"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Toomingas 2. mai 2011 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 3a Toomingas 3. mai 2011 Tartu
Põlula Kool 1-4 Toomingas 3. mai 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Toomingas 3. mai 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2b Toomingas 4. mai 2011 Rapla
Imavere Põhikool 1-4 Toomingas 5. mai 2011 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Toomingas 6. mai 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Toomingas 6. mai 2011 Tartu
Saarepeedi Kool 4 Toomingas 6. mai 2011 Viljandi
Kiili Gümnaasium Toomingas 6. mai 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Toomingas 7. mai 2011 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Toomingas 7. mai 2011 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Toomingas 7. mai 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Toomingas 7. mai 2011 Jõgeva
Viimsi Keskkool 5c Toomingas 8. mai 2011 Harju
Tartu Lasteaed Poku Toomingas 8. mai 2011 Tartu
Hargla Kool 9 Toomingas 8. mai 2011 Valga
Raudna Põhikool 8 Toomingas 8. mai 2011 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Toomingas 8. mai 2011 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Toomingas 8. mai 2011 Viljandi
Sadala Põhikool 1-3 Toomingas 9. mai 2011 Jõgeva
Varstu Keskkool 7 Toomingas 9. mai 2011 Võru
Oru Põhikool 6 Toomingas 9. mai 2011 Harju
Lüllemäe Põhikool 2-3 Toomingas 9. mai 2011 Valga
Audru Keskkool 5b Toomingas 9. mai 2011 Pärnu
Tartu Hiie Kool 5b Toomingas 9. mai 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Toomingas 9. mai 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Toomingas 9. mai 2011 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Toomingas 9. mai 2011 Valga
Tartu Lasteaed Sass 3 Toomingas 9. mai 2011 Tartu
Kõpu Põhikool Toomingas 9. mai 2011 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Toomingas 10. mai 2011 Valga
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Toomingas 10. mai 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Toomingas 10. mai 2011 Viljandi
Osula Põhikool 3 Toomingas 10. mai 2011 Võru
Kääpa Põhikool 4 Toomingas 10. mai 2011 Võru
Põlva Ühisgümnaasium 7b Toomingas 10. mai 2011 Põlva
Lihula Gümnaasium 5 Toomingas 10. mai 2011 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 5-9 Toomingas 10. mai 2011 Saare
Tartu Loodusmaja Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Toomingas 10. mai 2011 Põlva
Vasta Kool 5-8 Toomingas 10. mai 2011 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 3-4 Toomingas 10. mai 2011 Lääne
Tudulinna Põhikool 3 Toomingas 10. mai 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Luunja Keskkool 6 Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Risti Põhikool 2-4 Toomingas 10. mai 2011 Lääne
Mooste Põhikool 1-3 Toomingas 10. mai 2011 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Toomingas 10. mai 2011 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Toomingas 10. mai 2011 Lääne
Lohkva Lasteaed Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Toomingas 10. mai 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Toomingas 10. mai 2011 Viljandi
Vara Põhikool Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Tääksi Põhikool 5-8 Toomingas 10. mai 2011 Viljandi
Lokuta Lasteaed Toomingas 10. mai 2011 Järva
Rocca al Mare Kool 3b Toomingas 10. mai 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Toomingas 10. mai 2011 Jõgeva
Hargla Kool 8 Toomingas 10. mai 2011 Valga
Tartu Veeriku Kool 3b Toomingas 10. mai 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 6 Toomingas 10. mai 2011 Põlva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Toomingas 11. mai 2011 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Toomingas 11. mai 2011 Viljandi
Tallinna Kadaka Lasteaed Toomingas 11. mai 2011 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Toomingas 11. mai 2011 Valga
Sonda Põhikool 1-4 Toomingas 11. mai 2011 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 1 Toomingas 11. mai 2011 Põlva
Konguta Kool Toomingas 11. mai 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Toomingas 11. mai 2011 Võru
Kadrina Keskkool 3c Toomingas 11. mai 2011 Lääne-Viru
Kildu Põhikool 2 Toomingas 11. mai 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Toomingas 11. mai 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Toomingas 11. mai 2011 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Toomingas 11. mai 2011 Pärnu
Hargla Kool 2-4 Toomingas 11. mai 2011 Valga
Sõmerpalu Põhikool 3 Toomingas 11. mai 2011 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Toomingas 11. mai 2011 Pärnu
Hummuli Põhikool 3 Toomingas 11. mai 2011 Valga
Tsirguliina Keskkool 3 Toomingas 11. mai 2011 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Toomingas 11. mai 2011 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Toomingas 11. mai 2011 Pärnu
Paide Ühisgümnaasium 3a Toomingas 11. mai 2011 Järva
Tali Põhikool 5-9 Toomingas 11. mai 2011 Pärnu
Eidapere Kool 6-7 Toomingas 11. mai 2011 Rapla
Viluste Põhikool 4 Toomingas 11. mai 2011 Põlva
Harku Lasteaed Toomingas 12. mai 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Toomingas 12. mai 2011 Järva
Peetri Põhikool 3-4 Toomingas 12. mai 2011 Järva
Puhja Gümnaasium 4 Toomingas 12. mai 2011 Tartu
Taebla Gümnaasium Toomingas 12. mai 2011 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Toomingas 12. mai 2011 Harju
Rakvere Lasteaed Kungla Toomingas 12. mai 2011 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Toomingas 12. mai 2011 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Toomingas 12. mai 2011 Jõgeva
Virtsu Kool 5-9 Toomingas 12. mai 2011 Lääne
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Toomingas 12. mai 2011 Hiiu
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Toomingas 12. mai 2011 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Toomingas 12. mai 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Toomingas 12. mai 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2b Toomingas 12. mai 2011 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Toomingas 12. mai 2011 Lääne
Lehtse Kool 1-2 Toomingas 12. mai 2011 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Toomingas 12. mai 2011 Harju
Vaida Põhikool 3 Toomingas 12. mai 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Toomingas 12. mai 2011 Harju
Uulu Lasteaed Toomingas 12. mai 2011 Pärnu
Kurtna Kool 3 Toomingas 12. mai 2011 Harju
Keila Avatud Noortekeskus Toomingas 12. mai 2011 Harju
Koeru Keskkool 3 Toomingas 12. mai 2011 Järva
Virtsu Kool Toomingas 12. mai 2011 Lääne
Elva Gümnaasium 4c Toomingas 12. mai 2011 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Toomingas 12. mai 2011 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Toomingas 12. mai 2011 Lääne-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Toomingas 12. mai 2011 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Toomingas 12. mai 2011 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Toomingas 12. mai 2011 Võru
Tallinna Reaalkool 5b Toomingas 12. mai 2011 Harju
Parksepa Keskkool 3b Toomingas 12. mai 2011 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Toomingas 12. mai 2011 Ida-Viru
Jäneda Kool 2 Toomingas 13. mai 2011 Lääne-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Toomingas 13. mai 2011 Hiiu
Kadrina Keskkool 1b Toomingas 13. mai 2011 Lääne-Viru
Kernu Põhikool Toomingas 13. mai 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Toomingas 13. mai 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 1-4 Toomingas 13. mai 2011 Saare
Lehtse Kool Toomingas 13. mai 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Toomingas 13. mai 2011 Lääne-Viru
Tudu Põhikool 6 Toomingas 13. mai 2011 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Toomingas 13. mai 2011 Lääne-Viru
Saarepeedi Kool 5-6 Toomingas 13. mai 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 8c Toomingas 13. mai 2011 Rapla
Tõrva Gümnaasium Toomingas 13. mai 2011 Valga
Tõrva Gümnaasium 8a Toomingas 13. mai 2011 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool Toomingas 13. mai 2011 Jõgeva
Raasiku Põhikool 3 Toomingas 13. mai 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Toomingas 14. mai 2011 Saare
Lüganuse Keskkool 6 Toomingas 14. mai 2011 Ida-Viru
Elva Gümnaasiumi loodusring Toomingas 14. mai 2011 Tartu
Väimela Lasteaed Rukkilill Toomingas 14. mai 2011 Võru
Ruhnu Põhikool 4-9 Toomingas 15. mai 2011 Saare
Muhu Põhikool 5 Toomingas 15. mai 2011 Saare
Kose Gümnaasium 2b Toomingas 15. mai 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Toomingas 15. mai 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Toomingas 15. mai 2011 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 1a Toomingas 16. mai 2011 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 1 Toomingas 16. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Toomingas 16. mai 2011 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 1 Toomingas 16. mai 2011 Lääne-Viru
Laagri Lasteaed Toomingas 16. mai 2011 Harju
Valga Jaanikese Kool 4-5 Toomingas 16. mai 2011 Valga
Jõhvi Gümnaasium 5 Toomingas 16. mai 2011 Ida-Viru
Muraste Looduskool Toomingas 17. mai 2011 Harju
Vääna Mõisakool Toomingas 17. mai 2011 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Toomingas 17. mai 2011 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Toomingas 18. mai 2011 Lääne
Esku-Kamari Kool 3 Toomingas 18. mai 2011 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Toomingas 18. mai 2011 Saare
Rocca al Mare Kool 1a Toomingas 19. mai 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Toomingas 19. mai 2011 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Toomingas 19. mai 2011 Harju
Paistu Kool 2-3 Toomingas 24. mai 2011 Viljandi
Vara Põhikool 6 Toomingas 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde