"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ridala Põhikool 1 Varsakabi 17. aprill 2018 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Varsakabi 17. aprill 2018 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Varsakabi 19. aprill 2018 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Varsakabi 19. aprill 2018 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Varsakabi 20. aprill 2018 Rapla
Lehtse Kool 1-4 Varsakabi 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Padise Põhikool Varsakabi 22. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool 3 Varsakabi 22. aprill 2018 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 23. aprill 2018 Rapla
Kadrina Keskkool 2b Varsakabi 23. aprill 2018 Lääne-Viru
Lahmuse Kool 1-9 Varsakabi 23. aprill 2018 Viljandi
Varbla Kool 13 Varsakabi 23. aprill 2018 Pärnu
Suure-Jaani Kool 2a Varsakabi 23. aprill 2018 Viljandi
Viljandi Paalalinna Kool 1a Varsakabi 23. aprill 2018 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 23. aprill 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Varsakabi 24. aprill 2018 Viljandi
Peetri Kool Varsakabi 24. aprill 2018 Järva
Audru Kool 2a Varsakabi 24. aprill 2018 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Varsakabi 24. aprill 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 Varsakabi 24. aprill 2018 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 24. aprill 2018 Harju
Nõva Kool lasteaed Varsakabi 25. aprill 2018 Lääne
Krootuse Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2018 Põlva
Kõrveküla Põhikool 2a Varsakabi 27. aprill 2018 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 27. aprill 2018 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Varsakabi 27. aprill 2018 Harju
Osula Põhikool 1 Varsakabi 28. aprill 2018 Võru
Sonda Kool 5 Varsakabi 28. aprill 2018 Ida-Viru
Jõgeva Põhikool 2c Varsakabi 28. aprill 2018 Jõgeva
Emmaste Põhikool 1-4 Varsakabi 28. aprill 2018 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Varsakabi 28. aprill 2018 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Varsakabi 28. aprill 2018 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Varsakabi 28. aprill 2018 Hiiu
Lagedi lasteaed Varsakabi 29. aprill 2018 Harju
Elva Gümnaasium 1d Varsakabi 29. aprill 2018 Tartu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Varsakabi 29. aprill 2018 Viljandi
Kabala Lasteaed-Põhikool Varsakabi 29. aprill 2018 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Varsakabi 29. aprill 2018 Välismaa
Viiratsi Kool 2 Varsakabi 29. aprill 2018 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Varsakabi 30. aprill 2018 Hiiu
Lümanda Põhikool 1-3 Varsakabi 30. aprill 2018 Saare
Türi Kesklinna Lasteaed Varsakabi 30. aprill 2018 Järva
Eerika lasteaed Laululind Varsakabi 30. aprill 2018 Tartu
Hargla Kool 1-3 Varsakabi 30. aprill 2018 Valga
Tartu Lasteaed Sass Varsakabi 1. mai 2018 Tartu
Kadrina Keskkool 1 Varsakabi 1. mai 2018 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 1-3 Varsakabi 1. mai 2018 Tartu
Nõva Kool 1-2 Varsakabi 1. mai 2018 Lääne
Voore Põhikool Varsakabi 1. mai 2018 Jõgeva
Lüganuse Keskkool 1 Varsakabi 1. mai 2018 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Varsakabi 1. mai 2018 Harju
Aste Põhikool 4 Varsakabi 1. mai 2018 Saare
Tartu Hansa Kool 1b Varsakabi 1. mai 2018 Tartu
Kõo Lasteaed Varsakabi 1. mai 2018 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Varsakabi 1. mai 2018 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 1. mai 2018 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Varsakabi 2. mai 2018 Hiiu
Alavere Põhikool 3 Varsakabi 2. mai 2018 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Varsakabi 2. mai 2018 Harju
Virtsu Kool 24 Varsakabi 2. mai 2018 Lääne
Haljala Kool 3 Varsakabi 2. mai 2018 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Varsakabi 2. mai 2018 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Varsakabi 3. mai 2018 Tartu
Põlula Kool 1-4 Varsakabi 3. mai 2018 Lääne-Viru
Virtsu Kool 5-8 Varsakabi 3. mai 2018 Lääne
Keeni Põhikool 3 Varsakabi 3. mai 2018 Valga
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Varsakabi 3. mai 2018 Harju
Nurme Kool Varsakabi 3. mai 2018 Järva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Varsakabi 3. mai 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Varsakabi 3. mai 2018 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 5a Varsakabi 3. mai 2018 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Varsakabi 3. mai 2018 Jõgeva
Peetri Kool 4 Varsakabi 4. mai 2018 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 2a Varsakabi 4. mai 2018 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Varsakabi 4. mai 2018 Rapla
Haljala Lasteaed Varsakabi 4. mai 2018 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Varsakabi 5. mai 2018 Pärnu
Antsla Gümnaasium 6a Varsakabi 5. mai 2018 Võru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Varsakabi 5. mai 2018 Saare
Jõõpre Kool 2 2 Varsakabi 5. mai 2018 Pärnu
Tudulinna Põhikool 89 Varsakabi 5. mai 2018 Ida-Viru
Metsküla Algkool 46 Varsakabi 5. mai 2018 Lääne
Võsukese Lasteaed Varsakabi 5. mai 2018 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Varsakabi 5. mai 2018 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 1b Varsakabi 6. mai 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Varsakabi 6. mai 2018 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Varsakabi 6. mai 2018 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind 2 Varsakabi 6. mai 2018 Tartu
Muraste Looduskool Varsakabi 7. mai 2018 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Varsakabi 7. mai 2018 Jõgeva
Värska Gümnaasium 4 Varsakabi 7. mai 2018 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Varsakabi 7. mai 2018 Harju
Põlva Kool 1a Varsakabi 7. mai 2018 Põlva
Tallinna Liivaku Lasteaed Varsakabi 7. mai 2018 Harju
Valga Jaanikese Kool 3-5 Varsakabi 7. mai 2018 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Varsakabi 7. mai 2018 Jõgeva
Kuuste Kool 3 Varsakabi 7. mai 2018 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Varsakabi 8. mai 2018 Lääne
Tudulinna Põhikool 34 Varsakabi 8. mai 2018 Ida-Viru
Ülenurme Lasteaed Varsakabi 8. mai 2018 Tartu
Koigi Kool Varsakabi 8. mai 2018 Järva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Varsakabi 8. mai 2018 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 4 Varsakabi 8. mai 2018 Valga
Palupera Põhikool Varsakabi 9. mai 2018 Valga
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 9. mai 2018 Saare
Paide Gümnaasium 6c Varsakabi 9. mai 2018 Järva
Tartu Hansa Kool 2b Varsakabi 10. mai 2018 Tartu
Valga Põhikool 4d Varsakabi 10. mai 2018 Valga
Türi Lokuta lasteaed Varsakabi 10. mai 2018 Järva
Rakvere Gümnaasium 3d Varsakabi 12. mai 2018 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4c Varsakabi 12. mai 2018 Lääne-Viru
Audentese Erakool 1c Varsakabi 12. mai 2018 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Varsakabi 13. mai 2018 Võru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Varsakabi 13. mai 2018 Harju
Elva Gümnaasium 3b Varsakabi 14. mai 2018 Tartu
Esku-Kamari Kool 12 Varsakabi 14. mai 2018 Jõgeva
Tartu Hansa Kool 2a Varsakabi 14. mai 2018 Tartu
Laitse lasteaed 2 Varsakabi 15. mai 2018 Harju
Aste Põhikool 1 Varsakabi 16. mai 2018 Saare
Saue Gümnaasium 7 Varsakabi 17. mai 2018 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Varsakabi 17. mai 2018 Tartu

Tagasi tulemuste juurde