"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sinilill 27. märts 2011 Harju
Lõpe Põhikool 5-6 Sinilill 27. märts 2011 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Sinilill 30. märts 2011 Tartu
Risti Põhikool 2-4 Sinilill 31. märts 2011 Lääne
Audru Keskkool 5b Sinilill 31. märts 2011 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 3a Sinilill 1. aprill 2011 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 1-4 Sinilill 1. aprill 2011 Võru
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 2. aprill 2011 Saare
Viluste Põhikool 4 Sinilill 2. aprill 2011 Põlva
Hummuli Põhikool 3 Sinilill 2. aprill 2011 Valga
Kanepi Gümnaasium 6 Sinilill 3. aprill 2011 Põlva
Miina Härma Gümnaasium 7b Sinilill 3. aprill 2011 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sinilill 3. aprill 2011 Hiiu
Kärstna Kool 7 Sinilill 3. aprill 2011 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 3a Sinilill 3. aprill 2011 Tartu
Käina Gümnaasium 5 Sinilill 4. aprill 2011 Hiiu
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Sinilill 4. aprill 2011 Tartu
Alavere Põhikool 4 Sinilill 4. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Sinilill 4. aprill 2011 Tartu
Väimela Lasteaed Rukkilill Sinilill 4. aprill 2011 Võru
Esku-Kamari Kool 3 Sinilill 4. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 5b Sinilill 5. aprill 2011 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 3 Sinilill 5. aprill 2011 Võru
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Sinilill 5. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 4 Sinilill 5. aprill 2011 Tartu
Tõrva Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2011 Valga
Vambola Lasteaed 2 Sinilill 5. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 4 Sinilill 5. aprill 2011 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 5. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool 3-4 Sinilill 6. aprill 2011 Tartu
Nõo Põhikool 4c Sinilill 6. aprill 2011 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Sinilill 6. aprill 2011 Valga
Kiili Gümnaasium Sinilill 6. aprill 2011 Harju
Salme Põhikool 7-9 Sinilill 6. aprill 2011 Saare
Türi Majandusgümnaasium 1 Sinilill 6. aprill 2011 Järva
Krootuse Põhikool 1 Sinilill 6. aprill 2011 Põlva
Valga Põhikool 5a Sinilill 7. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5b Sinilill 7. aprill 2011 Valga
Konguta Kool Sinilill 7. aprill 2011 Tartu
Valga Põhikool 6a Sinilill 7. aprill 2011 Valga
Karksi-Nuia Lasteaed Sinilill 7. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 3c Sinilill 7. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Sinilill 7. aprill 2011 Ida-Viru
Aste Põhikool 3 Sinilill 8. aprill 2011 Saare
Lihula Gümnaasium 5 Sinilill 8. aprill 2011 Lääne
Paikuse Põhikool 3b Sinilill 8. aprill 2011 Pärnu
Kiviõli 1. Keskkool 5b Sinilill 8. aprill 2011 Ida-Viru
Lokuta Lasteaed 2 Sinilill 8. aprill 2011 Järva
Koonga Põhikool 7 Sinilill 8. aprill 2011 Pärnu
Tartu Lasteaed Sass 3 Sinilill 8. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Sinilill 9. aprill 2011 Lääne
Tornimäe Põhikool 5-9 Sinilill 9. aprill 2011 Saare
Vara Põhikool Sinilill 9. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 5b Sinilill 9. aprill 2011 Tartu
Hargla Kool 9 Sinilill 9. aprill 2011 Valga
Hargla Kool 8 Sinilill 9. aprill 2011 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Sinilill 9. aprill 2011 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 1 Sinilill 9. aprill 2011 Saare
Viimsi Keskkool 5c Sinilill 9. aprill 2011 Harju
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Sinilill 9. aprill 2011 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 2b Sinilill 9. aprill 2011 Tartu
Halliste Põhikool 6-8 Sinilill 9. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Sinilill 9. aprill 2011 Pärnu
Saarepeedi Kool 4 Sinilill 9. aprill 2011 Viljandi
Rannu Keskkool 6-7 Sinilill 9. aprill 2011 Tartu
Muraste Looduskool Sinilill 9. aprill 2011 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Sinilill 9. aprill 2011 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Sinilill 10. aprill 2011 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Sinilill 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 10. aprill 2011 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Sinilill 10. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Sinilill 10. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sinilill 10. aprill 2011 Järva
Virtsu Kool 5-9 Sinilill 10. aprill 2011 Lääne
Lohkva Lasteaed Sinilill 10. aprill 2011 Tartu
Põlula Kool 5 Sinilill 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Holstre Kool Sinilill 10. aprill 2011 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Sinilill 10. aprill 2011 Harju
Tilsi Põhikool 5 Sinilill 10. aprill 2011 Põlva
Tallinna I Internaatkool 8-9 Sinilill 10. aprill 2011 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Sinilill 10. aprill 2011 Saare
Vastseliina Gümnaasium 5 Sinilill 10. aprill 2011 Võru
Kurtna Kool 3 Sinilill 10. aprill 2011 Harju
Otepää looduskeskus Sinilill 10. aprill 2011 Valga
Vastseliina Gümnaasium 2 Sinilill 10. aprill 2011 Võru
Tallinna Saksa Gümnaasium 5a Sinilill 10. aprill 2011 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Sinilill 10. aprill 2011 Valga
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Sinilill 10. aprill 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Sinilill 10. aprill 2011 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Sinilill 10. aprill 2011 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sinilill 10. aprill 2011 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Sinilill 10. aprill 2011 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Sinilill 10. aprill 2011 Jõgeva
Põlva Keskkool 6b Sinilill 10. aprill 2011 Põlva
Tali Põhikool 5-9 Sinilill 10. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Sinilill 10. aprill 2011 Viljandi
Jõõpre Põhikool 4 Sinilill 10. aprill 2011 Pärnu
Kadrina Keskkool 5a Sinilill 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 5-8 Sinilill 10. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 1b Sinilill 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Kernu Põhikool Sinilill 11. aprill 2011 Harju
Virtsu Kool Sinilill 11. aprill 2011 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 11. aprill 2011 Põlva
Saarepeedi Kool 5-6 Sinilill 11. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Sinilill 11. aprill 2011 Võru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sinilill 11. aprill 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 3b Sinilill 11. aprill 2011 Harju
Meremäe Kool 5 Sinilill 11. aprill 2011 Võru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Sinilill 11. aprill 2011 Viljandi
Albu Põhikool 2-3 Sinilill 11. aprill 2011 Järva
Luunja Keskkool 6 Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 11. aprill 2011 Jõgeva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Are Põhikooli loodusring Sinilill 11. aprill 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 11. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Sinilill 11. aprill 2011 Rapla
Salutaguse Sinilill 11. aprill 2011 Järva
Tartu Kroonuaia Kool Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Sinilill 11. aprill 2011 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Sinilill 11. aprill 2011 Pärnu
Paistu Kool 2-3 Sinilill 11. aprill 2011 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 11. aprill 2011 Saare
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Sinilill 11. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Sinilill 12. aprill 2011 Võru
Taebla Gümnaasium Sinilill 12. aprill 2011 Lääne
Veskitammi Lasteaed 2 Sinilill 12. aprill 2011 Harju
Nõva Põhikool 4-7 Sinilill 12. aprill 2011 Lääne
Tartu Erakool 1a Sinilill 12. aprill 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Sinilill 12. aprill 2011 Põlva
Jüri Gümnaasium 1c Sinilill 12. aprill 2011 Harju
Tartu Veeriku Kool 4b Sinilill 12. aprill 2011 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 12. aprill 2011 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Sinilill 12. aprill 2011 Ida-Viru
Alu Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 12. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 8c Sinilill 12. aprill 2011 Rapla
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Sinilill 12. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Sinilill 12. aprill 2011 Ida-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Sinilill 12. aprill 2011 Pärnu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Sinilill 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 12. aprill 2011 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Sinilill 12. aprill 2011 Pärnu
Võsu Kool 3-5 Sinilill 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1-2 Sinilill 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Kärla Põhikool 2 Sinilill 12. aprill 2011 Saare
Raudna Põhikool 8 Sinilill 13. aprill 2011 Viljandi
Osula Põhikool 3 Sinilill 13. aprill 2011 Võru
Nõva Laste Päevakeskus Sinilill 13. aprill 2011 Lääne
Suuremõisa Põhikool 1-6 Sinilill 13. aprill 2011 Hiiu
Tsirguliina Keskkool 3 Sinilill 13. aprill 2011 Valga
Mooste Põhikool 1-3 Sinilill 13. aprill 2011 Põlva
Surju Põhikool 5 Sinilill 13. aprill 2011 Pärnu
Imavere Põhikool Sinilill 13. aprill 2011 Järva
Tallinna Saksa Gümnaasium 6b Sinilill 13. aprill 2011 Harju
Haljala Gümnaasium 1a Sinilill 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 13. aprill 2011 Lääne
Oru Põhikool 6 Sinilill 13. aprill 2011 Harju
Eidapere Kool 6-7 Sinilill 13. aprill 2011 Rapla
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Sinilill 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Sinilill 13. aprill 2011 Jõgeva
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Sinilill 13. aprill 2011 Ida-Viru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Sinilill 13. aprill 2011 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sinilill 13. aprill 2011 Jõgeva
Raudna Põhikool 6 Sinilill 13. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Sinilill 13. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Reaalkool 5b Sinilill 13. aprill 2011 Harju
Suuremõisa Põhikool 2-5 Sinilill 13. aprill 2011 Hiiu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Sinilill 13. aprill 2011 Ida-Viru
Tudu Põhikool 1-2 Sinilill 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 3 Sinilill 14. aprill 2011 Harju
Valga Põhikool 3a Sinilill 14. aprill 2011 Valga
Vääna Mõisakool Sinilill 14. aprill 2011 Harju
Koeru Keskkool 3 Sinilill 14. aprill 2011 Järva
Vambola Lasteaed Sinilill 14. aprill 2011 Viljandi
Illuka Kool 3 Sinilill 14. aprill 2011 Ida-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sinilill 14. aprill 2011 Viljandi
Puiga Põhikool Sinilill 14. aprill 2011 Võru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Sinilill 14. aprill 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 2b Sinilill 14. aprill 2011 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 14. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Sinilill 14. aprill 2011 Harju
Jäneda Kool 2 Sinilill 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Sinilill 14. aprill 2011 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Sinilill 14. aprill 2011 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 14. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 6 Sinilill 14. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Sinilill 14. aprill 2011 Viljandi
Tornimäe Põhikool 1-4 Sinilill 14. aprill 2011 Saare
Lauka Põhikool 1 Sinilill 14. aprill 2011 Hiiu
Sadala Põhikool 1-3 Sinilill 14. aprill 2011 Jõgeva
Vaida Põhikool 2 Sinilill 14. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Sinilill 15. aprill 2011 Harju
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Sinilill 15. aprill 2011 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Sinilill 15. aprill 2011 Saare
Rannamõisa Lasteaed Sinilill 15. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Sinilill 15. aprill 2011 Jõgeva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Sinilill 15. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 2b Sinilill 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Sinilill 15. aprill 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Sinilill 15. aprill 2011 Pärnu
Esku-Kamari Kool 2 Sinilill 15. aprill 2011 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 5a Sinilill 15. aprill 2011 Jõgeva
Vara Põhikool 6 Sinilill 15. aprill 2011 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sinilill 15. aprill 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 4a Sinilill 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 4 Sinilill 16. aprill 2011 Pärnu
Palupera Põhikool 7 Sinilill 16. aprill 2011 Valga
Kehtna Põhikool 1-9 Sinilill 16. aprill 2011 Rapla
Vaida Põhikool 1 Sinilill 16. aprill 2011 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Sinilill 16. aprill 2011 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku Sinilill 16. aprill 2011 Tartu
Toila Gümnaasium 7 Sinilill 16. aprill 2011 Ida-Viru
Keila Ühisgümnaasium 4a Sinilill 16. aprill 2011 Harju
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Sinilill 16. aprill 2011 Tartu
Savikoja Sinilill 16. aprill 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Sinilill 16. aprill 2011 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium 5 Sinilill 16. aprill 2011 Ida-Viru
Vasta Kool 1-3 Sinilill 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Aste Põhikool 2 Sinilill 16. aprill 2011 Saare
Leie Põhikool 5-6 Sinilill 16. aprill 2011 Viljandi
Lihula Gümnaasium 3 Sinilill 16. aprill 2011 Lääne
Tallinna Reaalkool 5a Sinilill 16. aprill 2011 Harju
Lehtse Kool 1-2 Sinilill 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Sinilill 16. aprill 2011 Harju
Ruhnu Põhikool 4-9 Sinilill 17. aprill 2011 Saare
Kambja Lasteaed Mesimumm Sinilill 17. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Sinilill 17. aprill 2011 Harju
Kose Gümnaasium 3b Sinilill 17. aprill 2011 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sinilill 17. aprill 2011 Saare
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Sinilill 17. aprill 2011 Lääne
Paldiski Gümnaasium 5 Sinilill 17. aprill 2011 Harju
Sõmeru Põhikool 1 Sinilill 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 17. aprill 2011 Lääne
Vaida Põhikool 3 Sinilill 17. aprill 2011 Harju
Palivere Põhikool 3-4 Sinilill 17. aprill 2011 Lääne
Hargla Kool 2-4 Sinilill 17. aprill 2011 Valga
Elva Gümnaasium 4c Sinilill 17. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sinilill 17. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Sinilill 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 3 Sinilill 17. aprill 2011 Jõgeva
Kaagvere Erikool 7-9c Sinilill 17. aprill 2011 Tartu
Peetri Põhikool 3-4 Sinilill 17. aprill 2011 Järva
Kõpu Põhikool Sinilill 17. aprill 2011 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Sinilill 17. aprill 2011 Valga
Sonda Põhikool 5-6 Sinilill 17. aprill 2011 Ida-Viru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Sinilill 17. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Sinilill 17. aprill 2011 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Sinilill 17. aprill 2011 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Sinilill 17. aprill 2011 Jõgeva
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Sinilill 17. aprill 2011 Järva
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Sinilill 17. aprill 2011 Harju
Vasta Kool 5-8 Sinilill 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 3b Sinilill 17. aprill 2011 Võru
Rakvere Linna Algkool 3 Sinilill 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Sinilill 18. aprill 2011 Ida-Viru
Tallinna I Internaatkool 2-3 Sinilill 18. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Sinilill 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 8 Sinilill 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Sinilill 18. aprill 2011 Tartu
Osula Põhikool 2 Sinilill 18. aprill 2011 Võru
Rakvere Linna Algkool 1 Sinilill 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Illuka Kool 2 Sinilill 18. aprill 2011 Ida-Viru
Lokuta Lasteaed Sinilill 18. aprill 2011 Järva
Metsküla Algkool 1-4 Sinilill 18. aprill 2011 Lääne
Rocca al Mare Kool 1a Sinilill 18. aprill 2011 Harju
Kaelase Kool 5-9 Sinilill 18. aprill 2011 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 7a Sinilill 18. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Sinilill 18. aprill 2011 Tartu
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Sinilill 19. aprill 2011 Järva
Kuusalu Keskkool Sinilill 19. aprill 2011 Harju
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Sinilill 19. aprill 2011 Tartu
Lehtse Kool Sinilill 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2b Sinilill 19. aprill 2011 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 7a Sinilill 20. aprill 2011 Harju
Are Põhikool 2 Sinilill 20. aprill 2011 Pärnu
Tudulinna Põhikool 3 Sinilill 20. aprill 2011 Ida-Viru
Krabi Põhikool 1-3 Sinilill 20. aprill 2011 Võru
Elva Gümnaasiumi loodusring Sinilill 20. aprill 2011 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2-3 Sinilill 20. aprill 2011 Valga
Rakvere Linna Algkool Sinilill 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Õie Lasteaed Sinilill 21. aprill 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 4c Sinilill 21. aprill 2011 Rapla
Rapla Ühisgümnaasium 2b Sinilill 21. aprill 2011 Rapla
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Sinilill 21. aprill 2011 Jõgeva
Orava Põhikool 2 Sinilill 22. aprill 2011 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 3 Sinilill 23. aprill 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Sinilill 23. aprill 2011 Harju
Lüganuse Keskkool 6 Sinilill 23. aprill 2011 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 2 Sinilill 23. aprill 2011 Harju
Laagri Lasteaed Sinilill 23. aprill 2011 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 24. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Sinilill 24. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed Sinilill 25. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Sinilill 25. aprill 2011 Harju
Uulu Lasteaed Sinilill 25. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Sinilill 26. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 26. aprill 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 1a Sinilill 26. aprill 2011 Harju
Uulu Põhikool 6 Sinilill 27. aprill 2011 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a Sinilill 28. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sinilill 28. aprill 2011 Harju
Tõrva Gümnaasium 8a Sinilill 29. aprill 2011 Valga
Rakvere Lasteaed Kungla Sinilill 5. mai 2011 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sinilill 6. mai 2011 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde