"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Kevadine prints"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 17: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Karikseen"
Sille Nagel
Kadrina Keskkool 6a
"Väike päike"
Rauno Roos
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Siilipoiss"
Karola Lisette Epner
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Sookured 1"
Oliver Ellermaa
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2b
"Sookured 2"
Oliver Ellermaa
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2b
"Näsiniin"
Jette Loviise Kase
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2b
"Kevade püüdja! Päeva-paabusilm."
Karin Milinevitš
Laitse lasteaed
"Nii pisike!"
Karin Milinevitš
Laitse lasteaed
"Ninad väljas hüatsindil"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Kaua oodatud värvid"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Haneparv"
Jekaterina Tsilimskaja
Tallinna Ümera Lasteaed
"Nikas ja Kamelia ootamas imet"
Jekaterina Tsilimskaja
Tallinna Ümera Lasteaed
"Värviline kevad"
Jekaterina Tsilimskaja
Tallinna Ümera Lasteaed
"Peagi on oodata pisiperet"
Silleri Siim
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Üllatajad"
Mirtel Kivimägi
Paikuse Põhikool 3b
"Kollane kevadsilm"
Põlv Lasteaed Mesimumm
Põlva Lasteaed Mesimumm
"Punamütsikesed"
Kristelle Kalbus
Paikuse Põhikool 3b
"Lõbus perekond Lehmanisa :)"
Karl Kesküla
Audentese Erakool 3b
"Nartsissid"
Ott Keerutaja
Parksepa Keskkool 1
"Luik"
Ott Keerutaja
Parksepa Keskkool 1
"Tigu"
Helena Karu
Parksepa Keskkool 1
"Paju õitseb"
Christyna Helemets
Valga Põhikool 4d
"Meid on veel"
Oliver Pall
Kadrina Keskkool 6a
"Lepatriinu"
Anissia Charlotte Voskoboinikova
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Näsiniin"
Tauri Tammaru
Võsukese Lasteaed 2
"Konnad"
Sören Heinaste
Võsukese Lasteaed 2
"Paiseleht"
Sören Heinaste
Võsukese Lasteaed 2
" "Lepatriinu, lenda ära, too homme sooja ilma!"."
Jarko Sander Klemm
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
"Kobraste usin kevad"
Henri Maldre
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
""Kas aitab...?""
Keeni Põhikool
Keeni Põhikool 3
"Õitsev näsiniin"
Villem Erik Treier
Tartu Raatuse Kool 1b
"Priimulad aiamaal"
Miia Maria Treier
Tartu Raatuse Kool 1b
"Vihmaussid tegutsemas"
Miia Maria Treier
Tartu Raatuse Kool 1b
"Hommikused ülased"
Andre Markus Jüriöö
Alavere Põhikool 5
"Hea algus kevadele"
Vesse Kilk
Alavere Põhikool 5
"Kase kevad"
Tambet Tapu
Alavere Põhikool 5
"Sinililled Keila-Joal"
Joanna Riisalu
Järveküla Kool 2e
"Esimene võilill"
Maarja-Liis
Viiratsi Lasteaed Rüblik
"Siit ma tulen!"
Jaagup Sule
Ääsmäe Põhikool 5-6
"paiselehed"
Siiri Saare
Metsküla Algkool 1-3
"Puges peitu!"
Siiri Saare
Metsküla Algkool 1-3
"Mis sa vaatad?"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 46
"Tere! Mina olen kohal!"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 46
"Pajud"
Helena Kaul
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Kanakoole"
Anell Ant
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Kevadkulutaja"
Ilina Jamkina koos emaga
Tallinna Meelespea Lasteaed 2
"Vull, vull, vesi teeb vull-vull"
Jan Polotjanõi
Tallinna Meelespea Lasteaed 2
"Siniliiliad"
Sofina Gafurova
Valga Põhikool 4d
"Metsülane"
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 4d
"Varsakabi"
Sebastian Saarmets, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Kopsurohi"
Sebastian Saarmets, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Kanakoole"
Carmen Põldma, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
""Kuidas see hüppamine nüüd käiski?""
Gethe Merilin Kutberg
Lagedi lasteaed
"Vikerkaar"
Dana Keppe
Tartu Hansa Kool 2b
"Võõrasema"
Henri Marten Kelt
Tartu Hansa Kool 2b
"Tere, tali! (Rahe 26.04) "
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Märtsikellukese kleit"
Bita Luha
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3
"Vihmapiisa lõks"
Bita Luha
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3
"Koerliblikas"
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Mummuke"
Jakob Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Nurmenukk"
Elisabet Kallas
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Sinikaelpart"
Marleen Punnisk
Räpina Ühisgümnaasium 1a
"Hiirekõrv õitseb"
Ülle Tõnumaa
Tallinna Komeedi Lasteaed
"Kuldtäht"
Ülle Tõnumaa
Tallinna Komeedi Lasteaed
""Jõe ääres""
Lillerin Tarbe
Lagedi lasteaed
""Leheliblikas""
Lillerin Tarbe
Lagedi lasteaed
"KOLLASTE ÜLASTE AEG"
Ülle Tõnumaa
Tallinna Komeedi Lasteaed
"Ülane "
Aiko Amanov
Sonda Kool 5
"Kuldtäht"
Hugo Mõttus
Kõrveküla Põhikool 3a
"Lapsuliblikas"
Hugo Mõttus
Kõrveküla Põhikool 3a
"Pardid"
Elissa Tõrva
Kõrveküla Põhikool 3a
"Nõelapadi"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 5b
"Punetab"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 5b
"Värvide mäng"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 5b
"Portree"
Keity-Liina Kallas
Risti Põhikool (Harju) 5-9