"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ülenurme Lasteaed Valge-toonekurg 17. märts 2018 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Valge-toonekurg 17. märts 2018 Tartu
Tartu Hansa Kool 2a Valge-toonekurg 17. märts 2018 Tartu
Ülenurme Lasteaed 2 Valge-toonekurg 17. märts 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 20. märts 2018 Viljandi
Halliste Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 20. märts 2018 Viljandi
Jõgeva Põhikool 2c Valge-toonekurg 21. märts 2018 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 22. märts 2018 Viljandi
Saue Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 22. märts 2018 Harju
Värska Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 24. märts 2018 Võru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 24. märts 2018 Rapla
Värska Gümnaasium 2-3 Valge-toonekurg 25. märts 2018 Võru
Alavere Põhikool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2018 Harju
Pihtla Lasteaed Valge-toonekurg 25. märts 2018 Saare
Valga Priimetsa Kool Valge-toonekurg 26. märts 2018 Valga
Merivälja Kool 68 Valge-toonekurg 26. märts 2018 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Valge-toonekurg 27. märts 2018 Tartu
Alavere Põhikool 5 Valge-toonekurg 28. märts 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Valge-toonekurg 28. märts 2018 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Valge-toonekurg 28. märts 2018 Viljandi
Padise Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2018 Harju
Hargla Kool 7 Valge-toonekurg 28. märts 2018 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Valge-toonekurg 28. märts 2018 Harju
Mooste Mõisakool 4 Valge-toonekurg 29. märts 2018 Põlva
Salme Põhikool 5-8 Valge-toonekurg 29. märts 2018 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2018 Rapla
Tudulinna Põhikool 89 Valge-toonekurg 29. märts 2018 Ida-Viru
Haljala Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2018 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2018 Harju
Tartu Raatuse Kool 1b Valge-toonekurg 29. märts 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 1d Valge-toonekurg 30. märts 2018 Tartu
Lahmuse Kool 1-9 Valge-toonekurg 30. märts 2018 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 30. märts 2018 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2018 Välismaa
Kuusalu Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2018 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2018 Rapla
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 31. märts 2018 Harju
Kose Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 31. märts 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Südameke Valge-toonekurg 31. märts 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 31. märts 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 3b Valge-toonekurg 31. märts 2018 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2bb Valge-toonekurg 31. märts 2018 Tartu
Alavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 2b Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Tartu
Järveküla Kool 2d Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Harju
Valga Põhikool 4d Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Tartu
Osula Põhikool 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Võru
Võsukese Lasteaed Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Harju
Audentese Erakool 1c Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Harju
Tartu Herbert Masingu Kool 1c Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Tartu
Viiratsi Kool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Viljandi
Osula Põhikool 4 Valge-toonekurg 1. aprill 2018 Võru
Lüganuse Keskkool 1 Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Harju
Jõõpre Kool 2 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Pärnu
Põlva Kool 5b Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Põlva
Imavere Põhikool 2-4 Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Järva
Hargla Kool 2-4 Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Valga
Häädemeeste Keskkool 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 2. aprill 2018 Jõgeva
Varbla Kool 13 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Pärnu
Viluste Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Põlva
Ruhnu Põhikool 3-7 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Põlva
Suure-Jaani Kool 2a Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Valga
TERA Peedu kool 4 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Tartumaa
Haljala Kool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2018 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Välismaa
Hummuli Põhikool 14 Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Valga
Krootuse Põhikool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Põlva
Loksa Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Ida-Viru
Simuna Kool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Lääne-Viru
Konguta Kool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Tartu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Viljandi
Lehola Kool Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Harju
Tartu Raatuse Kool 2a Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Tartu
Pärnu Ülejõe Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 3c Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Pärnu
Tuleviku Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2018 Harju
Valga Põhikool 5d Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Valga
Lagedi lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Harju
Tilsi Põhikool 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Põlva
Iisaku Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Rapla
Keeni Põhikool 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Valga
Kadrina Keskkool 6a Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Lääne
Peetri Kool Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Järva
Türi Põhikool 2b Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Järva
Võsukese Lasteaed 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Harju
Vaeküla Kool 5-6 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b2b Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Võru
Alavere Põhikool 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Jõgeva
Lindi Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Pärnu
Türi Kesklinna Lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Järva
Viiratsi Lasteaed Rüblik Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Viljandi
Audru Kool 2a Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Pärnu
Ravila Lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Harju
Esku-Kamari Kool 12 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Harju
Rakke Kool 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Valge-toonekurg 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 3d Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Tartu
Viiratsi Kool 4 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Viljandi
Virtsu Kool 24 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Lääne
Kohila Gümnaasium 7c Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Rapla
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Hiiu
Kohila Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Valga
Haanja Kool 14 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Võru
Koigi Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
Lehtse Kool 1-4 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Lääne-Viru
Paide Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
Türi Lokuta lasteaed Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Jõgeva
Albu Põhikool 1 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
Laitse lasteaed Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Harju
Nurme Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
Sonda Kool 5 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Ida-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Rapla
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Jõgeva
Laupa Põhikool 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
Tõrva Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Valga
Türi Põhikool 1c Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
Puhja Kool 1 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Tartu
Parksepa Keskkool 1 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Võru
Peetri Kool 4 Valge-toonekurg 6. aprill 2018 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Tartu
Tarvastu Lasteaed Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Viljandi
Põlva Kool 1a Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Põlva
Kohila Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Rapla
Savikoja Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5b Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Pärnu
Suure-Jaani Kool 2b Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Viljandi
Paide Gümnaasium 6c Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Järva
Ridala Põhikool 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Pärnu
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 2a Valge-toonekurg 7. aprill 2018 Tartu
Laitse lasteaed 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Harju
Antsla Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Võru
Põlva Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2b Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Pärnu
Hargla Kool 1-3 Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Valga
Paide Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Järva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Pärnu
Nõva Kool lasteaed Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Lääne
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Võru
Tallinna Kiisupere Lasteaed Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 4 Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Lääne
Tartu Hansa Kool 1b Valge-toonekurg 8. aprill 2018 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Harju
Tõrva Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Valga
Valga Jaanikese Kool 3-5 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Valga
Orissaare Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Jõgeva
Kadrina Keskkool 1 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Tartu
Hagudi Põhikool 5 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Rapla
Ääsmäe Lasteaed Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool 3 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Tartu
Rakvere Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Tartu
Viljandi Paalalinna Kool 1a Valge-toonekurg 9. aprill 2018 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Valge-toonekurg 10. aprill 2018 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Valge-toonekurg 10. aprill 2018 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Valge-toonekurg 10. aprill 2018 Valga
Tallinna Liivaku Lasteaed Valge-toonekurg 10. aprill 2018 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Valge-toonekurg 11. aprill 2018 Võru
Sõmeru Põhikool 4b Valge-toonekurg 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Valge-toonekurg 11. aprill 2018 Lääne
Saue Gümnaasium 3e Valge-toonekurg 11. aprill 2018 Harju
Rakke Kool 1 Valge-toonekurg 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 12. aprill 2018 Rapla
Saue Gümnaasium 7 Valge-toonekurg 12. aprill 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Valge-toonekurg 12. aprill 2018 Tartu
Paikuse Põhikool 3a Valge-toonekurg 12. aprill 2018 Pärnu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Valge-toonekurg 13. aprill 2018 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 13. aprill 2018 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Sass Valge-toonekurg 14. aprill 2018 Tartu
Tallinna Lepistiku Lasteaed Valge-toonekurg 14. aprill 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 14. aprill 2018 Harju
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 15. aprill 2018 Pärnu
Laeva Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 16. aprill 2018 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4c Valge-toonekurg 16. aprill 2018 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 16. aprill 2018 Ida-Viru
Põlva Kool 2a Valge-toonekurg 18. aprill 2018 Põlva
Kuuste Kool 3 Valge-toonekurg 18. aprill 2018 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Valge-toonekurg 24. aprill 2018 Tartu
Lümanda Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 29. aprill 2018 Saare
Muhu Põhikool 5 Valge-toonekurg 29. aprill 2018 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 1. mai 2018 Saare
Metsküla Algkool 46 Valge-toonekurg 5. mai 2018 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 9. mai 2018 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Valge-toonekurg 10. mai 2018 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Valge-toonekurg 10. mai 2018 Hiiu

Tagasi tulemuste juurde