"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tudulinna Põhikool 89 Ööbik 30. aprill 2018 Ida-Viru
Varbla Kool 24 Ööbik 1. mai 2018 Pärnu
Põlula Kool 1-4 Ööbik 1. mai 2018 Lääne-Viru
Ridala Põhikool 1 Ööbik 1. mai 2018 Lääne
Pärnu Rääma Põhikool 3c Ööbik 1. mai 2018 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Ööbik 1. mai 2018 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Ööbik 1. mai 2018 Hiiu
Sipa-Laukna Lasteaed Ööbik 2. mai 2018 Rapla
Jõhvi Põhikool 6 Ööbik 2. mai 2018 Ida-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Ööbik 2. mai 2018 Välismaa
Sonda Kool 5 Ööbik 3. mai 2018 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Ööbik 3. mai 2018 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 3d Ööbik 3. mai 2018 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Ööbik 3. mai 2018 Harju
Muraste Looduskool Ööbik 3. mai 2018 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Ööbik 3. mai 2018 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Ööbik 3. mai 2018 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2a Ööbik 4. mai 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 Ööbik 4. mai 2018 Viljandi
Kohila Gümnaasium 7c Ööbik 4. mai 2018 Rapla
Keeni Põhikool 3 Ööbik 4. mai 2018 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d Ööbik 4. mai 2018 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Ööbik 4. mai 2018 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Ööbik 5. mai 2018 Lääne
Lümanda Põhikool 1-3 Ööbik 5. mai 2018 Saare
Tõrva Gümnaasium 4 Ööbik 5. mai 2018 Valga
Kabala Lasteaed-Põhikool Ööbik 5. mai 2018 Rapla
Pärnu Ülejõe Lasteaed Ööbik 5. mai 2018 Pärnu
Metsküla Algkool 46 Ööbik 5. mai 2018 Lääne
Tõrva Gümnaasium 2 Ööbik 5. mai 2018 Valga
Lagedi lasteaed Ööbik 5. mai 2018 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ööbik 5. mai 2018 Lääne
Jõõpre Kool 2 2 Ööbik 5. mai 2018 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Ööbik 5. mai 2018 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2 2 Ööbik 5. mai 2018 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Ööbik 5. mai 2018 Põlva
Padise Põhikool Ööbik 5. mai 2018 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Ööbik 5. mai 2018 Valga
Sadala Põhikool 3-4 Ööbik 6. mai 2018 Jõgeva
Lehola Kool Ööbik 6. mai 2018 Harju
Savikoja Ööbik 6. mai 2018 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2a Ööbik 6. mai 2018 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Ööbik 6. mai 2018 Pärnu
Elva Gümnaasium 1d Ööbik 6. mai 2018 Tartu
Peetri Kool 4 Ööbik 6. mai 2018 Järva
Tartu Hiie Kool 2bb Ööbik 7. mai 2018 Tartu
Viljandi Paalalinna Kool 1a Ööbik 7. mai 2018 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Ööbik 7. mai 2018 Tartu
Võru Kreutzwaldi Kool 3c Ööbik 7. mai 2018 Võru
Palupera Põhikool Ööbik 7. mai 2018 Valga
Pihtla Lasteaed Ööbik 7. mai 2018 Saare
Valga Priimetsa Kool Ööbik 7. mai 2018 Valga
Kuuste Kool 3 Ööbik 7. mai 2018 Tartu
Peetri Kool Ööbik 7. mai 2018 Järva
Kohila Gümnaasium 4 Ööbik 7. mai 2018 Rapla
Orissaare Gümnaasium 4 Ööbik 7. mai 2018 Saare
Valga Põhikool 1c Ööbik 7. mai 2018 Valga
Alavere Põhikool 3 Ööbik 7. mai 2018 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Ööbik 8. mai 2018 Hiiu
Nurme Kool Ööbik 8. mai 2018 Järva
Emmaste Põhikool 1-4 Ööbik 8. mai 2018 Hiiu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Ööbik 8. mai 2018 Harju
Osula Põhikool 1 Ööbik 8. mai 2018 Võru
Muhu Põhikool 5 Ööbik 8. mai 2018 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a Ööbik 8. mai 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ööbik 9. mai 2018 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ööbik 9. mai 2018 Harju
Jõgeva Põhikool 2c Ööbik 9. mai 2018 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 34 Ööbik 9. mai 2018 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 2-3 Ööbik 9. mai 2018 Võru
Puhja Kool 1 Ööbik 10. mai 2018 Tartu
Kõo Lasteaed Ööbik 10. mai 2018 Viljandi
Risti Põhikool 3 Ööbik 10. mai 2018 Lääne
Türi Kesklinna Lasteaed Ööbik 10. mai 2018 Järva
Audentese Erakool 1c Ööbik 10. mai 2018 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Ööbik 10. mai 2018 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Ööbik 11. mai 2018 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 2a Ööbik 11. mai 2018 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Ööbik 11. mai 2018 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Ööbik 11. mai 2018 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke Ööbik 11. mai 2018 Tartu
Tilsi Põhikool 1 Ööbik 11. mai 2018 Põlva
Lehtse Kool 1-4 Ööbik 12. mai 2018 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ööbik 12. mai 2018 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Ööbik 12. mai 2018 Põlva
Võsukese Lasteaed Ööbik 12. mai 2018 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Ööbik 12. mai 2018 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 5a Ööbik 12. mai 2018 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ööbik 12. mai 2018 Harju
Lüganuse Keskkool 1 Ööbik 12. mai 2018 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 1b Ööbik 12. mai 2018 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b Ööbik 14. mai 2018 Ida-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Ööbik 14. mai 2018 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ööbik 14. mai 2018 Jõgeva
Suure-Jaani Kool 2a Ööbik 14. mai 2018 Viljandi
Loksa Gümnaasium 4a Ööbik 14. mai 2018 Harju
Voore Põhikool Ööbik 16. mai 2018 Jõgeva
Haanja Kool 1b2b Ööbik 16. mai 2018 Võru
Konguta Kool 2 Ööbik 17. mai 2018 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ööbik 18. mai 2018 Pärnu
Haljala Lasteaed Ööbik 18. mai 2018 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Ööbik 22. mai 2018 Tartu

Tagasi tulemuste juurde