"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõrveküla Põhikool 3c Kiivitaja 4. märts 2018 Tartu
Salme Põhikool 5-8 Kiivitaja 5. märts 2018 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Kiivitaja 14. märts 2018 Hiiu
Oru lasteaed Mesimumm Kiivitaja 16. märts 2018 Harju
Valga Põhikool 5d Kiivitaja 18. märts 2018 Valga
Pihtla Lasteaed Kiivitaja 19. märts 2018 Saare
Nõva Kool lasteaed Kiivitaja 20. märts 2018 Lääne
Halliste Põhikool 1-3 Kiivitaja 20. märts 2018 Viljandi
Jõõpre Kool 2 2 Kiivitaja 20. märts 2018 Pärnu
Risti Põhikool 3 Kiivitaja 22. märts 2018 Lääne
Lindi Lasteaed-Algkool 1 Kiivitaja 23. märts 2018 Pärnu
Virtsu Kool 24 Kiivitaja 23. märts 2018 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kiivitaja 24. märts 2018 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 24. märts 2018 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kiivitaja 25. märts 2018 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Kiivitaja 25. märts 2018 Rapla
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a Kiivitaja 25. märts 2018 Rapla
Kõrveküla Põhikool 2a Kiivitaja 25. märts 2018 Tartu
Lümanda Põhikool 1-3 Kiivitaja 25. märts 2018 Saare
Ääsmäe Põhikool 5-6 Kiivitaja 26. märts 2018 Harju
Imavere Põhikool 1 Kiivitaja 26. märts 2018 Järva
Osula Põhikool 1 Kiivitaja 26. märts 2018 Võru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 Kiivitaja 27. märts 2018 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 2 Kiivitaja 27. märts 2018 Viljandi
Valga Põhikool 4d Kiivitaja 27. märts 2018 Valga
Kose Gümnaasium 1b Kiivitaja 28. märts 2018 Harju
Põlula Kool 1-4 Kiivitaja 28. märts 2018 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kiivitaja 28. märts 2018 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Kiivitaja 28. märts 2018 Valga
Lahmuse Kool 1-9 Kiivitaja 28. märts 2018 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kiivitaja 29. märts 2018 Harju
Alavere Põhikool 2 Kiivitaja 29. märts 2018 Harju
Suure-Jaani Kool 2a Kiivitaja 29. märts 2018 Viljandi
Kabala Lasteaed-Põhikool Kiivitaja 30. märts 2018 Rapla
Tudulinna Põhikool 89 Kiivitaja 30. märts 2018 Ida-Viru
Võsukese Lasteaed Kiivitaja 30. märts 2018 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Kiivitaja 30. märts 2018 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 2 Kiivitaja 31. märts 2018 Valga
Sonda Kool 5 Kiivitaja 31. märts 2018 Ida-Viru
Põlva Kool 5b Kiivitaja 31. märts 2018 Põlva
Jõhvi Põhikool 6 Kiivitaja 31. märts 2018 Ida-Viru
Lehtse Kool 1-4 Kiivitaja 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Ridala Põhikool 1 Kiivitaja 1. aprill 2018 Lääne
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Kiivitaja 1. aprill 2018 Võru
Tamsalu Gümnaasium 4b Kiivitaja 1. aprill 2018 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kiivitaja 1. aprill 2018 Hiiu
Antsla Gümnaasium 6a Kiivitaja 1. aprill 2018 Võru
Laupa Põhikool 2 Kiivitaja 1. aprill 2018 Järva
Kanepi Gümnaasium 1 Kiivitaja 1. aprill 2018 Põlva
Häädemeeste Keskkool 5 Kiivitaja 1. aprill 2018 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 2. aprill 2018 Tartu
Võru Lasteaed Sõleke Kiivitaja 2. aprill 2018 Võru
Metsküla Algkool 46 Kiivitaja 2. aprill 2018 Lääne
Osula Põhikool 4 Kiivitaja 2. aprill 2018 Võru
Hummuli Põhikool 14 Kiivitaja 2. aprill 2018 Valga
Lehola Kool Kiivitaja 2. aprill 2018 Harju
Haljala Kool 3 Kiivitaja 2. aprill 2018 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Kiivitaja 2. aprill 2018 Tartu
Toila Gümnaasium 2-5 Kiivitaja 2. aprill 2018 Ida-Viru
Peetri Kool Kiivitaja 3. aprill 2018 Järva
Padise Põhikool Kiivitaja 3. aprill 2018 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Kiivitaja 3. aprill 2018 Jõgeva
Haljala Lasteaed Kiivitaja 3. aprill 2018 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Kiivitaja 3. aprill 2018 Viljandi
Värska Gümnaasium 4 Kiivitaja 3. aprill 2018 Võru
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 3. aprill 2018 Saare
Alavere Põhikool 3 Kiivitaja 3. aprill 2018 Harju
Simuna Kool 3 Kiivitaja 3. aprill 2018 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 4 Kiivitaja 3. aprill 2018 Järva
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kiivitaja 3. aprill 2018 Viljandi
Varbola Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 3. aprill 2018 Rapla
Värska Gümnaasium 2-3 Kiivitaja 4. aprill 2018 Võru
Antsla Gümnaasium 5b Kiivitaja 4. aprill 2018 Võru
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Kiivitaja 4. aprill 2018 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Kiivitaja 4. aprill 2018 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Kiivitaja 4. aprill 2018 Tartu
Rakke Kool 1 Kiivitaja 4. aprill 2018 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2b Kiivitaja 4. aprill 2018 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 Kiivitaja 5. aprill 2018 Viljandi
Türi Põhikool 1c Kiivitaja 5. aprill 2018 Järva
Kadrina Keskkool 1 Kiivitaja 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Peetri Kool 4 Kiivitaja 5. aprill 2018 Järva
Ravila Lasteaed Kiivitaja 5. aprill 2018 Harju
Rakke Kool 3 Kiivitaja 5. aprill 2018 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Kiivitaja 5. aprill 2018 Harju
Krootuse Põhikool 2 Kiivitaja 5. aprill 2018 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kiivitaja 5. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kiivitaja 5. aprill 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kiivitaja 5. aprill 2018 Harju
Tabivere Põhikool 6-9 Kiivitaja 6. aprill 2018 Jõgeva
Nurme Kool Kiivitaja 6. aprill 2018 Järva
Kuuste Kool 3 Kiivitaja 6. aprill 2018 Tartu
Jõhvi Põhikool 3b Kiivitaja 6. aprill 2018 Ida-Viru
Võsukese Lasteaed 2 Kiivitaja 6. aprill 2018 Harju
Keeni Põhikool 3 Kiivitaja 6. aprill 2018 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Kiivitaja 6. aprill 2018 Harju
Viluste Põhikool 3 Kiivitaja 6. aprill 2018 Põlva
Vaeküla Kool 5-6 Kiivitaja 6. aprill 2018 Lääne-Viru
Koigi Kool Kiivitaja 6. aprill 2018 Järva
Kadrina Keskkool 2b Kiivitaja 6. aprill 2018 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Kiivitaja 7. aprill 2018 Välismaa
Lagedi lasteaed Kiivitaja 7. aprill 2018 Harju
Kadrina Keskkool 6a Kiivitaja 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 5 Kiivitaja 7. aprill 2018 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kiivitaja 7. aprill 2018 Lääne-Viru
Savikoja Kiivitaja 7. aprill 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Kiivitaja 7. aprill 2018 Harju
Mooste Mõisakool 4 Kiivitaja 7. aprill 2018 Põlva
Loksa Gümnaasium 4a Kiivitaja 7. aprill 2018 Harju
Konguta Kool 2 Kiivitaja 7. aprill 2018 Tartu
Suure-Jaani Kool 2b Kiivitaja 7. aprill 2018 Viljandi
Voore Põhikool Kiivitaja 7. aprill 2018 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-9 Kiivitaja 8. aprill 2018 Valga
Tamsalu Gümnaasium 5a Kiivitaja 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Haanja Kool 14 Kiivitaja 8. aprill 2018 Võru
Tartu Hansa Kool 2b Kiivitaja 8. aprill 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Kiivitaja 8. aprill 2018 Tartu
Rakvere Gümnaasium 3b Kiivitaja 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind Kiivitaja 8. aprill 2018 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4c Kiivitaja 8. aprill 2018 Lääne-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kiivitaja 9. aprill 2018 Harju
Alavere Põhikool 4 Kiivitaja 9. aprill 2018 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kiivitaja 9. aprill 2018 Pärnu
Virtsu Kool 5-8 Kiivitaja 9. aprill 2018 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Kiivitaja 9. aprill 2018 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14 Kiivitaja 9. aprill 2018 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-3 Kiivitaja 9. aprill 2018 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Kiivitaja 9. aprill 2018 Ida-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Kiivitaja 9. aprill 2018 Saare
Kõrveküla Põhikool 3a Kiivitaja 9. aprill 2018 Tartu
Rakvere Põhikool Kiivitaja 9. aprill 2018 Lääne-Viru
TERA Peedu kool 3 Kiivitaja 10. aprill 2018 Tartumaa
Uulu Lasteaed Kiivitaja 10. aprill 2018 Pärnu
Iisaku Gümnaasium 1 Kiivitaja 10. aprill 2018 Ida-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Kiivitaja 10. aprill 2018 Põlva
Sõmeru Põhikool 4b Kiivitaja 11. aprill 2018 Lääne-Viru
Järveküla Kool 2d Kiivitaja 12. aprill 2018 Harju
Audru Kool 2a Kiivitaja 12. aprill 2018 Pärnu
Viljandi Paalalinna Kool 1a Kiivitaja 12. aprill 2018 Viljandi
Varbla Kool 13 Kiivitaja 12. aprill 2018 Pärnu
Imavere Põhikool 2-4 Kiivitaja 12. aprill 2018 Järva
Valga Jaanikese Kool 3-5 Kiivitaja 13. aprill 2018 Valga
Jõgeva Põhikool 2c Kiivitaja 13. aprill 2018 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 34 Kiivitaja 13. aprill 2018 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 1 Kiivitaja 14. aprill 2018 Rapla
Tartu Hansa Kool 1b Kiivitaja 15. aprill 2018 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c Kiivitaja 15. aprill 2018 Pärnu
Puhja Kool 1 Kiivitaja 15. aprill 2018 Tartu
Põlva Kool 1a Kiivitaja 15. aprill 2018 Põlva
Lüganuse Keskkool 1 Kiivitaja 16. aprill 2018 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Kiivitaja 16. aprill 2018 Tartu
Laeva Põhikool 1-3 Kiivitaja 18. aprill 2018 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 3 Kiivitaja 20. aprill 2018 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Kiivitaja 22. aprill 2018 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Kiivitaja 23. aprill 2018 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kiivitaja 25. aprill 2018 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 1 Kiivitaja 25. aprill 2018 Saare
Palupera Põhikool Kiivitaja 25. aprill 2018 Valga
Põlva Kool 2a Kiivitaja 26. aprill 2018 Põlva
Elva Gümnaasium 1d Kiivitaja 29. aprill 2018 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Kiivitaja 14. mai 2018 Tartu
Tartu Hiie Kool 2bb Kiivitaja 14. mai 2018 Tartu
Viiratsi Kool 2 Kiivitaja 28. mai 2018 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde