"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lauka Põhikool 1 Sookurg 18. märts 2011 Hiiu
Kiili Gümnaasium Sookurg 21. märts 2011 Harju
Metsapoole Põhikool 5-9 Sookurg 22. märts 2011 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 22. märts 2011 Lääne
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Sookurg 23. märts 2011 Ida-Viru
Tali Põhikool 5-9 Sookurg 23. märts 2011 Pärnu
Kärla Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2011 Saare
Rannu Keskkool 6-7 Sookurg 24. märts 2011 Tartu
Salme Põhikool 7-9 Sookurg 24. märts 2011 Saare
Koonga Põhikool 6 Sookurg 25. märts 2011 Pärnu
Lõpe Põhikool 5-6 Sookurg 25. märts 2011 Pärnu
Halliste Põhikool 6-8 Sookurg 25. märts 2011 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sookurg 25. märts 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 1 Sookurg 26. märts 2011 Saare
Ardu Kool 7-8 Sookurg 26. märts 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Sookurg 26. märts 2011 Saare
Taebla Gümnaasium Sookurg 27. märts 2011 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Sookurg 27. märts 2011 Tartu
Saarepeedi Kool 4 Sookurg 27. märts 2011 Viljandi
Laagri Lasteaed Sookurg 27. märts 2011 Harju
Aste Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2011 Saare
Kärstna Kool 7 Sookurg 29. märts 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-6 Sookurg 29. märts 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2-5 Sookurg 29. märts 2011 Hiiu
Peetri Põhikool 3-4 Sookurg 29. märts 2011 Järva
Ruhnu Põhikool 4-9 Sookurg 29. märts 2011 Saare
Imavere Põhikool Sookurg 29. märts 2011 Järva
Krootuse Põhikool 1 Sookurg 29. märts 2011 Põlva
Kasti Lasteaed Karikakar Sookurg 30. märts 2011 Rapla
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Sookurg 30. märts 2011 Viljandi
Koonga Põhikool 7 Sookurg 30. märts 2011 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 30. märts 2011 Saare
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 30. märts 2011 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Sookurg 30. märts 2011 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1b Sookurg 30. märts 2011 Tartu
Raudna Põhikool 8 Sookurg 31. märts 2011 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 31. märts 2011 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Sookurg 31. märts 2011 Lääne
Keila Ühisgümnaasium 4a Sookurg 31. märts 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Sookurg 31. märts 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 6 Sookurg 31. märts 2011 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Sookurg 31. märts 2011 Valga
Puhja Gümnaasium 4 Sookurg 31. märts 2011 Tartu
Are Põhikooli loodusring Sookurg 31. märts 2011 Pärnu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sookurg 31. märts 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 8-9 Sookurg 1. aprill 2011 Harju
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Sookurg 1. aprill 2011 Viljandi
Häädemeeste Keskkool 5 Sookurg 1. aprill 2011 Pärnu
Kõpu Põhikool Sookurg 1. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Sookurg 1. aprill 2011 Viljandi
Tilsi Põhikool 5 Sookurg 1. aprill 2011 Põlva
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 7 Sookurg 1. aprill 2011 Tartu
Valga Põhikool 5b Sookurg 1. aprill 2011 Valga
Lehtse Kool Sookurg 1. aprill 2011 Lääne-Viru
Nõva Põhikool 4-7 Sookurg 1. aprill 2011 Lääne
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Sookurg 1. aprill 2011 Pärnu
Kehtna Põhikool 1-9 Sookurg 1. aprill 2011 Rapla
Alavere Põhikool 4 Sookurg 1. aprill 2011 Harju
Tsirguliina Keskkool 3 Sookurg 1. aprill 2011 Valga
Oru Põhikool 6 Sookurg 1. aprill 2011 Harju
Väimela Lasteaed Rukkilill Sookurg 1. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2011 Võru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sookurg 2. aprill 2011 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 6 Sookurg 2. aprill 2011 Põlva
Lohkva Lasteaed Sookurg 2. aprill 2011 Tartu
Luunja Keskkool 6 Sookurg 2. aprill 2011 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Sookurg 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2011 Võru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Sookurg 2. aprill 2011 Pärnu
Kadrina Keskkool 4a Sookurg 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 1 Sookurg 2. aprill 2011 Võru
Viluste Põhikool 4 Sookurg 2. aprill 2011 Põlva
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Sookurg 2. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Sookurg 2. aprill 2011 Pärnu
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sookurg 2. aprill 2011 Viljandi
Kildu Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2011 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Sookurg 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Saarepeedi Kool 5-6 Sookurg 2. aprill 2011 Viljandi
Rõngu Keskkool 1-4 Sookurg 2. aprill 2011 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Sookurg 2. aprill 2011 Viljandi
Albu Põhikool 2-3 Sookurg 2. aprill 2011 Järva
Risti Põhikool 2-4 Sookurg 2. aprill 2011 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Sookurg 2. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 1b Sookurg 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2011 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Sookurg 2. aprill 2011 Saare
Kurtna Kool 2 Sookurg 2. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sookurg 3. aprill 2011 Harju
Lihula Gümnaasium 5 Sookurg 3. aprill 2011 Lääne
Jõõpre Põhikool 4 Sookurg 3. aprill 2011 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Sookurg 3. aprill 2011 Valga
Türi Majandusgümnaasium 1 Sookurg 3. aprill 2011 Järva
Jäneda Kool 2 Sookurg 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4-5 Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Tudu Põhikool 1-2 Sookurg 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Sookurg 3. aprill 2011 Võru
Kohila Gümnaasium 8c Sookurg 3. aprill 2011 Rapla
Tartu Veeriku Kool 6b Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Tudu Põhikool 6 Sookurg 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 4 Sookurg 3. aprill 2011 Pärnu
Hargla Kool 9 Sookurg 3. aprill 2011 Valga
Lihula Lasteaed 2 Sookurg 3. aprill 2011 Lääne
Hargla Kool 1-3 Sookurg 3. aprill 2011 Valga
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Sookurg 3. aprill 2011 Pärnu
Hargla Kool 8 Sookurg 3. aprill 2011 Valga
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 3b Sookurg 3. aprill 2011 Rapla
Eidapere Kool 6-7 Sookurg 3. aprill 2011 Rapla
Valga Põhikool 5a Sookurg 3. aprill 2011 Valga
Palupera Põhikool 7 Sookurg 3. aprill 2011 Valga
Lüllemäe Põhikool 2-3 Sookurg 3. aprill 2011 Valga
Vasta Kool 1-3 Sookurg 3. aprill 2011 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 3. aprill 2011 Harju
Puhja Gümnaasium 1 Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2011 Võru
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 3. aprill 2011 Põlva
Varstu Keskkool 7 Sookurg 3. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 4 Sookurg 3. aprill 2011 Võru
Viljandi Maagümnaasium 3a Sookurg 3. aprill 2011 Viljandi
Nõo Põhikool 4c Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Halliste Põhikool 3-4 Sookurg 3. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool 3-4 Sookurg 3. aprill 2011 Tartu
Surju Põhikool 5 Sookurg 3. aprill 2011 Pärnu
Tudulinna Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2011 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Sookurg 3. aprill 2011 Järva
Mooste Põhikool 1-3 Sookurg 3. aprill 2011 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 3. aprill 2011 Harju
Orava Põhikool 2 Sookurg 4. aprill 2011 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 3 Sookurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Otepää looduskeskus Sookurg 4. aprill 2011 Valga
Muraste Looduskool Sookurg 4. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 4. aprill 2011 Lääne
Paistu Kool 2-3 Sookurg 4. aprill 2011 Viljandi
Leie Põhikool 5-6 Sookurg 4. aprill 2011 Viljandi
Konguta Kool Sookurg 4. aprill 2011 Tartu
Meremäe Kool 5 Sookurg 4. aprill 2011 Võru
Elva Gümnaasium 2c Sookurg 4. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 2-4 Sookurg 4. aprill 2011 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 4. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Sookurg 4. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Sookurg 4. aprill 2011 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 4-5 Sookurg 4. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 2a Sookurg 4. aprill 2011 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 4. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Sookurg 4. aprill 2011 Jõgeva
Kääpa Põhikool 5-6 Sookurg 4. aprill 2011 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Sookurg 4. aprill 2011 Pärnu
Käina Gümnaasium 5 Sookurg 4. aprill 2011 Hiiu
Tallinna Inglise Kolledž 8 Sookurg 4. aprill 2011 Harju
Viluste Põhikool 5 Sookurg 4. aprill 2011 Põlva
Vasta Kool 5-8 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 3 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne
Vambola Lasteaed 2 Sookurg 5. aprill 2011 Viljandi
Vaida Põhikool 2 Sookurg 5. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Sookurg 5. aprill 2011 Jõgeva
Rakvere Põhikool 1-2 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Kernu Põhikool Sookurg 5. aprill 2011 Harju
Põlula Kool 5 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Kurtna Kool 3 Sookurg 5. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2b Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 5b Sookurg 5. aprill 2011 Tartu
Põlula Kool 1-4 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Puiga Põhikool Sookurg 5. aprill 2011 Võru
Sõmeru Põhikool 1 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-4 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne
Paldiski Gümnaasium 5 Sookurg 5. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 3 Sookurg 5. aprill 2011 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sookurg 5. aprill 2011 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 3 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 1-4 Sookurg 5. aprill 2011 Viljandi
Lehtse Kool 1-2 Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Kostivere Põhikool 4 Sookurg 5. aprill 2011 Harju
Virtsu Kool Sookurg 5. aprill 2011 Lääne
Osula Põhikool 2 Sookurg 5. aprill 2011 Võru
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 5. aprill 2011 Põlva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 5. aprill 2011 Saare
Haljala Gümnaasium 1a Sookurg 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sookurg 5. aprill 2011 Hiiu
Võnnu Lasteaed Värvuke Sookurg 6. aprill 2011 Tartu
Kuusalu Keskkool Sookurg 6. aprill 2011 Harju
Krabi Põhikool 5 Sookurg 6. aprill 2011 Võru
Vääna Mõisakool Sookurg 6. aprill 2011 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 2b Sookurg 6. aprill 2011 Rapla
Viljandi Maagümnaasium 4c Sookurg 6. aprill 2011 Viljandi
Holstre Kool Sookurg 6. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool 6 Sookurg 6. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Sookurg 6. aprill 2011 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 6. aprill 2011 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Sookurg 7. aprill 2011 Harju
Vastseliina Gümnaasium 2 Sookurg 7. aprill 2011 Võru
Parksepa Keskkool 3b Sookurg 7. aprill 2011 Võru
Tallinna Reaalkool 5a Sookurg 7. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Sookurg 7. aprill 2011 Jõgeva
Kuldre Kool 4 Sookurg 7. aprill 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Sookurg 7. aprill 2011 Tartu
Sadala Põhikool 1-3 Sookurg 8. aprill 2011 Jõgeva
Illuka Kool 2 Sookurg 8. aprill 2011 Ida-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Sookurg 8. aprill 2011 Lääne
Kaelase Kool 5-9 Sookurg 8. aprill 2011 Pärnu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Sookurg 8. aprill 2011 Järva
Palivere Põhikool 3-4 Sookurg 8. aprill 2011 Lääne
Tilsi Põhikool 6 Sookurg 8. aprill 2011 Põlva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 8. aprill 2011 Rapla
Põlva Ühisgümnaasium 7b Sookurg 8. aprill 2011 Põlva
Kiviõli 1. Keskkool 5b Sookurg 9. aprill 2011 Ida-Viru
Raasiku Põhikool 3 Sookurg 9. aprill 2011 Harju
Rannamõisa Lasteaed Sookurg 9. aprill 2011 Harju
Tartu Kroonuaia Kool Sookurg 9. aprill 2011 Tartu
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Sookurg 9. aprill 2011 Pärnu
Lüganuse Keskkool 6 Sookurg 9. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Sass 3 Sookurg 9. aprill 2011 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Sookurg 9. aprill 2011 Võru
Vaida Põhikool 1 Sookurg 9. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sookurg 9. aprill 2011 Viljandi
Sonda Põhikool 1-4 Sookurg 10. aprill 2011 Ida-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Sookurg 10. aprill 2011 Lääne
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Sookurg 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2b Sookurg 10. aprill 2011 Harju
Illuka Kool 3 Sookurg 10. aprill 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Sookurg 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2b Sookurg 10. aprill 2011 Rapla
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Sookurg 10. aprill 2011 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3b Sookurg 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 5a Sookurg 10. aprill 2011 Jõgeva
Rocca al Mare Kool 3b Sookurg 10. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Sookurg 10. aprill 2011 Jõgeva
Paikuse Põhikool 3b Sookurg 10. aprill 2011 Pärnu
Audru Keskkool 5b Sookurg 10. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool 7a Sookurg 10. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sookurg 11. aprill 2011 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Sookurg 11. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Sookurg 11. aprill 2011 Harju
Sonda Põhikool 5-6 Sookurg 11. aprill 2011 Ida-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Sookurg 11. aprill 2011 Jõgeva
Võsu Kool 3-5 Sookurg 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Veskitammi Lasteaed Sookurg 12. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed 2 Sookurg 12. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Sookurg 13. aprill 2011 Viljandi
Loo Keskkool 3b Sookurg 13. aprill 2011 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sookurg 13. aprill 2011 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Sookurg 13. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Sookurg 13. aprill 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Sookurg 14. aprill 2011 Viljandi
Koeru Keskkool 3 Sookurg 14. aprill 2011 Järva
Harku Lasteaed Sookurg 15. aprill 2011 Harju
Õie Lasteaed Sookurg 16. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Sookurg 17. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 4b Sookurg 17. aprill 2011 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 18. aprill 2011 Jõgeva
Imavere Põhikool 1-4 Sookurg 18. aprill 2011 Järva
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Sookurg 18. aprill 2011 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sookurg 18. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Sookurg 19. aprill 2011 Tartu
Tornimäe Põhikool 1-4 Sookurg 20. aprill 2011 Saare
Savikoja Sookurg 21. aprill 2011 Tartu
Kambja Lasteaed Mesimumm Sookurg 22. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Sookurg 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 4c Sookurg 23. aprill 2011 Tartu
Rakke Gümnaasium 8 Sookurg 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasiumi loodusring Sookurg 27. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sookurg 27. aprill 2011 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Sookurg 28. aprill 2011 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sookurg 28. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Sookurg 30. aprill 2011 Harju
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Sookurg 30. aprill 2011 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Sookurg 1. mai 2011 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Sookurg 2. mai 2011 Harju
Tartu Lasteaed Poku Sookurg 2. mai 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sookurg 3. mai 2011 Harju
Uulu Lasteaed Sookurg 9. mai 2011 Pärnu
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Sookurg 10. mai 2011 Järva
Lokuta Lasteaed Sookurg 11. mai 2011 Järva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Sookurg 15. mai 2011 Tartu

Tagasi tulemuste juurde