"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Antsla Gümnaasium 6a Piiritaja 27. mai 2018 Võru
Audentese Erakool 1c Piiritaja 17. mai 2018 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Piiritaja 8. mai 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Piiritaja 9. mai 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Piiritaja 16. mai 2018 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6a Piiritaja 16. mai 2018 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Piiritaja 24. mai 2018 Põlva
Kohila Gümnaasium 7c Piiritaja 21. mai 2018 Rapla
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Piiritaja 15. mai 2018 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Piiritaja 19. mai 2018 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 2a Piiritaja 19. mai 2018 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Piiritaja 18. mai 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Piiritaja 31. mai 2018 Harju
Kuuste Kool 3 Piiritaja 14. mai 2018 Tartu
Lagedi lasteaed Piiritaja 17. mai 2018 Harju
Muraste Looduskool Piiritaja 17. mai 2018 Harju
Pärnu Ülejõe Lasteaed Piiritaja 2. mai 2018 Pärnu
Pihtla Lasteaed Piiritaja 21. mai 2018 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 2a Piiritaja 25. mai 2018 Harju
Rakvere Gümnaasium 4c Piiritaja 15. mai 2018 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Piiritaja 11. mai 2018 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Piiritaja 21. mai 2018 Rapla
Sonda Kool 5 Piiritaja 12. mai 2018 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Piiritaja 21. mai 2018 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Piiritaja 21. mai 2018 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Piiritaja 21. mai 2018 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Piiritaja 21. mai 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Piiritaja 16. mai 2018 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 5a Piiritaja 20. mai 2018 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1b Piiritaja 16. mai 2018 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Piiritaja 22. mai 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Piiritaja 15. mai 2018 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Piiritaja 18. mai 2018 Viljandi
Ülenurme Lasteaed Piiritaja 1. mai 2018 Tartu
Värska Gümnaasium 2-3 Piiritaja 14. mai 2018 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Piiritaja 17. mai 2018 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde