"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Rohukonn 15. aprill 2011 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Rohukonn 15. aprill 2011 Pärnu
Väimela Lasteaed Rukkilill Rohukonn 15. aprill 2011 Võru
Raudna Põhikool 8 Rohukonn 15. aprill 2011 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Rohukonn 16. aprill 2011 Harju
Kaagvere Erikool 7-9c Rohukonn 16. aprill 2011 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Rohukonn 16. aprill 2011 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Rohukonn 17. aprill 2011 Lääne
Tilsi Põhikool 5 Rohukonn 17. aprill 2011 Põlva
Kärla Põhikool 2 Rohukonn 17. aprill 2011 Saare
Lohkva Lasteaed Rohukonn 17. aprill 2011 Tartu
Tsirguliina Keskkool 3 Rohukonn 17. aprill 2011 Valga
Elva Gümnaasium 2c Rohukonn 17. aprill 2011 Tartu
Õie Lasteaed Rohukonn 17. aprill 2011 Harju
Oru Põhikool 6 Rohukonn 17. aprill 2011 Harju
Viluste Põhikool 4 Rohukonn 18. aprill 2011 Põlva
Veskitammi Lasteaed 2 Rohukonn 18. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 4 Rohukonn 18. aprill 2011 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 18. aprill 2011 Jõgeva
Luunja Keskkool 6 Rohukonn 18. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Rohukonn 19. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Rohukonn 19. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Rohukonn 19. aprill 2011 Jõgeva
Mooste Põhikool 1-3 Rohukonn 19. aprill 2011 Põlva
Konguta Kool 3-4 Rohukonn 20. aprill 2011 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Rohukonn 20. aprill 2011 Ida-Viru
Orava Põhikool 2 Rohukonn 20. aprill 2011 Põlva
Jõõpre Põhikool 4 Rohukonn 20. aprill 2011 Pärnu
Alu Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 20. aprill 2011 Rapla
Roosna-Alliku Põhikool 4 Rohukonn 20. aprill 2011 Järva
Are Põhikooli loodusring Rohukonn 20. aprill 2011 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Rohukonn 21. aprill 2011 Lääne
Palupera Põhikool 7 Rohukonn 21. aprill 2011 Valga
Leie Põhikool 5-6 Rohukonn 21. aprill 2011 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Rohukonn 21. aprill 2011 Põlva
Illuka Kool 3 Rohukonn 21. aprill 2011 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 6 Rohukonn 21. aprill 2011 Põlva
Rõngu Keskkool 1-4 Rohukonn 21. aprill 2011 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Rohukonn 21. aprill 2011 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Rohukonn 21. aprill 2011 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Rohukonn 21. aprill 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Rohukonn 21. aprill 2011 Harju
Hargla Kool 2-4 Rohukonn 22. aprill 2011 Valga
Risti Põhikool 2-4 Rohukonn 22. aprill 2011 Lääne
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Rohukonn 22. aprill 2011 Viljandi
Varstu Keskkool 7 Rohukonn 22. aprill 2011 Võru
Haljala Gümnaasium 1a Rohukonn 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 7b Rohukonn 22. aprill 2011 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Rohukonn 22. aprill 2011 Pärnu
Tilsi Põhikool 6 Rohukonn 22. aprill 2011 Põlva
Tartu Hiie Kool 5b Rohukonn 22. aprill 2011 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Rohukonn 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Rohukonn 22. aprill 2011 Viljandi
Kohila Gümnaasium 4c Rohukonn 22. aprill 2011 Rapla
Audru Keskkool 5b Rohukonn 22. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Rohukonn 22. aprill 2011 Harju
Muraste Looduskool Rohukonn 22. aprill 2011 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Rohukonn 22. aprill 2011 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Rohukonn 23. aprill 2011 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Rohukonn 23. aprill 2011 Viljandi
Rocca al Mare Kool 3b Rohukonn 23. aprill 2011 Harju
Saarepeedi Kool 5-6 Rohukonn 23. aprill 2011 Viljandi
Sonda Põhikool 5-6 Rohukonn 23. aprill 2011 Ida-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Rohukonn 23. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 5a Rohukonn 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 1-3 Rohukonn 23. aprill 2011 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Rohukonn 23. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Rohukonn 23. aprill 2011 Viljandi
Rannu Keskkool 6-7 Rohukonn 23. aprill 2011 Tartu
Tudu Põhikool 6 Rohukonn 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Rohukonn 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Rohukonn 23. aprill 2011 Viljandi
Vaida Põhikool 1 Rohukonn 23. aprill 2011 Harju
Esku-Kamari Kool 3 Rohukonn 24. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Rohukonn 24. aprill 2011 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool 3 Rohukonn 24. aprill 2011 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Rohukonn 24. aprill 2011 Järva
Savikoja Rohukonn 24. aprill 2011 Tartu
Kärstna Kool 7 Rohukonn 24. aprill 2011 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku Rohukonn 24. aprill 2011 Tartu
Kohila Gümnaasium 2b Rohukonn 24. aprill 2011 Rapla
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Rohukonn 24. aprill 2011 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Rohukonn 24. aprill 2011 Põlva
Vara Põhikool Rohukonn 24. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Rohukonn 24. aprill 2011 Põlva
Kadrina Keskkool 1b Rohukonn 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Rohukonn 24. aprill 2011 Tartu
Kadrina Keskkool 2b Rohukonn 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Kernu Põhikool Rohukonn 24. aprill 2011 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 24. aprill 2011 Lääne
Konguta Kool Rohukonn 24. aprill 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 1 Rohukonn 24. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Rohukonn 24. aprill 2011 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Rohukonn 24. aprill 2011 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Rohukonn 24. aprill 2011 Jõgeva
Otepää looduskeskus Rohukonn 24. aprill 2011 Valga
Tääksi Põhikool 5-8 Rohukonn 24. aprill 2011 Viljandi
Kildu Põhikool 2 Rohukonn 24. aprill 2011 Viljandi
Tallinna Kadaka Lasteaed Rohukonn 24. aprill 2011 Harju
Koonga Põhikool 6 Rohukonn 24. aprill 2011 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Rohukonn 24. aprill 2011 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium 7b Rohukonn 25. aprill 2011 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Rohukonn 25. aprill 2011 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Rohukonn 25. aprill 2011 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Rohukonn 25. aprill 2011 Pärnu
Kiili Gümnaasium Rohukonn 25. aprill 2011 Harju
Vara Põhikool 6 Rohukonn 25. aprill 2011 Tartu
Põlula Kool 5 Rohukonn 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 4c Rohukonn 25. aprill 2011 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Rohukonn 25. aprill 2011 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Rohukonn 25. aprill 2011 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 3a Rohukonn 25. aprill 2011 Viljandi
Põlula Kool 1-4 Rohukonn 25. aprill 2011 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 25. aprill 2011 Põlva
Hummuli Põhikool 3 Rohukonn 26. aprill 2011 Valga
Holstre Kool Rohukonn 26. aprill 2011 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2b Rohukonn 26. aprill 2011 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Rohukonn 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Rohukonn 26. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 7 Rohukonn 26. aprill 2011 Pärnu
Rakvere Linna Algkool 3 Rohukonn 26. aprill 2011 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 4 Rohukonn 26. aprill 2011 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Rohukonn 26. aprill 2011 Jõgeva
Veskitammi Lasteaed Rohukonn 26. aprill 2011 Harju
Raasiku Põhikool 3 Rohukonn 26. aprill 2011 Harju
Paistu Kool 2-3 Rohukonn 26. aprill 2011 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Rohukonn 27. aprill 2011 Võru
Lehtse Kool 1-2 Rohukonn 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Rohukonn 27. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Rohukonn 27. aprill 2011 Jõgeva
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Rohukonn 28. aprill 2011 Valga
Tartu Katoliku Kool 3a Rohukonn 28. aprill 2011 Tartu
Jäneda Kool 2 Rohukonn 29. aprill 2011 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 1 Rohukonn 30. aprill 2011 Võru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Rohukonn 30. aprill 2011 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Rohukonn 2. mai 2011 Võru
Viimsi Keskkool 5c Rohukonn 2. mai 2011 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Rohukonn 2. mai 2011 Hiiu
Virtsu Kool 5-9 Rohukonn 7. mai 2011 Lääne
Osula Põhikool 3 Rohukonn 8. mai 2011 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Rohukonn 10. mai 2011 Tartu
Hargla Kool 9 Rohukonn 10. mai 2011 Valga
Eidapere Kool 6-7 Rohukonn 11. mai 2011 Rapla
Lüllemäe Põhikool 2-3 Rohukonn 14. mai 2011 Valga
Krabi Põhikool 1-3 Rohukonn 20. mai 2011 Võru

Tagasi tulemuste juurde