"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Rohukonn 5. aprill 2018 Jõgeva
Viiratsi Lasteaed Rüblik Rohukonn 7. aprill 2018 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 8. aprill 2018 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Rohukonn 8. aprill 2018 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Rohukonn 9. aprill 2018 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Rohukonn 9. aprill 2018 Harju
Ravila Lasteaed Rohukonn 9. aprill 2018 Harju
Kuuste Kool 3 Rohukonn 9. aprill 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Rohukonn 9. aprill 2018 Viljandi
Elva Gümnaasium 1d Rohukonn 9. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Rohukonn 9. aprill 2018 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Rohukonn 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Ülenurme Lasteaed Rohukonn 9. aprill 2018 Tartu
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 9. aprill 2018 Rapla
Lahmuse Kool 1-9 Rohukonn 10. aprill 2018 Viljandi
Türi Põhikool 2b Rohukonn 10. aprill 2018 Järva
Risti Põhikool 3 Rohukonn 10. aprill 2018 Lääne
Koigi Kool Rohukonn 11. aprill 2018 Järva
Valga Põhikool 4d Rohukonn 11. aprill 2018 Valga
Alavere Põhikool 1 Rohukonn 12. aprill 2018 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Rohukonn 12. aprill 2018 Võru
Riidaja Põhikool 5-9 Rohukonn 14. aprill 2018 Valga
Haljala Kool 3 Rohukonn 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 89 Rohukonn 14. aprill 2018 Ida-Viru
Pihtla Lasteaed Rohukonn 14. aprill 2018 Saare
Kanepi Gümnaasium 1 Rohukonn 14. aprill 2018 Põlva
Alavere Põhikool 3 Rohukonn 15. aprill 2018 Harju
Jõõpre Kool 2 2 Rohukonn 15. aprill 2018 Pärnu
Viiratsi Kool 2 Rohukonn 15. aprill 2018 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Rohukonn 15. aprill 2018 Valga
Alavere Põhikool 5 Rohukonn 15. aprill 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Rohukonn 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Audru Kool 2a Rohukonn 15. aprill 2018 Pärnu
Võsukese Lasteaed Rohukonn 15. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 4 Rohukonn 15. aprill 2018 Harju
Kadrina Keskkool 1 Rohukonn 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind Rohukonn 15. aprill 2018 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Rohukonn 15. aprill 2018 Tartu
Värska Gümnaasium 2-3 Rohukonn 16. aprill 2018 Võru
Alavere Põhikool 2 Rohukonn 16. aprill 2018 Harju
Mooste Mõisakool 4 Rohukonn 16. aprill 2018 Põlva
Tallinna Liivaku Lasteaed Rohukonn 16. aprill 2018 Harju
Krootuse Põhikool 2 Rohukonn 16. aprill 2018 Põlva
Voore Põhikool Rohukonn 16. aprill 2018 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 16. aprill 2018 Jõgeva
Haljala Lasteaed Rohukonn 16. aprill 2018 Lääne-Viru
Savikoja Rohukonn 17. aprill 2018 Tartu
Kõo Lasteaed Rohukonn 17. aprill 2018 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 17. aprill 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Rohukonn 17. aprill 2018 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Rohukonn 17. aprill 2018 Pärnu
Kose Gümnaasium 1b Rohukonn 18. aprill 2018 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Rohukonn 18. aprill 2018 Lääne
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Rohukonn 18. aprill 2018 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Rohukonn 18. aprill 2018 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4 Rohukonn 18. aprill 2018 Valga
Tamsalu Gümnaasium 4b Rohukonn 18. aprill 2018 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Rohukonn 18. aprill 2018 Lääne-Viru
Virtsu Kool 5-8 Rohukonn 18. aprill 2018 Lääne
Oru Põhikool 4 Rohukonn 19. aprill 2018 Harju
Virtsu Kool 24 Rohukonn 20. aprill 2018 Lääne
Iisaku Gümnaasium 1 Rohukonn 20. aprill 2018 Ida-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Rohukonn 20. aprill 2018 Jõgeva
Põlva Lasteaed Mesimumm Rohukonn 20. aprill 2018 Põlva
Lehtse Kool 1-4 Rohukonn 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Konguta Kool 2 Rohukonn 20. aprill 2018 Tartu
Muraste Looduskool Rohukonn 22. aprill 2018 Harju
Valga Põhikool 1c Rohukonn 22. aprill 2018 Valga
Gustav Adolfi Gümnaasium Rohukonn 22. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Rohukonn 24. aprill 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 2a Rohukonn 25. aprill 2018 Tartu
Värska Gümnaasium 4 Rohukonn 26. aprill 2018 Võru
Peetri Kool Rohukonn 27. aprill 2018 Järva
Jõhvi Põhikool 6 Rohukonn 28. aprill 2018 Ida-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Rohukonn 30. aprill 2018 Harju
Sonda Kool 5 Rohukonn 30. aprill 2018 Ida-Viru
Laitse lasteaed 2 Rohukonn 30. aprill 2018 Harju
Nõva Kool 1-2 Rohukonn 1. mai 2018 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Rohukonn 1. mai 2018 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Rohukonn 1. mai 2018 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Rohukonn 1. mai 2018 Tartu
Osula Põhikool 1 Rohukonn 1. mai 2018 Võru
Jõgeva Põhikool 2c Rohukonn 1. mai 2018 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Rohukonn 3. mai 2018 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7c Rohukonn 4. mai 2018 Rapla
Peetri Kool 4 Rohukonn 4. mai 2018 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Rohukonn 5. mai 2018 Harju
Viljandi Paalalinna Kool 1a Rohukonn 6. mai 2018 Viljandi
Pärnu Ülejõe Lasteaed Rohukonn 6. mai 2018 Pärnu
Põlva Kool 1a Rohukonn 7. mai 2018 Põlva
Nõva Kool lasteaed Rohukonn 7. mai 2018 Lääne
Riia Eesti Põhikool 2 Rohukonn 7. mai 2018 Välismaa
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Rohukonn 8. mai 2018 Jõgeva
Imavere Põhikool 2-4 Rohukonn 9. mai 2018 Järva
Kohila Gümnaasium 1 Rohukonn 11. mai 2018 Rapla
Nurme Kool Rohukonn 11. mai 2018 Järva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Rohukonn 14. mai 2018 Tartu
Palupera Põhikool Rohukonn 19. mai 2018 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3 Rohukonn 19. mai 2018 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde