"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Gümnaasium 3 Kägu 14. aprill 2018 Viljandi
Tartu Hansa Kool 2a Kägu 23. aprill 2018 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 Kägu 25. aprill 2018 Tartu
Ravila Lasteaed Kägu 26. aprill 2018 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Kägu 27. aprill 2018 Valga
Hargla Kool 2-4 Kägu 27. aprill 2018 Valga
Koigi Kool Kägu 28. aprill 2018 Järva
Loksa Gümnaasium 4a Kägu 28. aprill 2018 Harju
Elva Gümnaasium 3b Kägu 28. aprill 2018 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Kägu 28. aprill 2018 Viljandi
Värska Gümnaasium 2-3 Kägu 29. aprill 2018 Võru
Kõrveküla Põhikool 2a Kägu 29. aprill 2018 Tartu
Keeni Põhikool 3 Kägu 29. aprill 2018 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed Kägu 29. aprill 2018 Rapla
Viljandi Paalalinna Kool 1a Kägu 29. aprill 2018 Viljandi
Haljala Kool 3 Kägu 29. aprill 2018 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Kägu 29. aprill 2018 Viljandi
Värska Gümnaasium 4 Kägu 29. aprill 2018 Võru
Voore Põhikool Kägu 29. aprill 2018 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 3a Kägu 29. aprill 2018 Tartu
Tudulinna Põhikool 89 Kägu 30. aprill 2018 Ida-Viru
Palupera Põhikool Kägu 30. aprill 2018 Valga
Hargla Kool 7 Kägu 30. aprill 2018 Valga
Riidaja Põhikool 5-9 Kägu 30. aprill 2018 Valga
Põlula Kool 1-4 Kägu 30. aprill 2018 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Kägu 30. aprill 2018 Tartu
Laeva Põhikool 1-3 Kägu 30. aprill 2018 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Kägu 30. aprill 2018 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool Kägu 30. aprill 2018 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Kägu 30. aprill 2018 Tartu
Osula Põhikool 1 Kägu 30. aprill 2018 Võru
Tilsi Põhikool 1 Kägu 30. aprill 2018 Põlva
Sonda Kool 5 Kägu 30. aprill 2018 Ida-Viru
Valga Põhikool 1c Kägu 30. aprill 2018 Valga
Viiratsi Kool 2 Kägu 30. aprill 2018 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Kägu 30. aprill 2018 Valga
Eerika lasteaed Laululind Kägu 1. mai 2018 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kägu 1. mai 2018 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Kägu 1. mai 2018 Jõgeva
Haljala Lasteaed Kägu 1. mai 2018 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Kägu 1. mai 2018 Tartu
Valga Põhikool 4d Kägu 1. mai 2018 Valga
Antsla Gümnaasium 6a Kägu 1. mai 2018 Võru
Jõhvi Põhikool 6 Kägu 1. mai 2018 Ida-Viru
Räpina Ühisgümnaasium 1a Kägu 1. mai 2018 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 5a Kägu 1. mai 2018 Lääne-Viru
Lahmuse Kool 1-9 Kägu 1. mai 2018 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 1 Kägu 1. mai 2018 Põlva
Nõva Kool lasteaed Kägu 1. mai 2018 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 4b Kägu 1. mai 2018 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Kägu 1. mai 2018 Ida-Viru
Puhja Kool 1 Kägu 1. mai 2018 Tartu
Varbola Lasteaed-Algkool Kägu 1. mai 2018 Rapla
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Kägu 1. mai 2018 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kägu 1. mai 2018 Harju
Varbla Kool 13 Kägu 1. mai 2018 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kägu 1. mai 2018 Lääne
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kägu 1. mai 2018 Viljandi
Emmaste Põhikool 1-4 Kägu 1. mai 2018 Hiiu
Tartu Hansa Kool 1b Kägu 1. mai 2018 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kägu 1. mai 2018 Pärnu
Peetri Kool Kägu 1. mai 2018 Järva
Melliste Algkool-Lasteaed 3 Kägu 1. mai 2018 Tartu
Elva Gümnaasium 1d Kägu 2. mai 2018 Tartu
Virtsu Kool 24 Kägu 2. mai 2018 Lääne
Tartu Raatuse Kool 1b Kägu 2. mai 2018 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Kägu 2. mai 2018 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kägu 2. mai 2018 Harju
Viluste Põhikool 3 Kägu 2. mai 2018 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kägu 2. mai 2018 Lääne-Viru
Ridala Põhikool 1 Kägu 2. mai 2018 Lääne
Elva Lasteaed Murumuna Kägu 2. mai 2018 Tartu
Jõõpre Kool 2 2 Kägu 2. mai 2018 Pärnu
Kadrina Keskkool 1 Kägu 2. mai 2018 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 1 Kägu 2. mai 2018 Saare
Muraste Looduskool Kägu 2. mai 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 Kägu 2. mai 2018 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 4 Kägu 3. mai 2018 Valga
Kõo Lasteaed Kägu 3. mai 2018 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Kägu 3. mai 2018 Jõgeva
Iisaku Gümnaasium 1 Kägu 3. mai 2018 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 4c Kägu 3. mai 2018 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Kägu 3. mai 2018 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Kägu 3. mai 2018 Lääne
Tartu Hansa Kool 2b Kägu 4. mai 2018 Tartu
Peetri Kool 4 Kägu 4. mai 2018 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kägu 4. mai 2018 Harju
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kägu 4. mai 2018 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5 Kägu 4. mai 2018 Saare
Alavere Põhikool 3 Kägu 4. mai 2018 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Kägu 4. mai 2018 Jõgeva
Laitse lasteaed 2 Kägu 5. mai 2018 Harju
Riia Eesti Põhikool 2 Kägu 5. mai 2018 Välismaa
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kägu 5. mai 2018 Hiiu
Metsküla Algkool 46 Kägu 5. mai 2018 Lääne
Audru Kool 2a Kägu 5. mai 2018 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Kägu 5. mai 2018 Saare
Türi Kesklinna Lasteaed Kägu 5. mai 2018 Järva
Vana-Vigala Põhikool 1-2 Kägu 5. mai 2018 Rapla
Kabala Lasteaed-Põhikool Kägu 5. mai 2018 Rapla
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Kägu 5. mai 2018 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Kägu 5. mai 2018 Lääne
Savikoja Kägu 5. mai 2018 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Kägu 5. mai 2018 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Kägu 6. mai 2018 Hiiu
Krootuse Põhikool 2 Kägu 6. mai 2018 Põlva
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Kägu 6. mai 2018 Harju
Mooste Mõisakool 4 Kägu 6. mai 2018 Põlva
Kohila Gümnaasium 7c Kägu 6. mai 2018 Rapla
Põlva Kool 1a Kägu 6. mai 2018 Põlva
Padise Põhikool Kägu 6. mai 2018 Harju
Põlva Kool 2a Kägu 6. mai 2018 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Kägu 6. mai 2018 Harju
Võsukese Lasteaed Kägu 6. mai 2018 Harju
Suure-Jaani Kool 2a Kägu 6. mai 2018 Viljandi
Pihtla Lasteaed Kägu 6. mai 2018 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kägu 6. mai 2018 Harju
Rakvere Gümnaasium 3d Kägu 7. mai 2018 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 2bb Kägu 7. mai 2018 Tartu
Paide Gümnaasium 6c Kägu 7. mai 2018 Järva
Pärnu Ülejõe Lasteaed Kägu 7. mai 2018 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 7. mai 2018 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 3-5 Kägu 7. mai 2018 Valga
Lehola Kool Kägu 7. mai 2018 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Kägu 7. mai 2018 Põlva
Tartu Raatuse Kool 2a Kägu 8. mai 2018 Tartu
Konguta Kool 2 Kägu 8. mai 2018 Tartu
Jõgeva Põhikool 2c Kägu 8. mai 2018 Jõgeva
Lehtse Kool 1-4 Kägu 10. mai 2018 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1b Kägu 10. mai 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kägu 10. mai 2018 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke Kägu 10. mai 2018 Tartu
Lüganuse Keskkool 1 Kägu 11. mai 2018 Ida-Viru
Aste Põhikool 4 Kägu 11. mai 2018 Saare
Ääsmäe Lasteaed Kägu 11. mai 2018 Harju
Nurme Kool Kägu 12. mai 2018 Järva
Kadrina Keskkool 6a Kägu 12. mai 2018 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Kägu 12. mai 2018 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kägu 13. mai 2018 Harju
Lagedi lasteaed Kägu 13. mai 2018 Harju
Risti Põhikool 3 Kägu 13. mai 2018 Lääne
Audentese Erakool 1c Kägu 13. mai 2018 Harju
Kuuste Kool 3 Kägu 14. mai 2018 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Kägu 14. mai 2018 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kägu 14. mai 2018 Hiiu
Lümanda Põhikool 1-3 Kägu 15. mai 2018 Saare
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 Kägu 16. mai 2018 Jõgeva
Aste Põhikool 1 Kägu 16. mai 2018 Saare
Haanja Kool 1b2b Kägu 17. mai 2018 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14 Kägu 18. mai 2018 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kägu 24. mai 2018 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 2a Kägu 24. mai 2018 Harju

Tagasi tulemuste juurde