"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2018" osaleb 6777 õpilast ja 399 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Varstu Keskkool 7 Räästapääsuke 17. aprill 2011 Võru
Viluste Põhikool 4 Räästapääsuke 18. aprill 2011 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Räästapääsuke 20. aprill 2011 Viljandi
Kadrina Keskkool 4a Räästapääsuke 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Tsirguliina Keskkool 3 Räästapääsuke 22. aprill 2011 Valga
Tudulinna Põhikool 3 Räästapääsuke 22. aprill 2011 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2c Räästapääsuke 23. aprill 2011 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Räästapääsuke 23. aprill 2011 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 24. aprill 2011 Saare
Värska Gümnaasium 2 Räästapääsuke 24. aprill 2011 Põlva
Virtsu Kool Räästapääsuke 24. aprill 2011 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Räästapääsuke 24. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Räästapääsuke 25. aprill 2011 Viljandi
Kuuste Kool 4-5 Räästapääsuke 25. aprill 2011 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Räästapääsuke 25. aprill 2011 Viljandi
Palupera Põhikool 7 Räästapääsuke 25. aprill 2011 Valga
Peetri Põhikool 3-4 Räästapääsuke 26. aprill 2011 Järva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Räästapääsuke 26. aprill 2011 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 26. aprill 2011 Viljandi
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Räästapääsuke 27. aprill 2011 Lääne-Viru
Audru Keskkool 5b Räästapääsuke 27. aprill 2011 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Räästapääsuke 27. aprill 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Räästapääsuke 27. aprill 2011 Lääne
Surju Põhikool 5 Räästapääsuke 27. aprill 2011 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Räästapääsuke 29. aprill 2011 Põlva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 29. aprill 2011 Rapla
Väimela Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 30. aprill 2011 Võru
Tartu Hiie Kool 5b Räästapääsuke 30. aprill 2011 Tartu
Kurtna Kool 3 Räästapääsuke 30. aprill 2011 Harju
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Räästapääsuke 30. aprill 2011 Ida-Viru
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Räästapääsuke 1. mai 2011 Lääne
Tali Põhikool 5-9 Räästapääsuke 1. mai 2011 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Räästapääsuke 1. mai 2011 Võru
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Räästapääsuke 2. mai 2011 Järva
Paide Ühisgümnaasium 3a Räästapääsuke 3. mai 2011 Järva
Imavere Põhikool 1-4 Räästapääsuke 3. mai 2011 Järva
Paistu Kool 2-3 Räästapääsuke 3. mai 2011 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Räästapääsuke 4. mai 2011 Harju
Sadala Põhikool 1-3 Räästapääsuke 5. mai 2011 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 6 Räästapääsuke 6. mai 2011 Põlva
Vara Põhikool Räästapääsuke 6. mai 2011 Tartu
Rannu Keskkool 6-7 Räästapääsuke 7. mai 2011 Tartu
Rakvere Lasteaed Kungla Räästapääsuke 7. mai 2011 Lääne-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Räästapääsuke 7. mai 2011 Valga
Luunja Keskkool 6 Räästapääsuke 7. mai 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Räästapääsuke 7. mai 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Räästapääsuke 7. mai 2011 Tartu
Saarepeedi Kool 5-6 Räästapääsuke 7. mai 2011 Viljandi
Vasta Kool 5-8 Räästapääsuke 7. mai 2011 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Räästapääsuke 8. mai 2011 Jõgeva
Eidapere Kool 6-7 Räästapääsuke 8. mai 2011 Rapla
Albu Põhikool 2-3 Räästapääsuke 8. mai 2011 Järva
Raudna Põhikool 8 Räästapääsuke 8. mai 2011 Viljandi
Tilsi Põhikool 6 Räästapääsuke 8. mai 2011 Põlva
Rakvere Linna Algkool 3 Räästapääsuke 8. mai 2011 Lääne-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Räästapääsuke 8. mai 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 1-6 Räästapääsuke 9. mai 2011 Hiiu
Raasiku Põhikool 3 Räästapääsuke 9. mai 2011 Harju
Konguta Kool 3-4 Räästapääsuke 9. mai 2011 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 9. mai 2011 Harju
Jõhvi Gümnaasium 5 Räästapääsuke 9. mai 2011 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 2-5 Räästapääsuke 9. mai 2011 Hiiu
Hargla Kool 8 Räästapääsuke 9. mai 2011 Valga
Kadrina Keskkool 2b Räästapääsuke 9. mai 2011 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 4-9 Räästapääsuke 10. mai 2011 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 10. mai 2011 Jõgeva
Illuka Kool 3 Räästapääsuke 10. mai 2011 Ida-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Räästapääsuke 10. mai 2011 Ida-Viru
Mooste Põhikool 1-3 Räästapääsuke 11. mai 2011 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Räästapääsuke 11. mai 2011 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Räästapääsuke 11. mai 2011 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Räästapääsuke 11. mai 2011 Harju
Vaida Põhikool 1 Räästapääsuke 11. mai 2011 Harju
Tartu Loodusmaja Räästapääsuke 12. mai 2011 Tartu
Puiga Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2011 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Räästapääsuke 12. mai 2011 Lääne-Viru
Harku Lasteaed Räästapääsuke 12. mai 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Räästapääsuke 12. mai 2011 Harju
Lohkva Lasteaed Räästapääsuke 13. mai 2011 Tartu
Nõva Põhikool 4-7 Räästapääsuke 13. mai 2011 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Räästapääsuke 13. mai 2011 Viljandi
Tõrva Gümnaasium Räästapääsuke 13. mai 2011 Valga
Osula Põhikool 2 Räästapääsuke 13. mai 2011 Võru
Tõrva Gümnaasium 8a Räästapääsuke 13. mai 2011 Valga
Tartu Lasteaed Poku Räästapääsuke 14. mai 2011 Tartu
Kernu Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2011 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Räästapääsuke 14. mai 2011 Jõgeva
Tallinna Inglise Kolledž 8 Räästapääsuke 15. mai 2011 Harju
Muraste Looduskool Räästapääsuke 15. mai 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Räästapääsuke 16. mai 2011 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Räästapääsuke 17. mai 2011 Ida-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Räästapääsuke 17. mai 2011 Pärnu
Põlula Kool 1-4 Räästapääsuke 17. mai 2011 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Räästapääsuke 17. mai 2011 Harju
Põlula Kool 5 Räästapääsuke 17. mai 2011 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium Räästapääsuke 18. mai 2011 Lääne
Kohila Gümnaasium 8c Räästapääsuke 18. mai 2011 Rapla
Koeru Keskkool 3 Räästapääsuke 18. mai 2011 Järva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Räästapääsuke 18. mai 2011 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Räästapääsuke 18. mai 2011 Lääne
Tartu Katoliku Kool 3a Räästapääsuke 18. mai 2011 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 19. mai 2011 Harju
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Räästapääsuke 19. mai 2011 Tartu
Lehtse Kool 1-2 Räästapääsuke 19. mai 2011 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool Räästapääsuke 20. mai 2011 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Räästapääsuke 20. mai 2011 Jõgeva
Kadrina Keskkool 5a Räästapääsuke 21. mai 2011 Lääne-Viru
Kiviõli 1. Keskkool 5b Räästapääsuke 21. mai 2011 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Räästapääsuke 22. mai 2011 Pärnu
Loo Keskkool 3b Räästapääsuke 23. mai 2011 Harju
Kohila Gümnaasium 2b Räästapääsuke 31. mai 2011 Rapla

Tagasi tulemuste juurde