"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Nurmenukk 17. aprill 2018 Tartu
Ridala Põhikool 1 Nurmenukk 18. aprill 2018 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 19. aprill 2018 Tartu
Põlula Kool 1-4 Nurmenukk 19. aprill 2018 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Nurmenukk 20. aprill 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Nurmenukk 20. aprill 2018 Hiiu
Virtsu Kool 24 Nurmenukk 20. aprill 2018 Lääne
Tartu Forseliuse Kool 1a Nurmenukk 21. aprill 2018 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Nurmenukk 21. aprill 2018 Ida-Viru
Lehtse Kool 1-4 Nurmenukk 21. aprill 2018 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Nurmenukk 21. aprill 2018 Hiiu
Emmaste Põhikool 1-4 Nurmenukk 22. aprill 2018 Hiiu
Risti Põhikool 3 Nurmenukk 22. aprill 2018 Lääne
Kadrina Keskkool 1 Nurmenukk 22. aprill 2018 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 4 Nurmenukk 22. aprill 2018 Rapla
Orissaare Gümnaasium 4 Nurmenukk 23. aprill 2018 Saare
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Nurmenukk 23. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Nurmenukk 23. aprill 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Nurmenukk 23. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 23. aprill 2018 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Nurmenukk 23. aprill 2018 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 23. aprill 2018 Lääne
Pihtla Lasteaed Nurmenukk 23. aprill 2018 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Nurmenukk 24. aprill 2018 Saare
Voore Põhikool Nurmenukk 24. aprill 2018 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-9 Nurmenukk 24. aprill 2018 Valga
Viiratsi Lasteaed Rüblik Nurmenukk 24. aprill 2018 Viljandi
Varbla Kool 13 Nurmenukk 25. aprill 2018 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 25. aprill 2018 Saare
Võsukese Lasteaed 2 Nurmenukk 25. aprill 2018 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Nurmenukk 26. aprill 2018 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Nurmenukk 26. aprill 2018 Lääne-Viru
Audru Kool 2a Nurmenukk 26. aprill 2018 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 1 Nurmenukk 27. aprill 2018 Saare
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Nurmenukk 27. aprill 2018 Hiiu
Kuusalu Keskkool Nurmenukk 27. aprill 2018 Harju
Kõo Lasteaed Nurmenukk 27. aprill 2018 Viljandi
Haljala Lasteaed Nurmenukk 27. aprill 2018 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3b Nurmenukk 27. aprill 2018 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Nurmenukk 27. aprill 2018 Harju
Muraste Looduskool Nurmenukk 27. aprill 2018 Harju
Osula Põhikool 1 Nurmenukk 28. aprill 2018 Võru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Nurmenukk 28. aprill 2018 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 28. aprill 2018 Rapla
Viljandi Paalalinna Kool 1a Nurmenukk 28. aprill 2018 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Nurmenukk 28. aprill 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Nurmenukk 28. aprill 2018 Harju
Nõva Kool lasteaed Nurmenukk 28. aprill 2018 Lääne
Mooste Mõisakool 4 Nurmenukk 29. aprill 2018 Põlva
Lümanda Põhikool 1-3 Nurmenukk 29. aprill 2018 Saare
Tartu Hiie Kool 2bb Nurmenukk 29. aprill 2018 Tartu
Lagedi lasteaed Nurmenukk 29. aprill 2018 Harju
Haljala Kool 3 Nurmenukk 29. aprill 2018 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 6a Nurmenukk 29. aprill 2018 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2018 Pärnu
Kabala Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2018 Rapla
Ravila Lasteaed Nurmenukk 29. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Nurmenukk 29. aprill 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 2a Nurmenukk 29. aprill 2018 Tartu
Hargla Kool 2-4 Nurmenukk 29. aprill 2018 Valga
Sonda Kool 5 Nurmenukk 30. aprill 2018 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Nurmenukk 30. aprill 2018 Pärnu
Keeni Põhikool 3 Nurmenukk 30. aprill 2018 Valga
Tallinna Liivaku Lasteaed Nurmenukk 30. aprill 2018 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Nurmenukk 30. aprill 2018 Valga
Virtsu Kool 5-8 Nurmenukk 1. mai 2018 Lääne
Pärnu Ülejõe Lasteaed Nurmenukk 1. mai 2018 Pärnu
Kose Gümnaasium 1b Nurmenukk 1. mai 2018 Harju
Valga Põhikool 4d Nurmenukk 1. mai 2018 Valga
Lahmuse Kool 1-9 Nurmenukk 1. mai 2018 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Nurmenukk 1. mai 2018 Pärnu
Laeva Põhikool 1-3 Nurmenukk 1. mai 2018 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Nurmenukk 1. mai 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 2a Nurmenukk 1. mai 2018 Tartu
Aste Põhikool 4 Nurmenukk 1. mai 2018 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2 Nurmenukk 1. mai 2018 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Nurmenukk 2. mai 2018 Põlva
Varbla Kool 24 Nurmenukk 2. mai 2018 Pärnu
Metsküla Algkool 46 Nurmenukk 2. mai 2018 Lääne
Kanepi Gümnaasium 1 Nurmenukk 2. mai 2018 Põlva
Laitse lasteaed 2 Nurmenukk 2. mai 2018 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 2. mai 2018 Lääne
Palupera Põhikool Nurmenukk 2. mai 2018 Valga
Nurme Kool Nurmenukk 2. mai 2018 Järva
Haanja Kool 1b2b Nurmenukk 2. mai 2018 Võru
Kadrina Keskkool 6a Nurmenukk 2. mai 2018 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 2. mai 2018 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Nurmenukk 3. mai 2018 Harju
Jõõpre Kool 2 2 Nurmenukk 3. mai 2018 Pärnu
Konguta Kool 2 Nurmenukk 3. mai 2018 Tartu
Uulu Lasteaed Nurmenukk 3. mai 2018 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Nurmenukk 3. mai 2018 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Nurmenukk 3. mai 2018 Tartu
Nõva Kool 1-2 Nurmenukk 3. mai 2018 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Nurmenukk 3. mai 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Nurmenukk 3. mai 2018 Harju
Värska Gümnaasium 2-3 Nurmenukk 3. mai 2018 Võru
Ääsmäe Lasteaed Nurmenukk 4. mai 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Nurmenukk 4. mai 2018 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 4. mai 2018 Harju
Iisaku Gümnaasium 1 Nurmenukk 4. mai 2018 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 4. mai 2018 Harju
Laitse lasteaed Nurmenukk 4. mai 2018 Harju
Riia Eesti Põhikool 2 Nurmenukk 5. mai 2018 Välismaa
Pärnu Rääma Põhikool 3c Nurmenukk 5. mai 2018 Pärnu
Koigi Kool Nurmenukk 5. mai 2018 Järva
Tudulinna Põhikool 89 Nurmenukk 5. mai 2018 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Nurmenukk 5. mai 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Nurmenukk 5. mai 2018 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind Nurmenukk 6. mai 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 1d Nurmenukk 6. mai 2018 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Nurmenukk 6. mai 2018 Põlva
Kohila Gümnaasium 7c Nurmenukk 6. mai 2018 Rapla
Padise Põhikool Nurmenukk 6. mai 2018 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Nurmenukk 7. mai 2018 Harju
Viiratsi Kool 2 Nurmenukk 7. mai 2018 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm Nurmenukk 7. mai 2018 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 7. mai 2018 Jõgeva
Peetri Kool 4 Nurmenukk 7. mai 2018 Järva
Vääna Mõisakool Nurmenukk 7. mai 2018 Harju
Suure-Jaani Kool 2a Nurmenukk 7. mai 2018 Viljandi
Aste Põhikool 1 Nurmenukk 8. mai 2018 Saare
Põlva Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 8. mai 2018 Põlva
Kõrveküla Põhikool 3c Nurmenukk 8. mai 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Nurmenukk 8. mai 2018 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Nurmenukk 9. mai 2018 Tartu
Võsukese Lasteaed Nurmenukk 9. mai 2018 Harju
Peetri Kool Nurmenukk 10. mai 2018 Järva
Audentese Erakool 1c Nurmenukk 10. mai 2018 Harju
Puhja Kool 1 Nurmenukk 10. mai 2018 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Nurmenukk 10. mai 2018 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Nurmenukk 10. mai 2018 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Nurmenukk 10. mai 2018 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4c Nurmenukk 11. mai 2018 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 1 Nurmenukk 11. mai 2018 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 5a Nurmenukk 11. mai 2018 Lääne-Viru
Elva Lasteaed Murumuna Nurmenukk 11. mai 2018 Tartu
Rakvere Gümnaasium 3d Nurmenukk 11. mai 2018 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Nurmenukk 12. mai 2018 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Nurmenukk 13. mai 2018 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Nurmenukk 13. mai 2018 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Nurmenukk 14. mai 2018 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 12 Nurmenukk 14. mai 2018 Jõgeva
Kuuste Kool 3 Nurmenukk 14. mai 2018 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Nurmenukk 23. mai 2018 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde