"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Konguta Kool 3-4 Sarapuu 4. aprill 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Sarapuu 4. aprill 2011 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sarapuu 4. aprill 2011 Harju
Metsküla Algkool 1-4 Sarapuu 4. aprill 2011 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Sarapuu 4. aprill 2011 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 4. aprill 2011 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 4. aprill 2011 Tartu
Paistu Kool 2-3 Sarapuu 5. aprill 2011 Viljandi
Parksepa Keskkool 3b Sarapuu 5. aprill 2011 Võru
Konguta Kool Sarapuu 5. aprill 2011 Tartu
Imavere Põhikool Sarapuu 5. aprill 2011 Järva
Tsirguliina Keskkool 3 Sarapuu 6. aprill 2011 Valga
Elva Gümnaasium 1b Sarapuu 6. aprill 2011 Tartu
Varstu Keskkool 7 Sarapuu 6. aprill 2011 Võru
Halliste Põhikool 6-8 Sarapuu 6. aprill 2011 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sarapuu 6. aprill 2011 Harju
Tali Põhikool 5-9 Sarapuu 6. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Reaalkool 5a Sarapuu 7. aprill 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Sarapuu 7. aprill 2011 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Sarapuu 7. aprill 2011 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium 5 Sarapuu 7. aprill 2011 Ida-Viru
Kuuste Kool 4-5 Sarapuu 7. aprill 2011 Tartu
Otepää looduskeskus Sarapuu 7. aprill 2011 Valga
Viluste Põhikool 4 Sarapuu 7. aprill 2011 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sarapuu 7. aprill 2011 Viljandi
Lokuta Lasteaed Sarapuu 7. aprill 2011 Järva
Puhja Gümnaasium 1 Sarapuu 7. aprill 2011 Tartu
Põlva Ühisgümnaasium 7b Sarapuu 8. aprill 2011 Põlva
Elva Gümnaasiumi loodusring Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4d Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Sarapuu 8. aprill 2011 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Sarapuu 8. aprill 2011 Pärnu
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Sarapuu 8. aprill 2011 Valga
Elva Gümnaasium 2c Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4a Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 6a Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Metsapoole Põhikool 5-9 Sarapuu 8. aprill 2011 Pärnu
Tartu Hiie Kool 5b Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4b Sarapuu 8. aprill 2011 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Sarapuu 9. aprill 2011 Lääne
Tallinna Reaalkool 5b Sarapuu 9. aprill 2011 Harju
Kärstna Kool 7 Sarapuu 9. aprill 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 8c Sarapuu 9. aprill 2011 Rapla
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Sarapuu 9. aprill 2011 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Sarapuu 9. aprill 2011 Lääne
Võsu Kool 3-5 Sarapuu 9. aprill 2011 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Sarapuu 9. aprill 2011 Valga
Vaida Põhikool 1 Sarapuu 9. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sarapuu 9. aprill 2011 Harju
Muraste Looduskool Sarapuu 9. aprill 2011 Harju
Puhja Gümnaasium 4 Sarapuu 9. aprill 2011 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Sarapuu 9. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Sarapuu 9. aprill 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 4 Sarapuu 9. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Sarapuu 9. aprill 2011 Viljandi
Are Põhikooli loodusring Sarapuu 10. aprill 2011 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 10. aprill 2011 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Sarapuu 10. aprill 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Sarapuu 10. aprill 2011 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Sarapuu 10. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Sarapuu 10. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Sarapuu 10. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Sarapuu 10. aprill 2011 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Sarapuu 10. aprill 2011 Valga
Raasiku Põhikool 3 Sarapuu 10. aprill 2011 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 8 Sarapuu 10. aprill 2011 Harju
Raudna Põhikool 6 Sarapuu 11. aprill 2011 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Sarapuu 11. aprill 2011 Pärnu
Raudna Põhikool 8 Sarapuu 11. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Sarapuu 11. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Sarapuu 11. aprill 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 5-6 Sarapuu 11. aprill 2011 Viljandi
Rannamõisa Lasteaed Sarapuu 11. aprill 2011 Harju
Ruhnu Põhikool 4-9 Sarapuu 11. aprill 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Sarapuu 11. aprill 2011 Saare
Virtsu Kool Sarapuu 11. aprill 2011 Lääne
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Sarapuu 11. aprill 2011 Harju
Väimela Lasteaed Rukkilill Sarapuu 11. aprill 2011 Võru
Kernu Põhikool Sarapuu 11. aprill 2011 Harju
Tartu Loodusmaja Sarapuu 12. aprill 2011 Tartu
Osula Põhikool 3 Sarapuu 12. aprill 2011 Võru
Aste Põhikool 3 Sarapuu 12. aprill 2011 Saare
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 12. aprill 2011 Saare
Palupera Põhikool 7 Sarapuu 12. aprill 2011 Valga
Tornimäe Põhikool 5-9 Sarapuu 12. aprill 2011 Saare
Tääksi Põhikool 5-8 Sarapuu 12. aprill 2011 Viljandi
Holstre Kool Sarapuu 12. aprill 2011 Viljandi
Harku Lasteaed Sarapuu 12. aprill 2011 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2-4 Sarapuu 12. aprill 2011 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Sarapuu 13. aprill 2011 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 3 Sarapuu 13. aprill 2011 Jõgeva
Nõva Laste Päevakeskus Sarapuu 13. aprill 2011 Lääne
Lihula Gümnaasium 5 Sarapuu 13. aprill 2011 Lääne
Kärla Põhikool 2 Sarapuu 13. aprill 2011 Saare
Surju Põhikool 5 Sarapuu 13. aprill 2011 Pärnu
Salme Põhikool 7-9 Sarapuu 13. aprill 2011 Saare
Mooste Põhikool 1-3 Sarapuu 13. aprill 2011 Põlva
Valga Jaanikese Kool 4-5 Sarapuu 13. aprill 2011 Valga
Põlula Kool 1-4 Sarapuu 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Sarapuu 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1b Sarapuu 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Vambola Lasteaed 2 Sarapuu 13. aprill 2011 Viljandi
Koeru Keskkool 3 Sarapuu 13. aprill 2011 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sarapuu 14. aprill 2011 Jõgeva
Jäneda Kool 2 Sarapuu 14. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Sarapuu 14. aprill 2011 Viljandi
Puiga Põhikool Sarapuu 14. aprill 2011 Võru
Viljandi Maagümnaasium 3a Sarapuu 14. aprill 2011 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Sarapuu 14. aprill 2011 Ida-Viru
Kildu Põhikool 2 Sarapuu 14. aprill 2011 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Sarapuu 14. aprill 2011 Rapla
Tartu Erakool 1a Sarapuu 14. aprill 2011 Tartu
Kuusalu Keskkool Sarapuu 14. aprill 2011 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Sarapuu 14. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool Sarapuu 14. aprill 2011 Tartu
Albu Põhikool 2-3 Sarapuu 14. aprill 2011 Järva
Rannu Keskkool 6-7 Sarapuu 14. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 4c Sarapuu 14. aprill 2011 Rapla
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Sarapuu 15. aprill 2011 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 6 Sarapuu 15. aprill 2011 Põlva
Tudu Põhikool 6 Sarapuu 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Sarapuu 15. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 7 Sarapuu 15. aprill 2011 Pärnu
Osula Põhikool 2 Sarapuu 15. aprill 2011 Võru
Kõpu Põhikool Sarapuu 15. aprill 2011 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 3 Sarapuu 15. aprill 2011 Põlva
Krootuse Põhikool 1 Sarapuu 15. aprill 2011 Põlva
Lehtse Kool 1-2 Sarapuu 16. aprill 2011 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium Sarapuu 16. aprill 2011 Valga
Palivere Põhikool 3-4 Sarapuu 16. aprill 2011 Lääne
Kose Gümnaasium 3b Sarapuu 16. aprill 2011 Harju
Vara Põhikool 6 Sarapuu 16. aprill 2011 Tartu
Veskitammi Lasteaed 2 Sarapuu 17. aprill 2011 Harju
Illuka Kool 3 Sarapuu 17. aprill 2011 Ida-Viru
Vasta Kool 5-8 Sarapuu 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 1 Sarapuu 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Sarapuu 17. aprill 2011 Hiiu
Lüganuse Keskkool 6 Sarapuu 17. aprill 2011 Ida-Viru
Koonga Põhikool 4 Sarapuu 17. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Sarapuu 17. aprill 2011 Pärnu
Tilsi Põhikool 6 Sarapuu 17. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 5a Sarapuu 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Sarapuu 17. aprill 2011 Harju
Peetri Põhikool 3-4 Sarapuu 17. aprill 2011 Järva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 17. aprill 2011 Lääne
Suuremõisa Põhikool 1-6 Sarapuu 18. aprill 2011 Hiiu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Sarapuu 18. aprill 2011 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Sarapuu 18. aprill 2011 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool 5a Sarapuu 18. aprill 2011 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Sarapuu 18. aprill 2011 Ida-Viru
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Sarapuu 18. aprill 2011 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Sarapuu 18. aprill 2011 Tartu
Rakvere Linna Algkool 3 Sarapuu 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 18. aprill 2011 Jõgeva
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Sarapuu 18. aprill 2011 Järva
Paikuse Põhikool 3b Sarapuu 18. aprill 2011 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Sarapuu 18. aprill 2011 Saare
Oru Põhikool 6 Sarapuu 18. aprill 2011 Harju
Rakvere Linna Algkool 1 Sarapuu 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sarapuu 19. aprill 2011 Viljandi
Eidapere Kool 6-7 Sarapuu 19. aprill 2011 Rapla
Rocca al Mare Kool 1a Sarapuu 19. aprill 2011 Harju
Rakvere Põhikool 1-2 Sarapuu 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 4 Sarapuu 19. aprill 2011 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Sarapuu 20. aprill 2011 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Sarapuu 20. aprill 2011 Pärnu
Sonda Põhikool 1-4 Sarapuu 20. aprill 2011 Ida-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Sarapuu 20. aprill 2011 Jõgeva
Alavere Põhikool 4 Sarapuu 20. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Sarapuu 20. aprill 2011 Tartu
Rakke Gümnaasium 8 Sarapuu 20. aprill 2011 Lääne-Viru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Sarapuu 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2d Sarapuu 21. aprill 2011 Tartu
Savikoja Sarapuu 21. aprill 2011 Tartu
Aste Põhikool 2 Sarapuu 21. aprill 2011 Saare
Alu Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 21. aprill 2011 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 3 Sarapuu 21. aprill 2011 Võru
Kiili Gümnaasium Sarapuu 21. aprill 2011 Harju
Kadrina Keskkool 2b Sarapuu 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 4 Sarapuu 21. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Sarapuu 22. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Sarapuu 22. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Sarapuu 22. aprill 2011 Jõgeva
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Sarapuu 22. aprill 2011 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sarapuu 23. aprill 2011 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 2b Sarapuu 23. aprill 2011 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Sarapuu 23. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 4a Sarapuu 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Sarapuu 23. aprill 2011 Võru
Kohila Gümnaasium 2b Sarapuu 23. aprill 2011 Rapla
Kääpa Põhikool 2 Sarapuu 24. aprill 2011 Võru
Tudulinna Põhikool 3 Sarapuu 24. aprill 2011 Ida-Viru
Kambja Lasteaed Mesimumm Sarapuu 24. aprill 2011 Tartu
Illuka Kool 2 Sarapuu 24. aprill 2011 Ida-Viru
Sadala Põhikool 1-3 Sarapuu 24. aprill 2011 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 3b Sarapuu 24. aprill 2011 Rapla
Torma lasteaed Linnutaja Sarapuu 24. aprill 2011 Jõgeva
Lohkva Lasteaed Sarapuu 25. aprill 2011 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Sarapuu 25. aprill 2011 Pärnu
Rocca al Mare Kool 3b Sarapuu 25. aprill 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Sarapuu 25. aprill 2011 Saare
Audru Keskkool 5b Sarapuu 25. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Sarapuu 25. aprill 2011 Harju
Jüri Gümnaasium 1c Sarapuu 25. aprill 2011 Harju
Suuremõisa Põhikool 2-5 Sarapuu 25. aprill 2011 Hiiu
Tartu Veeriku Kool 3b Sarapuu 26. aprill 2011 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 26. aprill 2011 Jõgeva
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Sarapuu 26. aprill 2011 Harju
Tartu Lasteaed Sass 3 Sarapuu 27. aprill 2011 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 2 Sarapuu 28. aprill 2011 Võru
Tartu Katoliku Kool 3a Sarapuu 28. aprill 2011 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sarapuu 28. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 2 Sarapuu 29. aprill 2011 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 3 Sarapuu 29. aprill 2011 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Sarapuu 1. mai 2011 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sarapuu 6. mai 2011 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Sarapuu 8. mai 2011 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Sarapuu 15. mai 2011 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde