"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 23. märts 2011 Võru
Kääpa Põhikool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2011 Võru
Kadrina Keskkool 2b Valge-toonekurg 23. märts 2011 Lääne-Viru
Vasta Kool 5-8 Valge-toonekurg 23. märts 2011 Lääne-Viru
Surju Põhikool 5 Valge-toonekurg 25. märts 2011 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Valge-toonekurg 26. märts 2011 Viljandi
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Valge-toonekurg 27. märts 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Valge-toonekurg 27. märts 2011 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 27. märts 2011 Pärnu
Keila Ühisgümnaasium 4a Valge-toonekurg 28. märts 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 1 Valge-toonekurg 28. märts 2011 Lääne-Viru
Tsirguliina Keskkool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2011 Valga
Metsapoole Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 28. märts 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 8 Valge-toonekurg 29. märts 2011 Pärnu
Vaida Põhikool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2011 Harju
Uulu Põhikool 6 Valge-toonekurg 29. märts 2011 Pärnu
Kaagvere Erikool 5-9 Valge-toonekurg 29. märts 2011 Tartu
Are Põhikooli loodusring Valge-toonekurg 29. märts 2011 Pärnu
Imavere Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2011 Järva
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 30. märts 2011 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Valge-toonekurg 30. märts 2011 Harju
Valga Jaanikese Kool 4-5 Valge-toonekurg 30. märts 2011 Valga
Rannu Keskkool 6-7 Valge-toonekurg 30. märts 2011 Tartu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Valge-toonekurg 31. märts 2011 Viljandi
Kildu Põhikool 2 Valge-toonekurg 31. märts 2011 Viljandi
Aste Põhikool 2 Valge-toonekurg 31. märts 2011 Saare
Raudna Põhikool 8 Valge-toonekurg 31. märts 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Valge-toonekurg 31. märts 2011 Viljandi
Kurtna Kool 3 Valge-toonekurg 31. märts 2011 Harju
Halliste Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Viljandi
Lihula Lasteaed 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Lääne
Rõngu Keskkool 1-4 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 9 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Valga
Vastseliina Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Põlva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Rapla
Jõõpre Põhikool 4 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Pärnu
Tudulinna Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2011 Ida-Viru
Luunja Keskkool 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Tartu
Valga Põhikool 6a Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 4 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Järva
Hargla Kool 1-3 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Viljandi
Otepää looduskeskus Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Järva
Tartu Lasteaed Sass 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Lääne
Elva Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Tartu
Krabi Põhikool 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Võru
Kadrina Keskkool 1b Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 6b Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Põlva
Koonga Põhikool 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Pärnu
Väimela Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Võru
Tallinna I Internaatkool 8-9 Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Harju
Valga Põhikool 3a Valge-toonekurg 2. aprill 2011 Valga
Vara Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Nõva Põhikool 4-7 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Lääne
Oru Põhikool 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Harju
Audru Keskkool 5b Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Pärnu
Hummuli Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Valga
Halliste Põhikool 6-8 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Jäneda Kool 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Viljandi Maagümnaasium 4c Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 6b Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Põlva
Sõmeru Põhikool 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Lääne
Jüri Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Harju
Lihula Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Lääne
Puiga Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Võru
Kuuste Kool 4-5 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Loodusmaja Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Jõgeva
Ruhnu Põhikool 4-9 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Saare
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Viljandi
Imavere Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Järva
Rakvere Linna Algkool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Jõgeva
Valga Põhikool 5a Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Valga
Eidapere Kool 6-7 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Rapla
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 3a Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Valga
Holstre Kool Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Kambja Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Nõo Põhikool 4c Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Tartu
Meremäe Kool 5 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Võru
Viljandi Maagümnaasium 3a Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 3. aprill 2011 Pärnu
Albu Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 8c Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Risti Põhikool 2-4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Lääne
Jõhvi Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Ida-Viru
Kostivere Põhikool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Harju
Taebla Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Lääne
Vambola Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Viljandi
Metsküla Algkool 1-4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Lääne
Savikoja Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Tartu
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Võru
Koonga Põhikool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Pärnu
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Tartu
Häädemeeste Keskkool 5 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Peetri Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Põlva
Kääpa Põhikool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Võru
Palupera Põhikool 7 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Valga
Viluste Põhikool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Põlva
Vambola Lasteaed 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Viljandi
Vasta Kool 1-3 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Puhja Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 1a Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Harju
Sindi Gümnaasium 6-7 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Pärnu
Paistu Kool 2-3 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Viljandi
Kõpu Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Viljandi
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Pärnu
Anna Haava nim Pala Kool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Valga
Lehtse Kool 1-2 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Are Põhikool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 4. aprill 2011 Pärnu
Tilsi Põhikool 5 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Põlva
Kasti Lasteaed Karikakar Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Rapla
Tartu Hiie Kool 5b Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Tartu
Võsu Kool 3-5 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Lääne
Tõrva Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Valga
Hargla Kool 8 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Valga
Salutaguse Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Järva
Illuka Kool 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Ida-Viru
Kiili Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Harju
Kääpa Põhikool 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Võru
Kuldre Kool 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Võru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Lääne
Türi Majandusgümnaasium 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Saare
Tallinna Inglise Kolledž 8 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Harju
Laagri Lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Rapla
Hargla Kool 2-4 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Harju
Illuka Kool 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Jõgeva
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Viljandi
Põlula Kool 1-4 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Ida-Viru
Tudu Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Harju
Tudu Põhikool 6 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 5a Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Jõgeva
Põlula Kool 5 Valge-toonekurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Järva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Tartu
Kärla Põhikool 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Saare
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Tartu
Vaida Põhikool 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Järva
Sadala Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Jõgeva
Lokuta Lasteaed Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Järva
Koeru Keskkool 3 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Järva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 3a Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Järva
Tartu Lasteaed Poku Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Tartu
Parksepa Keskkool 3b Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Võru
Varstu Keskkool 7 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Võru
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Jõgeva
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Viljandi
Kaelase Kool 5-9 Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Tartu
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Valge-toonekurg 6. aprill 2011 Tartu
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Võru
Krabi Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Võru
Kuuste Kool 1-2 Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Tartu
Kiili Gümnaasium Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Harju
Leie Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Viljandi
Elva Gümnaasiumi loodusring Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Tartu
Valga Põhikool 5b Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Valga
Koonga Põhikool 7 Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Pärnu
Lehtse Kool Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Võru
Kiviõli 1. Keskkool 5b Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Valge-toonekurg 7. aprill 2011 Pärnu
Metsküla Algkool 5-6 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Lääne
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Surju Põhikool 1 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 3 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Võru
Vaida Põhikool 3 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Harju
Põlva Ühisgümnaasium 7b Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Põlva
Lohkva Lasteaed Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Lääne
Saarepeedi Kool 4 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Viljandi
Paldiski Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Harju
Kernu Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Valga
Tornimäe Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Saare
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Järva
Kehtna Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2011 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Harju
Toila Gümnaasium 7 Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Ida-Viru
Paikuse Põhikool 3b Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Pärnu
Raasiku Põhikool 3 Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Harju
Kurtna Kool 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2a Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 4a Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Põlva
Elva Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Tartu
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Tartu
Tallinna Reaalkool 5b Valge-toonekurg 9. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Harju
Õie Lasteaed Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Harju
Kose Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Harju
Virtsu Kool Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Lääne
Elva Gümnaasium 4c Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 2b Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 4c Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Rapla
Nõva Laste Päevakeskus Valge-toonekurg 10. aprill 2011 Lääne
Konguta Kool Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Tartu
Saarepeedi Kool 5-6 Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Harju
Palivere Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Lääne
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2a Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Valge-toonekurg 11. aprill 2011 Tartu
Rakvere Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 12. aprill 2011 Ida-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 2b Valge-toonekurg 12. aprill 2011 Rapla
Tallinna Kadaka Lasteaed Valge-toonekurg 12. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 13. aprill 2011 Jõgeva
Loo Keskkool 3b Valge-toonekurg 13. aprill 2011 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Valge-toonekurg 13. aprill 2011 Hiiu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 13. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Valge-toonekurg 14. aprill 2011 Harju
Tartu Erakool 1a Valge-toonekurg 15. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool 6 Valge-toonekurg 15. aprill 2011 Tartu
Rakke Gümnaasium 8 Valge-toonekurg 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 16. aprill 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 5a Valge-toonekurg 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Kärstna Kool 7 Valge-toonekurg 17. aprill 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 3b Valge-toonekurg 17. aprill 2011 Harju
Lüganuse Keskkool 6 Valge-toonekurg 19. aprill 2011 Ida-Viru
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 21. aprill 2011 Harju
Harku Lasteaed Valge-toonekurg 21. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Valge-toonekurg 22. aprill 2011 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7aa Valge-toonekurg 22. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 22. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 23. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 23. aprill 2011 Lääne
Gustav Adolfi Gümnaasium Valge-toonekurg 23. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 25. aprill 2011 Harju
Vääna Mõisakool Valge-toonekurg 25. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Valge-toonekurg 25. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Valge-toonekurg 26. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 28. aprill 2011 Ida-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Valge-toonekurg 30. aprill 2011 Saare
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Valge-toonekurg 30. aprill 2011 Ida-Viru
Miina Härma Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 1. mai 2011 Tartu
Rocca al Mare Kool 1a Valge-toonekurg 2. mai 2011 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Valge-toonekurg 6. mai 2011 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Valge-toonekurg 8. mai 2011 Saare
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Valge-toonekurg 11. mai 2011 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 11. mai 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 22. mai 2011 Lääne

Tagasi tulemuste juurde