"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Gümnaasium 2 Sinilill 22. märts 2018 Viljandi
Nõva Kool lasteaed Sinilill 29. märts 2018 Lääne
Lahmuse Kool 1-9 Sinilill 31. märts 2018 Viljandi
Loksa Gümnaasium 4a Sinilill 31. märts 2018 Harju
Tartu Raatuse Kool 1b Sinilill 1. aprill 2018 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 1. aprill 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Sinilill 2. aprill 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 2. aprill 2018 Saare
Paikuse Põhikool 3b Sinilill 2. aprill 2018 Pärnu
Tartu Hansa Kool 2b Sinilill 3. aprill 2018 Tartu
Nõva Kool 1-2 Sinilill 3. aprill 2018 Lääne
Halliste Põhikool 1-3 Sinilill 4. aprill 2018 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 2 Sinilill 4. aprill 2018 Valga
Viluste Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2018 Põlva
Aste Põhikool 4 Sinilill 4. aprill 2018 Saare
Imavere Põhikool 2-4 Sinilill 4. aprill 2018 Järva
Põlva Kool 5b Sinilill 5. aprill 2018 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 5. aprill 2018 Lääne
Varbola Lasteaed-Algkool Sinilill 5. aprill 2018 Rapla
Muraste Looduskool Sinilill 5. aprill 2018 Harju
Nurme Kool Sinilill 5. aprill 2018 Järva
Varbla Kool 24 Sinilill 6. aprill 2018 Pärnu
Sadala Põhikool 3-4 Sinilill 6. aprill 2018 Jõgeva
Iisaku Gümnaasium 1 Sinilill 6. aprill 2018 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sinilill 6. aprill 2018 Harju
Valga Priimetsa Kool Sinilill 7. aprill 2018 Valga
Alavere Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2018 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Sinilill 7. aprill 2018 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sinilill 7. aprill 2018 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 2bb Sinilill 7. aprill 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Sinilill 7. aprill 2018 Harju
Riia Eesti Põhikool Sinilill 7. aprill 2018 Välismaa
Kohila Gümnaasium 1 Sinilill 7. aprill 2018 Rapla
Kanepi Gümnaasium 1 Sinilill 7. aprill 2018 Põlva
Lümanda Põhikool 1-3 Sinilill 7. aprill 2018 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Sinilill 7. aprill 2018 Hiiu
Põlva Kool 1a Sinilill 7. aprill 2018 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Sinilill 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 7. aprill 2018 Saare
Eerika lasteaed Laululind Sinilill 7. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Sinilill 7. aprill 2018 Tartu
Põlula Kool 1-4 Sinilill 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Sinilill 7. aprill 2018 Valga
Mooste Mõisakool 4 Sinilill 7. aprill 2018 Põlva
Varbla Kool 13 Sinilill 7. aprill 2018 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Sinilill 8. aprill 2018 Pärnu
Riia Eesti Põhikool 2 Sinilill 8. aprill 2018 Välismaa
Viljandi Paalalinna Kool 1a Sinilill 8. aprill 2018 Viljandi
Riisipere Lasteaed Sinilill 8. aprill 2018 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Sinilill 8. aprill 2018 Tartu
Palupera Põhikool Sinilill 8. aprill 2018 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Sinilill 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 5a Sinilill 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2c Sinilill 8. aprill 2018 Rapla
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 8. aprill 2018 Rapla
Keeni Põhikool 3 Sinilill 8. aprill 2018 Valga
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Sinilill 8. aprill 2018 Viljandi
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sinilill 8. aprill 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 2a Sinilill 8. aprill 2018 Tartu
Tuleviku Lasteaed Sinilill 8. aprill 2018 Harju
Suure-Jaani Kool 2b Sinilill 8. aprill 2018 Viljandi
Tabivere Põhikool 6-9 Sinilill 8. aprill 2018 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2-3 Sinilill 8. aprill 2018 Võru
Albu Põhikool 1 Sinilill 8. aprill 2018 Järva
Räpina Ühisgümnaasium 1a Sinilill 8. aprill 2018 Põlva
Pihtla Lasteaed Sinilill 8. aprill 2018 Saare
Jõgeva Põhikool 2c Sinilill 8. aprill 2018 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 5b Sinilill 8. aprill 2018 Võru
Jõhvi Põhikool 3b Sinilill 8. aprill 2018 Ida-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sinilill 9. aprill 2018 Hiiu
Hummuli Põhikool 14 Sinilill 9. aprill 2018 Valga
Muhu Põhikool 5 Sinilill 9. aprill 2018 Saare
Tamsalu Gümnaasium 4b Sinilill 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sinilill 9. aprill 2018 Harju
Salme Põhikool 5-8 Sinilill 9. aprill 2018 Saare
Kohila Gümnaasium 4 Sinilill 9. aprill 2018 Rapla
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Sinilill 9. aprill 2018 Rapla
Esku-Kamari Kool 12 Sinilill 9. aprill 2018 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 6a Sinilill 9. aprill 2018 Võru
Rakvere Gümnaasium 3b Sinilill 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Oru Põhikool 4 Sinilill 9. aprill 2018 Harju
Rakvere Eragümnaasium 3 Sinilill 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1d Sinilill 9. aprill 2018 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Sinilill 9. aprill 2018 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 6 Sinilill 9. aprill 2018 Ida-Viru
Pisisaare Algkool 2 Sinilill 9. aprill 2018 Jõgeva
Peetri Kool 4 Sinilill 9. aprill 2018 Järva
Tartu Raatuse Kool 2a Sinilill 9. aprill 2018 Tartu
Sonda Kool 5 Sinilill 9. aprill 2018 Ida-Viru
Rakke Kool 3 Sinilill 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Risti Põhikool 3 Sinilill 9. aprill 2018 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 9. aprill 2018 Tartu
Põlva Kool 2a Sinilill 9. aprill 2018 Põlva
Alavere Põhikool 3 Sinilill 9. aprill 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 9. aprill 2018 Jõgeva
Ülenurme Lasteaed Sinilill 9. aprill 2018 Tartu
Virtsu Kool 24 Sinilill 9. aprill 2018 Lääne
Parksepa Keskkool 1 Sinilill 9. aprill 2018 Võru
Alavere Põhikool 4 Sinilill 9. aprill 2018 Harju
Krootuse Põhikool 2 Sinilill 9. aprill 2018 Põlva
Alavere Põhikool 1 Sinilill 9. aprill 2018 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Sinilill 9. aprill 2018 Ida-Viru
Hagudi Põhikool 5 Sinilill 9. aprill 2018 Rapla
Kadrina Keskkool 6a Sinilill 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 5 Sinilill 9. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sinilill 9. aprill 2018 Harju
Kõo Lasteaed Sinilill 9. aprill 2018 Viljandi
Valga Põhikool 2a Sinilill 10. aprill 2018 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sinilill 10. aprill 2018 Jõgeva
Türi Põhikool 2b Sinilill 10. aprill 2018 Järva
Lehola Kool Sinilill 10. aprill 2018 Harju
Haljala Kool 3 Sinilill 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sinilill 10. aprill 2018 Harju
Aste Põhikool 1 Sinilill 10. aprill 2018 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sinilill 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-6 Sinilill 10. aprill 2018 Rapla
Laitse lasteaed 2 Sinilill 10. aprill 2018 Harju
Kadrina Keskkool 1 Sinilill 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Sinilill 10. aprill 2018 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 11. aprill 2018 Rapla
Ravila Lasteaed Sinilill 11. aprill 2018 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Sinilill 11. aprill 2018 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Sinilill 11. aprill 2018 Põlva
Koigi Kool Sinilill 11. aprill 2018 Järva
Tartu Lasteaed Sass Sinilill 11. aprill 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sinilill 11. aprill 2018 Hiiu
Kose Gümnaasium 1b Sinilill 11. aprill 2018 Harju
Ridala Põhikool 1 Sinilill 11. aprill 2018 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3c Sinilill 11. aprill 2018 Tartu
Tallinna Liivaku Lasteaed Sinilill 11. aprill 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Sinilill 12. aprill 2018 Tartu
Kadrina Keskkool 2b Sinilill 12. aprill 2018 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sinilill 12. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 12. aprill 2018 Harju
Valga Põhikool 5d Sinilill 12. aprill 2018 Valga
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Sinilill 12. aprill 2018 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 12. aprill 2018 Tartu
Hargla Kool 2-4 Sinilill 12. aprill 2018 Valga
Haanja Kool 1b2b Sinilill 12. aprill 2018 Võru
Orissaare Gümnaasium 1 Sinilill 12. aprill 2018 Saare
Kuuste Kool 3 Sinilill 12. aprill 2018 Tartu
Saue Gümnaasium 7 Sinilill 12. aprill 2018 Harju
Audru Kool 2a Sinilill 12. aprill 2018 Pärnu
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Sinilill 12. aprill 2018 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 12. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 13. aprill 2018 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Sinilill 13. aprill 2018 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Sinilill 13. aprill 2018 Rapla
Metsküla Algkool 1-3 Sinilill 13. aprill 2018 Lääne
Kõrveküla Põhikool 2a Sinilill 13. aprill 2018 Tartu
Hargla Kool 1-3 Sinilill 13. aprill 2018 Valga
Kohila Gümnaasium 7c Sinilill 13. aprill 2018 Rapla
Lehtse Kool 1-4 Sinilill 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Virtsu Kool 5-8 Sinilill 14. aprill 2018 Lääne
Rakke Kool 1 Sinilill 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Sinilill 14. aprill 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 89 Sinilill 14. aprill 2018 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Sinilill 14. aprill 2018 Tartu
Aravete Keskkool 4 Sinilill 14. aprill 2018 Järva
Türi Kesklinna Lasteaed Sinilill 14. aprill 2018 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sinilill 14. aprill 2018 Hiiu
Kuusalu Keskkool Sinilill 14. aprill 2018 Harju
Pärnu Ülejõe Lasteaed Sinilill 14. aprill 2018 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Sinilill 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Sinilill 14. aprill 2018 Viljandi
Pärnu Rääma Põhikool 3c Sinilill 15. aprill 2018 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Sinilill 15. aprill 2018 Viljandi
Peetri Kool Sinilill 15. aprill 2018 Järva
Värska Gümnaasium 4 Sinilill 15. aprill 2018 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sinilill 15. aprill 2018 Pärnu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sinilill 15. aprill 2018 Viljandi
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sinilill 15. aprill 2018 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 7 Sinilill 15. aprill 2018 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sinilill 15. aprill 2018 Harju
Paikuse Põhikool 3a Sinilill 15. aprill 2018 Pärnu
Laitse lasteaed Sinilill 15. aprill 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 15. aprill 2018 Harju
Sõmeru Põhikool 4b Sinilill 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 2a Sinilill 15. aprill 2018 Viljandi
Simuna Kool 3 Sinilill 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Elva Lasteaed Murumuna Sinilill 16. aprill 2018 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Sinilill 16. aprill 2018 Ida-Viru
Haljala Lasteaed Sinilill 16. aprill 2018 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 6 Sinilill 16. aprill 2018 Valga
Viiratsi Kool 2 Sinilill 16. aprill 2018 Viljandi
Laupa Põhikool 2 Sinilill 16. aprill 2018 Järva
Tartu Hansa Kool 1b Sinilill 16. aprill 2018 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4 Sinilill 16. aprill 2018 Valga
Ääsmäe Lasteaed Sinilill 16. aprill 2018 Harju
Tilsi Põhikool 1 Sinilill 17. aprill 2018 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Sinilill 17. aprill 2018 Pärnu
Võsukese Lasteaed Sinilill 17. aprill 2018 Harju
Rakvere Gümnaasium 4c Sinilill 17. aprill 2018 Lääne-Viru
Tarvastu Lasteaed Sinilill 19. aprill 2018 Viljandi
Türi Lokuta lasteaed Sinilill 19. aprill 2018 Järva
Uulu Lasteaed Sinilill 20. aprill 2018 Pärnu
Hargla Kool 7 Sinilill 20. aprill 2018 Valga
Vääna Mõisakool Sinilill 21. aprill 2018 Harju
Lüganuse Keskkool 1 Sinilill 21. aprill 2018 Ida-Viru
Savikoja Sinilill 21. aprill 2018 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2a Sinilill 22. aprill 2018 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Sinilill 22. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Sinilill 22. aprill 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Sinilill 24. aprill 2018 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Sinilill 24. aprill 2018 Tartu
Tartu Loodusmaja Sinilill 24. aprill 2018 Tartu
Lagedi lasteaed Sinilill 25. aprill 2018 Harju
Laeva Põhikool 1-3 Sinilill 30. aprill 2018 Tartu

Tagasi tulemuste juurde