"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 5 Räästapääsuke 19. aprill 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 2a Räästapääsuke 27. aprill 2018 Tartu
Palupera Põhikool Räästapääsuke 29. aprill 2018 Valga
Emmaste Põhikool 1-4 Räästapääsuke 29. aprill 2018 Hiiu
Võsukese Lasteaed Räästapääsuke 29. aprill 2018 Harju
Tilsi Põhikool 1 Räästapääsuke 30. aprill 2018 Põlva
Tartu Hansa Kool 2a Räästapääsuke 30. aprill 2018 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Räästapääsuke 30. aprill 2018 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Räästapääsuke 30. aprill 2018 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Räästapääsuke 1. mai 2018 Viljandi
Lehtse Kool 1-4 Räästapääsuke 1. mai 2018 Lääne-Viru
Pihtla Lasteaed Räästapääsuke 1. mai 2018 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 Räästapääsuke 1. mai 2018 Viljandi
Varbla Kool 24 Räästapääsuke 2. mai 2018 Pärnu
Risti Põhikool 3 Räästapääsuke 2. mai 2018 Lääne
Kohila Gümnaasium 7c Räästapääsuke 2. mai 2018 Rapla
Virtsu Kool 5-8 Räästapääsuke 2. mai 2018 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Räästapääsuke 3. mai 2018 Lääne-Viru
Haljala Lasteaed Räästapääsuke 3. mai 2018 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Räästapääsuke 3. mai 2018 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Räästapääsuke 3. mai 2018 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Räästapääsuke 4. mai 2018 Tartu
Voore Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2018 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Räästapääsuke 4. mai 2018 Harju
Lümanda Põhikool 1-3 Räästapääsuke 4. mai 2018 Saare
Haljala Kool 3 Räästapääsuke 4. mai 2018 Lääne-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Räästapääsuke 5. mai 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Räästapääsuke 5. mai 2018 Harju
Lahmuse Kool 1-9 Räästapääsuke 5. mai 2018 Viljandi
Kadrina Keskkool 6a Räästapääsuke 5. mai 2018 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1b Räästapääsuke 5. mai 2018 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Räästapääsuke 5. mai 2018 Saare
Jõõpre Kool 2 2 Räästapääsuke 5. mai 2018 Pärnu
Lehola Kool Räästapääsuke 5. mai 2018 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Räästapääsuke 6. mai 2018 Saare
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Räästapääsuke 6. mai 2018 Harju
Muraste Looduskool Räästapääsuke 6. mai 2018 Harju
Viiratsi Kool 2 Räästapääsuke 6. mai 2018 Viljandi
Laeva Põhikool 1-3 Räästapääsuke 7. mai 2018 Tartu
Sõmeru Põhikool 4b Räästapääsuke 7. mai 2018 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Räästapääsuke 7. mai 2018 Harju
Laitse lasteaed Räästapääsuke 7. mai 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Räästapääsuke 7. mai 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Räästapääsuke 7. mai 2018 Lääne-Viru
Peetri Kool Räästapääsuke 7. mai 2018 Järva
Põlva Lasteaed Mesimumm Räästapääsuke 7. mai 2018 Põlva
Pärnu Ülejõe Lasteaed Räästapääsuke 8. mai 2018 Pärnu
Audru Kool 2a Räästapääsuke 8. mai 2018 Pärnu
Sonda Kool 5 Räästapääsuke 9. mai 2018 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 9. mai 2018 Viljandi
Nõva Kool 1-2 Räästapääsuke 9. mai 2018 Lääne
Eerika lasteaed Laululind Räästapääsuke 10. mai 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Räästapääsuke 10. mai 2018 Hiiu
Tamsalu Gümnaasium 5a Räästapääsuke 10. mai 2018 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Räästapääsuke 10. mai 2018 Hiiu
Elva Gümnaasium 3b Räästapääsuke 11. mai 2018 Tartu
Ääsmäe Lasteaed Räästapääsuke 11. mai 2018 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Räästapääsuke 13. mai 2018 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Räästapääsuke 13. mai 2018 Tartu
Suure-Jaani Kool 2a Räästapääsuke 14. mai 2018 Viljandi
Kuuste Kool 3 Räästapääsuke 14. mai 2018 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4 Räästapääsuke 14. mai 2018 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Räästapääsuke 14. mai 2018 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Räästapääsuke 15. mai 2018 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Räästapääsuke 16. mai 2018 Võru
Tarvastu Gümnaasium 2 Räästapääsuke 17. mai 2018 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2bb Räästapääsuke 18. mai 2018 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Räästapääsuke 21. mai 2018 Hiiu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Räästapääsuke 23. mai 2018 Harju

Tagasi tulemuste juurde