"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Varbla Kool 24 Põldlõoke 18. märts 2018 Pärnu
Kõo Lasteaed Põldlõoke 19. märts 2018 Viljandi
Toila Gümnaasium 2-5 Põldlõoke 19. märts 2018 Ida-Viru
Hargla Kool 7 Põldlõoke 22. märts 2018 Valga
Häädemeeste Keskkool 5 Põldlõoke 23. märts 2018 Pärnu
Virtsu Kool 24 Põldlõoke 23. märts 2018 Lääne
Paikuse Põhikool 3a Põldlõoke 23. märts 2018 Pärnu
Puhja Kool 1 Põldlõoke 23. märts 2018 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 24. märts 2018 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 24. märts 2018 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Põldlõoke 24. märts 2018 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Põldlõoke 24. märts 2018 Harju
Lahmuse Kool 1-9 Põldlõoke 24. märts 2018 Viljandi
Pärnu Ülejõe Lasteaed Põldlõoke 25. märts 2018 Pärnu
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 25. märts 2018 Harju
Ravila Lasteaed Põldlõoke 25. märts 2018 Harju
Riia Eesti Põhikool Põldlõoke 25. märts 2018 Välismaa
Viiratsi Lasteaed Rüblik Põldlõoke 25. märts 2018 Viljandi
Valtu Põhikool 4 Põldlõoke 25. märts 2018 Rapla
Lehola Kool Põldlõoke 25. märts 2018 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 25. märts 2018 Rapla
Ruhnu Põhikool 3-7 Põldlõoke 27. märts 2018 Saare
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 27. märts 2018 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 27. märts 2018 Tartu
Imavere Põhikool 1 Põldlõoke 27. märts 2018 Järva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Põldlõoke 28. märts 2018 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Põldlõoke 28. märts 2018 Tartu
Suure-Jaani Kool 2b Põldlõoke 28. märts 2018 Viljandi
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Põldlõoke 28. märts 2018 Rapla
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Põldlõoke 28. märts 2018 Harju
Lümanda Põhikool 1-3 Põldlõoke 28. märts 2018 Saare
Kuuste Kool 3 Põldlõoke 28. märts 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Põldlõoke 29. märts 2018 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 29. märts 2018 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Põldlõoke 29. märts 2018 Harju
Antsla Gümnaasium 5b Põldlõoke 29. märts 2018 Võru
Elva Gümnaasium 1d Põldlõoke 29. märts 2018 Tartu
Hummuli Põhikool 14 Põldlõoke 29. märts 2018 Valga
Konguta Kool 2 Põldlõoke 29. märts 2018 Tartu
Nõva Kool lasteaed Põldlõoke 29. märts 2018 Lääne
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 30. märts 2018 Tartu
Rakvere Põhikool Põldlõoke 30. märts 2018 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 30. märts 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Põldlõoke 30. märts 2018 Ida-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 30. märts 2018 Rapla
Eerika lasteaed Laululind 2 Põldlõoke 30. märts 2018 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Põldlõoke 30. märts 2018 Rapla
Kohila Gümnaasium 3c Põldlõoke 30. märts 2018 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 31. märts 2018 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Põldlõoke 31. märts 2018 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Põldlõoke 31. märts 2018 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 3 Põldlõoke 31. märts 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Põldlõoke 31. märts 2018 Lääne-Viru
Põlva Kool 5b Põldlõoke 31. märts 2018 Põlva
Põlva Kool 8a Põldlõoke 31. märts 2018 Põlva
Sonda Kool 5 Põldlõoke 31. märts 2018 Ida-Viru
Peetri Kool Põldlõoke 31. märts 2018 Järva
Jõhvi Põhikool 3b Põldlõoke 31. märts 2018 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 3d Põldlõoke 31. märts 2018 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Põldlõoke 31. märts 2018 Põlva
Jõõpre Kool 2 2 Põldlõoke 1. aprill 2018 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Põldlõoke 1. aprill 2018 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 1. aprill 2018 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5b Põldlõoke 1. aprill 2018 Pärnu
Värska Gümnaasium 2-3 Põldlõoke 1. aprill 2018 Võru
Paide Gümnaasium 3b Põldlõoke 1. aprill 2018 Järva
Lehtse Kool 1-4 Põldlõoke 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 4 Põldlõoke 1. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Põldlõoke 1. aprill 2018 Harju
Ülenurme Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2018 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 5a Põldlõoke 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 5 Põldlõoke 1. aprill 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Põldlõoke 1. aprill 2018 Saare
Viljandi Paalalinna Kool 1a Põldlõoke 2. aprill 2018 Viljandi
Nõva Kool 1-2 Põldlõoke 2. aprill 2018 Lääne
Rakvere Gümnaasium 3b Põldlõoke 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4c Põldlõoke 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Põldlõoke 2. aprill 2018 Tartu
Haljala Kool 3 Põldlõoke 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Viiratsi Kool 2 Põldlõoke 3. aprill 2018 Viljandi
Simuna Kool 3 Põldlõoke 3. aprill 2018 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 3 Põldlõoke 3. aprill 2018 Põlva
Paide Gümnaasium 6c Põldlõoke 4. aprill 2018 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 4. aprill 2018 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Põldlõoke 4. aprill 2018 Tartu
Lüganuse Keskkool 1 Põldlõoke 4. aprill 2018 Ida-Viru
Paide Gümnaasium 3a Põldlõoke 4. aprill 2018 Järva
Tudulinna Põhikool 89 Põldlõoke 5. aprill 2018 Ida-Viru
Lagedi lasteaed Põldlõoke 5. aprill 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 2a Põldlõoke 5. aprill 2018 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Põldlõoke 5. aprill 2018 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Põldlõoke 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Põldlõoke 5. aprill 2018 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 5. aprill 2018 Põlva
Keeni Põhikool 3 Põldlõoke 5. aprill 2018 Valga
Haljala Lasteaed Põldlõoke 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Ridala Põhikool 1 Põldlõoke 5. aprill 2018 Lääne
Halliste Põhikool 1-3 Põldlõoke 5. aprill 2018 Viljandi
Muraste Looduskool Põldlõoke 5. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Põldlõoke 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Põldlõoke 5. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool 3 Põldlõoke 5. aprill 2018 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 5. aprill 2018 Harju
Räpina Ühisgümnaasium 1a Põldlõoke 5. aprill 2018 Põlva
Peetri Kool 4 Põldlõoke 5. aprill 2018 Järva
Koigi Kool Põldlõoke 6. aprill 2018 Järva
Tilsi Põhikool 1 Põldlõoke 6. aprill 2018 Põlva
Valga Põhikool 4d Põldlõoke 6. aprill 2018 Valga
Võsukese Lasteaed 2 Põldlõoke 6. aprill 2018 Harju
Antsla Gümnaasium 6a Põldlõoke 6. aprill 2018 Võru
Türi Põhikool 1c Põldlõoke 7. aprill 2018 Järva
Värska Gümnaasium 4 Põldlõoke 7. aprill 2018 Võru
Kadrina Keskkool 6a Põldlõoke 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3b Põldlõoke 8. aprill 2018 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Põldlõoke 8. aprill 2018 Pärnu
Haanja Kool 14 Põldlõoke 8. aprill 2018 Võru
Kadrina Keskkool 2b Põldlõoke 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 2a Põldlõoke 8. aprill 2018 Harju
Osula Põhikool 1 Põldlõoke 8. aprill 2018 Võru
Varbla Kool 13 Põldlõoke 9. aprill 2018 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Põldlõoke 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Osula Põhikool 4 Põldlõoke 9. aprill 2018 Võru
Savikoja Põldlõoke 9. aprill 2018 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Põldlõoke 9. aprill 2018 Jõgeva
Palupera Põhikool Põldlõoke 9. aprill 2018 Valga
Virtsu Kool 5-8 Põldlõoke 9. aprill 2018 Lääne
Iisaku Gümnaasium 1 Põldlõoke 9. aprill 2018 Ida-Viru
Audru Kool 2a Põldlõoke 9. aprill 2018 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Põldlõoke 10. aprill 2018 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Põldlõoke 11. aprill 2018 Pärnu
Aste Põhikool 1 Põldlõoke 11. aprill 2018 Saare
Sõmeru Põhikool 4b Põldlõoke 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Nurme Kool Põldlõoke 11. aprill 2018 Järva
Laitse lasteaed 2 Põldlõoke 11. aprill 2018 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Põldlõoke 12. aprill 2018 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Põldlõoke 12. aprill 2018 Hiiu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 12. aprill 2018 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Põldlõoke 12. aprill 2018 Lääne
Valga Jaanikese Kool 3-5 Põldlõoke 13. aprill 2018 Valga
Pärnu-Jaagupi Põhikool 7 Põldlõoke 13. aprill 2018 Pärnu
Kadrina Keskkool 1 Põldlõoke 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 46 Põldlõoke 14. aprill 2018 Lääne
Tarvastu Lasteaed Põldlõoke 14. aprill 2018 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 14. aprill 2018 Saare
Kõrveküla Põhikool 3c Põldlõoke 14. aprill 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Põldlõoke 15. aprill 2018 Hiiu
Tartu Hansa Kool 1b Põldlõoke 15. aprill 2018 Tartu
Valga Põhikool 1c Põldlõoke 16. aprill 2018 Valga
Tudulinna Põhikool 34 Põldlõoke 16. aprill 2018 Ida-Viru
Varbola Lasteaed-Algkool Põldlõoke 22. aprill 2018 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Põldlõoke 25. aprill 2018 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2 Põldlõoke 29. aprill 2018 Valga
Tartu Hansa Kool 2a Põldlõoke 30. aprill 2018 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Põldlõoke 8. mai 2018 Tartu
Laeva Põhikool 1-3 Põldlõoke 15. mai 2018 Tartu
Audentese Erakool 1c Põldlõoke 15. mai 2018 Harju

Tagasi tulemuste juurde