
151.
Kolde Lasteaed
Harju
Näita
152.
Kose Gümnaasium 2a
Harju
Näita
153.
Kose Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
154.
Kose Gümnaasium 3b
Harju
Näita
155.
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed
Saare
Näita
156.
Kuuste Kool 1
Tartu
Näita
157.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2
Lääne
Näita
Loe
Loe
158.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
159.
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas
Tartu
Näita
Loe
160.
Kõrveküla Põhikool 3a
Tartu
Näita
Loe
161.
Kõrveküla Põhikool 4a
Tartu
Näita
162.
Kõrveküla Põhikool 4c
Tartu
Näita
163.
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6
Hiiu
Näita
164.
Kääpa Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
165.
Lagedi lasteaed
Harju
Näita
166.
Laitse lasteaed
Harju
Näita
Loe
167.
Laitse lasteaed 2
Harju
Näita
168.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1
Jõgeva
Näita
169.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6
Jõgeva
Näita
170.
Lasila Põhikool 5
Lääne-Viru
Näita
171.
Lasteaed Marjake
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
172.
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 1-2
Harju
Näita
Loe
173.
Laupa Põhikool 3
Järva
Näita
174.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
175.
Lihula Lasteaed 2
Lääne
Näita
176.
Lihula Lasteaed 3
Lääne
Näita
177.
Lilleoru Põhikool 1-2
Harju
Näita
178.
Lindi Lasteaed-Algkool 2
Pärnu
Näita
179.
Loksa Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
180.
Loo Lasteaed Pääsupesa
Harju
Näita
Loe
181.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
Loe
182.
Lümanda Põhikool 4
Saare
Näita
183.
Melliste Algkool-Lasteaed 1
Tartu
Näita
184.
Metsküla Algkool 1-3
Lääne
Näita
Loe
Loe
185.
Metsküla Algkool 4-5
Lääne
Näita
Loe
186.
Miina Härma Gümnaasium 5
Tartu
Näita
187.
Miina Härma Gümnaasium 6
Tartu
Näita
188.
Mooste Mõisakool 4
Põlva
Näita
189.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
190.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
191.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
Saare
Näita
192.
Mõisaküla Kool 5
Viljandi
Näita
193.
Narva Lasteaed Põngerjas
Ida-Viru
Näita
Loe
194.
New Yorgi Eesti Kool
Välismaa
Näita
195.
Nurme Kool 8-9a
Järva
Näita
196.
Nõva Kool 1-2
Lääne
Näita
Loe
197.
Nõva Kool 3-4
Lääne
Näita
198.
Nõva Kool 5-9
Lääne
Näita
199.
Nõva Kool lasteaed
Lääne
Näita
200.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
201.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
202.
Oru Põhikool 4
Harju
Näita
203.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
204.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
205.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
206.
Otepää looduskeskus
Valga
Näita
Loe
207.
Paide Hammerbecki Põhikool 2d
Järva
Näita
208.
Paide Hammerbecki Põhikool 4b
Järva
Näita
209.
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja
Pärnu
Näita
Loe
210.
Paldiski Põhikool 1
Harju
Näita
211.
Paldiski Põhikool 5
Harju
Näita
212.
Paldiski Põhikool 6
Harju
Näita
213.
Paldiski Põhikool 7
Harju
Näita
214.
Paldiski Põhikool 8
Harju
Näita
215.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
216.
Parksepa Keskkool 7-8
Võru
Näita
Loe
217.
Peetri Kool 1-2
Järva
Näita
218.
Peetri Kool 4-5
Järva
Näita
Loe
219.
Pelguranna Lasteaed
Harju
Näita
Loe
220.
Pelguranna Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
221.
Pihtla Lasteaed
Saare
Näita
Loe
222.
Pirita Majandusgümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
223.
Pirita Majandusgümnaasium 3c
Harju
Näita
Loe
224.
Puhja Kool 2
Tartu
Näita
225.
Puhja Kool 5
Tartu
Näita
226.
Puhja Kool 6
Tartu
Näita
227.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
228.
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2
Tartu
Näita
Loe
229.
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
Jõgeva
Näita
Loe
230.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b
Jõgeva
Näita
Loe
231.
Põlva Kool 2a
Põlva
Näita
Loe
232.
Põlva Kool 2e
Põlva
Näita
233.
Põlva Kool 3d
Põlva
Näita
234.
Põlva Kool 6b
Põlva
Näita
Loe
235.
Põlva Kool 6c
Põlva
Näita
Loe
236.
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva
Näita
Loe
237.
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja
Pärnu
Näita
238.
Pärnu Ülejõe Põhikool 6b
Pärnu
Näita
239.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5
Pärnu
Näita
Loe
240.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a
Pärnu
Näita
Loe
241.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6b
Pärnu
Näita
242.
Rakke Kool 1
Lääne-Viru
Näita
243.
Rakke Kool 7
Lääne-Viru
Näita
244.
Rakke Kool 8
Lääne-Viru
Näita
245.
Rakvere Eragümnaasium 4
Lääne-Viru
Näita
246.
Rakvere Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
247.
Rakvere Gümnaasium 4d
Lääne-Viru
Näita
248.
Rakvere Gümnaasium 5c
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
249.
Rapla Vesiroosi Kool 3a
Rapla
Näita
250.
Rapla Vesiroosi Kool 3c
Rapla
Näita
Loe
251.
Riidaja Põhikool 5-8
Valga
Näita
Loe
252.
Riisipere Lasteaed 2
Harju
Näita
253.
Risti Kool 1
Harju
Näita
254.
Risti Põhikool 3
Lääne
Näita
Loe
255.
Risti Põhikool 5
Lääne
Näita
Loe
256.
Ruhnu Põhikool 4-8
Saare
Näita
257.
Räpina Ühisgümnaasium 2a
Põlva
Näita
258.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2b
Saare
Näita
259.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2d
Saare
Näita
260.
Sadala Põhikool 2-3
Jõgeva
Näita
Loe
261.
Saku Valla Lasteaed Päikesekild
Harju
Näita
262.
Saue Gümnaasium 1a
Harju
Näita
Loe
263.
Saue Gümnaasium 4e
Harju
Näita
264.
Savikoja
Tartu
Näita
265.
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
266.
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
267.
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Ida-Viru
Näita
Loe
268.
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Ida-Viru
Näita
269.
Sipa-Laukna Lasteaed
Rapla
Näita
Loe
Loe
270.
Sonda Kool 5-6
Ida-Viru
Näita
Loe
271.
Sutlema Lasteaed Linnupesa
Rapla
Näita
272.
Suure-Jaani Kool 1a
Viljandi
Näita
273.
Suure-Jaani Kool 3a
Viljandi
Näita
274.
Suure-Jaani Kool 3b
Viljandi
Näita
275.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Viljandi
Näita
Loe
276.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
277.
Tabasalu Ühisgümnaasium 7b
Harju
Näita
278.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a
Pärnu
Näita
279.
Tallinna Inglise Kolledž 5-8
Harju
Näita
280.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2b
Harju
Näita
281.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2b 2
Harju
Näita
282.
Tallinna Kunstigümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
283.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Harju
Näita
284.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2
Harju
Näita
285.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3
Harju
Näita
Loe
286.
Tallinna Lehola Lasteaed
Harju
Näita
287.
Tallinna Liivaku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
288.
Tallinna Meelespea Lasteaed
Harju
Näita
Loe
289.
Tallinna Mustjõe Gümnaasium 2
Harju
Näita
290.
Tallinna Saksa Gümnaasium 3a
Harju
Näita
291.
Tamsalu Gümnaasium 1a6a
Lääne-Viru
Näita
292.
Tartu Descartes'i Kool 2c
Tartu
Näita
293.
Tartu Erakool 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
294.
Tartu Erakool 2e
Tartu
Näita
295.
Tartu Hansa Kool 3a
Tartu
Näita
296.
Tartu Hansa Kool 3b
Tartu
Näita
Loe
297.
Tartu Herbert Masingu Kool 2c2d
Tartu
Näita
298.
Tartu Hiie Kool 4b
Tartu
Näita
299.
Tartu Hiie Kool 4b 2
Tartu
Näita
Loe
300.
Tartu Lasteaed Annike 2
Tartu
Näita
Loe
301.
Tartu Lasteaed Hellik
Tartu
Näita
302.
Tartu Lasteaed Kelluke
Tartu
Näita
Loe
303.
Tartu Lasteaed Sass
Tartu
Näita
Loe
304.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
305.
Tartu Loodusmaja 2
Tartu
Näita
306.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tartu
Näita
307.
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu
Näita
308.
Tartu Raatuse Kool 2ad
Tartu
Näita
309.
Tartu Variku Kool 3b
Tartu
Näita
310.
Tartu Waldorfgümnaasium 4b
Tartu
Näita
311.
Tarvastu Gümnaasium 3
Viljandi
Näita
312.
Tarvastu Gümnaasium 3 2
Viljandi
Näita
313.
Tarvastu Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
314.
Toila Gümnaasium 1-4
Ida-Viru
Näita
315.
Tootsi Lasteaed-Põhikool 1
Pärnu
Näita
316.
Tornimäe Põhikool 1-4
Saare
Näita
317.
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
318.
Tudulinna Põhikool 34
Ida-Viru
Näita
319.
Tõstamaa Lasteaed
Pärnu
Näita
320.
Türi Põhikool 1a
Järva
Näita
321.
Türi Põhikool 1b
Järva
Näita
Loe
322.
Türi Põhikool 3b
Järva
Näita
Loe
Loe
323.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
Loe
324.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
325.
Vaeküla Kool 7
Lääne-Viru
Näita
326.
Vaivara Lasteaed
Ida-Viru
Näita
327.
Vaivara Lasteaed 2
Ida-Viru
Näita
328.
Valga Jaanikese Kool 3-5
Valga
Näita
329.
Valga Priimetsa Kool 3b
Valga
Näita
330.
Valga Põhikool 2c
Valga
Näita
331.
Valguta Lasteaed-Algkool 23
Tartu
Näita
332.
Valtu Põhikool 1
Rapla
Näita
333.
Vana-Vigala Põhikool 2-3
Rapla
Näita
334.
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Harju
Näita
335.
Vanalinna Hariduskolleegium 2
Harju
Näita
Loe
336.
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Harju
Näita
337.
Varbla Kool 13
Pärnu
Näita
338.
Varbla Kool 24
Pärnu
Näita
339.
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2
Rapla
Näita
340.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
341.
Viiratsi Kool 3
Viljandi
Näita
342.
Viiratsi Lasteaed Rüblik
Viljandi
Näita
343.
Virtsu Kool 3-4
Lääne
Näita
344.
Voore Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
345.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9
Lääne
Näita
346.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
347.
Võnnu Lasteaed Värvuke 2
Tartu
Näita
348.
Võsukese Lasteaed
Harju
Näita
349.
Väike-Maarja Gümnaasium 1
Lääne-Viru
Näita
350.
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
351.
Väike-Maarja Gümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
352.
Väike-Maarja Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
353.
Värska Gümnaasium 1
Võru
Näita
354.
Värska Gümnaasium 2
Võru
Näita
355.
Värska Gümnaasium 3-4
Võru
Näita
Loe
356.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
357.
Vääna-Jõesuu Kool 1
Harju
Näita
358.
Vääna-Jõesuu Kool 3
Harju
Näita
359.
Ääsmäe Lasteaed
Harju
Näita
360.
Ääsmäe Põhikool 5-6
Harju
Näita
Loe