"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Emmaste Põhikool 1-4 Kuldnokk 7. märts 2018 Hiiu
Jõõpre Kool 2 2 Kuldnokk 9. märts 2018 Pärnu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-4 Kuldnokk 10. märts 2018 Jõgeva
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Kuldnokk 10. märts 2018 Rapla
Halliste Põhikool 1-3 Kuldnokk 13. märts 2018 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 13. märts 2018 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Kuldnokk 14. märts 2018 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kuldnokk 14. märts 2018 Hiiu
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Kuldnokk 14. märts 2018 Harju
Saue Gümnaasium 7 Kuldnokk 15. märts 2018 Harju
Varbla Kool 24 Kuldnokk 15. märts 2018 Pärnu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kuldnokk 17. märts 2018 Viljandi
Mooste Mõisakool 4 Kuldnokk 18. märts 2018 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 18. märts 2018 Lääne
Jõhvi Põhikool 3b Kuldnokk 18. märts 2018 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed Kuldnokk 19. märts 2018 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Kuldnokk 19. märts 2018 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kuldnokk 19. märts 2018 Pärnu
Konguta Kool 2 Kuldnokk 20. märts 2018 Tartu
Järveküla Kool 2d Kuldnokk 20. märts 2018 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kuldnokk 21. märts 2018 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2a Kuldnokk 21. märts 2018 Tartu
Tallinna Kivila Lasteaed Kuldnokk 21. märts 2018 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Kuldnokk 21. märts 2018 Võru
Hargla Kool 7 Kuldnokk 21. märts 2018 Valga
Pihtla Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2018 Saare
Värska Gümnaasium 2-3 Kuldnokk 23. märts 2018 Võru
Riia Eesti Põhikool 2 Kuldnokk 23. märts 2018 Välismaa
Varbola Lasteaed-Algkool Kuldnokk 23. märts 2018 Rapla
Värska Gümnaasium 4 Kuldnokk 23. märts 2018 Võru
Varbla Kool 13 Kuldnokk 23. märts 2018 Pärnu
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kuldnokk 23. märts 2018 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 24. märts 2018 Rapla
Elva Gümnaasium 3b Kuldnokk 24. märts 2018 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3c Kuldnokk 24. märts 2018 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 24. märts 2018 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 24. märts 2018 Põlva
Valga Põhikool 4d Kuldnokk 24. märts 2018 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kuldnokk 24. märts 2018 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 7c Kuldnokk 25. märts 2018 Rapla
Pisisaare Algkool 2 Kuldnokk 25. märts 2018 Jõgeva
Laupa Põhikool 2 Kuldnokk 26. märts 2018 Järva
Ülenurme Lasteaed 2 Kuldnokk 26. märts 2018 Tartu
Puhja Kool 1 Kuldnokk 26. märts 2018 Tartu
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2018 Harju
Osula Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2018 Võru
Hummuli Põhikool 14 Kuldnokk 27. märts 2018 Valga
Kõo Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2018 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind Kuldnokk 27. märts 2018 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Kuldnokk 27. märts 2018 Tartu
Lümanda Põhikool 1-3 Kuldnokk 27. märts 2018 Saare
Haanja Kool 1b2b Kuldnokk 27. märts 2018 Võru
Kose Gümnaasium 1b Kuldnokk 28. märts 2018 Harju
Valga Priimetsa Kool Kuldnokk 28. märts 2018 Valga
Tõrva Gümnaasium 4 Kuldnokk 28. märts 2018 Valga
Tartu Hiie Kool 2bb Kuldnokk 28. märts 2018 Tartu
Valga Põhikool 1c Kuldnokk 28. märts 2018 Valga
Audru Kool 2a Kuldnokk 28. märts 2018 Pärnu
Haljala Kool 3 Kuldnokk 28. märts 2018 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Kuldnokk 28. märts 2018 Põlva
Toila Gümnaasium 2-5 Kuldnokk 28. märts 2018 Ida-Viru
Koigi Kool Kuldnokk 29. märts 2018 Järva
Türi Põhikool 2b Kuldnokk 29. märts 2018 Järva
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 29. märts 2018 Saare
Põlula Kool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2018 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 29. märts 2018 Harju
Viluste Põhikool 3 Kuldnokk 29. märts 2018 Põlva
Tartu Hansa Kool 1b Kuldnokk 29. märts 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Kuldnokk 29. märts 2018 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 6 Kuldnokk 29. märts 2018 Valga
Ülenurme Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 5c Kuldnokk 29. märts 2018 Harju
Põlva Kool 8a Kuldnokk 29. märts 2018 Põlva
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 29. märts 2018 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 30. märts 2018 Tartu
Keeni Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2018 Valga
Põlva Kool 5b Kuldnokk 30. märts 2018 Põlva
Kõrveküla Põhikool 3a Kuldnokk 30. märts 2018 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Kuldnokk 31. märts 2018 Valga
Lehtse Kool 1-4 Kuldnokk 31. märts 2018 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Kuldnokk 31. märts 2018 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kuldnokk 31. märts 2018 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 1-3 Kuldnokk 31. märts 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Kuldnokk 31. märts 2018 Harju
Türi Kesklinna Lasteaed Kuldnokk 31. märts 2018 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 Kuldnokk 1. aprill 2018 Viljandi
Iisaku Gümnaasium 1 Kuldnokk 1. aprill 2018 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 1. aprill 2018 Harju
Ruhnu Põhikool 3-7 Kuldnokk 1. aprill 2018 Saare
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kuldnokk 1. aprill 2018 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kuldnokk 1. aprill 2018 Harju
Audentese Erakool 1c Kuldnokk 1. aprill 2018 Harju
Hargla Kool 2-4 Kuldnokk 2. aprill 2018 Valga
Põlva Kool 1a Kuldnokk 2. aprill 2018 Põlva
Antsla Gümnaasium 6a Kuldnokk 2. aprill 2018 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kuldnokk 2. aprill 2018 Harju
Rakvere Gümnaasium 4c Kuldnokk 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2018 Valga
Tõrva Gümnaasium 5 Kuldnokk 2. aprill 2018 Valga
Riidaja Põhikool 5-9 Kuldnokk 2. aprill 2018 Valga
Kohila Gümnaasium 1 Kuldnokk 3. aprill 2018 Rapla
Oru Põhikool 4 Kuldnokk 3. aprill 2018 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Kuldnokk 4. aprill 2018 Võru
Tallinna Lepistiku Lasteaed Kuldnokk 4. aprill 2018 Harju
Pelguranna Lasteaed Kuldnokk 4. aprill 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Kuldnokk 4. aprill 2018 Viljandi
Elva Lasteaed Murumuna Kuldnokk 4. aprill 2018 Tartu
Simuna Kool 3 Kuldnokk 4. aprill 2018 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 4. aprill 2018 Valga
Häädemeeste Keskkool 5 Kuldnokk 4. aprill 2018 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 4. aprill 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kuldnokk 4. aprill 2018 Hiiu
Jõgeva Põhikool 2c Kuldnokk 4. aprill 2018 Jõgeva
Lahmuse Kool 1-9 Kuldnokk 4. aprill 2018 Viljandi
Lüganuse Keskkool 1 Kuldnokk 4. aprill 2018 Ida-Viru
Kuuste Kool 3 Kuldnokk 4. aprill 2018 Tartu
Suure-Jaani Kool 2a Kuldnokk 5. aprill 2018 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Kuldnokk 5. aprill 2018 Tartu
Tilsi Põhikool 1 Kuldnokk 5. aprill 2018 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 5. aprill 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 5. aprill 2018 Jõgeva
Alavere Põhikool 2 Kuldnokk 5. aprill 2018 Harju
Esku-Kamari Kool 12 Kuldnokk 5. aprill 2018 Jõgeva
Haljala Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed 2 Kuldnokk 5. aprill 2018 Harju
Peetri Kool 4 Kuldnokk 5. aprill 2018 Järva
Ravila Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2018 Harju
Kohila Gümnaasium 2a Kuldnokk 5. aprill 2018 Rapla
Viiratsi Kool 2 Kuldnokk 5. aprill 2018 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kuldnokk 5. aprill 2018 Harju
Türi Põhikool 1c Kuldnokk 5. aprill 2018 Järva
Jõhvi Põhikool 6 Kuldnokk 5. aprill 2018 Ida-Viru
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2c Kuldnokk 5. aprill 2018 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kuldnokk 6. aprill 2018 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Kuldnokk 6. aprill 2018 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Kuldnokk 6. aprill 2018 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 6. aprill 2018 Saare
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 6. aprill 2018 Lääne
Virtsu Kool 24 Kuldnokk 6. aprill 2018 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 6. aprill 2018 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Kuldnokk 6. aprill 2018 Harju
Valga Jaanikese Kool 3-5 Kuldnokk 6. aprill 2018 Valga
Aravete Keskkool 4 Kuldnokk 6. aprill 2018 Järva
Rakvere Põhikool Kuldnokk 6. aprill 2018 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Kuldnokk 7. aprill 2018 Pärnu
Sonda Kool 5 Kuldnokk 7. aprill 2018 Ida-Viru
Lagedi lasteaed Kuldnokk 7. aprill 2018 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Kuldnokk 7. aprill 2018 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 7. aprill 2018 Rapla
Kabala Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 7. aprill 2018 Rapla
Savikoja Kuldnokk 7. aprill 2018 Tartu
Alavere Põhikool 4 Kuldnokk 7. aprill 2018 Harju
Risti Põhikool 3 Kuldnokk 7. aprill 2018 Lääne
Alavere Põhikool 5 Kuldnokk 7. aprill 2018 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Kuldnokk 7. aprill 2018 Ida-Viru
Alavere Põhikool 1 Kuldnokk 7. aprill 2018 Harju
Tartu Raatuse Kool 2a Kuldnokk 8. aprill 2018 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 5a Kuldnokk 8. aprill 2018 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Kuldnokk 8. aprill 2018 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8 Kuldnokk 8. aprill 2018 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 4b Kuldnokk 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Tabivere Põhikool 6-9 Kuldnokk 8. aprill 2018 Jõgeva
Paide Gümnaasium 3a Kuldnokk 8. aprill 2018 Järva
Tudulinna Põhikool 89 Kuldnokk 8. aprill 2018 Ida-Viru
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Kuldnokk 8. aprill 2018 Rapla
Loksa Gümnaasium 4a Kuldnokk 8. aprill 2018 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Kuldnokk 8. aprill 2018 Jõgeva
Tarvastu Lasteaed Kuldnokk 8. aprill 2018 Viljandi
Pärnu Rääma Põhikool 3c Kuldnokk 8. aprill 2018 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Kuldnokk 8. aprill 2018 Harju
Antsla Gümnaasium 5b Kuldnokk 8. aprill 2018 Võru
TERA Peedu kool 4 Kuldnokk 8. aprill 2018 Tartumaa
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Kuldnokk 9. aprill 2018 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 3d Kuldnokk 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 9. aprill 2018 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Kuldnokk 9. aprill 2018 Hiiu
Vääna Mõisakool Kuldnokk 9. aprill 2018 Harju
Haanja Kool 14 Kuldnokk 9. aprill 2018 Võru
Uulu Lasteaed Kuldnokk 9. aprill 2018 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 3b Kuldnokk 9. aprill 2018 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 2a Kuldnokk 9. aprill 2018 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14 Kuldnokk 9. aprill 2018 Jõgeva
Tallinna Kiisupere Lasteaed Kuldnokk 9. aprill 2018 Harju
Tuleviku Lasteaed Kuldnokk 9. aprill 2018 Harju
Elva Gümnaasium 1d Kuldnokk 9. aprill 2018 Tartu
Tallinna Liivaku Lasteaed Kuldnokk 9. aprill 2018 Harju
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 9. aprill 2018 Järva
Ääsmäe Lasteaed Kuldnokk 10. aprill 2018 Harju
Kadrina Keskkool 1 Kuldnokk 10. aprill 2018 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 10. aprill 2018 Saare
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Kuldnokk 10. aprill 2018 Ida-Viru
Saue Gümnaasium 2 Kuldnokk 10. aprill 2018 Harju
Tartu Herbert Masingu Kool 1c Kuldnokk 10. aprill 2018 Tartu
Saue Gümnaasium 3e Kuldnokk 10. aprill 2018 Harju
Aste Põhikool 4 Kuldnokk 11. aprill 2018 Saare
Sõmeru Põhikool 4b Kuldnokk 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Südameke Kuldnokk 11. aprill 2018 Harju
Tartu Hansa Kool 2a Kuldnokk 11. aprill 2018 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Kuldnokk 12. aprill 2018 Harju
Kuusalu Keskkool Kuldnokk 12. aprill 2018 Harju
Räpina Ühisgümnaasium 1a Kuldnokk 12. aprill 2018 Põlva
Ridala Põhikool 1 Kuldnokk 12. aprill 2018 Lääne
Imavere Põhikool 2-4 Kuldnokk 13. aprill 2018 Järva
Laitse lasteaed 2 Kuldnokk 13. aprill 2018 Harju
Kadrina Keskkool 6a Kuldnokk 14. aprill 2018 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Kool 1a Kuldnokk 15. aprill 2018 Viljandi
Nõva Kool 1-2 Kuldnokk 16. aprill 2018 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kuldnokk 16. aprill 2018 Ida-Viru
Nurme Kool Kuldnokk 16. aprill 2018 Järva
Peetri Kool Kuldnokk 16. aprill 2018 Järva
Voore Põhikool Kuldnokk 16. aprill 2018 Jõgeva
Laitse lasteaed Kuldnokk 18. aprill 2018 Harju
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Kuldnokk 18. aprill 2018 Hiiu
Rakke Kool 1 Kuldnokk 19. aprill 2018 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Kuldnokk 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 1b Kuldnokk 20. aprill 2018 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Kuldnokk 20. aprill 2018 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium 3 Kuldnokk 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool 2 Kuldnokk 20. aprill 2018 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Kuldnokk 23. aprill 2018 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Kuldnokk 27. aprill 2018 Harju
Põlva Kool 2a Kuldnokk 3. mai 2018 Põlva
Metsküla Algkool 46 Kuldnokk 5. mai 2018 Lääne
Tartu Hansa Kool 2b Kuldnokk 11. mai 2018 Tartu
Aste Põhikool 1 Kuldnokk 16. mai 2018 Saare

Tagasi tulemuste juurde