"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Sarapuu 25. märts 2018 Viljandi
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Sarapuu 28. märts 2018 Rapla
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Sarapuu 28. märts 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Sarapuu 30. märts 2018 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Sarapuu 4. aprill 2018 Jõgeva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sarapuu 4. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sarapuu 5. aprill 2018 Harju
Oru Põhikool 4 Sarapuu 5. aprill 2018 Harju
Virtsu Kool 24 Sarapuu 6. aprill 2018 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed Sarapuu 6. aprill 2018 Harju
Kõo Lasteaed Sarapuu 6. aprill 2018 Viljandi
Nõva Kool lasteaed Sarapuu 6. aprill 2018 Lääne
Elva Gümnaasium 1d Sarapuu 7. aprill 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sarapuu 7. aprill 2018 Hiiu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sarapuu 7. aprill 2018 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 7. aprill 2018 Rapla
Alavere Põhikool 1 Sarapuu 7. aprill 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sarapuu 8. aprill 2018 Harju
Riia Eesti Põhikool 2 Sarapuu 8. aprill 2018 Välismaa
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 8. aprill 2018 Lääne
Mooste Mõisakool 4 Sarapuu 8. aprill 2018 Põlva
Suure-Jaani Kool 2a Sarapuu 8. aprill 2018 Viljandi
Lahmuse Kool 1-9 Sarapuu 8. aprill 2018 Viljandi
Peetri Kool 4 Sarapuu 9. aprill 2018 Järva
Konguta Kool 2 Sarapuu 9. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Sarapuu 9. aprill 2018 Tartu
Ridala Põhikool 1 Sarapuu 9. aprill 2018 Lääne
Võsukese Lasteaed Sarapuu 9. aprill 2018 Harju
Pihtla Lasteaed Sarapuu 9. aprill 2018 Saare
Antsla Gümnaasium 6a Sarapuu 9. aprill 2018 Võru
Voore Põhikool Sarapuu 9. aprill 2018 Jõgeva
Kuuste Kool 3 Sarapuu 9. aprill 2018 Tartu
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 9. aprill 2018 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Sarapuu 9. aprill 2018 Hiiu
Osula Põhikool 1 Sarapuu 9. aprill 2018 Võru
Lümanda Põhikool 1-3 Sarapuu 9. aprill 2018 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2018 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Sarapuu 9. aprill 2018 Järva
Rakvere Põhikool Sarapuu 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Lehola Kool Sarapuu 10. aprill 2018 Harju
Türi Põhikool 2b Sarapuu 10. aprill 2018 Järva
Nõva Kool 1-2 Sarapuu 10. aprill 2018 Lääne
Valga Põhikool 4d Sarapuu 10. aprill 2018 Valga
Uulu Lasteaed Sarapuu 10. aprill 2018 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Sarapuu 10. aprill 2018 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 5 Sarapuu 10. aprill 2018 Valga
Värska Gümnaasium 4 Sarapuu 10. aprill 2018 Võru
Savikoja Sarapuu 10. aprill 2018 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sarapuu 10. aprill 2018 Harju
Peetri Kool Sarapuu 10. aprill 2018 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sarapuu 10. aprill 2018 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sarapuu 11. aprill 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 89 Sarapuu 11. aprill 2018 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 1b Sarapuu 11. aprill 2018 Harju
Koigi Kool Sarapuu 11. aprill 2018 Järva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Sarapuu 11. aprill 2018 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sarapuu 11. aprill 2018 Harju
Tartu Lasteaed Sass Sarapuu 11. aprill 2018 Tartu
Saue Gümnaasium 2 Sarapuu 11. aprill 2018 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Sarapuu 11. aprill 2018 Valga
Paide Gümnaasium 3a Sarapuu 11. aprill 2018 Järva
Aste Põhikool 4 Sarapuu 11. aprill 2018 Saare
Riidaja Põhikool 5-9 Sarapuu 12. aprill 2018 Valga
Haanja Kool 1b2b Sarapuu 12. aprill 2018 Võru
Simuna Kool 3 Sarapuu 12. aprill 2018 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sarapuu 12. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 5a Sarapuu 12. aprill 2018 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 4b Sarapuu 12. aprill 2018 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sarapuu 12. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Sarapuu 12. aprill 2018 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Sarapuu 13. aprill 2018 Ida-Viru
Ravila Lasteaed Sarapuu 13. aprill 2018 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Sarapuu 13. aprill 2018 Rapla
Haljala Kool 3 Sarapuu 13. aprill 2018 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 1 Sarapuu 13. aprill 2018 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 13. aprill 2018 Lääne
Alavere Põhikool 3 Sarapuu 13. aprill 2018 Harju
Laitse lasteaed 2 Sarapuu 13. aprill 2018 Harju
Puhja Kool 1 Sarapuu 13. aprill 2018 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sarapuu 13. aprill 2018 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 4 Sarapuu 13. aprill 2018 Rapla
Tudulinna Põhikool 34 Sarapuu 13. aprill 2018 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Sarapuu 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2a Sarapuu 14. aprill 2018 Tartu
Valga Priimetsa Kool Sarapuu 14. aprill 2018 Valga
Krootuse Põhikool 2 Sarapuu 14. aprill 2018 Põlva
Kadrina Keskkool 6a Sarapuu 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Sarapuu 14. aprill 2018 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sarapuu 14. aprill 2018 Jõgeva
Tallinna Kiisupere Lasteaed Sarapuu 15. aprill 2018 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Sarapuu 15. aprill 2018 Rapla
Eerika lasteaed Laululind 2 Sarapuu 15. aprill 2018 Tartu
Viluste Põhikool 3 Sarapuu 15. aprill 2018 Põlva
Jõgeva Põhikool 2c Sarapuu 15. aprill 2018 Jõgeva
Alavere Põhikool 5 Sarapuu 15. aprill 2018 Harju
Laitse lasteaed Sarapuu 15. aprill 2018 Harju
Tartu Hiie Kool 2bb Sarapuu 15. aprill 2018 Tartu
Nurme Kool Sarapuu 16. aprill 2018 Järva
Salme Põhikool 5-8 Sarapuu 16. aprill 2018 Saare
Alavere Põhikool 4 Sarapuu 16. aprill 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 16. aprill 2018 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 2a Sarapuu 16. aprill 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Sarapuu 17. aprill 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Sarapuu 18. aprill 2018 Ida-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sarapuu 18. aprill 2018 Pärnu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Sarapuu 19. aprill 2018 Hiiu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Sarapuu 19. aprill 2018 Pärnu
Imavere Põhikool 2-4 Sarapuu 20. aprill 2018 Järva
Saue Gümnaasium 3e Sarapuu 20. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Sarapuu 20. aprill 2018 Harju
Audentese Erakool 1c Sarapuu 20. aprill 2018 Harju
Rakvere Gümnaasium 4c Sarapuu 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sarapuu 23. aprill 2018 Hiiu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sarapuu 24. aprill 2018 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 25. aprill 2018 Tartu
Haljala Lasteaed Sarapuu 27. aprill 2018 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Sarapuu 27. aprill 2018 Harju
Viiratsi Kool 2 Sarapuu 28. aprill 2018 Viljandi
Tartu Hansa Kool 2a Sarapuu 29. aprill 2018 Tartu
Laeva Põhikool 1-3 Sarapuu 1. mai 2018 Tartu
Kadrina Keskkool 1 Sarapuu 3. mai 2018 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Sarapuu 8. mai 2018 Põlva

Tagasi tulemuste juurde