"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Adavere Põhikool 1 Lapsuliblikas 1. aprill 2011 Jõgeva
Adavere Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Alavere Põhikool 4 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Lapsuliblikas 21. aprill 2011 Järva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 3 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 5a Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Are Põhikool 2 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Pärnu
Are Põhikooli loodusring Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Aste Põhikool 2 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Saare
Aste Põhikool 3 Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Saare
Audru Keskkool 5b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Jõgeva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Viljandi
Eidapere Kool 6-7 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasiumi loodusring Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Esku-Kamari Kool 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 3 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Harju
Haljala Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 6-8 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Valga
Hargla Kool 8 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Valga
Harku Lasteaed Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Valga
Holstre Kool Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Viljandi
Hummuli Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Valga
Illuka Kool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Illuka Kool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Imavere Põhikool Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Järva
Imavere Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Harju
Jäneda Kool 2 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Ida-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Ida-Viru
Jõõpre Põhikool 4 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Kaagvere Erikool 7-9c Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 4 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Võru
Kadrina Keskkool 1b Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Kaelase Kool 5-9 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Käina Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Hiiu
Kambja Lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed Lapsuliblikas 27. aprill 2011 Viljandi
Kärla Põhikool 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Saare
Kärstna Kool 7 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Rapla
Keila Ühisgümnaasium 4a Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
Kernu Põhikool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Kildu Põhikool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Kiviõli 1. Keskkool 5b Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Ida-Viru
Koeru Keskkool 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Järva
Kohila Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 4c Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 8c Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Ida-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Lapsuliblikas 19. aprill 2011 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne
Konguta Kool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool 3-4 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 4 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Pärnu
Kõpu Põhikool Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Viljandi
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Hiiu
Kose Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Kostivere Põhikool 4 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Krabi Põhikool 5 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Võru
Krootuse Põhikool 1 Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Kurtna Kool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Harju
Kurtna Kool 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Lauka Põhikool 1 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Hiiu
Lehtse Kool Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-2 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Leie Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Viljandi
Lihula Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne
Lihula Lasteaed 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Lääne
Lohkva Lasteaed Lapsuliblikas 23. aprill 2011 Tartu
Lokuta Lasteaed Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Järva
Loo Keskkool 3b Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Valga
Luunja Keskkool 6 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Pärnu
Metsküla Algkool 1-4 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Lapsuliblikas 6. aprill 2011 Lääne
Mooste Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Põlva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Saare
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Saare
Nõo Põhikool 4c Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Tartu
Nõva Laste Päevakeskus Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Nõva Põhikool 4-7 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Lääne
Õie Lasteaed Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 21. aprill 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Saare
Oru Põhikool 6 Lapsuliblikas 31. märts 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Võru
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Võru
Paide Ühisgümnaasium 3a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Järva
Paikuse Põhikool 3b Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Pärnu
Paistu Kool 2-3 Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Viljandi
Paldiski Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Palivere Põhikool 3-4 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Lääne
Palupera Põhikool 7 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Valga
Parksepa Keskkool 3b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Võru
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Pärnu
Peetri Põhikool 3-4 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 6b Lapsuliblikas 31. märts 2011 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Põlva
Puhja Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Tartu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Viljandi
Puiga Põhikool Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Võru
Raasiku Põhikool 3 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Rakke Gümnaasium 8 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Lasteaed Kungla Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium 2b Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Rapla
Raudna Põhikool 8 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 3b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Lapsuliblikas 21. aprill 2011 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Järva
Ruhnu Põhikool 4-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Saare
Saarepeedi Kool 4 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 5-6 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Viljandi
Sadala Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Saare
Sõmerpalu Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Võru
Sõmeru Põhikool 1 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Ida-Viru
Sonda Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 6. aprill 2011 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Surju Põhikool 5 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-6 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2-5 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-8 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Viljandi
Taebla Gümnaasium Lapsuliblikas 8. aprill 2011 Lääne
Tali Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 8-9 Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 8 Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Lapsuliblikas 28. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 7a Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Harju
Tallinna Sikupilli Keskkool 7b Lapsuliblikas 25. aprill 2011 Harju
Tapa Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Tartu
Tartu Erakool 1a Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 1. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Lapsuliblikas 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 5b Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Sass 3 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 20. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Lapsuliblikas 19. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Lapsuliblikas 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4b Lapsuliblikas 2. mai 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 5 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Põlva
Tilsi Põhikool 6 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Põlva
Tornimäe Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Saare
Tornimäe Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 2. aprill 2011 Saare
Tõrva Gümnaasium Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Valga
Tsirguliina Keskkool 3 Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Valga
Tudu Põhikool 6 Lapsuliblikas 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Lääne
Uulu Lasteaed Lapsuliblikas 18. aprill 2011 Pärnu
Uulu Põhikool 6 Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Pärnu
Vääna Mõisakool Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 1 Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 2 Lapsuliblikas 14. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 3 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Väimela Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Võru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5a Lapsuliblikas 3. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 6a Lapsuliblikas 13. aprill 2011 Valga
Vara Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool 6 Lapsuliblikas 31. mai 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2011 Põlva
Varstu Keskkool 7 Lapsuliblikas 10. aprill 2011 Võru
Vasta Kool 5-8 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Võru
Veskitammi Lasteaed 2 Lapsuliblikas 15. aprill 2011 Harju
Viljandi Maagümnaasium 3a Lapsuliblikas 16. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 4c Lapsuliblikas 4. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Lapsuliblikas 1. aprill 2011 Põlva
Viluste Põhikool 5 Lapsuliblikas 17. aprill 2011 Põlva
Virtsu Kool Lapsuliblikas 11. aprill 2011 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Lapsuliblikas 5. aprill 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2011 Lääne

Tagasi tulemuste juurde