"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tõrva Gümnaasium 2 Linavästrik 3. aprill 2018 Valga
Osula Põhikool 4 Linavästrik 3. aprill 2018 Võru
Oru Põhikool 4 Linavästrik 4. aprill 2018 Harju
Muraste Looduskool Linavästrik 5. aprill 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 89 Linavästrik 5. aprill 2018 Ida-Viru
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Linavästrik 5. aprill 2018 Võru
Kõrveküla Põhikool 2a Linavästrik 5. aprill 2018 Tartu
Lehola Kool Linavästrik 5. aprill 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Linavästrik 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Linavästrik 5. aprill 2018 Tartu
Keeni Põhikool 3 Linavästrik 5. aprill 2018 Valga
Räpina Ühisgümnaasium 1a Linavästrik 5. aprill 2018 Põlva
Varbla Kool 24 Linavästrik 6. aprill 2018 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Linavästrik 6. aprill 2018 Harju
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Linavästrik 6. aprill 2018 Viljandi
Värska Gümnaasium 4 Linavästrik 6. aprill 2018 Võru
Valga Põhikool 5d Linavästrik 6. aprill 2018 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 6. aprill 2018 Tartu
Jõgeva Põhikool 2c Linavästrik 6. aprill 2018 Jõgeva
Paikuse Põhikool 3b Linavästrik 6. aprill 2018 Pärnu
Antsla Gümnaasium 6a Linavästrik 6. aprill 2018 Võru
Metsküla Algkool 1-3 Linavästrik 6. aprill 2018 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 2 Linavästrik 6. aprill 2018 Viljandi
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Linavästrik 6. aprill 2018 Harju
Mooste Mõisakool 4 Linavästrik 6. aprill 2018 Põlva
Kuuste Kool 3 Linavästrik 6. aprill 2018 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Linavästrik 7. aprill 2018 Harju
Lagedi lasteaed Linavästrik 7. aprill 2018 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Linavästrik 7. aprill 2018 Hiiu
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Linavästrik 7. aprill 2018 Rapla
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 7. aprill 2018 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Linavästrik 7. aprill 2018 Välismaa
Riidaja Põhikool 5-9 Linavästrik 7. aprill 2018 Valga
Loksa Gümnaasium 4a Linavästrik 7. aprill 2018 Harju
Põlva Kool 1a Linavästrik 7. aprill 2018 Põlva
Põlva Kool 2a Linavästrik 7. aprill 2018 Põlva
Ravila Lasteaed Linavästrik 7. aprill 2018 Harju
Parksepa Keskkool 1 Linavästrik 7. aprill 2018 Võru
Varbla Kool 13 Linavästrik 7. aprill 2018 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Linavästrik 7. aprill 2018 Harju
Paide Gümnaasium 3a Linavästrik 7. aprill 2018 Järva
Valga Priimetsa Kool Linavästrik 7. aprill 2018 Valga
Albu Põhikool 1 Linavästrik 7. aprill 2018 Järva
Krootuse Põhikool 2 Linavästrik 7. aprill 2018 Põlva
Savikoja Linavästrik 7. aprill 2018 Tartu
Ruhnu Põhikool 3-7 Linavästrik 7. aprill 2018 Saare
Nõva Kool 1-2 Linavästrik 8. aprill 2018 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Linavästrik 8. aprill 2018 Lääne
Pihtla Lasteaed Linavästrik 8. aprill 2018 Saare
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Linavästrik 8. aprill 2018 Harju
Rakke Kool 3 Linavästrik 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Linavästrik 8. aprill 2018 Rapla
Nõva Kool lasteaed Linavästrik 8. aprill 2018 Lääne
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2c Linavästrik 8. aprill 2018 Rapla
Sadala Põhikool 3-4 Linavästrik 8. aprill 2018 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3b Linavästrik 8. aprill 2018 Tartu
Lüganuse Keskkool 1 Linavästrik 8. aprill 2018 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 2b Linavästrik 8. aprill 2018 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Linavästrik 8. aprill 2018 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6a Linavästrik 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Linavästrik 8. aprill 2018 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Linavästrik 8. aprill 2018 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Linavästrik 8. aprill 2018 Saare
Värska Gümnaasium 2-3 Linavästrik 8. aprill 2018 Võru
Osula Põhikool 1 Linavästrik 8. aprill 2018 Võru
Valga Põhikool 4d Linavästrik 8. aprill 2018 Valga
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Linavästrik 8. aprill 2018 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Linavästrik 8. aprill 2018 Harju
Hargla Kool 1-3 Linavästrik 8. aprill 2018 Valga
Kanepi Gümnaasium 1 Linavästrik 8. aprill 2018 Põlva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Linavästrik 8. aprill 2018 Pärnu
Lümanda Põhikool 1-3 Linavästrik 8. aprill 2018 Saare
Pärnu Rääma Põhikool 3c Linavästrik 9. aprill 2018 Pärnu
Haapsalu Linna Algkool 2b Linavästrik 9. aprill 2018 Lääne
Türi Põhikool 1c Linavästrik 9. aprill 2018 Järva
Rakvere Eragümnaasium 3 Linavästrik 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 2a Linavästrik 9. aprill 2018 Viljandi
Elva Gümnaasium 1d Linavästrik 9. aprill 2018 Tartu
Võru Lasteaed Sõleke Linavästrik 9. aprill 2018 Võru
Haljala Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3a Linavästrik 9. aprill 2018 Tartu
Põlva Kool 5b Linavästrik 9. aprill 2018 Põlva
Kohila Gümnaasium 3c Linavästrik 9. aprill 2018 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Linavästrik 9. aprill 2018 Harju
Rakvere Põhikool Linavästrik 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Haljala Kool 3 Linavästrik 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Linavästrik 9. aprill 2018 Järva
Ülenurme Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2018 Tartu
Kabala Lasteaed-Põhikool Linavästrik 9. aprill 2018 Rapla
Vääna Mõisakool Linavästrik 9. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 2 Linavästrik 9. aprill 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Linavästrik 9. aprill 2018 Saare
Jõhvi Põhikool 6 Linavästrik 9. aprill 2018 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 7c Linavästrik 9. aprill 2018 Rapla
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Linavästrik 9. aprill 2018 Harju
Peetri Kool 4 Linavästrik 9. aprill 2018 Järva
Ridala Põhikool 1 Linavästrik 9. aprill 2018 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Linavästrik 9. aprill 2018 Hiiu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Linavästrik 9. aprill 2018 Hiiu
Sonda Kool 5 Linavästrik 9. aprill 2018 Ida-Viru
Peetri Kool Linavästrik 9. aprill 2018 Järva
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Linavästrik 9. aprill 2018 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Linavästrik 10. aprill 2018 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind 2 Linavästrik 10. aprill 2018 Tartu
Tartu Hansa Kool 2b Linavästrik 10. aprill 2018 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Linavästrik 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Linavästrik 10. aprill 2018 Pärnu
Rakke Kool 1 Linavästrik 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 10. aprill 2018 Saare
Valga Põhikool 1c Linavästrik 10. aprill 2018 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Linavästrik 10. aprill 2018 Harju
Viluste Põhikool 3 Linavästrik 10. aprill 2018 Põlva
Haanja Kool 1b2b Linavästrik 10. aprill 2018 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Linavästrik 10. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Linavästrik 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Linavästrik 11. aprill 2018 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Linavästrik 11. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Linavästrik 11. aprill 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 5a Linavästrik 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-4 Linavästrik 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2018 Viljandi
Alavere Põhikool 1 Linavästrik 11. aprill 2018 Harju
Aste Põhikool 1 Linavästrik 11. aprill 2018 Saare
Viiratsi Lasteaed Rüblik Linavästrik 11. aprill 2018 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Linavästrik 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Pärnu Ülejõe Lasteaed Linavästrik 12. aprill 2018 Pärnu
Iisaku Gümnaasium 1 Linavästrik 12. aprill 2018 Ida-Viru
Palupera Põhikool Linavästrik 12. aprill 2018 Valga
Jõhvi Põhikool 3b Linavästrik 12. aprill 2018 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 2a Linavästrik 12. aprill 2018 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Linavästrik 12. aprill 2018 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Linavästrik 12. aprill 2018 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Linavästrik 12. aprill 2018 Harju
Jõõpre Kool 2 2 Linavästrik 12. aprill 2018 Pärnu
Paide Gümnaasium 6c Linavästrik 12. aprill 2018 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Linavästrik 12. aprill 2018 Tartu
Rocca al Mare Kool 2 Linavästrik 12. aprill 2018 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool Linavästrik 12. aprill 2018 Rapla
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Linavästrik 12. aprill 2018 Pärnu
Laitse lasteaed Linavästrik 12. aprill 2018 Harju
Imavere Põhikool 2-4 Linavästrik 13. aprill 2018 Järva
Kadrina Keskkool 1 Linavästrik 13. aprill 2018 Lääne-Viru
Laitse lasteaed 2 Linavästrik 13. aprill 2018 Harju
Lahmuse Kool 1-9 Linavästrik 13. aprill 2018 Viljandi
Tallinna Liivaku Lasteaed Linavästrik 13. aprill 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Linavästrik 13. aprill 2018 Harju
Eerika lasteaed Laululind Linavästrik 13. aprill 2018 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Linavästrik 13. aprill 2018 Harju
Tartu Lasteaed Sass Linavästrik 13. aprill 2018 Tartu
Audru Kool 2a Linavästrik 13. aprill 2018 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 3-5 Linavästrik 13. aprill 2018 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Linavästrik 13. aprill 2018 Järva
Virtsu Kool 24 Linavästrik 13. aprill 2018 Lääne
Kohila Gümnaasium 4 Linavästrik 14. aprill 2018 Rapla
Viiratsi Kool 2 Linavästrik 14. aprill 2018 Viljandi
Salme Põhikool 5-8 Linavästrik 14. aprill 2018 Saare
Tudulinna Põhikool 34 Linavästrik 15. aprill 2018 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2bb Linavästrik 15. aprill 2018 Tartu
Tartu Hansa Kool 2a Linavästrik 15. aprill 2018 Tartu
Tartu Hansa Kool 1b Linavästrik 15. aprill 2018 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Linavästrik 16. aprill 2018 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 1 Linavästrik 17. aprill 2018 Rapla
Virtsu Kool 5-8 Linavästrik 17. aprill 2018 Lääne
Kadrina Keskkool 2b Linavästrik 17. aprill 2018 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Linavästrik 18. aprill 2018 Tartu
Esku-Kamari Kool 12 Linavästrik 19. aprill 2018 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 3b Linavästrik 20. aprill 2018 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Linavästrik 20. aprill 2018 Jõgeva
Risti Põhikool 3 Linavästrik 21. aprill 2018 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Linavästrik 23. aprill 2018 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Linavästrik 24. aprill 2018 Tartu
Kuusalu Keskkool Linavästrik 24. aprill 2018 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Linavästrik 25. aprill 2018 Harju
Tilsi Põhikool 1 Linavästrik 25. aprill 2018 Põlva
Rakvere Gümnaasium 3d Linavästrik 27. aprill 2018 Lääne-Viru
Audentese Erakool 1c Linavästrik 28. aprill 2018 Harju
Konguta Kool 2 Linavästrik 1. mai 2018 Tartu
Laeva Põhikool 1-3 Linavästrik 1. mai 2018 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Linavästrik 1. mai 2018 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Linavästrik 2. mai 2018 Saare
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Linavästrik 2. mai 2018 Hiiu
Puhja Kool 1 Linavästrik 2. mai 2018 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Linavästrik 2. mai 2018 Põlva
Rakvere Gümnaasium 4c Linavästrik 3. mai 2018 Lääne-Viru
Nurme Kool Linavästrik 4. mai 2018 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Linavästrik 4. mai 2018 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Linavästrik 5. mai 2018 Harju

Tagasi tulemuste juurde