"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 18. aprill 2011 Saare
Imavere Põhikool 1-4 Varsakabi 20. aprill 2011 Järva
Virtsu Kool 5-9 Varsakabi 21. aprill 2011 Lääne
Tudulinna Põhikool 3 Varsakabi 21. aprill 2011 Ida-Viru
Leie Põhikool 5-6 Varsakabi 21. aprill 2011 Viljandi
Veskitammi Lasteaed 2 Varsakabi 21. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium Varsakabi 22. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 9 Varsakabi 22. aprill 2011 Valga
Raudna Põhikool 8 Varsakabi 22. aprill 2011 Viljandi
Surju Põhikool 5 Varsakabi 22. aprill 2011 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Varsakabi 23. aprill 2011 Viljandi
Tali Põhikool 5-9 Varsakabi 23. aprill 2011 Pärnu
Kärla Põhikool 2 Varsakabi 24. aprill 2011 Saare
Kadrina Keskkool 2b Varsakabi 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Varsakabi 24. aprill 2011 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Varsakabi 24. aprill 2011 Viljandi
Uulu Põhikool 6 Varsakabi 24. aprill 2011 Pärnu
Nõva Põhikool 4-7 Varsakabi 24. aprill 2011 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 24. aprill 2011 Lääne
Kadrina Keskkool 5a Varsakabi 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Varsakabi 25. aprill 2011 Viljandi
Vambola Lasteaed Varsakabi 25. aprill 2011 Viljandi
Põlula Kool 5 Varsakabi 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Varsakabi 25. aprill 2011 Pärnu
Põlula Kool 1-4 Varsakabi 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 25. aprill 2011 Lääne
Mooste Põhikool 1-3 Varsakabi 25. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 2a Varsakabi 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 3b Varsakabi 26. aprill 2011 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Varsakabi 26. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Varsakabi 26. aprill 2011 Harju
Kostivere Põhikool 4 Varsakabi 26. aprill 2011 Harju
Kuusalu Keskkool Varsakabi 26. aprill 2011 Harju
Haljala Gümnaasium 1a Varsakabi 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Varsakabi 27. aprill 2011 Viljandi
Are Põhikooli loodusring Varsakabi 27. aprill 2011 Pärnu
Lohkva Lasteaed Varsakabi 27. aprill 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Varsakabi 27. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Varsakabi 27. aprill 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 2b Varsakabi 27. aprill 2011 Rapla
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Varsakabi 27. aprill 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Varsakabi 27. aprill 2011 Viljandi
Koonga Põhikool 6 Varsakabi 27. aprill 2011 Pärnu
Vara Põhikool 6 Varsakabi 27. aprill 2011 Tartu
Sõmeru Põhikool 1 Varsakabi 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Varsakabi 27. aprill 2011 Ida-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 27. aprill 2011 Rapla
Loo Keskkool 3b Varsakabi 28. aprill 2011 Harju
Kernu Põhikool Varsakabi 28. aprill 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Varsakabi 28. aprill 2011 Järva
Uulu Lasteaed Varsakabi 28. aprill 2011 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Varsakabi 28. aprill 2011 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Varsakabi 28. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 28. aprill 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 28. aprill 2011 Harju
Kose Gümnaasium 2b Varsakabi 28. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Varsakabi 28. aprill 2011 Viljandi
Kaelase Kool 5-9 Varsakabi 29. aprill 2011 Pärnu
Luunja Keskkool 6 Varsakabi 29. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 5b Varsakabi 29. aprill 2011 Tartu
Õie Lasteaed Varsakabi 29. aprill 2011 Harju
Lokuta Lasteaed Varsakabi 29. aprill 2011 Järva
Rannu Keskkool 6-7 Varsakabi 29. aprill 2011 Tartu
Kaagvere Erikool 7-9c Varsakabi 29. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Varsakabi 29. aprill 2011 Tartu
Paldiski Gümnaasium 5 Varsakabi 29. aprill 2011 Harju
Sonda Põhikool 5-6 Varsakabi 29. aprill 2011 Ida-Viru
Audru Keskkool 5b Varsakabi 29. aprill 2011 Pärnu
Rõngu Keskkool 1-4 Varsakabi 29. aprill 2011 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 29. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Varsakabi 29. aprill 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 4 Varsakabi 30. aprill 2011 Viljandi
Tudu Põhikool 6 Varsakabi 30. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Varsakabi 30. aprill 2011 Hiiu
Tartu Katoliku Kool 3a Varsakabi 30. aprill 2011 Tartu
Ruhnu Põhikool 4-9 Varsakabi 30. aprill 2011 Saare
Paikuse Põhikool 3b Varsakabi 30. aprill 2011 Pärnu
Eidapere Kool 6-7 Varsakabi 1. mai 2011 Rapla
Sadala Põhikool 1-3 Varsakabi 1. mai 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Varsakabi 1. mai 2011 Jõgeva
Paistu Kool 2-3 Varsakabi 1. mai 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 4 Varsakabi 1. mai 2011 Võru
Rocca al Mare Kool 3b Varsakabi 1. mai 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Varsakabi 1. mai 2011 Harju
Taebla Gümnaasium Varsakabi 1. mai 2011 Lääne
Elva Gümnaasium 2c Varsakabi 1. mai 2011 Tartu
Jõõpre Põhikool 4 Varsakabi 1. mai 2011 Pärnu
Risti Põhikool 2-4 Varsakabi 1. mai 2011 Lääne
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Varsakabi 1. mai 2011 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Varsakabi 2. mai 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Varsakabi 2. mai 2011 Tartu
Kiili Gümnaasium Varsakabi 2. mai 2011 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 2. mai 2011 Lääne
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Varsakabi 2. mai 2011 Jõgeva
Saarepeedi Kool 5-6 Varsakabi 2. mai 2011 Viljandi
Nõva Laste Päevakeskus Varsakabi 2. mai 2011 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Varsakabi 2. mai 2011 Pärnu
Kääpa Põhikool 1 Varsakabi 2. mai 2011 Võru
Jõhvi Gümnaasium 5 Varsakabi 2. mai 2011 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Varsakabi 2. mai 2011 Lääne-Viru
Peetri Põhikool 3-4 Varsakabi 2. mai 2011 Järva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Varsakabi 2. mai 2011 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Varsakabi 2. mai 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Varsakabi 2. mai 2011 Jõgeva
Elva Gümnaasium 4c Varsakabi 2. mai 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Varsakabi 2. mai 2011 Põlva
Virtsu Kool Varsakabi 2. mai 2011 Lääne
Rakvere Linna Algkool 1 Varsakabi 2. mai 2011 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Varsakabi 3. mai 2011 Jõgeva
Vara Põhikool Varsakabi 3. mai 2011 Tartu
Salme Põhikool 7-9 Varsakabi 3. mai 2011 Saare
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Varsakabi 3. mai 2011 Lääne-Viru
Viimsi Keskkool 5c Varsakabi 3. mai 2011 Harju
Lehtse Kool 1-2 Varsakabi 3. mai 2011 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Varsakabi 3. mai 2011 Jõgeva
Koeru Keskkool 3 Varsakabi 3. mai 2011 Järva
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Varsakabi 4. mai 2011 Lääne-Viru
Oru Põhikool 6 Varsakabi 4. mai 2011 Harju
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 5. mai 2011 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Varsakabi 5. mai 2011 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Varsakabi 5. mai 2011 Lääne-Viru
Põlva Ühisgümnaasium 7b Varsakabi 5. mai 2011 Põlva
Vaida Põhikool 1 Varsakabi 5. mai 2011 Harju
Suuremõisa Põhikool 2-5 Varsakabi 5. mai 2011 Hiiu
Kambja Lasteaed Mesimumm Varsakabi 5. mai 2011 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Varsakabi 6. mai 2011 Lääne
Halliste Põhikool 6-8 Varsakabi 6. mai 2011 Viljandi
Tilsi Põhikool 6 Varsakabi 6. mai 2011 Põlva
Elva Gümnaasium 1b Varsakabi 6. mai 2011 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Varsakabi 6. mai 2011 Hiiu
Palivere Põhikool 3-4 Varsakabi 6. mai 2011 Lääne
Tallinna Reaalkool 5b Varsakabi 6. mai 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Varsakabi 6. mai 2011 Tartu
Hummuli Põhikool 3 Varsakabi 6. mai 2011 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Varsakabi 7. mai 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Varsakabi 7. mai 2011 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Varsakabi 7. mai 2011 Tartu
Raasiku Põhikool 3 Varsakabi 7. mai 2011 Harju
Tartu Lasteaed Sass 3 Varsakabi 7. mai 2011 Tartu
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 7. mai 2011 Saare
Krootuse Põhikool 1 Varsakabi 7. mai 2011 Põlva
Rakvere Lasteaed Kungla Varsakabi 7. mai 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Varsakabi 8. mai 2011 Harju
Illuka Kool 3 Varsakabi 8. mai 2011 Ida-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Varsakabi 8. mai 2011 Pärnu
Puhja Gümnaasium 4 Varsakabi 8. mai 2011 Tartu
Muraste Looduskool Varsakabi 8. mai 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Varsakabi 9. mai 2011 Harju
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Varsakabi 9. mai 2011 Ida-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Varsakabi 9. mai 2011 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Varsakabi 9. mai 2011 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Varsakabi 10. mai 2011 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool 1-4 Varsakabi 10. mai 2011 Saare
Osula Põhikool 2 Varsakabi 10. mai 2011 Võru
Konguta Kool 3-4 Varsakabi 10. mai 2011 Tartu
Vaida Põhikool 3 Varsakabi 10. mai 2011 Harju
Tsirguliina Keskkool 3 Varsakabi 10. mai 2011 Valga
Lihula Gümnaasium 5 Varsakabi 10. mai 2011 Lääne
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Varsakabi 11. mai 2011 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Varsakabi 11. mai 2011 Pärnu
Tornimäe Põhikool 5-9 Varsakabi 11. mai 2011 Saare
Harku Lasteaed Varsakabi 12. mai 2011 Harju
Väimela Lasteaed Rukkilill Varsakabi 12. mai 2011 Võru
Tallinna I Internaatkool 2b Varsakabi 12. mai 2011 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Varsakabi 13. mai 2011 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Varsakabi 13. mai 2011 Lääne
Konguta Kool Varsakabi 14. mai 2011 Tartu
Kurtna Kool 2 Varsakabi 14. mai 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Varsakabi 14. mai 2011 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Varsakabi 15. mai 2011 Pärnu
Rocca al Mare Kool 1a Varsakabi 19. mai 2011 Harju

Tagasi tulemuste juurde