"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Ülejõe Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2018 Pärnu
Nõva Kool lasteaed Lumikelluke 8. märts 2018 Lääne
Viljandi Paalalinna Kool 1a Lumikelluke 10. märts 2018 Viljandi
Riia Eesti Põhikool 2 Lumikelluke 12. märts 2018 Välismaa
Haljala Lasteaed Lumikelluke 12. märts 2018 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 2 Lumikelluke 12. märts 2018 Harju
Häädemeeste Keskkool 5 Lumikelluke 12. märts 2018 Pärnu
Viiratsi Kool 4 Lumikelluke 13. märts 2018 Viljandi
Valga Põhikool 4d Lumikelluke 13. märts 2018 Valga
Antsla Gümnaasium 5b Lumikelluke 13. märts 2018 Võru
Kohila Gümnaasium 3c Lumikelluke 14. märts 2018 Rapla
Türi Kesklinna Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2018 Järva
Paikuse Põhikool 3b Lumikelluke 14. märts 2018 Pärnu
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2018 Saare
Mooste Mõisakool 4 Lumikelluke 14. märts 2018 Põlva
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 2a Lumikelluke 14. märts 2018 Tartu
Järveküla Kool 2d Lumikelluke 14. märts 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Lumikelluke 14. märts 2018 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 14. märts 2018 Rapla
Lähte Ühisgümnaasium 3a Lumikelluke 14. märts 2018 Tartu
Audentese Erakool 1c Lumikelluke 14. märts 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 2b Lumikelluke 14. märts 2018 Tartu
Konguta Kool 2 Lumikelluke 14. märts 2018 Tartu
Halliste Põhikool 1-3 Lumikelluke 14. märts 2018 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind Lumikelluke 14. märts 2018 Tartu
Pelguranna Lasteaed Lumikelluke 15. märts 2018 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Lumikelluke 15. märts 2018 Harju
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Lumikelluke 15. märts 2018 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 15. märts 2018 Hiiu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Lumikelluke 15. märts 2018 Ida-Viru
Tartu Raatuse Kool 1b Lumikelluke 15. märts 2018 Tartu
Saue Gümnaasium 7 Lumikelluke 15. märts 2018 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Lumikelluke 15. märts 2018 Hiiu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Lumikelluke 15. märts 2018 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 15. märts 2018 Lääne
Tartu Raatuse Kool 2a Lumikelluke 15. märts 2018 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2a Lumikelluke 16. märts 2018 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Lumikelluke 16. märts 2018 Võru
Lümanda Põhikool 1-3 Lumikelluke 16. märts 2018 Saare
Hargla Kool 2-4 Lumikelluke 16. märts 2018 Valga
Loksa Gümnaasium 4a Lumikelluke 16. märts 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 Lumikelluke 16. märts 2018 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Lumikelluke 16. märts 2018 Tartu
Räpina Ühisgümnaasium 1a Lumikelluke 16. märts 2018 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Lumikelluke 16. märts 2018 Tartu
Padise Põhikool Lumikelluke 16. märts 2018 Harju
Ülenurme Lasteaed 2 Lumikelluke 17. märts 2018 Tartu
Ülenurme Lasteaed Lumikelluke 17. märts 2018 Tartu
Kohila Gümnaasium 2a Lumikelluke 17. märts 2018 Rapla
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Lumikelluke 17. märts 2018 Rapla
Valga Põhikool 5d Lumikelluke 17. märts 2018 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Lumikelluke 17. märts 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 2a Lumikelluke 17. märts 2018 Tartu
Jõgeva Põhikool 2c Lumikelluke 17. märts 2018 Jõgeva
Lagedi lasteaed Lumikelluke 17. märts 2018 Harju
Viiratsi Kool 2 Lumikelluke 17. märts 2018 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Lumikelluke 17. märts 2018 Valga
Varbla Kool 24 Lumikelluke 17. märts 2018 Pärnu
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2c Lumikelluke 17. märts 2018 Harju
Suure-Jaani Kool 2b Lumikelluke 17. märts 2018 Viljandi
Audru Kool 2a Lumikelluke 17. märts 2018 Pärnu
Paide Gümnaasium 6c Lumikelluke 17. märts 2018 Järva
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Lumikelluke 17. märts 2018 Võru
Antsla Gümnaasium 6a Lumikelluke 18. märts 2018 Võru
Põlva Kool 1a Lumikelluke 18. märts 2018 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Lumikelluke 18. märts 2018 Pärnu
Salme Põhikool 5-8 Lumikelluke 18. märts 2018 Saare
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Lumikelluke 18. märts 2018 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Lumikelluke 18. märts 2018 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Lumikelluke 18. märts 2018 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Lumikelluke 18. märts 2018 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Lumikelluke 18. märts 2018 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Lumikelluke 18. märts 2018 Pärnu
Tartu Hansa Kool 1b Lumikelluke 18. märts 2018 Tartu
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-6 Lumikelluke 18. märts 2018 Rapla
Paide Gümnaasium 3a Lumikelluke 19. märts 2018 Järva
Varbola Lasteaed-Algkool Lumikelluke 19. märts 2018 Rapla
Virtsu Kool 5-8 Lumikelluke 19. märts 2018 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 3 Lumikelluke 19. märts 2018 Viljandi
Tartu Lasteaed Sass Lumikelluke 19. märts 2018 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Lumikelluke 19. märts 2018 Harju
Hummuli Põhikool 14 Lumikelluke 19. märts 2018 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 19. märts 2018 Harju
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 19. märts 2018 Võru
Tallinna Kivila Lasteaed Lumikelluke 19. märts 2018 Harju
Pärnu Tammsaare Lasteaed Lumikelluke 19. märts 2018 Pärnu
Kose Gümnaasium 1b Lumikelluke 20. märts 2018 Harju
Tarvastu Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2018 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 20. märts 2018 Tartu
Kehra Gümnaasium 3c Lumikelluke 20. märts 2018 Harju
Kõo Lasteaed Lumikelluke 20. märts 2018 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 20. märts 2018 Saare
Viluste Põhikool 3 Lumikelluke 21. märts 2018 Põlva
Aste Põhikool 1 Lumikelluke 21. märts 2018 Saare
Jõõpre Kool 2 2 Lumikelluke 21. märts 2018 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 21. märts 2018 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Lumikelluke 21. märts 2018 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Lumikelluke 21. märts 2018 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Lumikelluke 21. märts 2018 Jõgeva
Varbla Kool 13 Lumikelluke 21. märts 2018 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 3c Lumikelluke 22. märts 2018 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 23. märts 2018 Pärnu
Kadrina Keskkool 2b Lumikelluke 23. märts 2018 Lääne-Viru
Voore Põhikool Lumikelluke 23. märts 2018 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium 3 Lumikelluke 23. märts 2018 Lääne-Viru
Valtu Põhikool 4 Lumikelluke 23. märts 2018 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Lumikelluke 23. märts 2018 Hiiu
Kohila Gümnaasium 4 Lumikelluke 23. märts 2018 Rapla
Suure-Jaani Kool 2a Lumikelluke 23. märts 2018 Viljandi
Tartu Forseliuse Kool 1a Lumikelluke 23. märts 2018 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4c Lumikelluke 23. märts 2018 Lääne-Viru
Virtsu Kool 24 Lumikelluke 23. märts 2018 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 23. märts 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Lumikelluke 23. märts 2018 Saare
Tartu Hiie Kool 2bb Lumikelluke 24. märts 2018 Tartu
Iisaku Gümnaasium 1 Lumikelluke 24. märts 2018 Ida-Viru
Alavere Põhikool 5 Lumikelluke 24. märts 2018 Harju
Värska Gümnaasium 2-3 Lumikelluke 24. märts 2018 Võru
Riia Eesti Põhikool Lumikelluke 24. märts 2018 Välismaa
Haapsalu Linna Algkool 2b Lumikelluke 25. märts 2018 Lääne
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 25. märts 2018 Valga
Elva Gümnaasium 1d Lumikelluke 25. märts 2018 Tartu
Rakke Kool 3 Lumikelluke 25. märts 2018 Lääne-Viru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Lumikelluke 25. märts 2018 Hiiu
Laitse lasteaed Lumikelluke 25. märts 2018 Harju
Pisisaare Algkool 2 Lumikelluke 25. märts 2018 Jõgeva
Haljala Kool 3 Lumikelluke 25. märts 2018 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2b Lumikelluke 25. märts 2018 Järva
Osula Põhikool 1 Lumikelluke 25. märts 2018 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Lumikelluke 25. märts 2018 Harju
Elva Gümnaasium 3b Lumikelluke 25. märts 2018 Tartu
Simuna Kool 3 Lumikelluke 25. märts 2018 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 25. märts 2018 Põlva
Võsukese Lasteaed Lumikelluke 25. märts 2018 Harju
Alavere Põhikool 2 Lumikelluke 25. märts 2018 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Lumikelluke 25. märts 2018 Hiiu
Ruhnu Põhikool 3-7 Lumikelluke 25. märts 2018 Saare
Lahmuse Kool 1-9 Lumikelluke 26. märts 2018 Viljandi
Esku-Kamari Kool 12 Lumikelluke 26. märts 2018 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 1 Lumikelluke 26. märts 2018 Põlva
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Lumikelluke 26. märts 2018 Tartu
Puhja Kool 1 Lumikelluke 26. märts 2018 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Lumikelluke 26. märts 2018 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Lumikelluke 26. märts 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lumikelluke 26. märts 2018 Harju
Ridala Põhikool 1 Lumikelluke 26. märts 2018 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 26. märts 2018 Tartu
Tallinna Lasteaed Südameke Lumikelluke 26. märts 2018 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Lumikelluke 26. märts 2018 Harju
Nõva Kool 1-2 Lumikelluke 26. märts 2018 Lääne
Kohila Gümnaasium 1 Lumikelluke 26. märts 2018 Rapla
Laitse lasteaed 2 Lumikelluke 26. märts 2018 Harju
Põlva Kool 5b Lumikelluke 27. märts 2018 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lumikelluke 27. märts 2018 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Lumikelluke 27. märts 2018 Valga
Tartu Herbert Masingu Kool 1c Lumikelluke 27. märts 2018 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lumikelluke 27. märts 2018 Harju
Koigi Kool Lumikelluke 27. märts 2018 Järva
Risti Põhikool 3 Lumikelluke 27. märts 2018 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 4b Lumikelluke 27. märts 2018 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Lumikelluke 27. märts 2018 Harju
Luunja Keskkool 4b Lumikelluke 27. märts 2018 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 27. märts 2018 Tartu
Tabivere Põhikool 6-9 Lumikelluke 27. märts 2018 Jõgeva
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 28. märts 2018 Rapla
Pärnu-Jaagupi Põhikool 4 Lumikelluke 28. märts 2018 Pärnu
Vaeküla Kool 5-6 Lumikelluke 28. märts 2018 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1c Lumikelluke 28. märts 2018 Valga
Muraste Looduskool Lumikelluke 28. märts 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 28. märts 2018 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6a Lumikelluke 28. märts 2018 Lääne-Viru
Hargla Kool 7 Lumikelluke 28. märts 2018 Valga
Värska Gümnaasium 4 Lumikelluke 28. märts 2018 Võru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Lumikelluke 28. märts 2018 Rapla
Lüganuse Keskkool 1 Lumikelluke 28. märts 2018 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 4b Lumikelluke 28. märts 2018 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Lumikelluke 28. märts 2018 Valga
Oru Põhikool 4 Lumikelluke 28. märts 2018 Harju
Toila Gümnaasium 2-5 Lumikelluke 28. märts 2018 Ida-Viru
Laupa Põhikool 2 Lumikelluke 29. märts 2018 Järva
Tuleviku Lasteaed Lumikelluke 29. märts 2018 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5a Lumikelluke 29. märts 2018 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Lumikelluke 29. märts 2018 Lääne-Viru
Ravila Lasteaed Lumikelluke 29. märts 2018 Harju
Metsküla Algkool 46 Lumikelluke 29. märts 2018 Lääne
Põlula Kool 1-4 Lumikelluke 30. märts 2018 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Lumikelluke 30. märts 2018 Ida-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 30. märts 2018 Rapla
Kadrina Keskkool 1 Lumikelluke 30. märts 2018 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 7 Lumikelluke 30. märts 2018 Pärnu
Põlva Kool 8a Lumikelluke 30. märts 2018 Põlva
Jõhvi Põhikool 3b Lumikelluke 30. märts 2018 Ida-Viru
Paldiski Põhikool 5 Lumikelluke 31. märts 2018 Harju
Lehtse Kool 1-4 Lumikelluke 31. märts 2018 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3b Lumikelluke 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 1. aprill 2018 Harju
Savikoja Lumikelluke 1. aprill 2018 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Lumikelluke 1. aprill 2018 Harju
Hagudi Põhikool 5 Lumikelluke 1. aprill 2018 Rapla
Audentese Erakool 3a Lumikelluke 1. aprill 2018 Harju
Aste Põhikool 4 Lumikelluke 1. aprill 2018 Saare
Albu Põhikool 1 Lumikelluke 1. aprill 2018 Järva
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 1. aprill 2018 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Lumikelluke 1. aprill 2018 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 1. aprill 2018 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Lumikelluke 2. aprill 2018 Järva
Tõrva Gümnaasium 5 Lumikelluke 2. aprill 2018 Valga
Tallinna Kiisupere Lasteaed Lumikelluke 2. aprill 2018 Harju
Riisipere Lasteaed Lumikelluke 2. aprill 2018 Harju
Põlva Kool 2a Lumikelluke 2. aprill 2018 Põlva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Lumikelluke 2. aprill 2018 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Lumikelluke 2. aprill 2018 Rapla
Tõrva Gümnaasium 4 Lumikelluke 2. aprill 2018 Valga
Aravete Keskkool 4 Lumikelluke 2. aprill 2018 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Lumikelluke 2. aprill 2018 Saare
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 3. aprill 2018 Tartu
Peetri Kool Lumikelluke 3. aprill 2018 Järva
Lehola Kool Lumikelluke 3. aprill 2018 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Lumikelluke 3. aprill 2018 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 3d Lumikelluke 3. aprill 2018 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 3. aprill 2018 Valga
Valga Jaanikese Kool 3-5 Lumikelluke 4. aprill 2018 Valga
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 4. aprill 2018 Tartu
Tallinna Liivaku Lasteaed Lumikelluke 4. aprill 2018 Harju
Tilsi Põhikool 1 Lumikelluke 4. aprill 2018 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Lumikelluke 4. aprill 2018 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 34 Lumikelluke 4. aprill 2018 Ida-Viru
Alavere Põhikool 4 Lumikelluke 5. aprill 2018 Harju
Nurme Kool Lumikelluke 5. aprill 2018 Järva
Ääsmäe Lasteaed Lumikelluke 5. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 5a Lumikelluke 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Lumikelluke 5. aprill 2018 Järva
Tudulinna Põhikool 89 Lumikelluke 5. aprill 2018 Ida-Viru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2c Lumikelluke 5. aprill 2018 Rapla
Laeva Põhikool 1-3 Lumikelluke 5. aprill 2018 Tartu
Peetri Kool 4 Lumikelluke 5. aprill 2018 Järva
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Lumikelluke 5. aprill 2018 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 5. aprill 2018 Lääne
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Lumikelluke 5. aprill 2018 Harju
Kuuste Kool 3 Lumikelluke 6. aprill 2018 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lumikelluke 6. aprill 2018 Pärnu
Valga Põhikool 2a Lumikelluke 6. aprill 2018 Valga
Saue Gümnaasium 3e Lumikelluke 6. aprill 2018 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Lumikelluke 6. aprill 2018 Jõgeva
Uulu Lasteaed Lumikelluke 6. aprill 2018 Pärnu
TERA Peedu kool 4 Lumikelluke 7. aprill 2018 Tartumaa
Paide Gümnaasium 3b Lumikelluke 7. aprill 2018 Järva
Haanja Kool 14 Lumikelluke 7. aprill 2018 Võru
Sonda Kool 5 Lumikelluke 7. aprill 2018 Ida-Viru
TERA Peedu kool 3 Lumikelluke 8. aprill 2018 Tartumaa
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 8. aprill 2018 Harju
Rakke Kool 1 Lumikelluke 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b2b Lumikelluke 9. aprill 2018 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Lumikelluke 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14 Lumikelluke 9. aprill 2018 Jõgeva
Vääna Mõisakool Lumikelluke 9. aprill 2018 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 9. aprill 2018 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Lumikelluke 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 3a Lumikelluke 13. aprill 2018 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lumikelluke 14. aprill 2018 Ida-Viru
Merivälja Kool 68 Lumikelluke 16. aprill 2018 Harju

Tagasi tulemuste juurde