"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Halliste Põhikool 1-3 Sookurg 14. märts 2018 Viljandi
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Sookurg 16. märts 2018 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 3 Sookurg 17. märts 2018 Viljandi
Tartu Hansa Kool 2a Sookurg 17. märts 2018 Tartu
Jõõpre Kool 2 2 Sookurg 19. märts 2018 Pärnu
Põlva Kool 5b Sookurg 20. märts 2018 Põlva
Pihtla Lasteaed Sookurg 20. märts 2018 Saare
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Sookurg 21. märts 2018 Jõgeva
Ruhnu Põhikool 3-7 Sookurg 22. märts 2018 Saare
Valga Põhikool 4d Sookurg 22. märts 2018 Valga
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 23. märts 2018 Saare
Virtsu Kool 24 Sookurg 23. märts 2018 Lääne
Suure-Jaani Kool 2b Sookurg 23. märts 2018 Viljandi
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 23. märts 2018 Hiiu
Varbla Kool 13 Sookurg 23. märts 2018 Pärnu
Puhja Kool 1 Sookurg 23. märts 2018 Tartu
Kõo Lasteaed Sookurg 24. märts 2018 Viljandi
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sookurg 24. märts 2018 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 24. märts 2018 Lääne
Hargla Kool 1-3 Sookurg 24. märts 2018 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sookurg 24. märts 2018 Harju
Laitse lasteaed Sookurg 24. märts 2018 Harju
Pärnu Ülejõe Lasteaed Sookurg 24. märts 2018 Pärnu
Riia Eesti Põhikool 2 Sookurg 24. märts 2018 Välismaa
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 24. märts 2018 Harju
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2c Sookurg 24. märts 2018 Rapla
Audru Kool 2a Sookurg 24. märts 2018 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sookurg 25. märts 2018 Hiiu
Ridala Põhikool 1 Sookurg 25. märts 2018 Lääne
Salme Põhikool 5-8 Sookurg 25. märts 2018 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2 Sookurg 25. märts 2018 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Sookurg 25. märts 2018 Harju
Osula Põhikool 1 Sookurg 25. märts 2018 Võru
Lümanda Põhikool 1-3 Sookurg 25. märts 2018 Saare
Värska Gümnaasium 4 Sookurg 26. märts 2018 Võru
Varbla Kool 24 Sookurg 26. märts 2018 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool Sookurg 26. märts 2018 Rapla
Hummuli Põhikool 14 Sookurg 26. märts 2018 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 26. märts 2018 Rapla
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Sookurg 26. märts 2018 Rapla
Pärnu-Jaagupi Põhikool 7 Sookurg 26. märts 2018 Pärnu
Kose Gümnaasium 1b Sookurg 26. märts 2018 Harju
Häädemeeste Keskkool 5 Sookurg 26. märts 2018 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sookurg 26. märts 2018 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Sookurg 26. märts 2018 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sookurg 26. märts 2018 Hiiu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5b Sookurg 26. märts 2018 Pärnu
Hargla Kool 7 Sookurg 27. märts 2018 Valga
Ravila Lasteaed Sookurg 27. märts 2018 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Sookurg 27. märts 2018 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 27. märts 2018 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sookurg 27. märts 2018 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sookurg 27. märts 2018 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 4 Sookurg 27. märts 2018 Pärnu
Jõgeva Põhikool 2c Sookurg 27. märts 2018 Jõgeva
Riia Eesti Põhikool Sookurg 27. märts 2018 Välismaa
Kõrveküla Põhikool 2a Sookurg 27. märts 2018 Tartu
Keeni Põhikool 3 Sookurg 27. märts 2018 Valga
Risti Põhikool 3 Sookurg 27. märts 2018 Lääne
Kanepi Gümnaasium 1 Sookurg 27. märts 2018 Põlva
Võsukese Lasteaed Sookurg 28. märts 2018 Harju
Kadrina Keskkool 6a Sookurg 28. märts 2018 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Sookurg 28. märts 2018 Ida-Viru
Haljala Kool 3 Sookurg 28. märts 2018 Lääne-Viru
Nõva Kool lasteaed Sookurg 28. märts 2018 Lääne
Põlva Kool 1a Sookurg 28. märts 2018 Põlva
Koigi Kool Sookurg 28. märts 2018 Järva
Muraste Looduskool Sookurg 28. märts 2018 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 28. märts 2018 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Sookurg 29. märts 2018 Pärnu
Alavere Põhikool 5 Sookurg 29. märts 2018 Harju
Värska Gümnaasium 2-3 Sookurg 29. märts 2018 Võru
Valga Põhikool 5d Sookurg 29. märts 2018 Valga
Albu Põhikool 1 Sookurg 29. märts 2018 Järva
Tartu Raatuse Kool 1b Sookurg 29. märts 2018 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 29. märts 2018 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sookurg 29. märts 2018 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sookurg 29. märts 2018 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sookurg 29. märts 2018 Viljandi
Metsküla Algkool 46 Sookurg 29. märts 2018 Lääne
Lehola Kool Sookurg 29. märts 2018 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sookurg 29. märts 2018 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sookurg 29. märts 2018 Harju
Saue Gümnaasium 7 Sookurg 29. märts 2018 Harju
Alavere Põhikool 3 Sookurg 30. märts 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Sookurg 30. märts 2018 Viljandi
Elva Gümnaasium 1d Sookurg 30. märts 2018 Tartu
Lahmuse Kool 1-9 Sookurg 30. märts 2018 Viljandi
Ülenurme Lasteaed 2 Sookurg 30. märts 2018 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Sookurg 30. märts 2018 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 30. märts 2018 Tartu
Tartu Hiie Kool 2bb Sookurg 30. märts 2018 Tartu
Kohila Gümnaasium 2a Sookurg 30. märts 2018 Rapla
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 30. märts 2018 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 30. märts 2018 Harju
Muhu Põhikool 5 Sookurg 30. märts 2018 Saare
Krootuse Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2018 Põlva
Põlula Kool 1-4 Sookurg 30. märts 2018 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b2b Sookurg 31. märts 2018 Võru
Nõva Kool 1-2 Sookurg 31. märts 2018 Lääne
Lehtse Kool 1-4 Sookurg 31. märts 2018 Lääne-Viru
Iisaku Gümnaasium 1 Sookurg 31. märts 2018 Ida-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Sookurg 31. märts 2018 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 31. märts 2018 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sookurg 31. märts 2018 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Sookurg 1. aprill 2018 Harju
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2c Sookurg 1. aprill 2018 Harju
Rakke Kool 3 Sookurg 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed Sookurg 1. aprill 2018 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Sookurg 1. aprill 2018 Valga
Rakvere Gümnaasium 3b Sookurg 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3b Sookurg 1. aprill 2018 Tartu
Laupa Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2018 Järva
Audentese Erakool 1c Sookurg 1. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2018 Harju
Osula Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2018 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Sookurg 1. aprill 2018 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sookurg 1. aprill 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Sookurg 1. aprill 2018 Ida-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Sookurg 1. aprill 2018 Jõgeva
Kabala Lasteaed-Põhikool Sookurg 1. aprill 2018 Rapla
Aste Põhikool 4 Sookurg 1. aprill 2018 Saare
Tõrva Gümnaasium 6 Sookurg 1. aprill 2018 Valga
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 1. aprill 2018 Saare
Suure-Jaani Kool 2a Sookurg 1. aprill 2018 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2018 Põlva
Tartu Hansa Kool 2b Sookurg 2. aprill 2018 Tartu
Haljala Lasteaed Sookurg 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3d Sookurg 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Sookurg 2. aprill 2018 Võru
Sonda Kool 5 Sookurg 2. aprill 2018 Ida-Viru
Valtu Põhikool 4 Sookurg 2. aprill 2018 Rapla
Tõrva Gümnaasium 4 Sookurg 2. aprill 2018 Valga
Tõrva Gümnaasium 5 Sookurg 2. aprill 2018 Valga
Tarvastu Lasteaed Sookurg 2. aprill 2018 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Sookurg 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Peetri Kool Sookurg 3. aprill 2018 Järva
Alavere Põhikool 4 Sookurg 3. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 3. aprill 2018 Harju
Mooste Mõisakool 4 Sookurg 3. aprill 2018 Põlva
Türi Põhikool 2b Sookurg 3. aprill 2018 Järva
Simuna Kool 3 Sookurg 3. aprill 2018 Lääne-Viru
Konguta Kool 2 Sookurg 3. aprill 2018 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sookurg 4. aprill 2018 Pärnu
Nurme Kool Sookurg 4. aprill 2018 Järva
Kadrina Keskkool 1 Sookurg 4. aprill 2018 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 3b Sookurg 4. aprill 2018 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Sookurg 4. aprill 2018 Põlva
Riisipere Lasteaed Sookurg 4. aprill 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 4. aprill 2018 Jõgeva
Voore Põhikool Sookurg 4. aprill 2018 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium 3 Sookurg 4. aprill 2018 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Sookurg 5. aprill 2018 Tartu
Tudulinna Põhikool 89 Sookurg 5. aprill 2018 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Sookurg 5. aprill 2018 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sookurg 5. aprill 2018 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 4a Sookurg 5. aprill 2018 Harju
Peetri Kool 4 Sookurg 5. aprill 2018 Järva
Räpina Ühisgümnaasium 1a Sookurg 5. aprill 2018 Põlva
Rakke Kool 1 Sookurg 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 12 Sookurg 5. aprill 2018 Jõgeva
Aravete Keskkool 4 Sookurg 5. aprill 2018 Järva
Laitse lasteaed 2 Sookurg 6. aprill 2018 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Sookurg 6. aprill 2018 Võru
Türi Põhikool 1c Sookurg 6. aprill 2018 Järva
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sookurg 6. aprill 2018 Hiiu
Aste Põhikool 1 Sookurg 6. aprill 2018 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Sookurg 6. aprill 2018 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 1 Sookurg 6. aprill 2018 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sookurg 6. aprill 2018 Harju
Kuuste Kool 3 Sookurg 6. aprill 2018 Tartu
Hargla Kool 2-4 Sookurg 6. aprill 2018 Valga
Kohila Gümnaasium 4 Sookurg 7. aprill 2018 Rapla
Türi Kesklinna Lasteaed Sookurg 7. aprill 2018 Järva
Viiratsi Kool 2 Sookurg 7. aprill 2018 Viljandi
Kadrina Keskkool 2b Sookurg 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Savikoja Sookurg 7. aprill 2018 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3a Sookurg 7. aprill 2018 Tartu
Parksepa Keskkool 1 Sookurg 7. aprill 2018 Võru
Kohila Gümnaasium 3c Sookurg 7. aprill 2018 Rapla
Kõrveküla Põhikool 3c Sookurg 8. aprill 2018 Tartu
Viljandi Paalalinna Kool 1a Sookurg 8. aprill 2018 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Sookurg 8. aprill 2018 Valga
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Sookurg 8. aprill 2018 Pärnu
Audentese Erakool 3a Sookurg 8. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Sookurg 8. aprill 2018 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Sookurg 8. aprill 2018 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7c Sookurg 9. aprill 2018 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14 Sookurg 9. aprill 2018 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Sookurg 9. aprill 2018 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Sookurg 9. aprill 2018 Valga
Viiratsi Kool 4 Sookurg 9. aprill 2018 Viljandi
Haanja Kool 14 Sookurg 9. aprill 2018 Võru
Palupera Põhikool Sookurg 9. aprill 2018 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sookurg 10. aprill 2018 Jõgeva
Ülenurme Lasteaed Sookurg 10. aprill 2018 Tartu
Sõmeru Põhikool 4b Sookurg 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 5a Sookurg 12. aprill 2018 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 1-3 Sookurg 13. aprill 2018 Tartu
Paide Gümnaasium 6c Sookurg 14. aprill 2018 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Sookurg 14. aprill 2018 Harju
Tartu Raatuse Kool 2a Sookurg 15. aprill 2018 Tartu
Uulu Lasteaed Sookurg 15. aprill 2018 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 4c Sookurg 16. aprill 2018 Lääne-Viru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Sookurg 17. aprill 2018 Hiiu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Sookurg 17. aprill 2018 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2a Sookurg 20. aprill 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Sookurg 23. aprill 2018 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sookurg 23. aprill 2018 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Sookurg 28. aprill 2018 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Sookurg 3. mai 2018 Tartu
Virtsu Kool 5-8 Sookurg 3. mai 2018 Lääne

Tagasi tulemuste juurde