"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Kevadkorje "
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 15: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Juba tuleme"
Martin Raid
Rakvere Gümnaasium 1a
"Sinilill"
Laura Potter
Parksepa Keskkool 1
"Esimesed"
Mariel Rego
Rakvere Gümnaasium 1a
"Kaunitar"
Anna-Liisa Van-Gruysen
Kohila Gümnaasium 3c
"Murdsin läbi jää"
Laara Orutalu
Riisipere Lasteaed
"Oi, tere kevad!"
Margaret Siimut
Riisipere Lasteaed
"Lumesulamise vesi"
Lukas Krull
Tartu Raatuse Kool 1b
"Veekeeris"
Kaisa Rosenberg
Osula Põhikool 3
"Appi, mis need on?! (Sipelgad)"
Kaisa Rosenberg
Osula Põhikool 3
"Läbi männiokste"
Lenna Koha
Osula Põhikool 3
"Sinilill"
Marlett-Mariin Liblik
Valga Põhikool 4d
"Peegeldus"
Trevor Nork
Sadala Põhikool 3-4
"Õhtune avastus"
2.klass
Konguta Kool 2
"Mardikas"
Heleri Masar
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6
"Karikseened"
Heleri Masar
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6
"Hilinenud märtsikülaline"
Gerda Asumets
Vana-Vigala Põhikool 1-2
"Lumikellukeste tulemine. "
ROBIN KLEEMANN
Albu Põhikool 1
"Sinilill"
Aiko Amanov
Sonda Kool 5
"Tuleme, tuleme!"
ROBIN KLEEMANN
Albu Põhikool 1
"Päevapaabusilm"
Karoliina Ojamets
Valga Põhikool 4d
"Sõbralik perekond"
Reijo Kasemets
Paikuse Põhikool 3b
"Märtsikellukesed"
Mirtel Kivimägi
Paikuse Põhikool 3b
""Kevad juba tuleb!""
Karola Paalberg
Tartu Hansa Kool 2a
"Noor luik"
Raul Erik Linkov
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
"Esimene lilla kaunitar minu peenras"
Rihart Pihlak
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
"Selle kevade esimene lepatriinu"
Hanna Lisete Punder
Tartu Hansa Kool 1b
"Kevade märkamised"
Otto Pähn
Haapsalu Linna Algkool 2b
"Siin on kevadet"
Hugo Felix Roodvee
Tartu Hansa Kool 1b
"Lepatriinud"
Rauno Roos
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Üksinda"
Laura Puumann
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Pehmed tibud"
Daisy Puusepp
Risti Põhikool (Harju) 5-9
"Rändur"
Aleksandra Torpan
Haljala Kool 3
"Leia punarind!"
Kätriin Pärnamägi
Tartu Hansa Kool 2b
"Röövik"
Kaisa Liis Lepp
Tartu Hansa Kool 2b
"Päevapaabusilm"
Harry Kurg
Tartu Hansa Kool 2b
"Näljane külaline"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Naudib päikest"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Värviline suvi"
Rasmus Laks
Rakvere Gümnaasium 4c
"Siniliilia tervitab kevadet"
Markus Laanemäe
Jõhvi Põhikool 3b
"Kibe tööaeg on alanud"
Hanna-Lene Sommer
Tartu Raatuse Kool 1b
"Lumikelluke"
Līva Līmeža
Riia Eesti Põhikool
"Tere kevad!"
Sofia Timakova
Tallinna Humanitaargümnaasium 6c
"Lumikelluke"
Anton Redkin
Tallinna Humanitaargümnaasium 6c
"Õitseaeg"
Lisete Roasto
Saue Gümnaasium 7
"Esimene rohi"
Lasnamäe põhikool 2B2L
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
"Esimene rohi"
Lasnamäe põhikool 2B2L
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
"Esimene rohi"
Lasnamäe põhikool 2B2L
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
"Krookus"
Elisaveta Mitrofanova
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b
"Siniliilia"
Elisaveta Mitrofanova
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b
"Kevad roomab"
Mirell Möllits
Võsukese Lasteaed
"Karikseen"
Loore Maria Põldre
Võsukese Lasteaed
"Kevad"
Mattias Järvamägi
Võsukese Lasteaed
"Esimesed uudishimulikud."
Birgit Kupits
Valga Põhikool 1c
"Mõista, mõista, mis siin on?"
Birgit Kupits
Valga Põhikool 1c
"Tere!"
Gregor Laine
Valga Põhikool 1c
"Päikseline päev"
Otto Mikkor
Võsukese Lasteaed 2
""Sssss, kassss kevad käesssss?""
Enrico Roasto
Audentese Erakool 3b
"Kevadkaruslane"
Chrisina Helemets
Valga Põhikool 4d
"Pikk tee on minna"
Mihkel Malv
Kohila Gümnaasium 3c
"Tere, kevad"
Reno Rokk
Kohila Gümnaasium 3c
"Tere kevadeke!"
Heleri Lepik
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Juba jälle lume alt väljas"
Jakob Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Viilupi esimesed lumikellukesed"
Naatan Treiman
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
"Ta siisiki tuleb!"
Luisa Järvsoo, Melissa Villers
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a
"Ledsin esimese sinilille"
Peeter Retu
Riisipere Lasteaed
"Õhtune päikeseloojang"
Emma Pauline Sissas
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
"Ja meie oleme valmis"
Põlva lasteaerd Mesimumm
Põlva Lasteaed Mesimumm
""
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
"Meie õue krookused"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
"Märtsikellukesed päikesepaistel "
v
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
"Lilled emale!"
Artjom Polozov
Kohila Gümnaasium 4
"Sinised kuulutajad"
Kaspar Taavet Tee
Kohila Gümnaasium 4
"Esimesed lumikellukesed"
Elly Purga
Valga Põhikool 2a
"Siniliiliad"
Elly Purga
Valga Põhikool 2a
"Infootsing 11.04.18"
4.kl õppekäik
Tõrva Gümnaasium 4
"Harilik Lepiklill"
4.kl õppekäik
Tõrva Gümnaasium 4
"Paiselehed"
Aiko Amanov
Sonda Kool 5
"Väike päike"
Laura Tamminen
Lehtse Kool 1-4
"Esimene rohukonn Väimelas"
Nora Loreen
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
"Piilur"
Marcus Strazdins
Albu Põhikool 1
""Kevadvärvid""
Mia Meribel Kirjutaja
Sadala Põhikool 3-4
"Karikseen"
Jorsten Hain
Saue Gümnaasium 2
"Kevad Suuremõisa pargis"
Minni- Johanna Tüür
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Tere päike!"
Mariliis Murro
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Uued vasikad"
Lisete Roasto
Saue Gümnaasium 7
"Lumikelluke"
Anissia Charlotte Voskoboinikova
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Sinilill"
Birgit Ruuben
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Sipelgad"
Õnneseened
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Tantsuringis"
ühistöö
Räpina Ühisgümnaasium 1a
"VÄIKE KARIKSEEN"
HARDI PAISU
Varbola Lasteaed-Algkool
""Paiselehed õitsevad!"
Crisset Ruberg, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Valge- toonekurg."
Emmaliisa Mann, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Sinikaelte kevad"
Uku Soosuu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
"Kellukeste väli"
Germo Susi
Lahmuse Kool 1-9
"Midagi must-valget"
August Janisoo
Lahmuse Kool 1-9
"Ootaja"
Aarne Kappet
Lahmuse Kool 1-9
"Üksik värvilaik "
Rapla Vesiroosi G 2.c klassi lapsed
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2c
"Juba konn on liikvel"
Rapla Vesiroosi G 2.c klassi lapsed
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2c
"Linnud saabuvad"
Amanda Allipere
Vana-Vigala Põhikool 1-2
"Pisike ja punane"
Jüri Siegfried Zadin
Tartu Lasteaed Sass
"Ahvatlev, kuid ohtlik!"
Elinor Junninen
Tartu Lasteaed Sass
"Meie külaline taas kohal"
Aron Ergma
Kõrveküla Põhikool 3a
"Märtsikelluke"
Pärtel Valge
Kõrveküla Põhikool 3a
"Tsillad minu kodus"
Carolina Isabel Migul
Kõrveküla Põhikool 3a
"Varakevadine lilleaas"
Hildegard Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Punane kausike metsas"
Hindrik Saar
Osula Põhikool 2
"Toonekure pesa"
Janne Raudsepp
Osula Põhikool 2
""Lenda, lenda, veeke""
Rasmus Jan Karus
Rocca al Mare Kool 2
""Kes siin oma nina on välja pistnud?""
Rasmus Jan Karus
Rocca al Mare Kool 2
""Sini-must-valge""
Rianna Kaubi
Rocca al Mare Kool 2
"Lumikellukesed"
Alina Stepanova
Valga Priimetsa Kool 1b
"Leidsin pusa!"
Siiri Saare
Metsküla Algkool 1-3
"Tärkab"
Naatan Kastepõld
Metsküla Algkool 1-3
"Lumelillemets"
Siiri Saare
Metsküla Algkool 1-3
"Maja ääre sinikellukesed"
Ott Keerutaja
Parksepa Keskkool 1
"Lindäja"
Otto Simon Süving
Parksepa Keskkool 1
"Kevad teeb imet"
Karoliine Kreutzwald
Tartu Raatuse Kool 1b
"Tuleb kuldne suvi"
Helena Tamme
Tartu Forseliuse Kool 1a
"Voolavad veed"
Ere Reimann
Kuusalu Keskkool
"Sini-sinine kaunitar"
Laura Ojasoo
Suure-Jaani Kool 2a
"Veel natuke päikest!"
Laura Ojasoo
Suure-Jaani Kool 2a
"Kohe algab kevadpidu!"
Laura Ojasoo
Suure-Jaani Kool 2a
"Sinisilmad piiluvad!"
Kaisa Jaanus
Saue Gümnaasium 3e
"Kevadekuulutaja"
Karl-Martin Kruusamägi
Saue Gümnaasium 3e
"Kevadmatkal leitud talve sõrmejälg?!"
3E
Saue Gümnaasium 3e
"Kevade varjundid"
Signe
Imavere Põhikool 1
"Kollased kaunitarid"
Simona Rõõmusaar
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Arusisalik"
Silleri Siim
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Siit ma tulen"
Silleri Siim
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Lumikellukesed"
Raido Teedla
Rakvere Gümnaasium 1a
"Kevad südames"
Ilona Roogsoo
Tartu Hansa Kool 1b