"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõrveküla Põhikool 2a Suitsupääsuke 13. aprill 2018 Tartu
Pihtla Lasteaed Suitsupääsuke 15. aprill 2018 Saare
Lahmuse Kool 1-9 Suitsupääsuke 15. aprill 2018 Viljandi
Viiratsi Lasteaed Rüblik Suitsupääsuke 15. aprill 2018 Viljandi
Simuna Kool 3 Suitsupääsuke 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Suitsupääsuke 17. aprill 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Suitsupääsuke 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Põlva Kool 1a Suitsupääsuke 22. aprill 2018 Põlva
Kadrina Keskkool 1 Suitsupääsuke 22. aprill 2018 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Suitsupääsuke 23. aprill 2018 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Suitsupääsuke 23. aprill 2018 Rapla
Alavere Põhikool 1 Suitsupääsuke 24. aprill 2018 Harju
Elva Gümnaasium 1d Suitsupääsuke 25. aprill 2018 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Suitsupääsuke 26. aprill 2018 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 1 Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Ida-Viru
Haljala Kool 3 Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Viljandi
Värska Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Lääne
Tudulinna Põhikool 34 Suitsupääsuke 27. aprill 2018 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Suitsupääsuke 28. aprill 2018 Võru
Keeni Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2018 Valga
Ravila Lasteaed Suitsupääsuke 28. aprill 2018 Harju
Lehtse Kool 1-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2018 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2018 Jõgeva
Nõva Kool lasteaed Suitsupääsuke 28. aprill 2018 Lääne
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Suitsupääsuke 28. aprill 2018 Pärnu
Lagedi lasteaed Suitsupääsuke 29. aprill 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 89 Suitsupääsuke 29. aprill 2018 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Suitsupääsuke 29. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Suitsupääsuke 29. aprill 2018 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 29. aprill 2018 Valga
Tamsalu Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Harju
Metsküla Algkool 46 Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Lääne
Laitse lasteaed 2 Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2-3 Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Võru
Koigi Kool Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Järva
Elva Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Tartu
Palupera Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Valga
Kadrina Keskkool 6a Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Lääne-Viru
Osula Põhikool 1 Suitsupääsuke 30. aprill 2018 Võru
Türi Kesklinna Lasteaed Suitsupääsuke 1. mai 2018 Järva
Laeva Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 1. mai 2018 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 1. mai 2018 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Suitsupääsuke 1. mai 2018 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Suitsupääsuke 1. mai 2018 Harju
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Suitsupääsuke 1. mai 2018 Rapla
Jõhvi Põhikool 6 Suitsupääsuke 1. mai 2018 Ida-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 3 Suitsupääsuke 1. mai 2018 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 1. mai 2018 Saare
Risti Põhikool 3 Suitsupääsuke 2. mai 2018 Lääne
Valga Põhikool 4d Suitsupääsuke 2. mai 2018 Valga
Kanepi Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 2. mai 2018 Põlva
Virtsu Kool 24 Suitsupääsuke 2. mai 2018 Lääne
Emmaste Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 2. mai 2018 Hiiu
Ridala Põhikool 1 Suitsupääsuke 2. mai 2018 Lääne
Põlva Lasteaed Mesimumm Suitsupääsuke 2. mai 2018 Põlva
Haljala Lasteaed Suitsupääsuke 3. mai 2018 Lääne-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Suitsupääsuke 3. mai 2018 Saare
Voore Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2018 Jõgeva
Varbla Kool 24 Suitsupääsuke 3. mai 2018 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 4. mai 2018 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Suitsupääsuke 4. mai 2018 Hiiu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Suitsupääsuke 4. mai 2018 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Suitsupääsuke 5. mai 2018 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Suitsupääsuke 5. mai 2018 Harju
Lümanda Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 5. mai 2018 Saare
Viljandi Paalalinna Kool 1a Suitsupääsuke 5. mai 2018 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 5. mai 2018 Viljandi
Padise Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2018 Harju
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 5. mai 2018 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 5. mai 2018 Pärnu
Kõo Lasteaed Suitsupääsuke 5. mai 2018 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Suitsupääsuke 5. mai 2018 Ida-Viru
Audru Kool 2a Suitsupääsuke 6. mai 2018 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 6. mai 2018 Harju
Nurme Kool Suitsupääsuke 6. mai 2018 Järva
Sonda Kool 5 Suitsupääsuke 6. mai 2018 Ida-Viru
Laitse lasteaed Suitsupääsuke 6. mai 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 7. mai 2018 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Suitsupääsuke 7. mai 2018 Harju
Konguta Kool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2018 Tartu
Ülenurme Lasteaed Suitsupääsuke 8. mai 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 8. mai 2018 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 3d Suitsupääsuke 9. mai 2018 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Suitsupääsuke 9. mai 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Suitsupääsuke 10. mai 2018 Hiiu
Türi Lokuta lasteaed Suitsupääsuke 10. mai 2018 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Suitsupääsuke 12. mai 2018 Tartu
Viiratsi Kool 2 Suitsupääsuke 12. mai 2018 Viljandi
Pärnu Rääma Põhikool 3c Suitsupääsuke 12. mai 2018 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Suitsupääsuke 14. mai 2018 Tartu
Haanja Kool 1b2b Suitsupääsuke 14. mai 2018 Võru
Kabala Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2018 Rapla
Kuuste Kool 3 Suitsupääsuke 14. mai 2018 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3a Suitsupääsuke 15. mai 2018 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Suitsupääsuke 16. mai 2018 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm Suitsupääsuke 17. mai 2018 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 23. mai 2018 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde