"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tsirguliina Keskkool 3 Suitsupääsuke 22. aprill 2011 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Suitsupääsuke 22. aprill 2011 Pärnu
Kärla Põhikool 2 Suitsupääsuke 22. aprill 2011 Saare
Raudna Põhikool 8 Suitsupääsuke 23. aprill 2011 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 23. aprill 2011 Põlva
Koonga Põhikool 7 Suitsupääsuke 24. aprill 2011 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Suitsupääsuke 25. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 25. aprill 2011 Põlva
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Suitsupääsuke 25. aprill 2011 Hiiu
Kõpu Põhikool Suitsupääsuke 25. aprill 2011 Viljandi
Palivere Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 26. aprill 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Suitsupääsuke 26. aprill 2011 Lääne
Tartu Hiie Kool 2b Suitsupääsuke 26. aprill 2011 Tartu
Are Põhikooli loodusring Suitsupääsuke 26. aprill 2011 Pärnu
Mooste Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 27. aprill 2011 Põlva
Surju Põhikool 5 Suitsupääsuke 28. aprill 2011 Pärnu
Viluste Põhikool 4 Suitsupääsuke 28. aprill 2011 Põlva
Põlula Kool 5 Suitsupääsuke 28. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Suitsupääsuke 28. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Suitsupääsuke 28. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Suitsupääsuke 29. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool Suitsupääsuke 29. aprill 2011 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2011 Harju
Eidapere Kool 6-7 Suitsupääsuke 30. aprill 2011 Rapla
Risti Põhikool 2-4 Suitsupääsuke 30. aprill 2011 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Suitsupääsuke 30. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 30. aprill 2011 Rapla
Lohkva Lasteaed Suitsupääsuke 30. aprill 2011 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Suitsupääsuke 30. aprill 2011 Ida-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Suitsupääsuke 30. aprill 2011 Valga
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Suitsupääsuke 1. mai 2011 Lääne
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 1. mai 2011 Võru
Kääpa Põhikool 2 Suitsupääsuke 1. mai 2011 Võru
Sadala Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 1. mai 2011 Jõgeva
Halliste Põhikool 6-8 Suitsupääsuke 1. mai 2011 Viljandi
Osula Põhikool 3 Suitsupääsuke 2. mai 2011 Võru
Väimela Lasteaed Rukkilill Suitsupääsuke 2. mai 2011 Võru
Luunja Keskkool 6 Suitsupääsuke 3. mai 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Suitsupääsuke 3. mai 2011 Võru
Lokuta Lasteaed Suitsupääsuke 3. mai 2011 Järva
Jõõpre Põhikool 4 Suitsupääsuke 4. mai 2011 Pärnu
Rannu Keskkool 6-7 Suitsupääsuke 4. mai 2011 Tartu
Põlva Ühisgümnaasium 7b Suitsupääsuke 5. mai 2011 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Suitsupääsuke 5. mai 2011 Harju
Vasta Kool 5-8 Suitsupääsuke 5. mai 2011 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Suitsupääsuke 5. mai 2011 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Suitsupääsuke 5. mai 2011 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Suitsupääsuke 6. mai 2011 Viljandi
Vasta Kool 1-3 Suitsupääsuke 6. mai 2011 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 7. mai 2011 Rapla
Salme Põhikool 7-9 Suitsupääsuke 7. mai 2011 Saare
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 7. mai 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Järva
Jõhvi Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Valga
Tilsi Põhikool 6 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Suitsupääsuke 8. mai 2011 Pärnu
Koeru Keskkool 3 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Järva
Hargla Kool 8 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Suitsupääsuke 8. mai 2011 Harju
Tali Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 8. mai 2011 Pärnu
Audru Keskkool 5b Suitsupääsuke 9. mai 2011 Pärnu
Paistu Kool 2-3 Suitsupääsuke 9. mai 2011 Viljandi
Kernu Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2011 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Suitsupääsuke 9. mai 2011 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Suitsupääsuke 9. mai 2011 Jõgeva
Suuremõisa Põhikool 2-5 Suitsupääsuke 9. mai 2011 Hiiu
Saarepeedi Kool 5-6 Suitsupääsuke 9. mai 2011 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Suitsupääsuke 9. mai 2011 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Suitsupääsuke 9. mai 2011 Tartu
Peetri Põhikool 3-4 Suitsupääsuke 9. mai 2011 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 9. mai 2011 Tartu
Vara Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2011 Tartu
Are Põhikool 2 Suitsupääsuke 9. mai 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 10. mai 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 10. mai 2011 Tartu
Kildu Põhikool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2011 Viljandi
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Suitsupääsuke 10. mai 2011 Järva
Alavere Põhikool 4 Suitsupääsuke 10. mai 2011 Harju
Viimsi Keskkool 5c Suitsupääsuke 10. mai 2011 Harju
Suuremõisa Põhikool 1-6 Suitsupääsuke 10. mai 2011 Hiiu
Tudu Põhikool 6 Suitsupääsuke 11. mai 2011 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 11. mai 2011 Järva
Rocca al Mare Kool 3b Suitsupääsuke 11. mai 2011 Harju
Metsapoole Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 11. mai 2011 Pärnu
Veskitammi Lasteaed 2 Suitsupääsuke 11. mai 2011 Harju
Raasiku Põhikool 3 Suitsupääsuke 11. mai 2011 Harju
Uulu Lasteaed Suitsupääsuke 12. mai 2011 Pärnu
Elva Gümnaasium 4c Suitsupääsuke 12. mai 2011 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Suitsupääsuke 12. mai 2011 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 12. mai 2011 Harju
Tudulinna Põhikool 3 Suitsupääsuke 12. mai 2011 Ida-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Suitsupääsuke 12. mai 2011 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Suitsupääsuke 13. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Suitsupääsuke 13. mai 2011 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Suitsupääsuke 13. mai 2011 Võru
Nõva Põhikool 4-7 Suitsupääsuke 13. mai 2011 Lääne
Veskitammi Lasteaed Suitsupääsuke 13. mai 2011 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Suitsupääsuke 13. mai 2011 Harju
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Suitsupääsuke 13. mai 2011 Valga
Kadrina Keskkool 5a Suitsupääsuke 14. mai 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2c Suitsupääsuke 14. mai 2011 Tartu
Kiili Gümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Suitsupääsuke 15. mai 2011 Harju
Virtsu Kool 5-9 Suitsupääsuke 15. mai 2011 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Suitsupääsuke 15. mai 2011 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 4-5 Suitsupääsuke 16. mai 2011 Valga
Virtsu Kool Suitsupääsuke 16. mai 2011 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Suitsupääsuke 17. mai 2011 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Suitsupääsuke 17. mai 2011 Harju
Konguta Kool 3-4 Suitsupääsuke 17. mai 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Suitsupääsuke 18. mai 2011 Tartu
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 18. mai 2011 Saare
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Suitsupääsuke 18. mai 2011 Viljandi
Puhja Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 19. mai 2011 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 19. mai 2011 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 3 Suitsupääsuke 19. mai 2011 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Suitsupääsuke 19. mai 2011 Pärnu
Vääna Mõisakool Suitsupääsuke 20. mai 2011 Harju
Kadrina Keskkool 1b Suitsupääsuke 20. mai 2011 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 20. mai 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 3 Suitsupääsuke 20. mai 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Suitsupääsuke 21. mai 2011 Viljandi
Kiviõli 1. Keskkool 5b Suitsupääsuke 21. mai 2011 Ida-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Suitsupääsuke 21. mai 2011 Viljandi
Alu Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 22. mai 2011 Rapla
Lehtse Kool 1-2 Suitsupääsuke 22. mai 2011 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Suitsupääsuke 23. mai 2011 Lääne
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Suitsupääsuke 23. mai 2011 Järva
Hummuli Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. mai 2011 Valga
Vara Põhikool 6 Suitsupääsuke 31. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde