--- VALI RÜHM ---
Alasniidu LA
Alavere PK 1
Alavere PK 2
Alavere PK 3
Antsla G 4b
Antsla G 6b
Aravete Keskkool 1
Aruküla LA Rukkilill
Aruküla LA Rukkilill 2
Aruvälja LA
Aste PK 1
Audentese Erakool 1b
Audentese Erakool 2c
Eerika LA Laululind
Eerika LA Laululind 2
Eesti Loodusmuuseum
Elva G 1b
Elva G 1c
Elva G 2d
Elva G 3c
Elva LA Murumuna
Emmaste PK 1-4
Esku-Kamari Kool 3-4
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 2
Gustav Adolfi G 3c
Haanja Kool 1-3b
Haapsalu Linna AK 2a
Haapsalu Linna AK 2b
Haapsalu Linna AK 3b
Haapsalu PK 2a
Haapsalu PK 2b
Haljala Kool 3b
Halliste PK 1-4
Hargla Kool 1-3
Hargla Kool 2-4
Harku LA
Harkujärve PK 2b
Harmi PK 1-4
Hilariuse Kool 4-5
Hummuli PK 1-2
Häädemeeste Keskkool 6
Imavere PK 3-4
J.V.Veski nim. Maarja PK 4
J.V.Veski nim. Maarja PK 5-6
Jakob Westholmi G 2a
Jakob Westholmi G 3d
Jakob Westholmi G 4a
Jõgeva PK 3c
Jõhvi PK 6
Jäneda Kool 4
Jäneda Kool 5
Jüri G 2d
Jüri G 2e
Kabala LA-PK 4-7
Kadrina Keskkool 1b
Kadrina Keskkool 34
Kadrina Keskkool 3b
Kadrina Keskkool 6a
Kadrina LA Sipsik
Kanepi G 2
Kasti-Orgita LA
Keeni PK 2
Keeni PK 4
Kehra G 4c
Kernu PKi Haiba LA Riisikas
Kiili G 6-9
Kilingi-Nõmme G 1a
Kilingi-Nõmme G 3b
Koeru Keskkool
Kohila G 1
Kohila G 1c
Kohila G 2
Kohila G 5c5d
Kohila G 7b
Kohila LA Männi
Kohtla-Järve Järve G 1a
Kohtla-Järve Järve G 2a
Kohtla-Järve Järve G 4b
Kohtla-Järve Järve G 5a
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve LA Kakuke 2
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju 2
Kohtla-Järve LA Rukkilill
Kohtla-Järve LA Rukkilill 2
Kohtla-Järve LA Tareke
Kohtla-Järve Maleva PK 6ad
Koigi Kool
Koigi Kool 2
Kolde LA
Konguta Kool 3
Kose G 2a
Kose G 2b
Kose G 3b
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4
Krootuse PK 3
Kuremaa LA-AK
Kuressaare Ida-Niidu LA
Kuuste Kool 1
Kõmsi LA-AK 1-2
Kõmsi LA-AK 3-6
Kõo LA
Kõrveküla LA Päikeseratas
Kõrveküla PK 3a
Kõrveküla PK 4a
Kõrveküla PK 4c
Kärdla PKi Kõpu õppekoht 6
Kääpa PK 1
Lagedi LA
Laitse LA
Laitse LA 2
Laiuse Jaan Poska PK 1
Laiuse Jaan Poska PK 3-6
Lasila PK 5
Lasnamäe PK 3b
LA Marjake
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 1-2
Laupa PK 3
Lehtse Kool 1-4
Lihula LA
Lihula LA 2
Lihula LA 3
Lilleoru PK 1-2
Lindi LA-AK 2
Loksa G 4a
Loo LA Pääsupesa
Luunja LA Midrimaa
Lümanda PK 1
Lümanda PK 2
Lümanda PK 3
Lümanda PK 4
Melliste AK-LA 1
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 4-5
Miina Härma G 5
Miina Härma G 6
Mooste Mõisakool 4
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 4-6
Mõisaküla Kool 5
Narva LA Põngerjas
New Yorgi Eesti Kool
Nurme Kool 8-9a
Nõva Kool 1-2
Nõva Kool 3-4
Nõva Kool 5-9
Nõva Kool LA
Orissaare G 3
Oru LA Mesimumm
Oru PK 4
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Otepää looduskeskus
Padise PK 4
Paide Hammerbecki PK 2d
Paide Hammerbecki PK 4b
Paikuse LA Mesimumm
Paikuse LA, Seljametsa maja
Paldiski PK 1
Paldiski PK 5
Paldiski PK 6
Paldiski PK 7
Paldiski PK 8
Palupera PK
Parksepa Keskkool 7-8
Peetri Kool 1-2
Peetri Kool 4-5
Pelguranna LA
Pelguranna LA 2
Pihtla LA
Pikavere LA-AK
Pirita MajandusG 3a
Pirita MajandusG 3c
Puhja Kool 2
Puhja Kool 5
Puhja Kool 6
Puhja LA Pääsusilm
Puhja LA Pääsusilm 2
Põltsamaa LA “Mari”
Põltsamaa ÜhisG 5b
Põlva Kool 2a
Põlva Kool 2e
Põlva Kool 3d
Põlva Kool 6b
Põlva Kool 6c
Põlva LA Mesimumm
Pärnu Kuninga Tänava PK 1
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja
Pärnu Vene G 1
Pärnu Ülejõe PK 6b
Pärnu-Jaagupi PK 5
Pärnu-Jaagupi PK 6a
Pärnu-Jaagupi PK 6b
Rakke Kool 1
Rakke Kool 7
Rakke Kool 8
Rakvere EraG 4
Rakvere G 4b
Rakvere G 4d
Rakvere G 5c
Rakvere PK
Rapla Vesiroosi Kool 3a
Rapla Vesiroosi Kool 3b
Rapla Vesiroosi Kool 3c
Riia Eesti PK
Riia Eesti PK 2
Riidaja PK 5-8
Riisipere LA
Riisipere LA 2
Risti Kool 1
Risti Kool 5-9
Risti PK 1
Risti PK 3
Risti PK 5
Ruhnu PK 4-8
Räpina ÜhisG 2a
Saaremaa ÜhisG 2b
Saaremaa ÜhisG 2d
Sadala PK 2-3
Saku Valla LA Päikesekild
Saue G 1a
Saue G 4e
Savikoja
Sillamäe LA Pääsupesa
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Sipa-Laukna LA
Sonda Kool 1-4
Sonda Kool 5-6
Sutlema LA Linnupesa
Suure-Jaani Kool 1a
Suure-Jaani Kool 3a
Suure-Jaani Kool 3b
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Suuremõisa LA-PK 1-4
Suuremõisa LA-PK 2-6
Tabasalu ÜhisG 7b
Tahkuranna LA-AK 4-7a
Tallinna Inglise Kolledž 5-8
Tallinna Jaan Poska LA
Tallinna Kesklinna PK 1
Tallinna Kesklinna PK 1 2
Tallinna Kesklinna PK 1 3
Tallinna Kesklinna PK 1 4
Tallinna Kesklinna PK 1 5
Tallinna Kesklinna PK 1 6
Tallinna Kristiine G 2b
Tallinna Kristiine G 2b 2
Tallinna KunstiG 2a
Tallinna LA Pallipõnn
Tallinna LA Pallipõnn 2
Tallinna LA Pallipõnn 3
Tallinna LA Südameke
Tallinna Lehola LA
Tallinna Liivaku LA
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Mustjõe G 2
Tallinna Saksa G 3a
Tamsalu G 1a6a
Tartu Descartes'i Kool 2c
Tartu Erakool 2a
Tartu Erakool 2e
Tartu Hansa Kool 3a
Tartu Hansa Kool 3b
Tartu Herbert Masingu Kool 2c2d
Tartu Hiie Kool 4b
Tartu Hiie Kool 4b 2
Tartu LA Annike
Tartu LA Annike 2
Tartu LA Annike 3
Tartu LA Hellik
Tartu LA Kelluke
Tartu LA Sass
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu Maarjamõisa LA
Tartu Maarjamõisa LA 2
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu Raatuse Kool 2ad
Tartu Raatuse Kool 3a
Tartu Variku Kool 3b
Tartu WaldorfG 4b
Tarvastu G 3
Tarvastu G 3 2
Tarvastu G 4
Tarvastu LA
TERA Peedu kool 3e
Tilsi PK 2
Toila G 1-4
Tootsi LA-PK 1
Torma LA "Linnutaja"
Tornimäe PK 1-4
Tudu LA-PK 1-4
Tudulinna PK 34
Tõrva G 1b
Tõrva G 2
Tõrva G 3
Tõrva G 4
Tõrva G 5
Tõstamaa LA
Türi Lokuta LA
Türi PK 1a
Türi PK 1b
Türi PK 2c
Türi PK 3b
Unipiha AK 1-4
Uulu LA
Vaeküla Kool 7
Vaivara LA
Vaivara LA 2
Valga Jaanikese Kool 3-5
Valga Priimetsa Kool
Valga Priimetsa Kool 3b
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga Priimetsa Kool 6b
Valga PK 1d
Valga PK 2c
Valga PK 4c
Valguta LA-AK 23
Valtu PK 1
Vana-Vigala PK 2-3
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Vanalinna Hariduskolleegium 2
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Varbla Kool 13
Varbla Kool 24
Varbola LA-AK 1-2
Veskitammi LA
Viiratsi Kool 3
Viiratsi LA Rüblik
Viluste PK 4
Virtsu Kool 3-4
Voore PK
Vormsi LA-PK 1-9
Võnnu LA Värvuke
Võnnu LA Värvuke 2
Võru LA Sõleke
Võsukese LA
Võsukese LA 2
Väike-Maarja G 1
Väike-Maarja G 2a
Väike-Maarja G 2b
Väike-Maarja G 3b
Värska G 1
Värska G 2
Värska G 3-4
Vääna Mõisakool
Vääna-Jõesuu Kool 1
Vääna-Jõesuu Kool 3
Ääsmäe LA
Ääsmäe PK 5-6
Projektis "
Tere, Kevad! 2019
" osaleb
6474
õpilast ja
360
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 6474 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Antsla Gümnaasium 4b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
2.
Antsla Gümnaasium 6b
Võru
Näita
Loe
Loe
3.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
4.
Gustav Adolfi Gümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
Loe
5.
Haanja Kool 1-3b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
6.
Haapsalu Linna Algkool 3b
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
7.
Hargla Kool 1-3
Valga
Näita
Loe
8.
Hargla Kool 2-4
Valga
Näita
Loe
9.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4
Jõgeva
Näita
Loe
10.
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
11.
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
12.
Jüri Gümnaasium 2d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
13.
Kadrina Keskkool 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
14.
Kadrina Keskkool 6a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
15.
Keeni Põhikool 4
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
16.
Kohila Gümnaasium 5c5d
Rapla
Näita
Loe
17.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
18.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
19.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
20.
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
21.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
22.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
23.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2
Lääne
Näita
Loe
Loe
24.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
25.
Kääpa Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
26.
Lasteaed Marjake
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
27.
Lehtse Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
28.
Lümanda Põhikool 2
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Metsküla Algkool 1-3
Lääne
Näita
Loe
Loe
30.
Nõva Kool 1-2
Lääne
Näita
Loe
31.
Peetri Kool 4-5
Järva
Näita
Loe
32.
Pikavere Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
Loe
Vaata
33.
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
Jõgeva
Näita
Loe
34.
Põlva Kool 2a
Põlva
Näita
Loe
35.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
36.
Rakvere Gümnaasium 5c
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
37.
Rakvere Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
38.
Rapla Vesiroosi Kool 3c
Rapla
Näita
Loe
39.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
40.
Risti Põhikool 3
Lääne
Näita
Loe
41.
Risti Põhikool 5
Lääne
Näita
Loe
42.
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
43.
Sipa-Laukna Lasteaed
Rapla
Näita
Loe
Loe
44.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
45.
Tallinna Jaan Poska Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
46.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
Vaata
47.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
48.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
49.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
50.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
52.
Tartu Erakool 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
53.
Tartu Lasteaed Annike 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Tartu Raatuse Kool 3a
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
TERA Peedu kool 3e
Tartumaa
Näita
Loe
Vaata
56.
Tilsi Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
57.
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
58.
Tõrva Gümnaasium 1b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Tõrva Gümnaasium 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Tõrva Gümnaasium 3
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
61.
Tõrva Gümnaasium 4
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
62.
Tõrva Gümnaasium 5
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Türi Põhikool 3b
Järva
Näita
Loe
Loe
64.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
Loe
65.
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
66.
Valga Priimetsa Kool 6b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
67.
Veskitammi Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
68.
Väike-Maarja Gümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
69.
Värska Gümnaasium 3-4
Võru
Näita
Loe
70.
Ääsmäe Põhikool 5-6
Harju
Näita
Loe
71.
Alasniidu Lasteaed
Harju
Näita
Loe
72.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
73.
Alavere Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
74.
Alavere Põhikool 3
Harju
Näita
75.
Aravete Keskkool 1
Järva
Näita
76.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
77.
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2
Harju
Näita
78.
Aruvälja Lasteaed
Pärnu
Näita
79.
Aste Põhikool 1
Saare
Näita
Loe
80.
Audentese Erakool 1b
Harju
Näita
Loe
Vaata
81.
Audentese Erakool 2c
Harju
Näita
82.
Eerika lasteaed Laululind
Tartu
Näita
83.
Eerika lasteaed Laululind 2
Tartu
Näita
84.
Eesti Loodusmuuseum
Harju
Näita
85.
Elva Gümnaasium 1b
Tartu
Näita
Vaata
86.
Elva Gümnaasium 1c
Tartu
Näita
87.
Elva Gümnaasium 2d
Tartu
Näita
88.
Elva Gümnaasium 3c
Tartu
Näita
89.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
90.
Emmaste Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
91.
Esku-Kamari Kool 3-4
Jõgeva
Näita
92.
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c
Harju
Näita
93.
Haapsalu Linna Algkool 2a
Lääne
Näita
Loe
94.
Haapsalu Linna Algkool 2b
Lääne
Näita
Loe
Vaata
95.
Haapsalu Põhikool 2a
Lääne
Näita
96.
Haapsalu Põhikool 2b
Lääne
Näita
Loe
97.
Haljala Kool 3b
Lääne-Viru
Näita
98.
Halliste Põhikool 1-4
Viljandi
Näita
Vaata
99.
Harku Lasteaed
Harju
Näita
100.
Harkujärve Põhikool 2b
Harju
Näita
101.
Harmi Põhikool 1-4
Harju
Näita
102.
Hilariuse Kool 4-5
Harju
Näita
Loe
103.
Hummuli Põhikool 1-2
Valga
Näita
104.
Häädemeeste Keskkool 6
Pärnu
Näita
105.
Imavere Põhikool 3-4
Järva
Näita
106.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5-6
Jõgeva
Näita
107.
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
108.
Jõgeva Põhikool 3c
Jõgeva
Näita
109.
Jõhvi Põhikool 6
Ida-Viru
Näita
110.
Jäneda Kool 4
Lääne-Viru
Näita
Loe
111.
Jäneda Kool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
112.
Jüri Gümnaasium 2e
Harju
Näita
Loe
113.
Kabala Lasteaed-Põhikool 4-7
Rapla
Näita
114.
Kadrina Keskkool 1b
Lääne-Viru
Näita
115.
Kadrina Keskkool 34
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
116.
Kadrina Lasteaed Sipsik
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
117.
Kanepi Gümnaasium 2
Põlva
Näita
Vaata
118.
Kasti-Orgita Lasteaed
Rapla
Näita
Loe
Vaata
119.
Keeni Põhikool 2
Valga
Näita
120.
Kehra Gümnaasium 4c
Harju
Näita
Loe
121.
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas
Harju
Näita
Loe
122.
Kiili Gümnaasium 6-9
Harju
Näita
123.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a
Pärnu
Näita
Loe
124.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b
Pärnu
Näita
125.
Koeru Keskkool
Järva
Näita
126.
Kohila Gümnaasium 1
Rapla
Näita
Loe
127.
Kohila Gümnaasium 1c
Rapla
Näita
Loe
Vaata
128.
Kohila Gümnaasium 2
Rapla
Näita
Loe
Vaata
129.
Kohila Gümnaasium 7b
Rapla
Näita
130.
Kohila Lasteaed Männi
Rapla
Näita
131.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b
Ida-Viru
Näita
Loe
132.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
133.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2
Ida-Viru
Näita
Vaata
134.
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2
Ida-Viru
Näita
Loe
135.
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
136.
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
137.
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
138.
Koigi Kool
Järva
Näita
139.
Koigi Kool 2
Järva
Näita
140.
Kolde Lasteaed
Harju
Näita
141.
Konguta Kool 3
Tartu
Näita
Vaata
142.
Kose Gümnaasium 2a
Harju
Näita
143.
Kose Gümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
144.
Kose Gümnaasium 3b
Harju
Näita
145.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1
Harju
Näita
Vaata
146.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4
Harju
Näita
Vaata
147.
Krootuse Põhikool 3
Põlva
Näita
Vaata
148.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
149.
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed
Saare
Näita
150.
Kuuste Kool 1
Tartu
Näita
151.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
152.
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas
Tartu
Näita
Loe
153.
Kõrveküla Põhikool 3a
Tartu
Näita
Loe
154.
Kõrveküla Põhikool 4a
Tartu
Näita
155.
Kõrveküla Põhikool 4c
Tartu
Näita
156.
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6
Hiiu
Näita
157.
Lagedi lasteaed
Harju
Näita
158.
Laitse lasteaed
Harju
Näita
Loe
159.
Laitse lasteaed 2
Harju
Näita
160.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1
Jõgeva
Näita
161.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6
Jõgeva
Näita
162.
Lasila Põhikool 5
Lääne-Viru
Näita
163.
Lasnamäe Põhikool 3b
Harju
Näita
Loe
Vaata
164.
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 1-2
Harju
Näita
Loe
165.
Laupa Põhikool 3
Järva
Näita
166.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
167.
Lihula Lasteaed 2
Lääne
Näita
168.
Lihula Lasteaed 3
Lääne
Näita
169.
Lilleoru Põhikool 1-2
Harju
Näita
170.
Lindi Lasteaed-Algkool 2
Pärnu
Näita
171.
Loksa Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
172.
Loo Lasteaed Pääsupesa
Harju
Näita
Loe
173.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
Loe
174.
Lümanda Põhikool 1
Saare
Näita
Vaata
175.
Lümanda Põhikool 3
Saare
Näita
Vaata
176.
Lümanda Põhikool 4
Saare
Näita
177.
Melliste Algkool-Lasteaed 1
Tartu
Näita
178.
Metsküla Algkool 4-5
Lääne
Näita
Loe
179.
Miina Härma Gümnaasium 5
Tartu
Näita
180.
Miina Härma Gümnaasium 6
Tartu
Näita
181.
Mooste Mõisakool 4
Põlva
Näita
182.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
183.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
184.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
Saare
Näita
185.
Mõisaküla Kool 5
Viljandi
Näita
186.
Narva Lasteaed Põngerjas
Ida-Viru
Näita
Loe
187.
New Yorgi Eesti Kool
Välismaa
Näita
188.
Nurme Kool 8-9a
Järva
Näita
189.
Nõva Kool 3-4
Lääne
Näita
190.
Nõva Kool 5-9
Lääne
Näita
191.
Nõva Kool lasteaed
Lääne
Näita
192.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
193.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
194.
Oru Põhikool 4
Harju
Näita
195.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
196.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
197.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
198.
Otepää looduskeskus
Valga
Näita
Loe
199.
Padise Põhikool 4
Harju
Näita
Vaata
200.
Paide Hammerbecki Põhikool 2d
Järva
Näita
201.
Paide Hammerbecki Põhikool 4b
Järva
Näita
202.
Paikuse Lasteaed Mesimumm
Pärnu
Näita
Vaata
203.
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja
Pärnu
Näita
Loe
204.
Paldiski Põhikool 1
Harju
Näita
205.
Paldiski Põhikool 5
Harju
Näita
206.
Paldiski Põhikool 6
Harju
Näita
207.
Paldiski Põhikool 7
Harju
Näita
208.
Paldiski Põhikool 8
Harju
Näita
209.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
210.
Parksepa Keskkool 7-8
Võru
Näita
Loe
211.
Peetri Kool 1-2
Järva
Näita
212.
Pelguranna Lasteaed
Harju
Näita
Loe
213.
Pelguranna Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
214.
Pihtla Lasteaed
Saare
Näita
Loe
215.
Pirita Majandusgümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
216.
Pirita Majandusgümnaasium 3c
Harju
Näita
Loe
217.
Puhja Kool 2
Tartu
Näita
218.
Puhja Kool 5
Tartu
Näita
219.
Puhja Kool 6
Tartu
Näita
220.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
221.
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2
Tartu
Näita
Loe
222.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b
Jõgeva
Näita
Loe
223.
Põlva Kool 2e
Põlva
Näita
224.
Põlva Kool 3d
Põlva
Näita
225.
Põlva Kool 6b
Põlva
Näita
Loe
226.
Põlva Kool 6c
Põlva
Näita
Loe
227.
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva
Näita
Loe
228.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
229.
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja
Pärnu
Näita
230.
Pärnu Vene Gümnaasium 1
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
231.
Pärnu Ülejõe Põhikool 6b
Pärnu
Näita
232.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5
Pärnu
Näita
Loe
233.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a
Pärnu
Näita
Loe
234.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6b
Pärnu
Näita
235.
Rakke Kool 1
Lääne-Viru
Näita
236.
Rakke Kool 7
Lääne-Viru
Näita
237.
Rakke Kool 8
Lääne-Viru
Näita
238.
Rakvere Eragümnaasium 4
Lääne-Viru
Näita
239.
Rakvere Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
240.
Rakvere Gümnaasium 4d
Lääne-Viru
Näita
241.
Rapla Vesiroosi Kool 3a
Rapla
Näita
242.
Rapla Vesiroosi Kool 3b
Rapla
Näita
Loe
Vaata
243.
Riia Eesti Põhikool 2
Välismaa
Näita
Vaata
244.
Riidaja Põhikool 5-8
Valga
Näita
Loe
245.
Riisipere Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
246.
Riisipere Lasteaed 2
Harju
Näita
247.
Risti Kool 1
Harju
Näita
248.
Risti Kool 5-9
Harju
Näita
Vaata
249.
Risti Põhikool 1
Lääne
Näita
Vaata
250.
Ruhnu Põhikool 4-8
Saare
Näita
251.
Räpina Ühisgümnaasium 2a
Põlva
Näita
252.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2b
Saare
Näita
253.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2d
Saare
Näita
254.
Sadala Põhikool 2-3
Jõgeva
Näita
Loe
255.
Saku Valla Lasteaed Päikesekild
Harju
Näita
256.
Saue Gümnaasium 1a
Harju
Näita
Loe
257.
Saue Gümnaasium 4e
Harju
Näita
258.
Savikoja
Tartu
Näita
259.
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
260.
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
261.
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
Ida-Viru
Näita
Loe
262.
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
263.
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Ida-Viru
Näita
264.
Sonda Kool 1-4
Ida-Viru
Näita
Vaata
265.
Sonda Kool 5-6
Ida-Viru
Näita
Loe
266.
Sutlema Lasteaed Linnupesa
Rapla
Näita
267.
Suure-Jaani Kool 1a
Viljandi
Näita
268.
Suure-Jaani Kool 3a
Viljandi
Näita
269.
Suure-Jaani Kool 3b
Viljandi
Näita
270.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Viljandi
Näita
Loe
271.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
272.
Tabasalu Ühisgümnaasium 7b
Harju
Näita
273.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a
Pärnu
Näita
274.
Tallinna Inglise Kolledž 5-8
Harju
Näita
275.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2b
Harju
Näita
276.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2b 2
Harju
Näita
277.
Tallinna Kunstigümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
278.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Harju
Näita
279.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2
Harju
Näita
280.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3
Harju
Näita
Loe
281.
Tallinna Lasteaed Südameke
Harju
Näita
Loe
Vaata
282.
Tallinna Lehola Lasteaed
Harju
Näita
283.
Tallinna Liivaku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
284.
Tallinna Meelespea Lasteaed
Harju
Näita
Loe
285.
Tallinna Mustjõe Gümnaasium 2
Harju
Näita
286.
Tallinna Saksa Gümnaasium 3a
Harju
Näita
287.
Tamsalu Gümnaasium 1a6a
Lääne-Viru
Näita
288.
Tartu Descartes'i Kool 2c
Tartu
Näita
289.
Tartu Erakool 2e
Tartu
Näita
290.
Tartu Hansa Kool 3a
Tartu
Näita
291.
Tartu Hansa Kool 3b
Tartu
Näita
Loe
292.
Tartu Herbert Masingu Kool 2c2d
Tartu
Näita
293.
Tartu Hiie Kool 4b
Tartu
Näita
294.
Tartu Hiie Kool 4b 2
Tartu
Näita
Loe
295.
Tartu Lasteaed Annike
Tartu
Näita
Loe
Vaata
296.
Tartu Lasteaed Annike 2
Tartu
Näita
Loe
297.
Tartu Lasteaed Hellik
Tartu
Näita
298.
Tartu Lasteaed Kelluke
Tartu
Näita
Loe
299.
Tartu Lasteaed Sass
Tartu
Näita
Loe
300.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
301.
Tartu Loodusmaja 2
Tartu
Näita
302.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tartu
Näita
303.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
304.
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu
Näita
305.
Tartu Raatuse Kool 2ad
Tartu
Näita
306.
Tartu Variku Kool 3b
Tartu
Näita
307.
Tartu Waldorfgümnaasium 4b
Tartu
Näita
308.
Tarvastu Gümnaasium 3
Viljandi
Näita
309.
Tarvastu Gümnaasium 3 2
Viljandi
Näita
310.
Tarvastu Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
311.
Tarvastu Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
312.
Toila Gümnaasium 1-4
Ida-Viru
Näita
313.
Tootsi Lasteaed-Põhikool 1
Pärnu
Näita
314.
Torma Lasteaed "Linnutaja"
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
315.
Tornimäe Põhikool 1-4
Saare
Näita
316.
Tudulinna Põhikool 34
Ida-Viru
Näita
317.
Tõstamaa Lasteaed
Pärnu
Näita
318.
Türi Lokuta lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
319.
Türi Põhikool 1a
Järva
Näita
320.
Türi Põhikool 1b
Järva
Näita
Loe
321.
Türi Põhikool 2c
Järva
Näita
Loe
Vaata
322.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
323.
Vaeküla Kool 7
Lääne-Viru
Näita
324.
Vaivara Lasteaed
Ida-Viru
Näita
325.
Vaivara Lasteaed 2
Ida-Viru
Näita
326.
Valga Jaanikese Kool 3-5
Valga
Näita
327.
Valga Priimetsa Kool
Valga
Näita
Vaata
328.
Valga Priimetsa Kool 3b
Valga
Näita
329.
Valga Põhikool 1d
Valga
Näita
Loe
Vaata
330.
Valga Põhikool 2c
Valga
Näita
331.
Valga Põhikool 4c
Valga
Näita
Loe
Vaata
332.
Valguta Lasteaed-Algkool 23
Tartu
Näita
333.
Valtu Põhikool 1
Rapla
Näita
334.
Vana-Vigala Põhikool 2-3
Rapla
Näita
335.
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Harju
Näita
336.
Vanalinna Hariduskolleegium 2
Harju
Näita
Loe
337.
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Harju
Näita
338.
Varbla Kool 13
Pärnu
Näita
339.
Varbla Kool 24
Pärnu
Näita
340.
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2
Rapla
Näita
341.
Viiratsi Kool 3
Viljandi
Näita
342.
Viiratsi Lasteaed Rüblik
Viljandi
Näita
343.
Viluste Põhikool 4
Põlva
Näita
Vaata
344.
Virtsu Kool 3-4
Lääne
Näita
345.
Voore Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
346.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9
Lääne
Näita
347.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
348.
Võnnu Lasteaed Värvuke 2
Tartu
Näita
349.
Võru Lasteaed Sõleke
Võru
Näita
Vaata
350.
Võsukese Lasteaed
Harju
Näita
351.
Võsukese Lasteaed 2
Harju
Näita
Vaata
352.
Väike-Maarja Gümnaasium 1
Lääne-Viru
Näita
353.
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
354.
Väike-Maarja Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
355.
Värska Gümnaasium 1
Võru
Näita
356.
Värska Gümnaasium 2
Võru
Näita
357.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
358.
Vääna-Jõesuu Kool 1
Harju
Näita
359.
Vääna-Jõesuu Kool 3
Harju
Näita
360.
Ääsmäe Lasteaed
Harju
Näita