"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Lumikellukesed piiluvad"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 16: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Olen eriline"
Meribel Matsalu
Audru Kool 2a
"Väike päike"
Miia Savi
Audru Kool 2a
"Tervitan päikest"
Meribel Matsalu
Audru Kool 2a
"Punaselg-raisamardikas kevadet nautimas"
Rain Pilv
Nõva Kool 5-8
"Kevad teeb imesid"
Karoliine Kreutzwald
Tartu Raatuse Kool 1b
"Amuuri Adoonis"
Karoliine Kreutzwald
Tartu Raatuse Kool 1b
"Miks on sinilill lilla?"
Kirsi Nurk
Tartu Lasteaed Sass
"Kevad saabub salamisi"
Marten Mägi
Tartu Lasteaed Sass
"Kivide kevad"
Reti Rebane
Tartu Lasteaed Sass
"Imeilus sarapuuõieke"
KRISTO KÄO
Krootuse Põhikool 2
"Konnad on liikvel"
KRISTO KÄO
Krootuse Põhikool 2
"Kevadine okaskera"
Riho Lipp
Tabivere Põhikool 6-9
"Väikesed askeldajad"
Riho Lipp
Tabivere Põhikool 6-9
"Konnake"
Romek Aus
Audentese Erakool 3b
"Krookused"
Mari-Liis Roos
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Põder"
Nora Randmäe
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Taevakilluke"
Siiri Saare
Metsküla Algkool 1-3
"Täies ilus!"
Tereesa Lepp
Metsküla Algkool 1-3
"Piltmõistatus!"
Tereesa Lepp
Metsküla Algkool 1-3
"sinilill"
Laura-Ly Vaarend
Valga Põhikool 4d
"sinililled"
grupp
Räpina Ühisgümnaasium 1a
"Kevadepeegeldus"
Zlata Erm
Valga Põhikool 2a
"Suur sõprus"
Kaisa Hark
Valga Põhikool 2a
"Üksik krookus"
Johanna Jänes
Valga Põhikool 2a
"Võilill"
Aiko Amanov
Sonda Kool 5
"Jõudu tööle!"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Sõbrad"
Mirtel Toodu
Paikuse Põhikool 3b
"Kevad"
Mirtel Kivimägi
Paikuse Põhikool 3b
"Kaunikesed!"
Kärol Tamm
Kohila Gümnaasium 4
"Kasvan siin ilusti."
Gertu Pross
Lehtse Kool 1-4
"Sinilill kasvamas"
Gertu Pross
Lehtse Kool 1-4
"Lumikellukesed"
Jakov Nahkurev
Rakvere Gümnaasium 3d
"Siniliilia"
Jakov Nahkurev
Rakvere Gümnaasium 3d
"Sinilill"
Stella Jahu
Tartu Hansa Kool 1b
"Tükike taevast mustal mullal"
Helena Karu
Parksepa Keskkool 1
"Musträstas"
Stella Jahu
Tartu Hansa Kool 1b
"Konnapoiss"
Greteliis Piirisild
Parksepa Keskkool 1
"Sinililled"
Greteliis Piirisild
Parksepa Keskkool 1
"Päikeseloojang"
Stella Jahu
Tartu Hansa Kool 1b
"Kullane"
Jakob Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Sisalik"
Keiti Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Hakkame tööle."
Bert Omann
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Toitu otsimas"
Karola Lisette Epner
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Minule tuleb kuldne suvi!"
Rihart Pihlak
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
"Kevade liblikas!"
Uku Soosuu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
"Õieke, küll sa oled väikene!"
Karin Milinevitš
Laitse lasteaed
"Kevad tuleb"
Kert Pärnamäe
Kadrina Keskkool 6a
"Lõokannus"
Elisaveta Mitrofanova
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b
"Kimalane õngeridval"
Elisaveta Mitrofanova
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b
"Lumikellukesed"
Milissa Tšuris
Tartu Hansa Kool 2a
"Juba kasvavad"
Rasmus Kallasaru
Tartu Hansa Kool 2a
"Kevadkorje "
Marlett-Marrin Liblik
Valga Põhikool 4d
"Lilled"
Nina Knutova
Tallinna Ümera Lasteaed
"Sinililled"
Nina Knutova
Tallinna Ümera Lasteaed
"Kevad"
Nina Knutova
Tallinna Ümera Lasteaed
"Näsiniin"
Elise-Helene Pohla
Kadrina Keskkool 6a
"Väga visa võilill velskri väravas. "
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Väike päike maandus kivile!"
Freeta Dikker
Saue Gümnaasium 3e
"Unine mumm"
Jan-Erik Eharand
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
""Ärge segage meid!""
Sander Sulg, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Paju õitseb!"
Oskar Tõruke, Päikesejänku rühm.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Aiailu"
Joonatan Adamson
Lähte Ühisgümnaasium 3a
"Lumikellukesed"
Elisabet Lohman
Lähte Ühisgümnaasium 3a
""Tere, päike!""
Lillerin Tarbe
Lagedi lasteaed
"Kevadine roos"
Marinelle Maasing
Imavere Põhikool 1
"Pakatavad pungad"
Marinelle Maasing
Imavere Põhikool 1
"Kevade kaunitarid"
Lukas Martti Teas
Imavere Põhikool 1
"Toonekured"
Romi Lii Teppan
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-4
"Lumikellukesed"
Romi Lii Teppan
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-4
"Näsiniin"
Vladislav
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b
"Kärnkonn teel kudemispaika"
Helander Vodja
Kadrina Keskkool 6a
"Kevadlilled tärkamas"
Triinu Vaher
Nõva Kool 3
"Kevadlilled tärkamas"
Triinu Vaher
Risti Põhikool 7
"Kevadist päikest nautiv kass"
Rain Pilv
Nõva Kool 5-8
"Kivil istus väike konn..."
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 4d
"Kahekesi"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 46
"Uhke lind!"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 46
"Punamütsike!"
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool 46
"Näsiniin"
Katre Vester
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Kevad näitab oma õisi"
Mattias
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
"Kevad näitab oma õisi"
Mattias Õun
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
"Jääminek Navesti jõel"
Ketriin Toobal
Suure-Jaani Kool 2a
"Lapsuliblikas lilleaias"
Brita Olev
Suure-Jaani Kool 2a
"Tagasi kodus!"
Brita Olev
Suure-Jaani Kool 2a
"Kirjud krookused"
Andro Prank
Tartu Raatuse Kool 1b
"Minu kevadekuulutaja"
Karīms kuklis
Riia Eesti Põhikool
"Konnapulm"
Oskars Gills
Riia Eesti Põhikool
" Ülane"
Reinis Keiselis
Riia Eesti Põhikool
"Kevad"
Marten Must
Räpina Ühisgümnaasium 1a
"Sinililled"
Siim-Joonas Liive
Saue Gümnaasium
"Värvid aias"
ROBIN KLEEMANN
Albu Põhikool 1
"Näsiniin"
6.klass õppekäik, taimede vaatlus
Tõrva Gümnaasium 6
"Kevademärk"
Remy Altmäe
Aste Põhikool 1
"Põllul"
Daniel Toots
Paikuse Põhikool 3b
"Kevadõied"
Andro Rohtla
Kõrveküla Põhikool 2a
"Sinililla"
Andro Rohtla
Kõrveküla Põhikool 2a
"Lepiklilled."
Helena Hansen, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Päevalill tahab luua uue õie lindude talvelauale."
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Lepiklilled"
Andri Pae
Iisaku Gümnaasium 1
"Varsakabjad kasvasid siin palju aastaid"
Karoli Uustal
Iisaku Gümnaasium 1
"Toonekurg pesas"
Oliver Robert Luulik
Kõrveküla Põhikool 3a
"Paiseleht"
Pärtel Valge
Kõrveküla Põhikool 3a
"Linnuparv"
Cristian Kazbekov
Kõrveküla Põhikool 3a
"Lumikellukesed"
Linda Erlemann
Rocca al Mare Kool 2
"Mahlapulk"
Marie Kauler
Rocca al Mare Kool 2
"Kasemahla jooks"
Karl Õismaa
Viiratsi Kool 2
"Hallrästas otsib süüa"
Karl Õismaa
Viiratsi Kool 2
"Kevadine prints"
Silver Kruuda
Krootuse Põhikool 2
"Viru Raba Laugas"
Voldemar Jagomägi
Gustav Adolfi Gümnaasium 2
"Pajutibud õitsevad"
Gerda Pettai
Räpina Ühisgümnaasium 1a
"Okaskerad"
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva Lasteaed Mesimumm
"Tere!"
Markus Saarnak
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Õieilu"
mariliis Murro
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Kaunitarid"
Hildegard Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Külaline klassi akna taga."
3.b klass
Audentese Erakool 3b
"Tere, kevad!"
Laara Orutalu
Riisipere Lasteaed
"Valge krookus"
Laara Orutalu
Riisipere Lasteaed
"Tasa sõuad, kaugele jõuad ..."
Evita Saar
Antsla Gümnaasium 5b
"Karvakera"
Evita Saar
Antsla Gümnaasium 5b
"Tipphooaeg"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 5b
""Konnake-sõbrake""
Gethe Merilin Kutberg
Lagedi lasteaed
""Kruu-kruu, kevad ju...""
Lillerin Tarbe
Lagedi lasteaed
"Võilillenupud"
Ülle Tõnumaa
Tallinna Komeedi Lasteaed
"Õitsev võilill"
Ülle Tõnumaa
Tallinna Komeedi Lasteaed
"Sinilill"
Ülle Tõnumaa
Tallinna Komeedi Lasteaed
"Aadressiga eksinud (metsis emaslind)"
Anna-Liisa Lüüs
Tudulinna Põhikool 89
"Metsis meie õuel"
Anna-Liisa Lüüs
Tudulinna Põhikool 89
"Mürgine kaunitar"
Eliise Kahar
Tartu Hansa Kool 2b
"Kas tuleb kuldne suvi?"
Harry Kurg
Tartu Hansa Kool 2b
"Konnade kevad"
Marten Käärd
Tartu Hansa Kool 2b
"Küüveli karikseen"
Küüveli Siiman
Tartu Forseliuse Kool 1a
"Jäämäed Nina külas"
Gregor Kukk
Tartu Forseliuse Kool 1a
"Küüveli nurmenukk"
Küüveli Siiman
Tartu Forseliuse Kool 1a
"Sambla sees"
Urmas Vene
Lahmuse Kool 1-9
"Oma silm on kuningas!"
TT 7.-8. klass
Lahmuse Kool 1-9
"Vahtkond:)"
TT 7.-8. klass
Lahmuse Kool 1-9
"Kevadised varsakabjad, paiselehed"
Ekke Taul
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a
"Mitmekihiline lumikelluke"
Rain Pilv
Nõva Kool 5-8