"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Metsvint 18. märts 2018 Rapla
Lehtse Kool 1-4 Metsvint 25. märts 2018 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool Metsvint 25. märts 2018 Valga
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Metsvint 26. märts 2018 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Metsvint 29. märts 2018 Rapla
Alavere Põhikool 3 Metsvint 30. märts 2018 Harju
Lagedi lasteaed Metsvint 31. märts 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Metsvint 31. märts 2018 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Metsvint 1. aprill 2018 Harju
Järveküla Kool 2d Metsvint 1. aprill 2018 Harju
Jõhvi Põhikool 3b Metsvint 1. aprill 2018 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 2b Metsvint 1. aprill 2018 Viljandi
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Metsvint 2. aprill 2018 Hiiu
Oru Põhikool 4 Metsvint 2. aprill 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 Metsvint 2. aprill 2018 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Metsvint 2. aprill 2018 Tartu
Hummuli Põhikool 14 Metsvint 2. aprill 2018 Valga
Antsla Gümnaasium 6a Metsvint 2. aprill 2018 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Metsvint 3. aprill 2018 Harju
Halliste Põhikool 1-3 Metsvint 3. aprill 2018 Viljandi
Haljala Lasteaed Metsvint 3. aprill 2018 Lääne-Viru
Ravila Lasteaed Metsvint 4. aprill 2018 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Metsvint 4. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 1 Metsvint 4. aprill 2018 Harju
Krootuse Põhikool 2 Metsvint 4. aprill 2018 Põlva
Alavere Põhikool 5 Metsvint 4. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 4 Metsvint 5. aprill 2018 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Metsvint 5. aprill 2018 Põlva
Muraste Looduskool Metsvint 5. aprill 2018 Harju
Türi Põhikool 1c Metsvint 5. aprill 2018 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Metsvint 5. aprill 2018 Pärnu
Valga Põhikool 5d Metsvint 5. aprill 2018 Valga
Varbla Kool 24 Metsvint 5. aprill 2018 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Metsvint 5. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Metsvint 5. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Metsvint 6. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Metsvint 6. aprill 2018 Harju
Peetri Kool Metsvint 6. aprill 2018 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa Metsvint 6. aprill 2018 Tartu
Muhu Põhikool 5 Metsvint 6. aprill 2018 Saare
Pihtla Lasteaed Metsvint 6. aprill 2018 Saare
Värska Gümnaasium 4 Metsvint 7. aprill 2018 Võru
Kohila Gümnaasium 3c Metsvint 7. aprill 2018 Rapla
Tarvastu Lasteaed Metsvint 7. aprill 2018 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Metsvint 7. aprill 2018 Lääne
Jõhvi Põhikool 6 Metsvint 7. aprill 2018 Ida-Viru
Alavere Põhikool 2 Metsvint 7. aprill 2018 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Metsvint 7. aprill 2018 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Metsvint 7. aprill 2018 Viljandi
Värska Gümnaasium 2-3 Metsvint 7. aprill 2018 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Metsvint 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Metsvint 7. aprill 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Metsvint 7. aprill 2018 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Metsvint 8. aprill 2018 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 4 Metsvint 8. aprill 2018 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Metsvint 8. aprill 2018 Järva
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Metsvint 8. aprill 2018 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Metsvint 8. aprill 2018 Välismaa
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Metsvint 8. aprill 2018 Rapla
Võsukese Lasteaed Metsvint 8. aprill 2018 Harju
Lehola Kool Metsvint 8. aprill 2018 Harju
Lümanda Põhikool 1-3 Metsvint 8. aprill 2018 Saare
Pärnu Rääma Põhikool 3c Metsvint 8. aprill 2018 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 2a Metsvint 8. aprill 2018 Tartu
Sonda Kool 5 Metsvint 8. aprill 2018 Ida-Viru
Haanja Kool 1b2b Metsvint 8. aprill 2018 Võru
Viljandi Paalalinna Kool 1a Metsvint 8. aprill 2018 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 2 Metsvint 8. aprill 2018 Saare
Varbla Kool 13 Metsvint 8. aprill 2018 Pärnu
Vääna Mõisakool Metsvint 9. aprill 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Metsvint 9. aprill 2018 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Metsvint 9. aprill 2018 Hiiu
Emmaste Põhikool 1-4 Metsvint 9. aprill 2018 Hiiu
Puhja Kool 1 Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Tartu Hansa Kool 1b Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Metsvint 9. aprill 2018 Saare
Kuuste Kool 3 Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Palupera Põhikool Metsvint 9. aprill 2018 Valga
Voore Põhikool Metsvint 9. aprill 2018 Jõgeva
Ridala Põhikool 1 Metsvint 9. aprill 2018 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Metsvint 9. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool 3 Metsvint 9. aprill 2018 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool Metsvint 9. aprill 2018 Jõgeva
Paikuse Põhikool 3b Metsvint 9. aprill 2018 Pärnu
Valga Põhikool 4d Metsvint 9. aprill 2018 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Metsvint 9. aprill 2018 Harju
Konguta Kool 2 Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Osula Põhikool 1 Metsvint 9. aprill 2018 Võru
Eerika lasteaed Laululind Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Tabivere Põhikool 6-9 Metsvint 9. aprill 2018 Jõgeva
Virtsu Kool 24 Metsvint 9. aprill 2018 Lääne
Aste Põhikool 4 Metsvint 9. aprill 2018 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Metsvint 9. aprill 2018 Tartu
Haljala Kool 3 Metsvint 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Metsvint 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Metsvint 9. aprill 2018 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 2a Metsvint 9. aprill 2018 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Metsvint 9. aprill 2018 Harju
Tõrva Gümnaasium 5 Metsvint 10. aprill 2018 Valga
Viluste Põhikool 3 Metsvint 10. aprill 2018 Põlva
Nõva Kool lasteaed Metsvint 10. aprill 2018 Lääne
Tudulinna Põhikool 89 Metsvint 10. aprill 2018 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Metsvint 10. aprill 2018 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Metsvint 10. aprill 2018 Rapla
Peetri Kool 4 Metsvint 10. aprill 2018 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Metsvint 11. aprill 2018 Pärnu
Simuna Kool 3 Metsvint 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Audentese Erakool 1c Metsvint 11. aprill 2018 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Metsvint 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Metsvint 11. aprill 2018 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Metsvint 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Iisaku Gümnaasium 1 Metsvint 11. aprill 2018 Ida-Viru
Aste Põhikool 1 Metsvint 11. aprill 2018 Saare
Rakke Kool 1 Metsvint 12. aprill 2018 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Metsvint 12. aprill 2018 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm Metsvint 12. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 1d Metsvint 12. aprill 2018 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 1 Metsvint 12. aprill 2018 Pärnu
Savikoja Metsvint 12. aprill 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Metsvint 12. aprill 2018 Harju
Virtsu Kool 5-8 Metsvint 12. aprill 2018 Lääne
Tilsi Põhikool 1 Metsvint 13. aprill 2018 Põlva
Türi Põhikool 2b Metsvint 13. aprill 2018 Järva
Põlva Lasteaed Mesimumm Metsvint 13. aprill 2018 Põlva
Laupa Põhikool 2 Metsvint 13. aprill 2018 Järva
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Metsvint 13. aprill 2018 Viljandi
Nurme Kool Metsvint 13. aprill 2018 Järva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Metsvint 13. aprill 2018 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 4c Metsvint 13. aprill 2018 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 7 Metsvint 14. aprill 2018 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Metsvint 14. aprill 2018 Lääne
Laitse lasteaed 2 Metsvint 14. aprill 2018 Harju
Salme Põhikool 5-8 Metsvint 14. aprill 2018 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Metsvint 15. aprill 2018 Harju
Audru Kool 2a Metsvint 15. aprill 2018 Pärnu
Sõmeru Põhikool 4b Metsvint 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Metsvint 15. aprill 2018 Võru
Kadrina Keskkool 1 Metsvint 15. aprill 2018 Lääne-Viru
Põlva Kool 5b Metsvint 15. aprill 2018 Põlva
Hagudi Põhikool 5 Metsvint 15. aprill 2018 Rapla
Tudulinna Põhikool 34 Metsvint 16. aprill 2018 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 6 Metsvint 16. aprill 2018 Valga
Tallinna Lepistiku Lasteaed Metsvint 16. aprill 2018 Harju
Tartu Raatuse Kool 1b Metsvint 16. aprill 2018 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Metsvint 16. aprill 2018 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Metsvint 16. aprill 2018 Võru
Imavere Põhikool 2-4 Metsvint 16. aprill 2018 Järva
Metsküla Algkool 46 Metsvint 17. aprill 2018 Lääne
Tallinna Kiisupere Lasteaed Metsvint 17. aprill 2018 Harju
Tartu Hiie Kool 2bb Metsvint 18. aprill 2018 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 3 Metsvint 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Ülenurme Lasteaed Metsvint 21. aprill 2018 Tartu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Metsvint 22. aprill 2018 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Metsvint 23. aprill 2018 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 3d Metsvint 25. aprill 2018 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Metsvint 25. aprill 2018 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Metsvint 25. aprill 2018 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Metsvint 26. aprill 2018 Rapla
Tallinna Liivaku Lasteaed Metsvint 26. aprill 2018 Harju
Viiratsi Kool 2 Metsvint 28. aprill 2018 Viljandi
Tartu Hansa Kool 2a Metsvint 30. aprill 2018 Tartu
Jõgeva Põhikool 2c Metsvint 1. mai 2018 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 1 Metsvint 2. mai 2018 Saare
Suure-Jaani Kool 2a Metsvint 16. mai 2018 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14 Metsvint 18. mai 2018 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde