"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Keila Ühisgümnaasium 4a Võilill 18. aprill 2011 Harju
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Võilill 18. aprill 2011 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 3 Võilill 19. aprill 2011 Järva
Vaida Põhikool 1 Võilill 19. aprill 2011 Harju
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Võilill 19. aprill 2011 Tartu
Viluste Põhikool 4 Võilill 20. aprill 2011 Põlva
Audru Keskkool 5b Võilill 20. aprill 2011 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Võilill 20. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Võilill 20. aprill 2011 Lääne
Nõo Põhikool 4c Võilill 20. aprill 2011 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Võilill 20. aprill 2011 Võru
Taebla Gümnaasium Võilill 20. aprill 2011 Lääne
Krootuse Põhikool 1 Võilill 20. aprill 2011 Põlva
Valga Jaanikese Kool 4-5 Võilill 20. aprill 2011 Valga
Raasiku Põhikool 3 Võilill 20. aprill 2011 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Võilill 21. aprill 2011 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 1 Võilill 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Võilill 21. aprill 2011 Jõgeva
Lauka Põhikool 1 Võilill 21. aprill 2011 Hiiu
Rannu Keskkool 6-7 Võilill 22. aprill 2011 Tartu
Luunja Keskkool 6 Võilill 22. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Võilill 22. aprill 2011 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Võilill 22. aprill 2011 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Võilill 22. aprill 2011 Harju
Tartu Erakool 1a Võilill 22. aprill 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Võilill 22. aprill 2011 Jõgeva
Virtsu Kool 5-9 Võilill 23. aprill 2011 Lääne
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Võilill 23. aprill 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Võilill 23. aprill 2011 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Võilill 23. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Võilill 23. aprill 2011 Pärnu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Võilill 23. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Võilill 23. aprill 2011 Jõgeva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Võilill 23. aprill 2011 Rapla
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Võilill 23. aprill 2011 Lääne
Hargla Kool 9 Võilill 23. aprill 2011 Valga
Kääpa Põhikool 4 Võilill 23. aprill 2011 Võru
Hummuli Põhikool 3 Võilill 23. aprill 2011 Valga
Tsirguliina Keskkool 3 Võilill 23. aprill 2011 Valga
Suuremõisa Põhikool 1-6 Võilill 24. aprill 2011 Hiiu
Hargla Kool 2-4 Võilill 24. aprill 2011 Valga
Otepää looduskeskus Võilill 24. aprill 2011 Valga
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Võilill 24. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Võilill 24. aprill 2011 Harju
Surju Põhikool 5 Võilill 24. aprill 2011 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Võilill 24. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 2b Võilill 24. aprill 2011 Rapla
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Võilill 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 5b Võilill 24. aprill 2011 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Võilill 24. aprill 2011 Võru
Konguta Kool Võilill 24. aprill 2011 Tartu
Paide Ühisgümnaasium 3a Võilill 24. aprill 2011 Järva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Võilill 24. aprill 2011 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Võilill 24. aprill 2011 Valga
Kildu Põhikool 2 Võilill 24. aprill 2011 Viljandi
Krabi Põhikool 5 Võilill 24. aprill 2011 Võru
Vara Põhikool Võilill 24. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool 3-4 Võilill 24. aprill 2011 Tartu
Aste Põhikool 3 Võilill 24. aprill 2011 Saare
Kadrina Keskkool 1b Võilill 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Võilill 24. aprill 2011 Viljandi
Kiviõli 1. Keskkool 5b Võilill 25. aprill 2011 Ida-Viru
Paistu Kool 2-3 Võilill 25. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Võilill 25. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 2b Võilill 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Võilill 25. aprill 2011 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Võilill 25. aprill 2011 Hiiu
Tallinna Saksa Gümnaasium 5a Võilill 25. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Võilill 25. aprill 2011 Tartu
Imavere Põhikool Võilill 25. aprill 2011 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Võilill 25. aprill 2011 Jõgeva
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Võilill 25. aprill 2011 Tartu
Kõpu Põhikool Võilill 25. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 2a Võilill 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Saarepeedi Kool 5-6 Võilill 25. aprill 2011 Viljandi
Elva Gümnaasium 1b Võilill 25. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Sass 3 Võilill 25. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Võilill 25. aprill 2011 Järva
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Võilill 25. aprill 2011 Valga
Vaida Põhikool 2 Võilill 25. aprill 2011 Harju
Mooste Põhikool 1-3 Võilill 25. aprill 2011 Põlva
Vaida Põhikool 3 Võilill 25. aprill 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Võilill 25. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Võilill 25. aprill 2011 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 1 Võilill 25. aprill 2011 Saare
Rocca al Mare Kool 3b Võilill 25. aprill 2011 Harju
Saarepeedi Kool 4 Võilill 25. aprill 2011 Viljandi
Kernu Põhikool Võilill 25. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Võilill 25. aprill 2011 Tartu
Are Põhikooli loodusring Võilill 25. aprill 2011 Pärnu
Eidapere Kool 6-7 Võilill 25. aprill 2011 Rapla
Kääpa Põhikool 1 Võilill 25. aprill 2011 Võru
Torma lasteaed Linnutaja Võilill 26. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Võilill 26. aprill 2011 Pärnu
Puhja Gümnaasium 4 Võilill 26. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Võilill 26. aprill 2011 Ida-Viru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Võilill 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 1a Võilill 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Võilill 26. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Võilill 26. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 6 Võilill 26. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Võilill 26. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 3a Võilill 26. aprill 2011 Viljandi
Tilsi Põhikool 6 Võilill 26. aprill 2011 Põlva
Tali Põhikool 5-9 Võilill 26. aprill 2011 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Võilill 26. aprill 2011 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Võilill 26. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Võilill 26. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Võilill 26. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Võilill 26. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Võilill 27. aprill 2011 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Võilill 27. aprill 2011 Saare
Risti Põhikool 2-4 Võilill 27. aprill 2011 Lääne
Hargla Kool 8 Võilill 27. aprill 2011 Valga
Kääpa Põhikool 2 Võilill 27. aprill 2011 Võru
Sõmeru Põhikool 1 Võilill 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Uulu Põhikool 6 Võilill 27. aprill 2011 Pärnu
Kiili Gümnaasium Võilill 27. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 3 Võilill 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Võilill 27. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 5a Võilill 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasiumi loodusring Võilill 27. aprill 2011 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Võilill 27. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Võilill 27. aprill 2011 Harju
Tartu Katoliku Kool 3a Võilill 27. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Võilill 27. aprill 2011 Viljandi
Tallinna I Internaatkool 2b Võilill 27. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 4 Võilill 28. aprill 2011 Pärnu
Metsapoole Põhikool 5-9 Võilill 28. aprill 2011 Pärnu
Kärstna Kool 7 Võilill 28. aprill 2011 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Võilill 28. aprill 2011 Ida-Viru
Paikuse Põhikool 3b Võilill 28. aprill 2011 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Võilill 28. aprill 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-9 Võilill 28. aprill 2011 Saare
Tallinna I Internaatkool 1a Võilill 28. aprill 2011 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Võilill 28. aprill 2011 Viljandi
Tornimäe Põhikool 1-4 Võilill 28. aprill 2011 Saare
Raudna Põhikool 8 Võilill 28. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Lasteaed Kungla Võilill 28. aprill 2011 Lääne-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Võilill 28. aprill 2011 Lääne
Kambja Lasteaed Mesimumm Võilill 29. aprill 2011 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Võilill 29. aprill 2011 Rapla
Esku-Kamari Kool 2 Võilill 29. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Võilill 29. aprill 2011 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Võilill 29. aprill 2011 Pärnu
Jäneda Kool 2 Võilill 29. aprill 2011 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 1-4 Võilill 29. aprill 2011 Tartu
Veskitammi Lasteaed 2 Võilill 29. aprill 2011 Harju
Jõhvi Gümnaasium 5 Võilill 29. aprill 2011 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Võilill 29. aprill 2011 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 7b Võilill 29. aprill 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 5 Võilill 29. aprill 2011 Põlva
Esku-Kamari Kool 3 Võilill 29. aprill 2011 Jõgeva
Kaagvere Erikool 7-9c Võilill 29. aprill 2011 Tartu
Veskitammi Lasteaed Võilill 29. aprill 2011 Harju
Tõrva Gümnaasium Võilill 29. aprill 2011 Valga
Tõrva Gümnaasium 8a Võilill 29. aprill 2011 Valga
Kaelase Kool 5-9 Võilill 30. aprill 2011 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Võilill 30. aprill 2011 Lääne
Väimela Lasteaed Rukkilill Võilill 30. aprill 2011 Võru
Ruhnu Põhikool 4-9 Võilill 30. aprill 2011 Saare
Sonda Põhikool 5-6 Võilill 30. aprill 2011 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Võilill 30. aprill 2011 Valga
Paldiski Gümnaasium 5 Võilill 30. aprill 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Võilill 1. mai 2011 Saare
Tudulinna Põhikool 3 Võilill 1. mai 2011 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Võilill 1. mai 2011 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Võilill 1. mai 2011 Jõgeva
Leie Põhikool 5-6 Võilill 1. mai 2011 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku Võilill 1. mai 2011 Tartu
Põlula Kool 5 Võilill 1. mai 2011 Lääne-Viru
Varstu Keskkool 7 Võilill 1. mai 2011 Võru
Lüganuse Keskkool 6 Võilill 1. mai 2011 Ida-Viru
Illuka Kool 2 Võilill 1. mai 2011 Ida-Viru
Põlula Kool 1-4 Võilill 1. mai 2011 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 6-8 Võilill 1. mai 2011 Viljandi
Lohkva Lasteaed Võilill 1. mai 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Võilill 2. mai 2011 Ida-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Võilill 2. mai 2011 Tartu
Vasta Kool 5-8 Võilill 2. mai 2011 Lääne-Viru
Salme Põhikool 7-9 Võilill 2. mai 2011 Saare
Alavere Põhikool 4 Võilill 2. mai 2011 Harju
Virtsu Kool Võilill 2. mai 2011 Lääne
Lihula Gümnaasium 5 Võilill 2. mai 2011 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Võilill 2. mai 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 4c Võilill 2. mai 2011 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Võilill 2. mai 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 1a Võilill 2. mai 2011 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Võilill 2. mai 2011 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Võilill 2. mai 2011 Pärnu
Nõva Põhikool 4-7 Võilill 2. mai 2011 Lääne
Parksepa Keskkool 3b Võilill 2. mai 2011 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Võilill 3. mai 2011 Harju
Lokuta Lasteaed Võilill 3. mai 2011 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Võilill 3. mai 2011 Lääne-Viru
Miina Härma Gümnaasium 7b Võilill 3. mai 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Võilill 3. mai 2011 Põlva
Muhu Põhikool 5 Võilill 4. mai 2011 Saare
Puhja Gümnaasium 1 Võilill 4. mai 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Võilill 4. mai 2011 Tartu
Kostivere Põhikool 4 Võilill 4. mai 2011 Harju
Tudu Põhikool 6 Võilill 5. mai 2011 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Võilill 5. mai 2011 Jõgeva
Lehtse Kool 1-2 Võilill 5. mai 2011 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Võilill 5. mai 2011 Hiiu
Põlva Ühisgümnaasium 7b Võilill 5. mai 2011 Põlva
Kohila Gümnaasium 8c Võilill 5. mai 2011 Rapla
Õie Lasteaed Võilill 6. mai 2011 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Võilill 6. mai 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Võilill 6. mai 2011 Harju
Koeru Keskkool 3 Võilill 6. mai 2011 Järva
Savikoja Võilill 6. mai 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Võilill 6. mai 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4b Võilill 6. mai 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Võilill 6. mai 2011 Ida-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Võilill 6. mai 2011 Jõgeva
Tartu Loodusmaja Võilill 7. mai 2011 Tartu
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Võilill 7. mai 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Võilill 7. mai 2011 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Võilill 7. mai 2011 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Võilill 7. mai 2011 Ida-Viru
Lehtse Kool Võilill 8. mai 2011 Lääne-Viru
Illuka Kool 3 Võilill 8. mai 2011 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Võilill 8. mai 2011 Võru
Tartu Veeriku Kool 2b Võilill 8. mai 2011 Tartu
Muraste Looduskool Võilill 8. mai 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Võilill 8. mai 2011 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Võilill 9. mai 2011 Lääne
Kuusalu Keskkool Võilill 9. mai 2011 Harju
Peetri Põhikool 3-4 Võilill 9. mai 2011 Järva
Albu Põhikool 2-3 Võilill 9. mai 2011 Järva
Palivere Põhikool 3-4 Võilill 9. mai 2011 Lääne
Harku Lasteaed Võilill 10. mai 2011 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Võilill 10. mai 2011 Viljandi
Are Põhikool 2 Võilill 11. mai 2011 Pärnu
Vääna Mõisakool Võilill 13. mai 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool Võilill 15. mai 2011 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Võilill 19. mai 2011 Pärnu
Loo Keskkool 3b Võilill 23. mai 2011 Harju
Vara Põhikool 6 Võilill 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde