"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Linnud saabuvad"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 18: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Arusisalik"
Rauno Roos
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Tasa sõuad kaugele jõuad"
Katre Vester
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Toonekurg vahipostil"
Katre Vester
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Tipus"
Nora Randmäe
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Tähelepanu, start!"
Keity-Liina Kallas
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Tuline Tulp!"
Aron Aidla
Antsla Gümnaasium 6a
"Ülane"
Helena Karu
Parksepa Keskkool 1
"Kitsekakar"
Aron Aidla
Antsla Gümnaasium 6a
"Esimesed võililled minu aias"
Luize Berga
Riia Eesti Põhikool 2
"Kevad aias"
Luize Berga
Riia Eesti Põhikool 2
"Kevad hiilib salamisi"
Annely Lillepool
Alavere Põhikool 5
"Sinilill"
Liisbet Remlik
Alavere Põhikool 5
"Pilved"
Joonas Luhaäär
Alavere Põhikool 5
"Õitsvad võililled"
Miia Maria Treier
Tartu Raatuse Kool 1b
"Toomingas"
Villem Erik Treier
Tartu Raatuse Kool 1b
"Pardipesa keset aeda"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Näsiniin"
Kaspar Taavet Tee
Kohila Gümnaasium 4
"Kukepüksid"
Lenna Lotta Urmann
Kõrveküla Põhikool 2a
"Siil aias"
Priit Tiirats
Valga Põhikool 1c
"Kausikene keset metsa"
Birgit Kupits
Valga Põhikool 1c
"Võilill"
Birgit Kupits
Valga Põhikool 1c
"Kastan"
Aleksandr Andreev, 6 a. v.
Tallinna Ümera Lasteaed
"Kevad"
Aleksandr Andreev_ 6 a. v.
Tallinna Ümera Lasteaed
"Nurmenukud"
Martin Raid
Rakvere Gümnaasium 1a
"Ülased"
Martin Raid
Rakvere Gümnaasium 1a
"Metsvint"
Aleksandr Andreev, 6 a. v.
Tallinna Ümera Lasteaed
"Topeltvikerkaar"
Maria Uusberg
Paldiski Põhikool 6
"Kevad aias"
Maria Uusberg
Paldiski Põhikool 6
"Lepatriinu"
Martin Raid
Rakvere Gümnaasium 1a
"Näsiniin õitevahus"
Keimo Salumäe
Imavere Põhikool 2-4
"Kollased ülased"
Agor Nõmmik
Imavere Põhikool 2-4
"Toominga õiehaldjas"
4.kl õppekäik
Tõrva Gümnaasium 4
"Vahtra õiehaldjas"
4.kl õppekäik
Tõrva Gümnaasium 4
"Kollane ülane"
4.kl õppekäik
Tõrva Gümnaasium 4
"Tublid tulbid"
Helena Karu
Parksepa Keskkool 1
"Kollased ülased."
Sebastian Saarmets, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Kannikesed emale!"
Sebastian Saarmets, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Lumikelluke"
Lasnamäe Põhikool 2A 2D
Lasnamäe Põhikool 2a2d
""Kevade valgus""
Laara Niilikse
Audentese Erakool 3b
"Metsvint"
Ardo Radik
Lagedi lasteaed
""Okkalehelill""
Adrian Soo
Lagedi lasteaed
""Oksake""
Morten Metsis
Lagedi lasteaed
"Väike päike muru sees"
Brita Olev
Suure-Jaani Kool 2a
"Ämbliku jalutuskäik"
Merily Pollmann
Suure-Jaani Kool 2a
"Jalutuskäik"
Eliise Miil
Suure-Jaani Kool 2a
"Uus elu"
Brigitta Medvedski
Valga Põhikool 4d
"Lilled"
Emilia Tšhailo
Valga Põhikool 4d
"kevad ärkab"
kasti lasteaed karikakar
Kasti Lasteaed Karikakar
"kevadine ussike"
kasti lasteaed karikakar
Kasti Lasteaed Karikakar
"lehvitame kevadele"
kasti lasteaed karikakar
Kasti Lasteaed Karikakar
"Kevadet otsimas"
Aljar Kirsipuu
Tartu Hansa Kool 2a
"Tigu kihutab kevadet vaatama"
Karola Paalberg
Tartu Hansa Kool 2a
"Kevad on kohal"
Karola Paalberg
Tartu Hansa Kool 2a
"Meie õue tulbid"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
"Nartsissid"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
"Kollane ülane"
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 4d
"Kolm sõpra"
Reinold Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Ülased"
Reinold Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Kevade sõbralik kuulutaja"
Kaspar Taavet Tee
Kohila Gümnaasium 4
"Kevad ärkab.Lilled."
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
"Kevad ärkab.Lilled."
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
"Kevadine seene saak"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Hanede toidulaud"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Konn "käib" omi radu"
Oliver Ellermaa
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2b
"Kaisa-Ly Lee"
Meie Kaspari seen
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2b
"Päikeselilled"
Jette Loviise Kase
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2b
"Kirsipuu"
Luize Berga
Riia Eesti Põhikool 2
"Kodumetsa kuklased"
Aron Ergma
Kõrveküla Põhikool 3a
"Iludus"
Carolina Isabel Migul
Kõrveküla Põhikool 3a
"Puhkemise ootuses"
Karmen Orav
Kõrveküla Põhikool 3a
"Rästik"
Mia Helena Pärn
Paldiski Põhikool 6
"Läbi paju"
Markus Kits
Lahmuse Kool 1-9
"Roosalilled"
Sandra Lillemägi
Lahmuse Kool 1-9
"Punane kausike"
TT- 7.-8. klass
Lahmuse Kool 1-9
"Maikuu"
Markus Sults
Antsla Gümnaasium 5b
"Katki läks"
Elena Kannimäe
Antsla Gümnaasium 5b
"Uhkustamas"
Markus Sults
Antsla Gümnaasium 5b
"Väsinud siil"
Männiriisika rühm, Kernu Põhikooli lasteaed Riisik
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas
"Okaskerad pulmahoos"
Männiriisika rühm, Kernu Põhikooli lasteaed Riisik
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas