Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Alu Lasteaed-Algkool 2 | Rohukonn | 20. aprill 2011 | Rapla |
Are Põhikooli loodusring | Rohukonn | 20. aprill 2011 | Pärnu |
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 | Rohukonn | 16. aprill 2011 | Harju |
Audru Keskkool 5b | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Pärnu |
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Jõgeva |
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Viljandi |
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Viljandi |
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Viljandi |
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Viljandi |
Eidapere Kool 6-7 | Rohukonn | 11. mai 2011 | Rapla |
Elva Gümnaasium 2c | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Tartu |
Elva Gümnaasium 4c | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Tartu |
Esku-Kamari Kool 3 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Jõgeva |
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Haljala Gümnaasium 1a | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Hargla Kool 2-4 | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Valga |
Hargla Kool 9 | Rohukonn | 10. mai 2011 | Valga |
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 | Rohukonn | 28. aprill 2011 | Valga |
Holstre Kool | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Viljandi |
Hummuli Põhikool 3 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Valga |
Illuka Kool 3 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Ida-Viru |
Imavere Põhikool 1-4 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Järva |
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b | Rohukonn | 16. aprill 2011 | Harju |
Jäneda Kool 2 | Rohukonn | 29. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 | Rohukonn | 30. aprill 2011 | Ida-Viru |
Jõõpre Põhikool 4 | Rohukonn | 20. aprill 2011 | Pärnu |
Kaagvere Erikool 7-9c | Rohukonn | 16. aprill 2011 | Tartu |
Kääpa Põhikool 1 | Rohukonn | 30. aprill 2011 | Võru |
Kääpa Põhikool 2 | Rohukonn | 27. aprill 2011 | Võru |
Kääpa Põhikool 4 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Võru |
Kadrina Keskkool 1b | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 2b | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 5a | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Kanepi Gümnaasium 3 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Põlva |
Kanepi Gümnaasium 6 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Põlva |
Kärla Põhikool 2 | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Saare |
Kärstna Kool 7 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Viljandi |
Kernu Põhikool | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Harju |
Kiili Gümnaasium | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Harju |
Kildu Põhikool 2 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Viljandi |
Kohila Gümnaasium 2b | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 4c | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Rapla |
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Ida-Viru |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Lääne |
Konguta Kool | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Tartu |
Konguta Kool 3-4 | Rohukonn | 20. aprill 2011 | Tartu |
Koonga Põhikool 4 | Rohukonn | 18. aprill 2011 | Pärnu |
Koonga Põhikool 6 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Pärnu |
Koonga Põhikool 7 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Pärnu |
Kõrgessaare Lasteaed Vigri | Rohukonn | 2. mai 2011 | Hiiu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 19. aprill 2011 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Harju |
Krabi Põhikool 1-3 | Rohukonn | 20. mai 2011 | Võru |
Krootuse Põhikool 1 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Põlva |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 18. aprill 2011 | Jõgeva |
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Jõgeva |
Kuusalu Keskkool | Rohukonn | 27. aprill 2011 | Harju |
Kuuste Kool 4-5 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Tartu |
Lehtse Kool 1-2 | Rohukonn | 27. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Leie Põhikool 5-6 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Viljandi |
Lohkva Lasteaed | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Tartu |
Lüllemäe Põhikool 2-3 | Rohukonn | 14. mai 2011 | Valga |
Luunja Keskkool 6 | Rohukonn | 18. aprill 2011 | Tartu |
Mooste Põhikool 1-3 | Rohukonn | 19. aprill 2011 | Põlva |
Muraste Looduskool | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Harju |
Õie Lasteaed | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Harju |
Orava Põhikool 2 | Rohukonn | 20. aprill 2011 | Põlva |
Oru Põhikool 6 | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Harju |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Jõgeva |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 | Rohukonn | 19. aprill 2011 | Jõgeva |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Jõgeva |
Osula Põhikool 2 | Rohukonn | 2. mai 2011 | Võru |
Osula Põhikool 3 | Rohukonn | 8. mai 2011 | Võru |
Otepää looduskeskus | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Valga |
Paistu Kool 2-3 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Viljandi |
Palupera Põhikool 7 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Valga |
Pärnu Lasteaed Päikesejänku | Rohukonn | 15. aprill 2011 | Pärnu |
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Pärnu |
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Pärnu |
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Pärnu |
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Harju |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c | Rohukonn | 27. aprill 2011 | Jõgeva |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Jõgeva |
Põlula Kool 1-4 | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Põlula Kool 5 | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Põlva Ühisgümnaasium 7b | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Põlva |
Puhja Gümnaasium 1 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Tartu |
Puhja Gümnaasium 4 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Tartu |
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Viljandi |
Raasiku Põhikool 3 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Harju |
Rakvere Linna Algkool 1 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Rakvere Linna Algkool 3 | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Rannu Keskkool 6-7 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Tartu |
Raudna Põhikool 8 | Rohukonn | 15. aprill 2011 | Viljandi |
Risti Põhikool 2-4 | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Lääne |
Rocca al Mare Kool 3b | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Harju |
Rõngu Keskkool 1-4 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Tartu |
Roosna-Alliku Põhikool 4 | Rohukonn | 20. aprill 2011 | Järva |
Saarepeedi Kool 5-6 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Viljandi |
Sadala Põhikool 1-3 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Jõgeva |
Savikoja | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Tartu |
Sõmerpalu Põhikool 3 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Võru |
Sonda Põhikool 1-4 | Rohukonn | 20. aprill 2011 | Ida-Viru |
Sonda Põhikool 5-6 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Ida-Viru |
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Viljandi |
Sürgavere Lasteaed-Põhikool | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Viljandi |
Suure-Jaani Gümnaasium 2 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Viljandi |
Suure-Jaani Gümnaasium 3 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Viljandi |
Suure-Jaani Gümnaasium 6 | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Viljandi |
Tääksi Põhikool 5-8 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Viljandi |
Tali Põhikool 5-9 | Rohukonn | 15. aprill 2011 | Pärnu |
Tallinna Kadaka Lasteaed | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Harju |
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Harju |
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Harju |
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c | Rohukonn | 19. aprill 2011 | Harju |
Tartu Hiie Kool 2b | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Tartu |
Tartu Hiie Kool 5b | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Tartu |
Tartu Katoliku Kool 3a | Rohukonn | 28. aprill 2011 | Tartu |
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Tartu |
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Tartu |
Tartu Lasteaed Poku | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Tartu |
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 | Rohukonn | 10. mai 2011 | Tartu |
Tartu Veeriku Kool 7b | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Tartu |
Tilsi Põhikool 5 | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Põlva |
Tilsi Põhikool 6 | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Põlva |
Tsirguliina Keskkool 3 | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Valga |
Tudu Põhikool 6 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Lääne-Viru |
Unipiha Algkool 1-4 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Tartu |
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Lääne |
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 | Rohukonn | 21. aprill 2011 | Lääne |
Vaida Põhikool 1 | Rohukonn | 23. aprill 2011 | Harju |
Väimela Lasteaed Rukkilill | Rohukonn | 15. aprill 2011 | Võru |
Vara Põhikool | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Tartu |
Vara Põhikool 6 | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Tartu |
Värska Gümnaasium 1 | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Põlva |
Värska Gümnaasium 2 | Rohukonn | 24. aprill 2011 | Põlva |
Varstu Keskkool 7 | Rohukonn | 22. aprill 2011 | Võru |
Veskitammi Lasteaed | Rohukonn | 26. aprill 2011 | Harju |
Veskitammi Lasteaed 2 | Rohukonn | 18. aprill 2011 | Harju |
Viimsi Keskkool 5c | Rohukonn | 2. mai 2011 | Harju |
Viljandi Maagümnaasium 3a | Rohukonn | 25. aprill 2011 | Viljandi |
Viluste Põhikool 4 | Rohukonn | 18. aprill 2011 | Põlva |
Virtsu Kool 5-9 | Rohukonn | 7. mai 2011 | Lääne |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Rohukonn | 17. aprill 2011 | Lääne |