"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tudulinna Põhikool 89 Pajud 4. aprill 2018 Ida-Viru
Viiratsi Kool 2 Pajud 4. aprill 2018 Viljandi
Tartu Hansa Kool 2b Pajud 5. aprill 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Pajud 7. aprill 2018 Harju
Haljala Kool 3 Pajud 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-4 Pajud 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Pajud 7. aprill 2018 Rapla
Elva Gümnaasium 1d Pajud 8. aprill 2018 Tartu
Lümanda Põhikool 1-3 Pajud 8. aprill 2018 Saare
Riia Eesti Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2018 Välismaa
Risti Põhikool 3 Pajud 9. aprill 2018 Lääne
Jõgeva Põhikool 2c Pajud 9. aprill 2018 Jõgeva
Tartu Hansa Kool 1b Pajud 9. aprill 2018 Tartu
Audru Kool 2a Pajud 9. aprill 2018 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Pajud 9. aprill 2018 Põlva
Orissaare Gümnaasium 1 Pajud 10. aprill 2018 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Pajud 10. aprill 2018 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Pajud 10. aprill 2018 Jõgeva
Kadrina Keskkool 1 Pajud 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 2a Pajud 10. aprill 2018 Tartu
Viluste Põhikool 3 Pajud 10. aprill 2018 Põlva
Hagudi Põhikool 5 Pajud 10. aprill 2018 Rapla
Saue Gümnaasium 7 Pajud 12. aprill 2018 Harju
Kõo Lasteaed Pajud 13. aprill 2018 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Pajud 13. aprill 2018 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Pajud 13. aprill 2018 Harju
Mooste Mõisakool 4 Pajud 14. aprill 2018 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 14. aprill 2018 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Pajud 14. aprill 2018 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Pajud 14. aprill 2018 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind Pajud 15. aprill 2018 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Pajud 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Lahmuse Kool 1-9 Pajud 15. aprill 2018 Viljandi
Tudulinna Põhikool 34 Pajud 15. aprill 2018 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Pajud 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2a Pajud 15. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Pajud 15. aprill 2018 Tartu
Jõhvi Põhikool 3b Pajud 15. aprill 2018 Ida-Viru
Tartu Hansa Kool 2a Pajud 15. aprill 2018 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Pajud 15. aprill 2018 Pärnu
Suure-Jaani Kool 2a Pajud 15. aprill 2018 Viljandi
Emmaste Põhikool 1-4 Pajud 15. aprill 2018 Hiiu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 15. aprill 2018 Harju
Peetri Kool Pajud 16. aprill 2018 Järva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Pajud 16. aprill 2018 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Pajud 16. aprill 2018 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Pajud 16. aprill 2018 Harju
Värska Gümnaasium 4 Pajud 16. aprill 2018 Võru
Ääsmäe Lasteaed Pajud 16. aprill 2018 Harju
Kose Gümnaasium 1b Pajud 16. aprill 2018 Harju
Valga Priimetsa Kool Pajud 16. aprill 2018 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 16. aprill 2018 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Pajud 16. aprill 2018 Saare
Valga Põhikool 4d Pajud 16. aprill 2018 Valga
Antsla Gümnaasium 6a Pajud 16. aprill 2018 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Pajud 17. aprill 2018 Jõgeva
Valga Põhikool 5d Pajud 17. aprill 2018 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Pajud 17. aprill 2018 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Pajud 17. aprill 2018 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 17. aprill 2018 Harju
Pihtla Lasteaed Pajud 17. aprill 2018 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Pajud 17. aprill 2018 Harju
Uulu Lasteaed Pajud 17. aprill 2018 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind 2 Pajud 17. aprill 2018 Tartu
Põlva Kool 5b Pajud 17. aprill 2018 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Pajud 18. aprill 2018 Pärnu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Pajud 18. aprill 2018 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Pajud 18. aprill 2018 Pärnu
Kuuste Kool 3 Pajud 18. aprill 2018 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Pajud 18. aprill 2018 Harju
Konguta Kool 2 Pajud 18. aprill 2018 Tartu
Osula Põhikool 1 Pajud 18. aprill 2018 Võru
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Pajud 18. aprill 2018 Harju
Varbla Kool 13 Pajud 18. aprill 2018 Pärnu
Alavere Põhikool 3 Pajud 18. aprill 2018 Harju
Laitse lasteaed 2 Pajud 19. aprill 2018 Harju
Palupera Põhikool Pajud 19. aprill 2018 Valga
Audentese Erakool 1c Pajud 19. aprill 2018 Harju
Koigi Kool Pajud 19. aprill 2018 Järva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Pajud 19. aprill 2018 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Pajud 19. aprill 2018 Rapla
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Pajud 19. aprill 2018 Viljandi
Parksepa Keskkool 1 Pajud 19. aprill 2018 Võru
Pärnu Rääma Põhikool 3c Pajud 19. aprill 2018 Pärnu
Aste Põhikool 1 Pajud 19. aprill 2018 Saare
Värska Gümnaasium 2-3 Pajud 19. aprill 2018 Võru
Virtsu Kool 24 Pajud 19. aprill 2018 Lääne
Võsukese Lasteaed Pajud 20. aprill 2018 Harju
Nõva Kool 1-2 Pajud 20. aprill 2018 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4 Pajud 20. aprill 2018 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Pajud 20. aprill 2018 Harju
Ravila Lasteaed Pajud 20. aprill 2018 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Pajud 20. aprill 2018 Jõgeva
Haljala Lasteaed Pajud 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Nurme Kool Pajud 20. aprill 2018 Järva
Metsküla Algkool 1-3 Pajud 20. aprill 2018 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Pajud 20. aprill 2018 Hiiu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 20. aprill 2018 Harju
Krootuse Põhikool 2 Pajud 20. aprill 2018 Põlva
Räpina Ühisgümnaasium 1a Pajud 20. aprill 2018 Põlva
Põlula Kool 1-4 Pajud 21. aprill 2018 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Pajud 21. aprill 2018 Hiiu
Tarvastu Lasteaed Pajud 21. aprill 2018 Viljandi
Ridala Põhikool 1 Pajud 21. aprill 2018 Lääne
Muraste Looduskool Pajud 21. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Pajud 21. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Pajud 21. aprill 2018 Lääne-Viru
Laupa Põhikool 2 Pajud 22. aprill 2018 Järva
Saue Gümnaasium 3e Pajud 22. aprill 2018 Harju
Nõva Kool lasteaed Pajud 22. aprill 2018 Lääne
Valga Põhikool 1c Pajud 22. aprill 2018 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 2a Pajud 22. aprill 2018 Harju
Voore Põhikool Pajud 22. aprill 2018 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Pajud 22. aprill 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Pajud 22. aprill 2018 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 3a Pajud 22. aprill 2018 Tartu
Võsukese Lasteaed 2 Pajud 23. aprill 2018 Harju
Türi Lokuta lasteaed Pajud 23. aprill 2018 Järva
Lüganuse Keskkool 1 Pajud 23. aprill 2018 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Pajud 23. aprill 2018 Lääne-Viru
Põlva Kool 2a Pajud 23. aprill 2018 Põlva
Lagedi lasteaed Pajud 23. aprill 2018 Harju
Metsküla Algkool 46 Pajud 24. aprill 2018 Lääne
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Pajud 24. aprill 2018 Tartu
Laeva Põhikool 1-3 Pajud 24. aprill 2018 Tartu
Tartu Loodusmaja Pajud 24. aprill 2018 Tartu
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Pajud 24. aprill 2018 Võru
Tarvastu Gümnaasium 2 Pajud 25. aprill 2018 Viljandi
Tallinna Liivaku Lasteaed Pajud 25. aprill 2018 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Pajud 26. aprill 2018 Ida-Viru
Savikoja Pajud 27. aprill 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Pajud 27. aprill 2018 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Pajud 29. aprill 2018 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 30. aprill 2018 Jõgeva
Rocca al Mare Kool 2 Pajud 30. aprill 2018 Harju
Virtsu Kool 5-8 Pajud 2. mai 2018 Lääne
Valga Jaanikese Kool 3-5 Pajud 3. mai 2018 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Pajud 4. mai 2018 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde